Maserati Ghibli má svoju cenu

41Het malý brat Maserati Quattroporte sa Ghibli získal holandský cenovka.

Zoznam začína na 80 376 eur a na túto sumu dostanete ako najviac hovoril o verzii: V6 diesel. Jedná sa o 275 konských síl sedan o niečo drahšie ako BMW 535d, ale dostanete exkluzívny vzhľad talianskej značky na oplátku. Benzín Pohon možno samozrejme tiež len tiež s V6. Že blok vytvára buď 330 alebo 410 hp. Za 87 831 euro je verzia entry-level v príjazdovej cesty, vrchol možno považovať za 109 476 eur. Pohon všetkých kolies je len možné, potom celková na 114 705 najsilnejšie verzie. Vo všetkých prípadoch, osem-stupňová automatická prevodovka od ZF zaisťuje, že sila dostane ku kolesám, pádlo radiacej sú voliteľné.

Ako obvykle v tejto triede mnoho vybavenie len štandardom. Záležitosti, ako je natieranie koža, sedadlá elektricky nastaviteľné sedadlo vodiča, xenónové svetlomety a diaľkové pomôcť sú úplne evidentné, a to platí aj pre - čakať na to - je systém Start-Stop na motorovú naftu. Zatiaľ tam je ešte veľa žiaduce: desiatky kože a dreva, upgrady infotainment a kolesá sú na voľnom zozname volieb. Okrem toho je na výber z ôsmich rôznych "balíčkov", ktoré vám umožní pokračovať v sklon Ghibli.

Vo voľnej prírode: Artega GT (2010)

33Vandaag naozajstný exotický vo voľnej prírode! Fellow Michiel Willebrands totiž Artega GT bola rana, údajne jediná kópia, že naša krajina je bohatá.

Čo je to? GT z roku 2012 na fľaši prevedená nemeckej Artega. GT je 1116-kilogram kupé bol uvedený ako prvý na svete v roku 2009 a bol obdarený čiar, ktorá bola uvedená na papieri nikto iný ako Henrik Fisker. Pod kapotou 3,6 litrový V6 merania prevzatá z Volkswagen Passat R36. Vďaka rýchlemu DSG bola 100 km / h za 4,8 už počítať na hodiny. Rúti robí túto nemeckú odvážlivec až 270 km / h. Táto kópia bola daná dohromady v roku 2010, prišiel v roku 2012 prvýkrát v našej krajine.

Ako zvláštne, je-ie? Mohlo by sa zdať, že sa jedná o jediný exemplár v krajine. Pekný detail: Spyker má alebo mal - nikdy nebudeme vedieť iste - plánuje predávať B6 Venator, auto, ktoré bolo veľmi pravdepodobné, že na základe Artega GT.

Štát-ie tam? Chladný koniec. Skutočný pútač.

hodnotenie: Veľmi exkluzívne a niečo iné ako Porsche Cayman predaných v tomto segmente v celých húfoch. 

Ceny Audi S4 a S4 Avant poznám

61Bovenaan A4 rebríčku je stále nedostatok menej extrémny RS4 jeho brat S4. Dnes vieme, čo to bude ligová tabuľka stáť.

Každý, kto má uši na 354 hp Audi A4 sa môžu rozhodnúť pre S4 a S4 Avant. je napísané, respektíve 75,900 a 78,200 eura na cenovky paru.

Za tie peniaze vám doručil 354 koní a 500 Nm A4, ktorého sila pochádza z objemu 3,0 litra V6 TFSI .. sedan je tak schopný šprintovať rýchlosťou 100 km / h za 4,7 sekundy , S4 Avant potreby, 0,2 tel dlhšie. Maximálna rýchlosť z dvoch kópií je obmedzená na 250 km / h. Prepínanie je prostredníctvom prevodovky 8 fáze tiptronic.

Sono Sion prezentované

18in septembra 2016 sme mali prvú vzduch Sono Motors. Uvedenie do prevádzky je teraz predstavila svoj prvý výrobný auto, Sion.

Start-up Sono Motors ukázal svoju prvú, ešte nemenovaný prototyp vlani. Tento týždeň, ťahanie muža a nemeckú spoločnosť dámy látkový Sion, auto ísť do výroby v roku 2019.

Sono Sion hovory sú solárne auto, každý model, dostane väčšinu z jeho elektriny cez kábel vnútri. Vozidlo má 330 solárnych panelov na jeho prepravu a tým aj vozidlo na slnku zaťaženie počas jedného dňa môcť vyhrať dostatok energie, aby zhodil polomer 160 kilometrov 30 kilometrov.

Sono Motors získal viac ako pol Vďaka miliónov eur na 1100 objednávok. To by malo bude Sion, ktoré môžu ísť do výroby v roku 2019 stáť okolo 12.000 eur.

Vo voľnej prírode: Metro Geo (1996)

25Vandaag veľmi zvláštne variácie na Suzuki Swift v tejto časti. Vďaka AutoWeek čitateľa Daniel Koutrik dnes môžeme ponúknuť Metro skutočnú Geo.

Čo to je: Metro Geo bol spoločným projektom Suzuki a General Motors, ktorá bola aktívna v rokoch 1989 a 2001 v Spojených štátoch amerických. Na Swift báze - na druhej strane rybníka zvaného Cult - Metro GM rozpočet značka Geo bol postavený, vzhľad iný model aj ako hatchback, sedan a kabriolet boli slnečné zisk. Toto je kópia druhej generácie, séria, ktorá, rovnako ako jeho predchodca jednoducho využil technológiu Suzuki. Kým prvá generácia zvonka sotva Swift bol rozoznateľný, rodina bola, že táto vzorka patrí do viacerých vlastný dizajn. Rovnako ako jeho predchodca mal Pontiac Firefly tu ako verzia showroome. Ak chcete dokončiť zmätok Suzuki opäť predáva tento model ako ostatne ako Swift (a nie ako kult ako generácie pred). vezmeme dych?

Pod krytom, ktorý má 1,0 litrov, trojvalec, alebo 1.3 so štyrmi horákmi. Táto kópia - LSI, tri-stupňová automatická prevodovka a klimatizácia - štvorvalcový v nose. Vozidlo je známe, že je tuhšia a bezpečnejšia než jeho predchodca.

hodnotenie: Naše vozidlá oracle alias patrón hrdze mieste Nič de Boer by vyvoláte vozík ako mafklapper. V skutočnosti teda dvojica modrej, ktoré ich.

Takýto Metro Geo ...

 • Cítim sa fantasticky
 • Cítim sa celkom zábava
 • nerobí mi moc
 • Pripadá mi nič iné, než
 • cítim strašný
Hlasovanie Zobraziť archív

Takýto Metro Geo ...

 • Zistil som fantastický 9,7%
 • Cítim sa celkom zábavné 22,4%
 • Nie som toľko 27,7%
 • Zistil som, nič než 22,9%
 • Zistil som otrasné 17,3%
Archív číslo stemmen620Bekijk

ANWB Tolbadge: rýchlejšie pozdĺž francúzskeho mýtneho

40Geen dlhé fronty viac pre lesné mýta. Aspoň, že je to nápad. Tento rok v lete sa môžete riadiť právo na tzv Tolbadge ANWB na mýtnom. To je potom automaticky vyriešená.

Už budete potrebovať ako holandskej turista vidieť, so smútkom, ako jeden Francúz po sebe tým, že ide na mýto, keď ste vo fronte spolu s desiatkami ďalších dovolenkárov. Od dnešného dňa v ANWB Tolbadge predaja. To vám umožní prejsť bránou bez zastavenia zaplatiť.

V ANWB obchode si môžete kúpiť zariadenia a musí byť aktivovaný. Potom vložiť tabuľku na čelné sklo a môžete ísť na vašej ceste. V mýta vo Francúzsku teraz môže byť rozpoznané T-brány, na oranžové, t '. Najmenej štyri metre na pastora a rýchlosťou 30 km / h alebo nižšou prechádzate. Skriňa pípne a semafor zozelenie. Čiastka sa automaticky odpočítaná z vášho účtu.

Tolbadge visí na čelnom skle za € 11 eur, alebo € 7,50, ak ste členom AA. Táto služba stojí € 1,60 za každý mesiac, ktorý sa používa odznak. Okrem schopnosti automaticky platiť mýto, môžete vysporiadať so službou vo viac ako 300 parkovacích miest a garáží vo Francúzsku. Je až teraz možné vyriešiť automaticky Holanďan na francúzskej platené cesty, a to vďaka zavedeniu čísiel účtov IBAN v Európe.

Oficiálne: Volkswagen Passat Alltrack

Modelový rad 57Het Passat má nový derivát in: i nová generácia Volkswagen privádza späť Alltrack.

Pokiaľ ide o vzhľad, oblasť Alltrack sa vyznačuje inými nárazníky, a štíty pred podbehy kolies, bočné sukne a spodnej dosky. Okrem toho Alltrack 27,5 mm vyššie na nohy.

Vnútri vidíme kombináciu Alcantara a tkaniny, kožené čalúnenie je možnosť. Volkswagen tiež montuje kovové obruby.

Okrem troch hlavných jazdné režimy, Eco ',, Normal' a, Sport 'je Alltrack dostane štvrtý režim jazdy s, off-road'. Tí, ktorí sa rozhodnú túto možnosť, budú musieť vysporiadať s upravenou plynu a brzdy odpovede. Navyše auto aktivuje v tomto prípade Hill Start Assist a Hill Descent-systému.

Základňa benzínový motor je TSI 1,4 litra so 150 k, hornej verzia 2.0 je TSI 220 hp. Všetky tri vznetové motory majú zdvihový objem 2,0 litra. Úrovne energie sú 150, 190 a 240 k.

Volkswagen Passat Alltrack debutuje v marci v Ženeve v septembri, štátnej teda u európskych predajcov. Holandský dovozca sa rozhodla vydať Passat Alltrack do našej krajiny.

Prielom vo vývoji technológií pre batérie

64Een americko-portugalský výskumný tím tvrdí, že našli spôsob, ako batérie lacnejšie a bezpečnejšie. Dôležité pre automobilový priemysel: kapacita je tiež výrazne zlepšila.

Vedená americkým inžinierom John Goodenough pracovné tímy z University of Texas a University of Porto do takzvanej all-solid-state batérie. Podľa už 94-ročný (!) Goodenough, ktorý tiež stál pri zrode lítium-iónových batérií, môže táto technológia byť uložené trikrát tak veľké množstvo energie. Na tejto správy Bloomberg. Tieto batérie môžu byť vyrobené výhradne zo skla, a namiesto toho použiť verejné a ľahké-to-win sodík lítia. Zatiaľ generovať veľkou výhodou je to, že s touto technológiou, batérie môžu byť oveľa kompaktnejšie a menej tepla.

Kľúčovým krokom tohto výskumu je kontrola sériovej výroby. Tam by mali byť preskúmané hlavnými výrobcami batérií, ktorá môže a prinesie koncept Goodenough široko v praxi. Podľa analytika z Bloomberg môže trvať dlhšiu dobu, pretože tam sú často hryzenie bolesti počas prvej veľkovýrobu týchto nových technológií.

Tu je Volkswagen T-Roc

156Zojuist bol odhalený v Taliansku, Volkswagen T-Roc. Nový crossover VW vyzerá, že má v zásobe nevyhnutné prekvapenie a väčšie, než sme očakávali. No high Polo, len minigolf.

Kto by očakával vysoký noha-Polo, Volkswagen podcenil a T-Roc. Najväčším prekvapením T-Roc je, že podkožný Polo nie je ale vlna. Preto sa zdá, že je konkurentom Toyota C-HR, ktorý tiež visí v medzi B a C-segmentu.

Volkswagen prehlasuje, že má dominantné vzhľad SUV v kombinácii s dynamikou kompaktný hatchback. obzvlášť vidíme bratranca Audi Q2, čo je typické línia strechy príde hlavne s výraznými C-stĺpiky. Na prednej strane je široká, rovná čiara medzi mreží a kapoty, ktorý je dnes tvárou Volkswagens. Každý nový Volkswagen SUV, ktoré majú byť vypracované na náhľad T-Prime Concept GTE, ktorá vlani v apríli ukázal v Číne, a T-Roc je tu zjavne nie je výnimkou. Kupé-ako strechy kontrastuje s vysokými bočnicami a čierno lemovanými podbehmi a robiť T-Roc skutočný crossover.

Tiež vnútri T-Roc je nepredvídateľný vzhľad. Napríklad farebný náter sa často vracia k prístrojovej doske, stredovej konzole a na čalúnenie dverí pre. Atmosféra, ako ju poznáme z nového chrobáka. Hodiny môžu byť prípadne digitálne. Topánka je v podstate vyložene s 445 litrami a sa zadné sedadlá zadnou povrch môžu dohodnúť (40: 60-konfigurácia), ktoré majú byť predĺžená na 1290 litrov.

Štandardne je každý T-Roc City Emergency Braking, Post-Collision Braking System, pomoc lane, manuálna klimatizácia, farebný displej, LED osvetlenie zozadu, LED svetlá pre denné svietenie a 16-palcové oceľové kolesá. Ďalšie luxus, vybrať si štýl s bielym okolitého osvetlenia, rôzne dakkleur, 17 palcové kolesá, Driver Alert System, lepších miest a balíčkom konektivity. Športové chlap človek musí mať šport s tmavými zadných svetiel, tónované zadné sklá, hliníkové pedále a červenú okolitého osvetlenia, červené brzdové strmene, kolesá z ľahkej zliatiny 17 palcov a športovými sedadlami.

Podobne ako Tiguan, kde je umiestnená pod, je T-Roc na platforme MQB. So svojou dĺžkou 4,23 m, že T-Roc 25 cm kratšia ako Tiguan. Rázvor je 2603 mm. Čo sa týka motorov, je z čoho vyberať. Sklz je 1,0 TSI s 115 koní a 200 Nm, ktorý je k dispozícii len s šesťstupňovou manuálnou a pohonom predných kolies. 1,5 TSI s 150 koní a 250 Nm je k dispozícii s šesťstupňovou manuálnou prevodovkou DSG alebo sedemstupňová. Najsilnejší benzín je TSI 2,0 s 190 hp a 320 nm, čo je štandardný 7-rýchlostný DSG a 4Motion pohon všetkých kolies má. Najjednoduchšie nafta je 1,6 TDI s 115 koní a 250 Nm, iba manuálnou prevodovkou a pohonom predných kolies. TDI 2,0 s 150 k a 340 nm, voľne kombinovať s vpredu alebo pohonom všetkých kolies a manuálnou prevodovkou alebo DSG. Rovnaký blok, je konečne tiež s 190 hp, 400 nm, a ktorý je štandardný DSG a 4Motion.

Volkswagen T-Roc sa vyrába v Európe Portugalsko Setúbal. Uvedenie na trh v novembri na programe dňa.

Ďalšie informácie o Volkswagen T-Roc v AutoWeek 35, objaviť sa v stredu 30. augusta.

Alfieri Maserati začatia odložené

18. Začatie výrobné verzia Maserati Alfieri beží značné oneskorenie.

Alfieri Maserati, ktoré sme videli v koncepte podobe na začiatku roka 2014, doteraz ani dostali na trh. GranTurismo a GranCabrio objaví ako prvý, až potom je tu priestor pre Maserati ako produkčná verzia Alfieri. Ktorý hovorí Európska Maserati šéf Giulio Pastore v rokovaniach s britským Autocar.

Podľa Pastore sa Alfieri tlačil na zadnej horák, pretože Maserati chce uprednostniť nové GranTurismo a GranCabrio. Hovorí, že existuje veľa uzly by mali byť znížené cez Alfieri. Maserati už skôr uviedol, že Alfieri al príde v roku 2017 a táto značka teší obaja by predvídať. Teraz sa poradie zmenilo. To znamená, že akonáhle sa nové GranTurismo a GranCabrio možný koniec roka 2017 už ukazujú niektoré z nich.

Alfieri teraz očakávať len asi 2020 by sa malo objaviť voz ako kupé a kabriolet a ako predchádzajúce príspevky sú 410, 450 a 520 hp V6'en motory pre pohon zadných kolies na Alfieri. Pin nám tam uviazol, vzhľadom k zjavne ranej fáze vývoja, kedy je vozidlo v. Čakáme.

Volkswagen: desať nových modelov do konca roka 2017

37Dat to nie je len o autá odhaliť pri zavádzaní modelu, je však zrejmé dnes. Okrem zálive facelift Volkswagenu sme tiež hovorili o ďalšie novinky. To je dosť: objavujú desať nováčikov budúci rok!

Už vieme, že je pripravený nový Golf v roku 2019 a v tej dobe elektrický I.D. získať miesto v showroome. Dnes ukazujú, že existuje dosť skoro správy z Wolfsburgu sa objaví na trhu. Sám spomína znamenie desiatich nových modelov do konca roka 2017, ale v tomto kontexte budete musieť, modely 'pravdepodobne robí sa zrnko soli. Minimálna facelifted Golf je jedným z príkladov týchto desiatich vozidiel. Ďalšie plastické operácie, ako je Sharan alebo golfového Sportsvan bude s najväčšou pravdepodobnosťou súčasťou modelovej ofenzívy.

Dôležitá správa, však, tam je skutočne v nádobe. Tak Polo, ktorý niekoľkokrát prešiel okolo objektívu fotografa špionážne, budúci rok na trhu. SUV verzia tohto vozidla, ktorý môžete vidieť produkčnú verziu T-Roc, ktorá konkuruje s autami, ako je Renault capture a Mazda CX-3, v roku 2017 sa zdá byť vyššia v rozmedzí môžeme uspieť očakávaný CC. Že voz začal jeho život ako Passat CC a je akýmsi štvordverového kupé na báze strednej triedy. Nakoniec sa ukázalo, že Touareg dostane pokračovanie v budúcom roku. Tiež auto sme kedy videli prejsť v maskované podobe.

Volkswagen Touareg (2017) - Špionáž

Začiatkom tohto mesiaca sa stále pomerne zabalené budúcej generácie Volkswagen Touareg sa objavili už. ...

Obrázok Special: Paris Motor Show 2016

10Gisteren vám bombardovaní s desiatkami správ krupobitie nový koncepčných vozidiel a nových alebo facelifted modelov. Dnes dáme všetky veľké novinky raz v rade!

Stále žiadna BMW radu 5 a Opel Insignia a Meriva v Paríži, ale to obsiahla zbierka ďalších nováčikov. Pre tých, ktorí vo veľkom prúde správ trať dostal celkom sme dali všetky inovácie medzi sebou. Kliknite vyššie na fotky!

Alfa Romeo Giulia Veloce
Giulia QV s jeho 510 koní silný? Alfa ponúka 280 hp špičkových pracovníkov s týmto výsledkom.

Audi A5 Sportback
Nová A5 je prezentovaná v Paríži ako Sportback. Verní tradícii Audi priamo ako S5.

Audi RS3 Sedan
Mesiaci objavil obraz RS3 Sedan, ale teraz je to oficiálne! Žmýka 400 koní z 2.5 TFSI v Audi TT RS!

Audi Q5
Musíte dať starý vedľa neho vidieť rozdiely, ale Paríž bol stále veľmi zbrusu nové Audi Q5.

BMW Concept X2
X1 je porazený dole ako X4 a X6 receptu. Prototyp takmer výroba-ready bol prekvapením na francúzskom veľtrhu.

Citroen C3 a C3 WRC
Citroën je úplne nová C3, voliteľné airbumps, robí svoju verejnú premiéru v Paríži. Je tiež chápaná ako koncepčný zbraň rally.

Citroen CXperience
Koncept vozidla, ktorá by mala dať preč, čo Citroën vo vyšších segmentov plánov. Neočakávajte, že výroba modelu silne podobá, ale niektoré detaily iste robiť prepínač.

Ferrari Aperta laferrari
Laferrari zbavené strechu a robiť to, čo výkonnosť nie je horší ako jeho blízkeho brat! Zachrániť, ale bude stáť viac ako 3 milióny EUR.

GLM G4
Divoch Rival GTS Roadyaght schne ako GLM G4, doplnený 1000 Nm!

BMW i3 a i8 Crossfade
Zaujímajú o i3 BMW i8 a so zaujímavým prechodom? Garáž Italia Colné umožňuje!

Dacia facelifts
Dôkladné bijpuntsessie Sandero, Sandero Stepway, Logan a Logan MCV!

Ferrari Lusso GTC4 T
Zvláštne. Ferrari prináša ďalšie pravidelné GTC4 Lusso V12 tiež variant s fúkané V8 z Kalifornie. S pohonom zadných kolies!

Honda Civic Sedan
Okrem nového Civic hatchback v európskom trim Honda Civic Sedan parkovať tiež spôsob, akým sa objaví na trhu v Holandsku. Prvýkrát vidíme Civic bez veľkej športový nárazník práce.

Koncepcia Honda Civic Type-R
Honda už ukazuje, čo môžeme očakávať od nového Type-R. Prísť budúci rok a už sľubuje, že bude veľmi extrémne.

Hyundai i10 facelift
Úspešný i10 dostane nový nos a rozptýlené utiahnuté. State'm dobre!

Hyundai i20 WRC
Pripravte sa na blate: Model i20 je vyvesená jeho tvorcovia v rally kostýme.

Hyundai i30
C-segmentu je stále silný bojovník v podobe úplne nového i30! Len dole Hyundai dal RN30, extrémna koncept vozidla, ktorý predpokladá i30 N!

Infiniti robí premennú
Pôsobivá nová technológia motora. Aké ďalšie značky nikdy nepodarilo, Infiniti hovorí, že sa podarilo pomer variabilný kompresie!

Jaguar XF Sports Brake
Voz nie je, ale Jaguar potvrdila, že -napr budúci rok na trhu: kombi verziu XF!

Kia Carens facelift
Kia dali malú pozornosť pre seba, ale Carens je naozaj optický aktualizovaný!

Kia Rio
Rio musel byť nahradený a to je to ostrý trend, ktorý by mal prevziať obušku úspechu svojho predchodcu.

Land Rover Discovery
Úplne nový Disco! Známy dizajn, nový šesťvalcový zážihový motor Ingenium a zníženie hmotnosti o takmer 500 kilogramov!

Lexus UX Concept
Rohy, kde si môžete sami strih: Lexus UX Concept je opäť pozoruhodné dielo.

Lexus IS Facelift
Už vedel, že sme medzinárodná verziu, ale Lexus má Európska Teraz je facelift.

Mercedes-Benz AMG GT Roadster a Roadster GT C
AMG GT je zbavená jeho strechy a okamžite získať verziu polo-hardcore GT-C!

Mercedes-Benz Generation EQ
SUV s plným elektrickým hnacím ústrojenstva. Priamy štart z Mercedesu novej electro štítkov EQ!

Mercedes-Benz E-Class All Terrain
Mercedes je A6 Allroad a Volvo V90 Cross Country s E-Class All-Terrain. Je to prvýkrát, čo E-class vyššia bude kladený na nohy.

Mercedes-Benz a F1 hypercar
Značka potvrdila hviezdu priviesť hybridnú technológiu hypercar F1 na ceste. Možno dokonca s 1,6-litrový V6, ktorý dokáže spracovať tisíce otáčkach!

Mitsubishi GT-PHEV Concept
Mitsubishi sa pozerá dopredu, aby nové generácie modelu Outlander. Športový dizajn a tri elektromotory!

Nissan Micra
Piata generácia Micra je tajne Renault Clio. Japonský vyzerá viac vzrušujúce než kedykoľvek predtým.

Nissan X-Trail facelift
dotiahnuť jemne. Teraz s viac prominentnú mriežka súčasnosti: X-Trail facelift!

Opel Amer-e
Plne elektrická Ampera e sa musí dostať až na 500 kilometrov v súlade s Opel. Na papieri, ale to nie je zlé.

Opel Karl Rocks
A-segmentácia s crossover ambíciami. Lepšie popis Karl skaly my nie.

Peugeot 3008 a 5008
Jeden dizajn, dve varianty. Nový 3008 a 5008 sú bratia a na sebe rovnaký ostrý dizajn!

Porsche 911 GT3 Cup
Pohár verzia 911 GT3 dostane nový 4,0-litrový šesťvalcový motor s protiľahlými valcami. Ale pretekanie!

Porsche Panamera
Nová Panamera robí svoju výstavnú premiéru v Paríži a je okamžite aj keď E-4 Hybrid.

Renault Aljašský
A konečne v Európe na výmenu: aljašské! Nissan Navara s Renaultom vyzerá.

Renault Twingo GT
Žiadne Twingo RS tejto generácie, naozaj GT s 110 hp. Smart Brabus dostane rovnaký výkon.

Renault Scénic Veľký
Máme v blízkosti ho vidieť, ale nie skôr, než sme dostali nový Grand Scenic na výstave proti.

Renault Koleos
Kadjar dostane veľký brat v podobe Koleos. Starý názov na aute už vieme, na Nissan X-Trail.

Renault TREZOR Concept
Pilotov novinky od Renaultu. Omračovacie bol určite tento TREZOR, nový návrhár Laurens van den Acker koleso, kde môže dostať do práce.

Renault Zoe
Renault kompaktný EV je riešený a vzhľadom k väčšej batériu s Leaf. Sľubne.

Seat Ateca X-Perience
Ateca septembra v Paríži oblečený ako robustný X-Perience Concept. Určí, či produkčnej verzie.

Seat Mii človeka
Mii sa doťahuje opticky minimálne a je určená predovšetkým na úrovni vybavenia zlepšila.

Seat potvrdzuje názov modelu Arona
Nasadenie Španieli nazývajú SUV pomenoval podľa mesta v Tenerife. Možno Ibiza crossover!

Skoda KodiaQ
Produkčná verzia Vision S prichádza do Paríža. Škoda sa podľa segmentu SUV!

Smart Fortwo a Forfour elektrický pohon
Od tejto chvíle si môžete na mieste krát Smarts Fortwo a Forfour. Pre Forfour je absolútne prvý.

Ssangyong LIV-2 Pojem
Ssangyong poznáme zo svojich SUV a Paris konzervy Kórejčanov dopredu na nový Rexton. Takmer pripravený pre výrobu, kompletný s veľmi zlou grafikou.

Ssangyong modely zbystria
Nové motory a nové vybavenie pre takmer celom rozsahu SsangYong!

suzuki Ignis
Suzuki fúkať čerstvý vietor do jeho rozsahu a zahájil Ignis v Paríži, vysokú krížovú overty, ktorý bude v predaji už v Holandsku, v januári 2017. Mať!

Suzuki SX4 S-Cross
Viac Suzuki správy. SX4 S-Cross bol veľmi špeciálna nové vchodové.

Volkswagen I.D.
Diesel Gate zanecháva svoje stopy. Volkswagen sa snaží zmeniť svoj image výberom elektrický pohon. I.D. je predzvesťou celých sietí napr Golf-like, ktorý je dodávaný na trh v roku 2020.

Aktualizácia pre modelový rok Volkswagen Beetle

24th Súčasná generácia Volkswagen Chrobák znovu sa datuje do roku 2011 a Nemci veria, že model je stále len proti tomu bez facelift. Avšak, retro-nemecký trochu svieži.

V rokovaniach medzinárodnej tlačovej správe Volkswagen o príchode novej sady verziách pre Beetle a Beetle Cabriolet. 

Okrem nových farebných odtieňov a nové kolesá Volkswagen nárazníka prácu pre základné a dizajnu-prepped verzie. Nárazníky oči ako značka sama je teraz športovejší. K dispozícii je tiež R-Line dispozícii verzia tiež modifikované nárazníky. R-linka je identifikovaný ďalší otvor v prednom nárazníku, a tónované zadné svetelných jednotiek. V interiéri je umiestnený lepšie osvetlený prístrojový panel, nové materiály a farby sú k dispozícii na výzdobu interiéru podľa vašich predstáv. Čo sa týka motorov, zostáva všetko pri starom.

Car Weekend Top 10 autá s motorom boxer

88Zaterdag, lijstjesdag. Každý víkend sa zaoberáme Top 10 úspešných modelov na najvyhľadávanejšie farieb. Stručne povedané, zhrnuté v zozname všetko v automobilovom svete. Tento týždeň: desať vozov s boxer!

Minulý týždeň bol Subaru viem, že to produkovalo 15 miliónteho boxer. Subaru bol s Porsche jediná automobilka zostaviť boxery všeobecne vo svojich modeloch Subaru dokonca dieselov. Teraz vidíme Toyota 86 a Subaru len pre pohodlie. V minulosti, však, tam bol ďalší značky automobilov, ktoré namontovaný motor s protiľahlými valcami vo svojich autách. Nižšie top 10 v ľubovoľnom poradí.

1. Subaru SVX
Samozrejme sme si môže vybrať takmer akýkoľvek Subaru pretože Japnners visieť len o boxer motorom v každom modeli. Vyberieme SVX 90s, pretože a) sa jedná o veľmi konkrétny model a b), pretože Subaru bol najväčší "plochá six" do tej doby. Z 3,3 litra 230 koní vyšiel. 

2. 911
Boxer motory sú neoddeliteľné ako Porsche sa Subaru. Od nepamäti existuje plochá štyri alebo (neskôr) šestky pozadu v 911 a Nemci odvtedy ho roku 1996 tiež pripojiť do Boxster a neskôr v Cayman. V boxer motory 914 dorazil na.  

3. 2CV
Úplne na druhom konci spektra automobilového boxer sa dostávame k Duck, ktorý mal iba dva hrnce proti sebe búšenie. Spočiatku len 375 cc veľké, vhodné pre veľmi skromné ​​9 koní. V priebehu rokov sa nad obsahom vzduchom chladeným Boxertje k 652 a nasypala-ie 35 koní. Citroen Boxer použité v iných modeloch, ako je Ami a GS.

4. Volkswagen Beetle
Rovnako ako Duck mal inú ikonu, Beetle, vzduchom chladený motor s protiľahlými valcami. Ale len jedna sada so štyrmi valcami a chrbta. Obsah štyrmi valcami sa zvýšil z 1,1 litra na 1,6 litra a Beetle predsa nakoniec naplnený až do roku 2003, kedy sa výrobné číslo bolo takmer 22 miliónov korún.

5. Alfa Romeo 33
Začínal ako 1.2'tje a dokončil 1,7 litra, boxer motor Alfa, ktoré sme sa prvýkrát stretli na juhu a posledný v 145/146. Medzitým ho Taliani obesený v 33, kde on-as v Sud bol k dispozícii v niekoľkých príchutiach: 1,2-, 1,3-, 1,4-, 1,5- a 1,7 litra , O dĺžke 33 "m mal tiež ako 1,6 litra, a boxer sa tiež objavil v Sprint a neslávny Arna.      

6. Chevrolet Corvair
On nešiel do histórie ako najúspešnejší Chevrolet všetkých čias, ale jeden z najviac zvláštne: Corvair. Že konkrétne SAT, m v šesťvalcový vodorovne protiľahlej správať-namontoval motor, veľkosť 2,3 l, 81 hp,, silné ', vzduchom chladený, a takmer úplne vyrobená z hliníka. mierne zvýšil obsah a tam bol dokonca aj turbo verzia s 180 konských síl mm.

7. Daf 33
Tradičný holandský truttenschudder využil boxer. Tweepitter zo 746 ccm, ktorý bol pripojený k revolučnému Vario Matic automatickú Hub van Doorne. Pôvodný blok rohož 590 cc a dodaný 22 konských síl, neskôr, sila zvyšuje na 30 koní.

8. Lancia Flavia
Lancia tiež použiť boxerov, ako je tomu v Flavia, ktoré boli k dispozícii s štvorvalec 1,5, 1,8 alebo 2,0 litra veľkosti, ktorý je vybavený jednoduchými alebo dvojitými karburátorov alebo injekciou (pre 1,8 a 2,0). Pre Lancia Gamma postavil jeden s 2,5 litra (s karburátorom alebo vstrekovaním) a 140 koní.     

9. Tatra 600
V Českej Tatra bol tiež rád boxer motory a používal toto patrí elegantný 600, známy tiež ako Tatraplánu. Bola to jedna s kapacitou dvoch litrov, čo predstavuje asi 55 koní. Tatra tiež vstavané plochý šesťvalec boxer a dizajn Volkswagen a Porsche sú tiež v Českej republike, ich korene. 

10. Toyota Sports 800
Toyota kultový športové vozidlo mal malý dvojvalcový predné Boxertje lož, na prvý z 700 ccm a 28 kW, neskôr 800 ccm dvojča karburátormi, ktoré išli 45 koní na zadné kolesá. Dnešné duchovný nástupca GT86, ale to je naozaj len Subaru BRZ s iným logom.

Vo voľnej prírode Ford Model T (1919)

41Vandaag zďaleka najstarší účastník v tejto sekcii! Vďaka AutoWeek čítačky Rolf Mak týždeň máme Ford Model T v roku 1919 na javisku!

Ford model T - tiež známy ako T Ford - je možné pozerať ako na prvý, dosiahnuteľnú 'auto. Henry Ford zdokonalil montážne linky, ktorým výrobné náklady by mohli byť drasticky znížená. Kde vozidlá skôr čisto pre bohatých boli určené, Ford Model T ponúkaný pre strednú triedu. Niekoľko dní po odhalení modelu už 15.000 objednávok boli umiestnené.

Model T bol vyrobený medzi rokmi 1908 a 1927. Táto kópia sa datuje od roku 1919 a nachádza sa v našej krajine od roku 2010. Pod kapotou - ako všetci Model T je - 2,9-litrový meranie štvorvalcovým, dobré pre 20 koní. To je niekedy si myslel, že model T Ford je prvé auto bolo, ale modely ako model A model N a S ho predchádzala. Po model T Henry opäť mimochodom začal s písmenom A, pretože cítil, že nový model bol tak inovatívne, že chcel začať od nuly. Celkom asi 15 miliónov T modely vyrába.

Ford Model T ...

 • Cítim sa fantasticky
 • Cítim sa celkom zábava
 • nerobí mi moc
 • Pripadá mi nič iné, než
 • cítim strašný
Hlasovanie Zobraziť archív

Ford Model T ...

 • Zistil som fantastický 76,6%
 • Cítim sa celkom zábavné 16,5%
 • Nie som moc 4,8%
 • Zistil som, nič než 0,7%
 • Cítim sa strašne 1,4%
Archív číslo stemmen727Bekijk