Volvo V40 Cross Country Nordic T3 + (2016) yorumu

7uygulamahızlarıYapım yılıSatın alma YılKM-mod, satın almageçen Kilometre
V40 Cross Country Nordic T3 +
6 Sıralı Makineleri
2016
2016
10 km
3500 km
Yasal Uyarı MyReview

bölüm Myreview arabada açıklamalar ve yorumlar kişisel görüş ve kullanıcıların deneyimlerine dayanarak. Sanoma Medya Netherlands BV ( 'Sanoma') içindekiler veya olası sonuçlardan sorumlu tutulamaz. Myreview yılında otomobil hem iyi hem de kötü deneyimler yerleştirilecektir. editörler may davranış veya yasadışı bir değiştirme kurallarını karşılamak veya her zaman silmeyin ifadeleri.

Bu Myreview Auto için bilgileri kullanmak için ya da diğer medya aracılığıyla yaymaya Sanoma izni olmadan izin verilmez.

İlk gösterim

 • 110 km
 • 24 Temmuz 2016 00:03

Bugün Raalte ATR de V40CC alınan iki aylık bir teslim süresi sonrasında.
Volvo tarafından son zamanlarda çok reklam yapıldığı özel kiralama düzenlemesi seçmişti.
Bu V40 Cross Country Nordic + T3 motor ve otomatik şanzıman haline gelmiştir. (152 hp) güç.
renk mavi midye oldu. Standart 16 inç lastikler.
VW EOS 200 hp makineden geliyor, ben bunlarla elbette karşılaştırın. Bugün ilk 100 km sürdü.
Alt çıktı üretir önemli ivme ama gerçekten rahatsız edici değil fark etmektir.
Otomatik anahtarlama az düzgün. Anahtarlama dişliler şimdi fark ...
Direksiyon direkt olduğunu. Benimle iyi geçiniyor olan köşelerde.
dikiz sadece EOS gibidir: optimal değildir.
Deri döşeme Zaten özlüyorum.
Ses sistemi, standart ve yeterince iyidir.
bilgi-eğlence sistemi bana karşı tarayıcı. Bunun daha ayrıntılı olarak açıklayacağız olmalı. Şimdi bir güncelleme vd tarayıcısını nags ve sonra durur.
ışıklar, hız kontrol sistemi, silecekler, ısıtma ve AC Daha iyi çalışma.
Pil şarj olmaz çünkü Start / stop çalışmadığını Meraklı.

Devam edecek. ..

İlk izlenimler devamı V40CC

 • 3500 km
 • 5 Ağustos 2016 13:47

Alpler'e V40CC sürüş Geçmiş iki hafta. karayolları, kasaba, dağ geçitlerinde: 3500 km üzerinde toplam sürüş. gezi bilgisayar 6.3 litre / 100 km (: 15.9 1) 'e göre Yakıt tüketimi.
Araba harika çalışır. şey, yavaş gidiş S-Serisi geçiş olduğunu iyi ve benim gibi çizer iyi bir seçenektir. Özellikle dağlarda ilerliyorsunuz!
koltuklar iyi. alan hiçbir eksikliği (1m76) kesinlikle benim için.
nasıl belli cezaları İdeal olarak, seyir kontrolü de devlet heeft.Gaat bakım sınırlamak
El VOC seçeneği (On Call Volvo) arabaya cep telefonunuzdan rotayı yönlendirmek için.
körükler gidiyor araba açarken, ff hızla havayı yenilemek için.

ses medya sistemi.
Ben standart ses sistemi var. Benim gibi ses İlişkin iyiydi hangi.
Mobil cihazlarla eşleştirme sorunsuz ve hızlı bir şekilde gider. Diğer ülkeler için, bir internationalSIM yüklü vardı. Fakat birçok Zorundaydım yoktu. Herşey sizin yapıldı aslında. ses ve telefon kullanarak mükemmel çalışır.
medya sisteminin (hareketsiz) internet yavaş çalışıyor. Burada yine benim cep tercih edin.

Navigasyon hızlıdır. sorunsuz gidiyor adreslerini girin. Ayrıca konuşarak iyi yapmak.
Daha az belirgin Ekranda harita bulmak. Otomatik olarak bir dönüş yakınlaştırmak ya da öylesine, biraz geç geliyor.

Dağlarda gerekli saç tokaları yapmak. V40 dönüm daire önceki EOS içinde biraz daha büyüktür. Direksiyon özellikle küçük tekerleği ile, yeteri kadar düzgün.
Tutma yeri iyi. Süspansiyon sert, ama tercih ederim.

Başlat / Durdur
Ben çalıştırma / durdurma sistemi olarak bayi tarafından durduruldu Alpler gitmeden önce çalışmak için görünmüyor.
Bu sıcaklık (çok yüksek) bir sonucu olabilir ve hava-medya sisteminin açılır.
Benim Yolculuk sırasında mümkün olduğunca dağlar (açık sadece pencereleri) klima bırakırım. Dış sıcaklık 15 ila 35 derece arasında değişmektedir. start / stop sistemli yürürlükte kez değil. Dikkat henüz Kel.

Benim gibi mükemmel V40CC. Ayrıca, özel kiralamalar verilen.

sonraki güncellemeye kadar ...

4.0
 • konfor 4,0
 • performans 4.0
 • güvenilirlik 4,0
 • 4.0 maliyeti
 • Bu markadan bir araba satın misiniz? evet

yazı stili ve kullanılabilirlik ilgili görüşlerinizi verin. En az beş ortalama derecesi görüntülenir, not aldı.

 • kötü
 • yetersiz
 • yeterli
 • iyi
 • mükemmel

Renault Clio Estate Enerji TCe Dynamique 90 (2016) yorumu

2uygulamahızlarıYapım yılıSatın alma Yılgeçen Kilometre
Clio Estate Enerji TCe 90 Dynamique
5, Manuel
2016
2016
10500 km
Ortalama okuyucu değerlendirmesi: 8.1 Yasal Uyarı MyReview

bölüm Myreview arabada açıklamalar ve yorumlar kişisel görüş ve kullanıcıların deneyimlerine dayanarak. Sanoma Medya Netherlands BV ( 'Sanoma') içindekiler veya olası sonuçlardan sorumlu tutulamaz. Myreview yılında otomobil hem iyi hem de kötü deneyimler yerleştirilecektir. editörler may davranış veya yasadışı bir değiştirme kurallarını karşılamak veya her zaman silmeyin ifadeleri.

Bu Myreview Auto için bilgileri kullanmak için ya da diğer medya aracılığıyla yaymaya Sanoma izni olmadan izin verilmez.

ilk izlenimler

 • 300 km
 • 4 Mayıs 2016 17:13

Neden bu araba?
Orada biraz ile, Fiesta, küçük tarafında özellikle çizme biraz ortaya çıktı. Picanto eşim 2005 yılında çıktı esnasında aracın düşünüldüğünde hala (çok) yüksek satış değerine bağlı olarak Fiesta alışverişinde karar, 2010 yılında oldu.

karar
Tabii ki saha ilk genişletilmiş araştırdı ve bir üst üç popüler otomobil çıktı. Zaten o boşluk ile bağlantılı olarak bir sürücü veya emlak, olmaması gerektiğini önceden açıktı. Kia Cee'da SW, Ford Focus SW ve Renault Clio Estate seçim otomobiller idi. Kia hızla tüketimi çok yüksek verecekti büyük motor ile ilişkili bulunmuştur. Sonra Focus'un ve Clio hem de test sürüşleri tahrik.
Sonuçta, karar Clio için düştü. A B-segmentasyon ailemiz için yeterlidir ve tüm seçenekler seçildiğinde, sınırının altında tutar yeterince ilginçti. Clio tasarımına ek olarak bir kez öncesinde Focus'un adım almıştı. Odak, hem davranış ve uzayda yüce olsa Renault ile rekabet etmek aslında çok pahalı idi.

satış
bayi ile bir konuşma seçilen paketler ve seçenekler ile Renault Clio Estate TCe Dynamique 90, için imzalanan sonra:
- Ekstra Rahatlık (iklim kontrolü, yağmur ve ışık sensörü, elektrikli katlanabilir aynalar)
- Ekstra Şehir (park sensörleri, kamera ve orta kol dayama yeri ters)
- R-Link (lüks ve genişletilmiş multimedya / navigasyon)
- Krom pencere şeridi
- metal kenarlar tip: tutku noir
- gizlilik cam

Görüşmeler sırasında biz hala yakalamak başarmış:
- tam yedek
- Waxoyl cilalanması
- uygulamalı harflerle Lisans plakalar.

Teslim süresi: 3-4 ay.

İlk izlenimler
anlatmak için çok fazla olmamasına rağmen, tabii ki, daha sonra, henüz zaten ilk yüz kilometre sonra ilk izlenimler tahrik.

konfor ve alan Sürüş
Eğer direksiyonuna oturmak, biz önünde araba çok geniş olduğunu görüyoruz. Araba bir B-segmentasyon olmasına rağmen, neredeyse bir C-segmentasyon var uğraşan olabileceğini söyleyebiliriz? Eh, her durumda, bir B 1/2. Yani gerçekten temiz. 2015 yılının son çeyreğinde, bazı (minör) değişiklikleri çok mutlu oldum Dynamique versiyonunda iç, yapılan vardır. İlk olarak, test sürüşü sırasında kötü yüksek noktası, direksiyona plastik uçlar gitti! Şimdi tam deri kaplı direksiyon simidi (GT-sürüm) 'dir. kapı kolları çok bulaşıcı yüksek parlaklık plastik yerine plastik mat sağlanmaktadır. çizgi tabletin sadece çerçeve hala yüksek parlaklık, iç görevde birkaç küçük aksan olduğunu. Haraç, Renault. araba oldukça çok daha fazla olgun görünüyor. Dahası, saatler kırmızı işaretçileri ve bant tedbirleri (yerine sarı) özelliği.
Buna ek olarak, koltuk aynı zamanda yeni bir tasarım döşeme özelliği. Kaplamanın gri tonlar koltuğun merkezi ve arka koltuk kenarlarına taşınır. konfor gelince. Koltuklar çok güzel, ama özellikle bel bölgesinde sırtını, çok az destek gösteren. yanakları çok yumuşak. Sonuçta sen biraz ileri geri sandalyede sarsan viraj daha keskin olacaktır. Şimdiye kadar rahatsız edici olursa hissediyorum.
Arka: Evet, bence daha büyük olumsuz yanlarını şu anda, bir. arka yüzünde, diyelim ki, daha uzun bir saat süren bir yolculuk için üç yetişkin istemiyoruz. Kendimi olduğum zaman, hala koltuğa karşı dizlerimin (ben 1.7. Fiesta ile karşılaştırıldığında, ancak, bizim aile durum göz önüne alındığında. İlk birkaç yıl bir sorun arka ve önemli ölçüde azalır ön koltukların arasındaki mesafe ile otur.
Gövde: Elbette biz Estate satın almış: Evet B segmentinde. bir çok şey var. (Oldukça uzun) bizim katlanmış arabası maalesef uzunlamasına veya çapraz içine gider çok kötü. Büyük plust noktası. Neredeyse tüm geri açar. Bir eşik Buna hiç şüphe yoktur. Çok pratik ve güzel!

Ride ve taşıma
tüm bu otomobil alacak hakkında şeyden önce, ben çok okumak yerlerle ilgili motorizasyonlu ve tüketim ile ilgili bazı olumsuz şeyler. Daha sonra son biraz fazla. İlgili kullanım: Çok rahat. Çakmak fazla esneklik ile darbe ve eşikleri ortadan kaldırılması neden Fiesta yastıklı. Bir şey gerçekten seviyorum. Ben başlattı benim cennette duyuyorum sportif şasi değilim. Direksiyon doğrudan ve hafif, bir şey yapmayı tercih ederler. Anahtarlama Bence lastik şey ama poker anahtarı veya doğru. Çevrimiçi koç etrafında kötü görüş hakkında çok şey okudum, ama gerçekten bu ilişki olamaz. Evet, ayna bir trafik ışığında sorunlara yol açabilir düşük tarafında, biraz, ama bir sıkıntı olarak gözlemliyoruz. dikiz C- ve D tarzı arasındaki pencereler Gayrimenkule hatchback çok daha fazla görünürlük sağlar, iyidir. Gerçekten bir birim olarak gidon arkasında olması gereken navi çalışması alışması gerekenler. Doğrusu arkasında daha direksiyona düğmeleri almıştı. koçun şey gürültü başka ben hakkında birçok şikayet okudum. Çok olumlu çok az motor gürültüsü duymak anlamında, şaşırdım. Daha yüksek hızda blok çok sessiz olduğu anlamına gelir. böylece Kalın ince. Ancak, daha hızlı gitmem, A-sütunları boyunca daha rüzgar gürültüsü. Arabanın bilinen bir eksiklik gibi görünüyor. ben hiç bayi bakmak istediğim bir şey olduğu gibi ona bakıyorum. güvence altına uyarlamak kolay olurdu.

R-Link
İnsanlar tatmin ya da orada, ya da bir şey bulmak edilir. Kesinlikle ilk kategori altında. Birçok seçenekleri ile çok yönlü bir sistemdir. Yazım sırasında sadece bu sistem üzerinden yolculuğa başladık ama sorunsuz gezinirken. Navigasyon komutları Ses tanıma yoluyla verilebilir, ama orada sen zamana ihtiyacım da var. çok yavaş tepki sistemi. Ben tomtom dan ödenen CANLI Hizmetler standart navigasyon ile birlikte çalışmak için merak ediyorum. Bu para değer merak ediyorum. Zaten Renault sağlamak için tomtom basit güncellemeler ile kabul etmemiştir çünkü alım harita güncellemeleri pahalı bir iş olabilir okudum. Ben Bit talihsiz, ama burada Böylece bu konuda daha fazla hakim asmayalım hiçbir deneyimim var.
Benim iPhone ile Bluetooth bağlantı hiçbir zaman yapılan ve iyi çalışıyor. Ben böyle bir kararın, böylece yapılan konuşmaları yok. akış müziğin ses kalitesi beklenenden daha iyidir. okuma hakkında ancak benim durumumda çok kötü hikayeleri etkilendim. Sistem i-Tunes bağlanmak ve hatta tamamen albüm ve çalma listelerinin tam dizin yapısını alacak. Ayrıca sadece iPod de burada klasör yapısını korur R-Link USB kablosu ile birleştirilebilir bağlayın. İçimden umut ama beklemiyordum. Sınıf so!
Olumsuz sisteminin kafa karıştırıcı menü yapısı olmak zorundadır. Ben ilk şey yapabileceğini bir veya iki düğme basarak şey R mutlaka bazı hantal gitmek bağlamak gibi görünüyor. için kullanılabilir.
Arkamys 3D ses hoparlörleri aracılığıyla dijital radyonun ses kalitesi iyidir. Hiçbir mucizeler Expect ancak yerli ses cihazları için ince toplanıyor.
Güzel sistem 'eko-sürüş' önemli ölçüde desteklemesi. Hatta keyifli bir yolculuk sürüş çevreye duyarlı (veya değil) ne kadar bir puan elde.

Tahrik grubu ve performans
Benim için en önemli Önemli değil (bu iki kategoride üstümde idi). Ben mümkün olan en düşük yakıt tüketimini istedikleri için Kasıtlı TCe 90 seçtik. biz daha az 15k bir yıldan saatler çünkü Dizel bir seçenek değildir. test sürüşü bu turbo şişmiş blokta zaten oldukça arabaya bir ittir. Bu yaklaşık 2000 rpm gelir ve oldukça iyi bir araba trafikte ortaya çıkınca yapar. 1.25, burada Fiesta önemli ölçüde daha zorluk atmosferik. Bir şey gerçekten düşük motor gümbürtüsü alışmak zorundayız. Farkına varmadan zaten devirlerde yüksek konum. Bu blok, bu nedenle çok daha yüksek tüketimine yol açan devrimler yapmak davet ediyor. Hızlı İletme ve ılımlı sağ ayak sınırlar içinde tüketimini tutar. hıza sonra, hızınızı yapmadan önce biraz zaman alacak, ama bir şey kesinlikle yoktu. beklenti sürüş olarak bu ihtiyacı bir sorun olmayacak. hız ile ve daha sonra ötesinde zamanında başlayın. Problem yok.
start / stop sistemli ben alışmak zorunda şeydir. Bunun bir ince sistemden olduğunu düşünüyorum, ancak henüz her zaman mevcut değildir. bir klima darbe sıkı çalışıyor varsa Tabii ki, sistem çalışmaz veya motor soğuk ama normal tahrik ben çok sık sistem kullanılamaz mesajı aldığında. Ben muhtemelen sadece gösterileri izlemeye önce bu bekleme Sadece merak. Size kontrollü gaz sağlayan ve hızlı vites büyütme sanatı anlayan bir sessiz binici misiniz, o zaman hoş bir sürpriz olacak. upshifts önce 4000 rpm tendonlar tarafından daha alışkın, o zaman bu blok içmek için biraz olduğunu. Ben dizel gider.

tüketim
Anlatacağım pek sahip olarak tezgahın üzerine 300. yol bilgisayarı km başına 100 5,9-6,1 arasında, veya 1 ortalama sağlamaktadır: Ben oldukça güzel olmak daha da varsayabiliriz bir araba bulmak 16.4 16.9 için. Birkaç not ederken: Birçok şehir kilometre olmuştur ve ben eko düğmeye olmamıştır. Bu yüzden o hala aşağı geleni güven var.

Daha yakında ...

Güncelleme 10,000 sonra

 • 10500 km
 • 5 Ocak 2017 16:05

olması Renault ile birkaç ay sürüş sonra biz bu ay 10.000 geçti. güncelleştirme için süre:

konfor ve taşıma sür.
Yine çok memnun. İyi gönderir ve istediğini yapmak güzel bir araba. direksiyon tutmak için rahat ve kolay kullanılabilir. Hız saatte 100 km sınırlıdır ve sürüş sırasında sınırlı gürültü gösterir. Rüzgar gürültüsü sadece headwind gerçekten mevcut olduğu anlaşılıyor. Bana göre, onunla ne yapacağını akut yeterince rahatsız edici değil ama ilk fırsatta kesinlikle diyecekler.
mulish ayarlı seyir Eksi. hızı çok geç çok yüksek veya böylece sistem bir yamaç üzerinde çok geç yanıt verir. direksiyon düğmeleri tuhaf buluyorum yanmaz gerçeği.
Yaz tatillerinde Almanya'ya tahrik ediliyor ve çok iyi çalışıyor. Hala sürülen birkaç saat sonra lezzetli bir araba. Sandalyeler rahat güzel, ama koltuk derin sevdim oldu. Süspansiyon otoyol üzerinde sürmek için bir zevkti güzel rahat verme ayarlanmıştır.
Belki arabanın en lezzetli düşünüyorum Switching. Bu hissiz ve tam doğru değil bu. Uzun vuruş çok uzun olduğunu poker olun. Nedeniyle hızına alt devirlerde numaraya herhangi 6. vitesi özledim. ekonomik sürüş bir parçası olarak, ben olmasını isterdi zorunda kaldı.

Başarılar
Benim sürüş stili için fazla bile. şişmiş blok ile örn bile çekerek beni moral bol sağlar. rampa IJsselmonde aracılığıyla Van Brienenoordbrug içine Sürüş, araba hala dördüncü viteste harika çizer. dağlar Sauerland yılında güzel birlikte gidiyor. Eğim o biraz sorun var, ama benim için hız için yeterli güce getirmek için muktedir. Araç daha sonra yol oldukça bir yudum döngüler.

R-Link ve diğer sistemler / seçenekler
Bir çok getirebilir ama inanılmaz hantal çalışır. Sistemin menü yapısı gayet olmasına rağmen, diğer radyo istasyonuna birinden geçiş örneğin çok garip. Çok fazla harekete geçer! Yazık. Çok iyi onun hantal yapısına rağmen, işletmek için uygundur, navigasyon sistemidir. Sesle kontrol acı yavaş, ama her zaman çalışır.
Tüm koşullarının uygun olup olmadığını çalıştırma / durdurma sistemi ve şimdi gerçekten çalışır olsun. O bunu ya da değil ne zaman ben şimdi önceden biliyoruz. Işık sensörü çok iyi çalışıyor ama çok erken aydınlatma orada geçer. Ben düşük ışın tarafından ilk etapta sürücü haritası renklerini vardı ama gece renkleri ile tam güneş ışığı göndererek çünkü hızla terk yaptı. satıcısı buraya bir şeyler varsa görün.
Daha az olumlu, ben yağmur sensörü üzerinde duyuyorum. asla gerçekten iyi yapıyor. Ya hızlı silme veya çok yavaş. kulp iyi gitmiyor düğmeyi ayarlayın. Yani Renault gerçekten iyi olmalı!
İklim kontrolü çok iyi çalışıyor. Soğuk aylarda ise, hava yayılmaya başlar ısınmak için uzun bir zaman alır. Ne yazık ki yine mevcut cam ısıtıcı kaşıma.

uzay
Ön, daha ince, daha başka bir şey diyemem. Arka aslında sıkı. Bir yetişkin olarak, çok geniş değildir. Büyük çocuklu aileler gerçekten iyi bir C-segmentasyon ile servis edilir. Gövde ferah görünüyor ama yüklerken tatil oldukça hala aslında hayal kırıklığı ortaya çıktı. Özellikle, yükseklik genişlik aracın yükleme katından arttıkça, aslında dar çok belirgindir olur. Neyse ki, çok sık araba çok dolu olmayacak. bu arada arabası ya da tekerlekli sandalye için yeterli alan daha fazla.

Ayrıntılar 10.000
o araba radyosu (normalde sürücü kapısının açılışında söner olan) daha uzun yapılmış değildi oldu sonra. RLINK sistemi görünüşte sıkışmış. Neyse, satıcı sadece bizden uzak kilometre çift ve o ya da çeyrek araç radyo park terk gerekir (?) Ya da pilin kutuplarından birisi ayırmak zorunda anlattı. Bir yazılım güncellemesi teselli doğuracağını tekrar yaşanmaması gerekir.
araba bir şişlik biraz çekerken kapı tarafını çatlamaya başlar. Ben kauçuk bir şey şüpheli. Bunun için ilk fırsatta bakalım.
Geriye erken silahı çevirmek yakıt eklerken! 8 litre varsa zaman o tüm kapatabilirsiniz. başaşağı tutun bütün önemli değil, aç. Sadece silah şimdiye kadar sen tutmak benzin gerçekten depoyu doldurmak için tankın çalışmaları akmaya görür. Çok sinir bozucu.
ses bazen yanlış modda başlatır. Yani onu terk bunun dışında bir modda vardır. Örneğin, otomobil ise bir sonraki USB modu başlangıçta başlangıcında radyo modunda terk etti. Garip ve sistem olarak basit ve hızlı çalışır, çünkü kesinlikle (değil) çok can sıkıcı.
Her zaman olduğu gibi bu da doğrudur: İlk çizilmeye çok iyi yapıyor. Bunun dışında ben çizilmeye karşı boya çok duyarlı düşünüyorum dan.

tüketim
son harfi sonra tüketim hatta 5.4 L / 100 km'ye birkaç onda kadar düştü, ancak yukarıda hala yarım litre olduğum için kış ayları ortaya çıkmıştır. / 100 km civarında 5.7 L böylece ortalama anda. Kötü ama çok dikkatli (hız ani hızlanma ve uzun sunumu, şehirde kilometre bir sürü) sürücü özellikle çünkü daha bekleniyor değil. Bununla birlikte, kitle biraz daha düşük bir önceki arabadan daha etkili bir sürü iken. (6.3 L / 100 km)

Artılar ve eksiler
rasgele olarak, şimdiye kadar en artılar ve eksiler

+ hala güzel tasarım ve renk
+ rahat oturma pozisyonu, kullanım ve taşıma
+ ekonomik
+ İyi bir gezinti RLINK
+ operasyon hava kontrolü
- işletmek hantal ve kararsız firmware RLINK
- Yağmur sensorunun orta kontrol
- Isıtıcı yavaş geliyor

4.5
 • konfor 5.0
 • performans 4.0
 • güvenilirlik 4,0
 • 4.0 maliyeti
 • Bu markadan bir araba satın misiniz? belki

yazı stili ve kullanılabilirlik ilgili görüşlerinizi verin. En az beş ortalama derecesi görüntülenir, not aldı.

 • kötü
 • yetersiz
 • yeterli
 • iyi
 • mükemmel

Volvo XC90 D5 Summum (2006) yorumu

11uygulamahızlarıYapım yılıSatın alma YılKM-mod, satın almageçen Kilometre
XC90 D5 Summum
5, Sıralı Makineleri
2006
2010
110.000 km
216.000 km
Ortalama okuyucu değerlendirmesi: 7.7 Yasal Uyarı MyReview

bölüm Myreview arabada açıklamalar ve yorumlar kişisel görüş ve kullanıcıların deneyimlerine dayanarak. Sanoma Medya Netherlands BV ( 'Sanoma') içindekiler veya olası sonuçlardan sorumlu tutulamaz. Myreview yılında otomobil hem iyi hem de kötü deneyimler yerleştirilecektir. editörler may davranış veya yasadışı bir değiştirme kurallarını karşılamak veya her zaman silmeyin ifadeleri.

Bu Myreview Auto için bilgileri kullanmak için ya da diğer medya aracılığıyla yaymaya Sanoma izni olmadan izin verilmez.

ucuz ama çok lezzetli değil.

 • 135.000 km
 • 9 Şubat 2011 00:36

Şimdi bir yıl boyunca bu XC90 edilmiştir (bir hafta sonra)
Ekstra 3 arka koltuğun (Dört kızım var) ile V70 sonra benim genç (8JR) gerçekten 3 bankta artık uymuyor çünkü gerçek 6/7 koltuklu bulmak zorunda kaldı. Ben karşı bir şey var "minibüsler" Yani mevcut modelleri (Espace Galaxy Alhambra vs.) aslında atıldı. Volvo tutkunu yine bir D5 ve monte 3. sıra koltuklarda bir benim garaja XC90 yanı sıra sürüş aranan Eğer (Ben de benim 178 ile uyum). Yani, yine tanıdık rumble çok güzel, güzel ve yüksek sürdü ve D5 Bir PC Hooft traktör sürmek olduğunu hissetmiyorum. dalma ve i.v.m. Yani 2006 yılında 04 dan GB kendisi 185PK XC90 D5 Summum Geartronic altı bin (hiçbir bin 5 !!) 'de yüksek fiyatlar bütün ithalat süreci zaten o kadar kötü değildi, Almanya'da 110.000km satın aldı. Bu kesinlikle birkaç bin avro oldu. Almanya'da Sınıf 3 alarmı gerekli olmadığını, ancak, dahası, düşünün, bu yüzden (750 á -) Bu kendileri yerleşmek zorunda kaldı O kadar satın alma için.

Bu arada bu kadar 25.000km tahrik ve ben ne büyük bir araba söylemeliyim. huzur ve konfor (prim Dolby ses burada ile de taşır) sadece lezzetli. o da götürmek kolay olsa da sürüş açısından, iyi, hiçbir şövalye virajlı olduğunu. 185pk / 400m kesinlikle hiç sarkma yok.
Ben o bile ben haftaya buldum daha iyi (daha keskin) benim V70 gönderir söylemeliyim. XC90 doğru; Firma ama konforlu.

Kapsama 1 9 á 10 civarında kısa yolculuklar Ama size rağmen Korsika lazım onun altı ve bagaj Römork oturur geçen yaz gibi uzun mesafeler ve normal olarak 10 de biridir otoyol kullanım (hız 130 km / h seyir) kolay ilk 12 olsun.

masraf - Ve maliyetler, 120.000 hangi o bir revizyon 725 aldı. Ayrıca, yeni bir lastik seti (800, -) Kasım ayında ben kış lastiği 17 bir dizi var" jantlar (1400 -) satın alırken
onarım Gerçek maliyeti, bir tane kez arka diferansiyel + kırıldı Hidro Pompa AOC (On Demand Aktif) neyse, önceki sahibi (5 yaş kadar) uzatılmış garanti imzaladığını vardı bu maliyetlerin kötü mutluyduk. Dahası, batarya şiddetli soğuğunda sırasında verdi ama ben 130.000km / neredeyse 5 yaş sonrasında garip olmadığını düşünüyorum.

Garanti süresi boyunca ise, onu terk etmek düşünüyorum "yonga"V70 da sevdim ile bu oldu. Bu, özellikle düşük tüketim elde etmek ve makine ısırma şamandıra reaksiyona sokulmasıdır.

Oysa SUV karakteri hakkında bir şey, Aralık 2010'da kış döneminden sonra, hala bu araba, kar çok mutluyum, buz önemli değil değil, bu araba her yerde ... yalnız nedenle, içinden zahmetsizce ve güvenli Volvo sürükler Yaşam için!

güncelleştirme

 • 137.000 km
 • 5 Nisan 2011 23:29

güncelleştirme 137.000km
APK'nin lades kemiği kauçuklar yıpranmış kanıtladı, bu yüzden gerçekten gerçek bir tamire olduğunu yerini, yeni bir XC90 gibi keskin geri gönderir.
Ayrıca (ek) teminat yerine konik dişli (görünüşte onun hastalık) otobüs.
Yine araba ile çok mutlu, o bir sürücüye zevk için sadece Premium Sound 10 ve gidin. Biz (Ben bir araba olmadı hey aptal) Mayıs ayında Paris'e gitmek ve zaten bir kez daha bir kaç yüz km arkaya götürmek için sabırsızlanıyorum.

Başka Büyük araba, ancak zaman

 • 216.000 km
 • 31 Mart 2014 13:11

Ben yorum takviyesi sonrasında XC90 sattı.

4.0
 • konfor 5.0
 • performans 4.0
 • güvenilirlik 4,0
 • 3.0 maliyeti
 • Bu markadan bir araba satın misiniz? evet
 • Paylaş: paylaşılan x
 • daha
  • Facebook Messenger
  • pinterest
  • Linkedin
  • Google
  • baskı
  • emaye
 • whatsapp
 • heyecan
 • Facebook

yazı stili ve kullanılabilirlik ilgili görüşlerinizi verin. En az beş ortalama derecesi görüntülenir, not aldı.

 • kötü
 • yetersiz
 • yeterli
 • iyi
 • mükemmel

Opel Agila 1.2-16V Rahatlık (2002) yorumu

5uygulamahızlarıYapım yılıSatın alma YılKM-mod, satın almageçen Kilometre
Agila 1.2-16V Rahatlık
5, Manuel
2002
2010
39330 km
41.152 km
Ortalama okuyucu değerlendirmesi: 2.8 Yasal Uyarı MyReview

bölüm Myreview arabada açıklamalar ve yorumlar kişisel görüş ve kullanıcıların deneyimlerine dayanarak. Sanoma Medya Netherlands BV ( 'Sanoma') içindekiler veya olası sonuçlardan sorumlu tutulamaz. Myreview yılında otomobil hem iyi hem de kötü deneyimler yerleştirilecektir. editörler may davranış veya yasadışı bir değiştirme kurallarını karşılamak veya her zaman silmeyin ifadeleri.

Bu Myreview Auto için bilgileri kullanmak için ya da diğer medya aracılığıyla yaymaya Sanoma izni olmadan izin verilmez.

Yaşlı bin?

 • 1900 km
 • 6 Mart 2010 13:34

Opel modelinin ilk serisi yerine bir eğilim takipçisi, söz gerçekten ferahlatıcı oldu. Agila geçerli sürümü buna karşı orada daha şık ve daha genç bir kitleye hitap edecek.

-0-

nedeni bu araba benim şirket arabasını teslim etmesi gerektiğini satın almış. Ve işverenler ben çok harcamak istemiyordu, bir araba gerekli değişiklikler vardı o güvenilir bir marka olmak ve onaylanmış satıcısı sağlamalıdır sadece gereksinimi vardı. bu araba tam olarak yerine beri araba kullanırken, sadece görünüm, ama kendine bir şey görmüyorum.
Bir Agila ayında eşim beri bu arabanın tipine ve (araba) becerileri aşina oldu.

0-0

Arabanın ilk izlenim çokgen ve plastikten oluşur. kalıp, düz bir çıkıntı ile bir teneke kutu ile.

araba merkezi kilit, elektrikli camlar ve iyi ayarlanabilen direksiyon ve sürücü koltuğunu dahil yoksun, ama klima yok, ama bu daha bir seçenek satın alındığı gibi görünüyor, çünkü dönem "rahatlık" Ben açıklayamam.

Bu o günlerde o markalar da basismodelen minimum elektrik pencerelerle teslim diğer (non-Alman otomobil) ortak olduğu için, bilen Alman otomotiv endüstrisinin, bir mirasıdır.

Pekala, temel modele göre eklenen tek şey devir sayacı tipi kedi kutusu ve ikinci arka koltuk başlıkları mevcut olduğunu ve iki çekmeceli olmasıdır (lüks!).

Önceki sahibi CD çalar kaset çalar ile baz radyo yerini aldı. Ama ses (iki hoparlör ve hepsi bu) bir saman ile knudde edilir. Bu yakında çoklu ve ağır hoparlörleri gelerek iyileştirilecektir.

---
2000 KM SONRA.
Eh, araba, sadece 8 yaşında sürdü muhtemelen sıra araba oldukça yavaş olduğunu ve bunu daha elverişli zaman olduğunu varsayalım önemli yakıtı (1 12) tüketmek, ancak ilk sahibinin birçok veya büyük parçalar.

Ne beni rahatsız 1.2 motor 100 veya 120 Km almak ve yoksul yalıtımı korumak için hızı bir sürü yapmak yani, sen bunu boğmak için oldukça zor radyo koymak zorunda, çok iyi motoru duyuyorum.

Yan rüzgar ve düzgün arabadan orada acı ve yolda tutmaya çalışmak zorunda.

----

ZAYIFLIKLAR?
Hayır, sadece araç plakası geri biraz gevşek, ama çözüldü.

-------
Bir sonraki elli bin kilometre kadar.

3.5
 • konfor 3.0
 • performans 3.0
 • güvenilirlik 4,0
 • 3.0 maliyeti
 • Bu markadan bir araba satın misiniz? belki

yazı stili ve kullanılabilirlik ilgili görüşlerinizi verin. En az beş ortalama derecesi görüntülenir, not aldı.

 • kötü
 • yetersiz
 • yeterli
 • iyi
 • mükemmel

Volkswagen Touran 1.4 TSI Highline (2016) yorumu

7uygulamahızlarıYapım yılıSatın alma YılKM-mod, satın almageçen Kilometre
Touran 1.4 TSI Highline
7, Otomatik çift debriyajlı
2016
2016
8 km
7600 km
Yasal Uyarı MyReview

bölüm Myreview arabada açıklamalar ve yorumlar kişisel görüş ve kullanıcıların deneyimlerine dayanarak. Sanoma Medya Netherlands BV ( 'Sanoma') içindekiler veya olası sonuçlardan sorumlu tutulamaz. Myreview yılında otomobil hem iyi hem de kötü deneyimler yerleştirilecektir. editörler may davranış veya yasadışı bir değiştirme kurallarını karşılamak veya her zaman silmeyin ifadeleri.

Bu Myreview Auto için bilgileri kullanmak için ya da diğer medya aracılığıyla yaymaya Sanoma izni olmadan izin verilmez.

Kararsız navigasyon cihazı / araç bilgi-eğlence sistemi

 • 700 km
 • 18 Aralık 2016 09:52

1 Aralık Yeni Touran toplanan, genellikle Tamam ama ciddi sorunlar medya cihazı keşfeder. Vd buçuk katı (tüm orta konsol siyah kalır) çalışmıyor. Bayi çağırıyor ama Ocak zamanla .... hayatım özel yeni arabada can sıkıcı biraz herkes, ilk kez satın alınan ve berbat hizmet.

araba Hakkında daha fazla
- çok sessiz! İyi koltuklar / rijpostie! (Bu nedenle aktif)
- tüm eserlerini büyük eğlendirici kolaylığı ise diğer tüm seçenekler kolayca iyi / çalışırlar.
- Üçüncü satırda iki koltuk ince ve sıkı. Zaten yüzme dersleri arkadaşlar sürmek için kullandı. O çizme sonucu katlanmış bagajda bir 'ek taban' koyar bile küçüktür (önceki arabanın v farklı, içerik fazlaydı şartnameye benim bir yanlış hesap biraz ama şüphe veya tam kamp ekipmanları sürer) dikkat edin
- Ben diğer elini sokmak yerine, yardımcı parkı, paralel park daha iyidir (kutular iş yerinde park vd oldukça düzgün olarak) daha az verimli olduğunu itiraf. Eğlenceli oyuncaklar.
- Adaptif Hız Kontrol Sistemi de karayolu, güzel sistem üzerinde iyi çalışır.
- Ben ya da bazen kısmayınız gerekip gerekmediğini bilmiyorum bazıları ilk gaz pedalı ile fren yanıt verilmesi için biraz yavaş asmak gibi görünüyor (örn araba geçmek) ve daha sonra tekrar hızlandırır. Sonra araba yapmak sadece çok az ve daha sonra çabucak Depar görünüyor. Belki DSG zor nokta?
- Arabanın önümüzdeki yıllarda (biz, 8 ila 10 yıl vardır dahil nedenle Highline birçok seçenek ile çekilen almak istiyorum) kendisini kanıtlıyor umut ve yüzyılın kötü pazarlık olarak çıkıyor.

Bazı touran sürücüleri de kararsız sistemini yüz ve bazı neden / çözüm duymak için oluşturulan inceleme yapın. Telefon söyledi günü burada satış sonrası personeli önceden uğraşmak zorunda değil, ama gerçekten değil iman (ve Mayıs ayında sipariş diğer kötü experiences- üstünde gelir satıcının herhangi bir özür ya da bir şey olmadan, teslim süresi, son Aralık olarak Eylül / Ekim verdi ). Araç teslim biraz kirli (tutkal / yağ yayılması) yaz lastikleri, bazı boş tankın, vb) üzerinde oldu. Ben bir müşteri olarak çok kritik olsun, ama sadece çok sıkıcı süreç olduğunu düşünmüş olur.

Prim sürüş deneyimi değil, aynı zamanda tahrişleri

 • 7600 km
 • 27 Nisan 2017 19:51

araba o çok sessiz ve pürüzsüz sürücüleri, birçok bakımdan gerçekten iyi, pozisyon ve üçüncü satır sürüş iyi koltuklar, biz gerçekten çok mutlu ve düzenli kullanılmaktadır.
araba lüks ve iyi bir araba ile tatil döndürürken örn. etrafına sürülür gösterir. Veya örneğin bir yedek araba vd garaj karşılaştırırken. otomatik olarak masaj, pürüzsüz otomatik şanzıman ile Isıtmalı koltuklar ivme ölçerleri ve frenleme seyir kontrolü, güzel şeyler koştu!

küçük 8 kilometre DZD sonra birkaç deneyimleri
- Araç gaza bazen kararsız düşük hızlarda tepki verir. öncesinde hamle ikiden fazla gaz içinde yavaş ivme.
- tüketim üreticisine uymayan, ama ben beklemiyordum.
- çünkü bilgi-eğlence sistemini düşme satıcıları tarafından iki kez tekrar edilmiş.
- yapıcı, biz TSI ve DSG kombinasyonu uzun ömre sahip unutmayın. Ben eğlenceli vd arabanın daha birçok yıllar var istiyorum, ancak bazı oto bloglar olası sorunlara işaret.
- Bazı parçalar Ben zayıf hissediyorum & savunmasız. Örneğin, ayna ayarlama düğmesi ile rahatsız değilim. o zaman kırılabilir gibi geliyor.
- Yaz penceresi (bölüm aile paketi) rolgordijntje teyit bozuldu önceki ilk hasar orada da geldi gelmiştir. Garaj garanti düşürdüm ve onarımlar için 422,74 Euro sorar olamaz. Aile paketi küçük çocuklar için güvenli olmadığını göründüğünü Benim için o kadar ... beceriksiz görünüyordu

3.5
 • konfor 5.0
 • performans 3.0
 • güvenirlik 2.0
 • 3.0 maliyeti
 • Bu markadan bir araba satın misiniz? hayır

yazı stili ve kullanılabilirlik ilgili görüşlerinizi verin. En az beş ortalama derecesi görüntülenir, not aldı.

 • kötü
 • yetersiz
 • yeterli
 • iyi
 • mükemmel

Fiat Punto 55 SX (1998) yorumu

4uygulamahızlarıYapım yılıSatın alma YılKM-mod, satın almageçen Kilometre
Punto 55 SX
5, Manuel
1998
2005
60000 km
90000 km
Ortalama okuyucu değerlendirmesi: 8.2 Yasal Uyarı MyReview

bölüm Myreview arabada açıklamalar ve yorumlar kişisel görüş ve kullanıcıların deneyimlerine dayanarak. Sanoma Medya Netherlands BV ( 'Sanoma') içindekiler veya olası sonuçlardan sorumlu tutulamaz. Myreview yılında otomobil hem iyi hem de kötü deneyimler yerleştirilecektir. editörler may davranış veya yasadışı bir değiştirme kurallarını karşılamak veya her zaman silmeyin ifadeleri.

Bu Myreview Auto için bilgileri kullanmak için ya da diğer medya aracılığıyla yaymaya Sanoma izni olmadan izin verilmez.

DENEYİMLERİ

 • 16 Haziran 2007 00:00

ailesine İlgili ikinci araba aldı. araba çok büyük değildi ve iyi ağız vardı. Biz Twingo ve Ka baktı. Twingo Diyelim ki nispeten düşük kilometre ile daha aangekleder model veya bir tane isterseniz satın almak nispeten pahalıdır. araba için çok temel hissetti.
Ka da daha parsel raf altında katlanmış arabası uymayan itibaren geçen edilir.

Fiat Wijers Ridderkerk ile temas halinde olma yoluyla aracılığıyla. İki Punto en bulunur. Sonunda, elektrikli camlar ve sunroof ile 55 SX için seçilen. 60.000 km'lik araç 6 ay garanti ile 4500 için satılık oldu. Biz konuşmalarından 500'ü var ve yeni bir radyo / CD çalar var. araba temiz cilalı teslim edildi. Ne yazık ki araba hiçbir güç direksiyonu vardır. Bir sonraki araba kesinlikle olacak !!!

Bu arada, yaklaşık 20.000 kilometre araba ile tahrik. Araç sadece kısa geziler için kullanılır. Uzun yolculuklar için, Megane Grand Tour kullanın.

İnce gibi Punto. Halen iyi ve geniş smoelt. motor punchy ve şehir trafiğinde iyi olmayacak. karayolu On / G / bazen biraz daha pk diğer ihtiyacı okuyun.

Doğumdan sonra kilometre sayacı kötü bir rap ürettiği bulundu. Garanti altında takometre değiştirilir. Kene gitti. O Punto yaygın bir sorun olarak görünmektedir.

Geçen MOT sadece lastikler değiştirilmesi gerekiyordu. Bugüne kadar sorun yok. güç tüketimi birçok kilometrelik şehir için yaklaşık 1 13. için mükemmel performans.

Temmuz 30, 2007 güncelleyin:

Yeni bir arka çekçek zamanı. Ne yazık ki, tüm kol değiştirilmesi gerekmektedir. (Bir bayiden satın) yine kalın 40 Euro Maliyetleri. Ayrıca, yağ araç yükü. Bu iyi bir (ikinci) araba kalır.
Ortalama tüketim 1: 13.4 (sadece şehir içi sürüş)


Güncelleme 14 Kasım 2007

Bugün yeni bir model Punto için arabayı alışverişinde bulundu. Tesiste klima ve hidrolik direksiyon ile güçlü 80hp Punto 2000. Özellikle hidrolik direksiyon diğer Punto alışverişinde için bir neden oldu.

Araba ikinci araba (kız arkadaşım) ve daha sonra da kısa mesafelerde olarak kullanılır. Çocuklarda ilgili olarak hatta 5 kapılı versiyonu için düz gitti. Biz ikinci el piyasada 5 kapı nispeten birkaç kez olduğunu fark. Araç tekrar Weijers Ridderkerk satın alınmıştır. 15:00 Cumartesi Internet üzerinde araba gördüm. Saat 4'te biz showroom ve 16.45 döviz kuru müzakere sonra (geçici) bir sözleşme imzaladı. Burada sevdiğimiz: anında iyi bir teklif.

Diğer taraftan Punto söylemek kalır:

Genel kullanım 1 gemiddel: 12,11
0.46 cent (satın alma ve satış dahil) km başına maliyeti
Bu 28 ay içinde, herhangi bir sorun yoktu

SORUNLAR

 • 16 Haziran 2007 00:00

herhangi bir sorun şimdiye kadar.
Ancak, lastikler değiştirildi ve çevresinde silecekler

APK 53.00
101,12 dahil Motage vb İki yeni lastikler (Pirelli)
Arka silecek 41.44
APK 2007 dahil revizyon EURO 133 yılda ve biz yine durabilir!

4.5
 • konfor 4,0
 • performans 3.0
 • güvenirlik 5.0
 • 5.0 maliyeti
 • Bu markadan bir araba satın misiniz? evet

yazı stili ve kullanılabilirlik ilgili görüşlerinizi verin. En az beş ortalama derecesi görüntülenir, not aldı.

 • kötü
 • yetersiz
 • yeterli
 • iyi
 • mükemmel

Peugeot 208 Allure 1.2 PureTech 110 (2017) yorumu

2uygulamahızlarıYapım yılıSatın alma Yılgeçen Kilometre
208 Allurepark 1.2 Saf Tech 110
5, Manuel
2017
2017
335 km
Yasal Uyarı MyReview

bölüm Myreview arabada açıklamalar ve yorumlar kişisel görüş ve kullanıcıların deneyimlerine dayanarak. Sanoma Medya Netherlands BV ( 'Sanoma') içindekiler veya olası sonuçlardan sorumlu tutulamaz. Myreview yılında otomobil hem iyi hem de kötü deneyimler yerleştirilecektir. editörler may davranış veya yasadışı bir değiştirme kurallarını karşılamak veya her zaman silmeyin ifadeleri.

Bu Myreview Auto için bilgileri kullanmak için ya da diğer medya aracılığıyla yaymaya Sanoma izni olmadan izin verilmez.

Bir önceki motora daha iyi terimler

 • 335 km
 • 12 Haziran 2017 20:51

Bunlar 2016 82 hp 1.2 Kentsel Soul uygulanmasına ilişkin işlem gördü.
En sonunda motor ile tamamen memnun oldu & şanzıman, aynı zamanda navigasyon yavaş ve zor çalışır.

Bu Peugeot ileri adımlar atmıştır.
Sadece birçok kez yumuşak ve daha hızlı koyabilir 110 hp 1.2, hatta şanzıman daha iyidir.
Sense bir turbo ile kapalı hızlı olduğunu. Ama bütün bile uzak sürüş, daha düzgündür. Bu en azından o kadar tutar. dişliler birbirine yaklaştırır, atım azalır edilir.

Menü kapsamlıdır ve ben de başka bir sistem olduğunu düşünüyorum. Bilgiler de saat kartı arasında sağlanır. Navigasyon kendisi daha hızlı ve daha duyarlı dokunmatik ekranı. Ayrıca orada DAB üzerinde. Kısacası, bu sistem daha iyidir.

Ayrıca bir başka marka arabalara bakmaya gidiyoruz, ama bu 208 Sonunda 110 hp versiyonunda bir anlaşma yumurtadan gibi sportif bir görünüm bakmak herhangi arabalar gerçek olmayan.

Sonuçta o ama çok daha iyi bir motor ile, yine bir sportif görünümlü araba.

Bu son bile oldukça lüks yaptı ise, daha lüks olan bir Allure versiyonudur.
Bana rağmen bu lüks pek mesele, artık yoktur. Ben bile bir şey söz olmaz düşünüyorum, ama her durumda daha vardır:

- Diğer sportif modellenmiş koltuklar vardır.
- (Çift bölge) Klima kontrol yerine elle var.
- Navigasyon yükseltilir.
- 16 ediyoruz" altına tekerlekler.
- Araç yerine davul frenleri arka disk frenler bulunuyor.
- Bir yağmur sensörü vardır.
- ayna & ışıklar otomatik olarak dim.
- Kumanda panelinin ön kenarı, diğer bir motifin yer almaktadır.

Ama bu modelde yeterince sevgi yoktur "spor" arka spoyler. Yaklaşık 900 euro ödenecek olabilir!
GT çizgisi bu o meselesidir.

Dahası, aynı yolda araba ve aynı zamanda malzemeleri hissediyorum. En iyi kendini gerçekten birlikte oturup bir arabaya hissetmek binmek vermedi bulun.

4.0
 • konfor 4,0
 • performans 4.0
 • güvenilirlik 4,0
 • 4.0 maliyeti
 • Bu markadan bir araba satın misiniz? evet

yazı stili ve kullanılabilirlik ilgili görüşlerinizi verin. En az beş ortalama derecesi görüntülenir, not aldı.

 • kötü
 • yetersiz
 • yeterli
 • iyi
 • mükemmel

Honda Accord 2.0i Sport (2004) yorumu

18uygulamahızlarıYapım yılıSatın alma YılKM-mod, satın almageçen Kilometre
Accord 2.0i Sport
5, Otomatik
2004
2010
88.018 km
122 325 km
Ortalama okuyucu değerlendirmesi: 8.7 Yasal Uyarı MyReview

bölüm Myreview arabada açıklamalar ve yorumlar kişisel görüş ve kullanıcıların deneyimlerine dayanarak. Sanoma Medya Netherlands BV ( 'Sanoma') içindekiler veya olası sonuçlardan sorumlu tutulamaz. Myreview yılında otomobil hem iyi hem de kötü deneyimler yerleştirilecektir. editörler may davranış veya yasadışı bir değiştirme kurallarını karşılamak veya her zaman silmeyin ifadeleri.

Bu Myreview Auto için bilgileri kullanmak için ya da diğer medya aracılığıyla yaymaya Sanoma izni olmadan izin verilmez.

Honda kalmaktan daha büyük!

 • 104 150 km
 • 16 Aralık 2010 16:19

Bugün 17-12-2010 eşit APKaatje bizim Anlaşması (otomatik 2004 2.0) yapılır. Autogarage Kapelle tamirci ilk kısa test sürüşü yaptı. Tepkisi: Ne harika bir araba! Honda'nın bu yüzden bulmuyorum asla yanlış bir şey de. 20 dakika sonra bitti. 3 Fren lambası kırık çıktı. (- Sonuç olarak, € 39 maliyet) fazla değildir! Ben kendisini yerini aldı (düşük ışın) aydınlatma ve plaka (kadar). Bakım gerçekten bu şekilde çok ucuz.

Schagen Jeneratör bayi Winterink de büyük hizmeti ile Ocak 2010 yılında satın alınmış. Satın alma işleminden sonra, mahkeme pencere garanti pencere motor ve röle altında yerini açmaya olmadığını düşünmektedir.

Hala bu süper araba hakkında çok heyecanlıyım. Çok sessiz 1 13.5 tasarruf (120 km / saat hızla 2500 rpm) sonra, normal sürüş ve normal sıcaklıklarda (yaklaşık. 18 derece) snelheidssregels bakımıyla mümkündür. neredeyse sadece kısa mesafelerde ve soğuk havalarda (Aralık) ile, sadece ilk 9. Daha iyi olabilir alamadım ama her kilometreyi tadını çıkarın!

sürüş deneyimi olağanüstü. Vites küçültme hala bir gülümseme neden olur. Araç VTEC sistemi süper çalışır gibi geliyor. Benim daha önceki Alfa Alfa 156 1.8 ve 1.4 ile karşılaştırıldığında, bu (eh bu kadar ses) gerçekten bir yarış arabası. kitaba göre performansları gerçeklik algısı daha azdır.

araba ben ağır bir fiyata aldım, ama mükemmel teslimat ve revizyon ile. Gerçekten fiyatın bir kuruş kapalı oldu. Satıcı, (şimdi Suzuki, Honda ve KIA bayi) Mr Schagen dan Vrielink benzer araba bulmakla bana şans diledi ve o (52,000 km ve LM 2004 ticari Panda 1.2 Sky) uç kapalı idi.

Arabayı almadan önce revizyon verildi. Yeni fren balataları zamanda buluşalım parlıyordu.

Şu anda ben de arabaya sahip olabilir orijinal 17 inç jantlar, arıyorum, standart 16 inçlik spor jantlar sadece ielig vardır.

Bundan başka, 17 inç

 • 113.850 km
 • 20 Haziran 2011 16:27

Bu arada, yaklaşık 26.000 kilometre satın aldıktan sonra tahrik. Nisan 2011'de sonu, nihayet güzel ve orijinal Honda Civic 17 inç jantlar bulundu. çok iyi Michelin Primacy (1 versiyon) 5 mm'den 225 lastikleri içermektedir.
Bir dizel Accord 2005 istasyonundan geldi.

Ama karşı gürültü ne olduğunu sürüş. Aniden tekerlek rulman aşınmış? Hayır bu gecupte lastikleri kanıtlamak ... Şimdi ne olacak? Ön lastikler (eski arka tekerlekler = En profil) doğru ve tersi bırakılmıştır, bu mutlu önemli bir iyileşme elde tersine çevrilir. 16 inç orijinal 205 lastikler fazla olmayacaktır sessiz olarak, korkarım.

4 noktalı hizalama yapmak güvenli olması için, hiçbir anormallik gözlenir.

daha önce 12.5 veya daha iyi 1 iken Yakıt tüketimi önemli ölçüde daha geniş lastikler, henüz sessiz uzun yolculuklarda ile tanışmadım ilk 11 ile artar.

Benim satın alma avantajları, araba aniden çok olumlu bir şekilde düşer. İnsanlar birdenbire arabaya ilgiyle bekliyoruz. "Eğer sis farları söndürmek var mı?" Günlük arabayı gören birini istedi. "Hayır sadece farklı jant".

kilometre sayacı şimdi 120 km / h aşağı sadece 4 km / h farklılık oldu sadece 6 km / orijinal jant / lastikler ile h.

daha iyi görünmesini ilk (kalitesi hakkında konuşmak ...) bir metal kiremit süngerle temizlenmelidir standart paslanmaz çelik egzoz için, küçük şeyler ...

Marketplace üzerinde Geçenlerde, bu yüzden otomatik, aynı jantlar ve renk (!), 115.000km ile tam olarak aynı arabaya rastladım sadece park sensörleri ve sis farları eksik ama 9.000 Euro soran bir aksaklık vardı. yani ne büyük bir düşebiliriz Ben: 1.5 yıl içinde, 5000 kayboldu pastörize! Yani yine düzgün bana karşı.

ilk dönüş

 • 109.830 km
 • 20 Haziran 2011 16:39

Hala 14 ay MOT sadece 3. Fren lambası kırık oldu Autobedrijf Kapelle orta 2011 bir dönüş sürüş, bu nedenle bu da şüphelendiğim ucuz beurtje olacak sonra meraklı. Bu nedenle ancak hemen dolum ve klimayı temizlik yapmak.

Ben de bu dönüş makinenin yağını değiştirelim. Sadece 200,000 bitkinin Bu ihtiyaç ancak birkaç ay öncesine Autoweek'in hayatı üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir. Arabanın neredeyse kar sıkışmış var kış, makine tüm eylemler (ileri / 10x) kıyameti başladı bana vurdu.

çivi ve dolayısıyla düşük voltajda giydiği bir arka lastik ortaya çıktı. İyi kabzalı bir yedek lastik sunulmuştu. Maliyet toplam dönüş: € 377,35. Gerçekten bana vurdu. Böyle ucuz bir yıl dönüş yoktu!

Orada yaklaşık 30.000 km

 • 117.985 km
 • 15 Ekim 2011 20:21

Hatta bir ara değerlendirme. Bizim Honda Accord ile neredeyse 30.000 kilometre tahrik edilmiştir. Halen gayet memnun ama şimdi bazı eksileri var söz edilir:
1. sallandı & bip,
2. koltuklar
karayolu üzerinde üç veya daha fazla yetişkinlerle 3. pürüzsüz bir yolculuk.

Başından itibaren 1. Ben orta konsolundan bir kraakje duydu. Park freni yanındaki panelde Pushing geçici olarak bu çözer. Hala nazik bir bip sesi oldu direksiyonun belirli bir konumda ünlülerin üzerinde sürerken Ayrıca ben ancak o zaman öğrendim. ünlülerin üzerinde sürerken Ayrıca doğru bir şey tehdidi. Bu bir sonraki fırsatta bir odak noktasıdır.

Araçtaki iki ya da üç meslektaşları ile 2. bazen büyük mesafeler Hollanda sürücü. Benzer şekilde, geçen hafta. sadece 2,5 saatten fazla sonra çıktı. ön yolcu koltuğunda adam yıllarca sorunları geri vardır, ancak bunlar bu yolculuğu sonra keskin kötüye gibiydi. Biz geri dönmek zorunda kaldı zaman ... adam dik ve daha yüksek oturup verdi. Ne yazık ki, ön yolcu koltuğu hiçbir yüksekliğe sahiptir.

Biz Accord 3 veya 4 yetişkin ile sürücü ise 3. Bundan bir arada oldukça feryat motoru sürüş (tezgahın üzerine) / s 140 km etkiye sahip olması kayda değerdir. Geri frenleme sonra geri takometre 4500 rpm'de doğru ve sadece arzu edilen hız (140), 2,900 rpm'de geri çekilir olan seyir hızı anlamına gelir. Carpoolers bu şekilde yaşamaya: "O çatlak geri döndü". Ben elinde daha fazla makineyi koymak yüzden. Dezavantaj sonra 5 gerçekten hepsi gitti basmak. 150 (üst hız görünüyor) çok uzun almaya. Geri 4'e gereklidir.

Orada iki meslektaşları ile son uzun sürücü (360 km) tüketim 11.2 biri olduğu ortaya çıktı. Bu trafik sıkışıklığı gecikmeli yaklaşık 2 saat daha çok karayolu mil edildi.

2 MOT

 • 120 895 km
 • 19 Aralık 2011 13:58

Bugün (15-12-2011) tekrar MOT yürütmek. Şimdi Honda bayisinde de gider. Yaklaşık 50 dakika sadece mankementje bulamazsa için yeterli oldu!

Bu APK bana € 3.61 mal oldu. Bayi Eylem ücretsiz APK, sadece afmeldkosten ve 4-gaz testi + 25 Euro yıldönümü indirim.

arka lastik artık o kadar iyi bir tamirci değildi. Bu yaz yenilenecek.

Çalıntı !!

 • 122 325 km
 • 20 Ocak 2012 17:20

Ne yazık ki,

Bugün, 19 Ocak 2012, sadece APK sonra, bizim parlak gösterisi Honda Accord çalıntı. Eğer ona binmek musunuz, polise bu rapor edin!

4.0
 • konfor 4,0
 • performans 4.0
 • güvenirlik 5.0
 • 3.0 maliyeti
 • Bu markadan bir araba satın misiniz? evet

yazı stili ve kullanılabilirlik ilgili görüşlerinizi verin. En az beş ortalama derecesi görüntülenir, not aldı.

 • kötü
 • yetersiz
 • yeterli
 • iyi
 • mükemmel

Hyundai Atos Ruh 1.0i LX (2000) yorumu

2uygulamahızlarıYapım yılıSatın alma YılKM-mod, satın almageçen Kilometre
Atos Ruh 1.0i LX
5, Manuel
2000
2015
69000 km
72.000 km
Yasal Uyarı MyReview

bölüm Myreview arabada açıklamalar ve yorumlar kişisel görüş ve kullanıcıların deneyimlerine dayanarak. Sanoma Medya Netherlands BV ( 'Sanoma') içindekiler veya olası sonuçlardan sorumlu tutulamaz. Myreview yılında otomobil hem iyi hem de kötü deneyimler yerleştirilecektir. editörler may davranış veya yasadışı bir değiştirme kurallarını karşılamak veya her zaman silmeyin ifadeleri.

Bu Myreview Auto için bilgileri kullanmak için ya da diğer medya aracılığıyla yaymaya Sanoma izni olmadan izin verilmez.

Bizim büyük küçük Atos!

 • 72.000 km
 • 2015 21:14 14 Mayıs

Şimdi sadece iki ay bu Atos Ruh LX var, yılın 2000.De bir kopyasıdır "asal" Biz sadece gerçekten engelli bir araba bulmak, bu yüzden aradığını "ruh" hangi sırtında biraz sportif bir görünüme sahiptir.

Sadece lüks elektrikli camlar, ama başka bir şey olacağından emin. Hiçbir güç direksiyon ve güç frenleri ve hiçbir hava yastıkları. İlk başta ama neyse değil, mutlaka bu sorun bulacağını düşündüm. Hidrolik direksiyonlu uyuştu göndermek gibi görünüyor ve şimdi araba, park sadece biraz daha ağır tam olarak ne hissediyorum, ama bunun bir Sonata falan değil.

Biz sadece 69.000 km ile, 999 için ilk sahibinden Atos satın! Bu yüzden çok az basmış oldu ve bunun gerekli konular hakkında bize verdi. frenler paslı ve bu nedenle fren pedalı bu temizlenmeli ve ayarlanması gerekiyordu inhibe etmek için çok uzak alınması gerekiyordu. Öyle olmalı monte benim sürpriz yeni fren yaptım, hepsi bu, sadece iyi sadece sık kullanılan değildi ve o malzeme için iyi değil.

karter havalandırma da tamamen son 15 yıl içinde araba süzüldü olan küçük parçalar tarafından engellendi! Atos hemen ama büyük bir dönüş yapalım.
araba gerçekten belli olmaz, 20 dakika içinde bazen tek seferde çalkaladı ama dikkat ederseniz bunu tahriş. Farklı diğerleri arasında inflamasyon bölgelerinde, rotorun ve bujiler ve buji kabloları değiştirilmesinden sonra, bu henüz çözülmesi için kanıtlanmıştır. Gerekli kilometre yaptıktan sonra Fakat, bu çok yaygın değildir. Henüz yerini henüz bobin, tamamen gidecek değilse ara sıra sarsıntı, bu bir son seçenektir. Ama her şey temiz şişmiş edilmelidir böylece araba sadece düşük kilometre olduğunu düşünüyorum. Bu bizim için de sorun!

triger kayışı kalanı, Atos cezayı, bu yıl değiştirilmelidir. İnce ne yaptığını ışık dikiş makinesi vooring en iyi ve ben de trafik ayak uydurabilecek. Birinci vites zaten çabuk geçmesi gerektiğini çok değil ikinci motoru havaya uçurmadan önce, ama güzel ve pürüzsüz bundan sonra. Atos nefis geçer!

en yüksek hız 160 olmakla birlikte, gerçek hızı GPS ile yaklaşık 150.
Atos yan rüzgar duyarlıdır, bu yüzden bile motoru kaydedip durduğu etmiş bunca yıldan sonra sessiz biraz götürmek, 130 den değil, daha hattını tercih ediyorum. Burun sonra dışarı itilir olsun çünkü Flink viraj gözyaşı Atos hakkında başka bir incelemede belirtilen tam olarak, tavsiye edilmez. araba çok sadece bizim sırayla sadece tehlikeli görünüyor Özellikle ikiden fazla insan olmaktır. Gerçekten de, bu bir yarış değil gerçek bir canavar şehir araba değil.
Yine de uzun yolculuklar için bu arabayı alıp yüksek giriş harika ve sandalyeler iyi, çok iyi çalışıyor.
Atos Eğer daha büyük bir araba olan duygu olsun, ama sen bir teneke sesi ile kapılarını çarparak duymak küçük pasta hala var olsun.

iç, heyecanlı, çok basit 80'ler ve 90'lar tarzı bir şey ama. Gerçekten onlar sadece aynı zamanda satın alınan bu kadar uzun çizgi olmadan 2008 yılına kadar yapılan Atos ve insanları değiştirmek beni şaşırttı! küçük fiyat muhtemelen belirleyici faktör oldu. Atos hep aynı kaldı, ama biz tüm bu başarısız tane bile ABS ve Klima vb ile, daha lüks ile teslim edildi, ancak yok edilemez. onlar bizim Atos olmadıkları için Hava yastıkları son kullanma tarihi yoktur. Biz ön elektrikli camlar memnunsanız!

Atos soğuktan başlatılmışsa, adildir başlatılır bir roket olan gibi görünüyor. otomatik jikle geri normal hızda düşüyor olması birkaç kilometre sürdükten sonra, devirlerde oldukça yüksek motor tutun. Motor bu nedenle sadece zaten dışarı düşmeyecek!

gövde mesajları için yeterince geniş, ama hepsi bu kadar değil. Biz genellikle ikinci ile ve sonra geri gövdenin bir uzantısı olarak hizmet vermektedir oturup. her durumda olduğu bir yedek yerleştirin.

biz doğru biz elimizde Atos vardı ilk iki hafta boyunca yaşadığı sorunların ardından teftiş araba ayrıldıktan sonra bu Şu anda herhangi bir ekstra maliyet olmadı.

Yakıt maliyetleri azaltmak için, ben azaltıyor için şimdi Atos kullanmak ve bu hala günde yaklaşık 80 km mesafededir. Bu bana gayet uygun! Yağ tüketimi sıfırdır ve yakıt tüketimi yaklaşık 01:16 olduğunu. Bu nedenle en iyi yolu binmek, ama çabuk devreye oldukça yoktur. Atos kolayca 50 beşinci vites sürücüsüne can.

Ben yıllardır bizim Atos için keyfini varsayalım!

3.5
 • konfor 3.0
 • performans 3.0
 • güvenirlik 3.0
 • 4.0 maliyeti
 • Bu markadan bir araba satın misiniz? belki
 • Paylaş: paylaşılan x
 • daha
  • Facebook Messenger
  • pinterest
  • Linkedin
  • Google
  • baskı
  • emaye
 • whatsapp
 • heyecan
 • Facebook

yazı stili ve kullanılabilirlik ilgili görüşlerinizi verin. En az beş ortalama derecesi görüntülenir, not aldı.

 • kötü
 • yetersiz
 • yeterli
 • iyi
 • mükemmel

Volvo S80 2.4 170hp (2000) yorumu

1uygulamahızlarıYapım yılıSatın alma YılKM-mod, satın almageçen Kilometre
S80 170hp 2.4
5, Manuel
2000
2012
170.000 km
175.000 km
Ortalama okuyucu değerlendirmesi: 8.8 Yasal Uyarı MyReview

bölüm Myreview arabada açıklamalar ve yorumlar kişisel görüş ve kullanıcıların deneyimlerine dayanarak. Sanoma Medya Netherlands BV ( 'Sanoma') içindekiler veya olası sonuçlardan sorumlu tutulamaz. Myreview yılında otomobil hem iyi hem de kötü deneyimler yerleştirilecektir. editörler may davranış veya yasadışı bir değiştirme kurallarını karşılamak veya her zaman silmeyin ifadeleri.

Bu Myreview Auto için bilgileri kullanmak için ya da diğer medya aracılığıyla yaymaya Sanoma izni olmadan izin verilmez.

Ekonomik ve konforlu

 • 175.000 km
 • 18 Eylül 2012 19:38

Bir geyik ile çarpışarak sonra benim 728i askıya almak zorunda. O maliyetler anında buharlaşır çünkü hemen tamir izin değil hangi araba karar verdi ve ben hala bekleyin ve bu krizi görmek istiyorum. Yanımda para cezası seviyorum.

Bu yüzden yeni bir günlük sürücü gerekiyor. BMW biraz benim markasıdır ama garajda güzel 728i ile, bunun mutlaka bir BMW olmak zorunda değildi karar verdi ve ben diğer markalar baktı. Farklı modeller incelenmiş ve sonunda 90'ların sonunda gelen üretimde oldu Volvo S80 ile sona erdi.

Ben düz çizgiler ile büyük iş sedan seviyorum çünkü S80 katıldı. S80 Ben E38 728i daha modern bir görünüm olmasına rağmen, hala var "hakkaniyet" ki ben bir sedan bakıyorum.

Ben bilinçli turbo ve manuel şanzıman olmadan S80 benzin arıyordu.
- Benim kilometre benzinleri (yaklaşık 15.000)
- 150 000 - Turbo olmadan bu sadece + sonra kırık çünkü. sonra evde veya benzin istasyonunda olmak geldi Ve kabul edelim, kira sürücü veya binici motor kapanması ile düzgünce beklemek turbo? KİMSE!
- Manuel Ben inşaatın ilk yıllarda korku S80 hakkında hikayeleri ve otomat makineleri çok okumak çünkü. GM Aisin yuvası Hem zaman bin.

Bu S80 2.4 veya 2.9 ile S80 seçim sınırlar fark etti. Ben özellikle 170 HP versiyonu 2.4 seçti. Gerçekten de, aynı zamanda, bir 2.4 140, HP versiyonu yapılmıştır.

Sonunda etrafında 170,000 kilometre ile S80 geldi bej iç 170 beygir 2.4 sürümü ve bir manuel şanzıman! seçenekler aksi çok büyük. hava yastıkları, klima ve hız sabitleme sistemi boyunca standart ekipmanlara ek olarak. Güzel! Tam olarak ben ne arıyordu!
testi Basmış ve araba aldı. Ben koşmak kalmamak .. Bu işi 165 000 - Önceki sahibi + bir dağıtım ve pompa değişimi yapmıştı.
Ben tüm filtreleri hizmet bitmiş & buji değiştirme ve Yağ değişimi gerçekleştirmek için. Araba şimdi çok uç üst! Kavrama hala iyi ve frenler ve lastikler binlerce kilometre katılabilirsiniz!

Sürüş hakkında:
araba çok güzel kullanıyor. Süspansiyon otoyollarda uzun yolculuklar konforlu hale konforlu kümesidir. 170hp motor normal bir binici için yeterince güçlü. Beş silindir o Çok hızlı ve güzel ses!
araba da 130-140 civarında çok sakin. Bu genellikle karayolu üzerinde benim seyir hızı ve ben rüzgar gibi yapın!
yolculuğu bu yüzden bir şikayetim yok. İyi izolasyon, yumuşak geçişlere sahip manuel şanzıman ve uygun bir kontrolü.
Uzay da fazlasıyla yeterli var. taşınacak çok şey olabilir, geri aşağı tokat!

teknik:
Gerçekten teknik kalite hakkında görüş vermek araba çok kısa aldık. Parçaları iyi BMW pahalı olmak zorunda değildir kıyasla çok çok ucuz korunur. Ben gerekli tüm araçlara sahip ve şaft bir çift desteklemek O do-it-yourselfer için çok kolay hale getirir. bujileri, filtreleri ve sıvılar gibi çoğu parçaları kolaylıkla değiştirebileceği. Büyük motor bölmesine size her zamankinden mümkün olmalıdır çeşitli ekleri sökmeye boş yer var böylece nispeten küçük bir motor bloğudur. düşünün:
- gaz kelebeği gövdesi
- Silindirler
- Dinamo, kompresör, marş

Eh Bana araba ÇOK dikkatli olduğunu varsayalım! Yaklaşık 1500 kg büyüklüğüne ve ağırlığına rağmen, kolaylıkla 12 tek olsun! 130 KMÜ - Bu + de seyir edilir.
5. viteste 3000 RPM hakkında o hızda yok. Yani ortalama 1.8 toerenbrullertje daha azdır. Araç iyi yalıtılmış olduğundan, motor çalışmıyor duydum.

Bu arabanın Downsides:

Tasarım Hata # 1
Gaz kelebeği gövdeleri 2 ton sonra başarısız oldukları bilinmektedir. Yeni ekonomik ama elektronik kontrollü gaz kelebeği gövdeli bir Volvo'yu satın alırken bunu göz önünde bulundurun!

Tasarım Hata # 2
alt çerçevesinde bir gümbürtü var. Volvo bayilik yazılım (ben gelmek zorunda nasıl bana sormayın) sayesinde, ben Volvo alt çerçevede iki lastik O-halkalarını takmak için model yılı 2002 ile unutmak zorunda anladım. ortalama do-it-yourselfer ve O-halkaları ve civata sen tezek mal gerekmez için çok basit bir düzeltme. Bu herhangi bir hasar var ama zaman zaman kasaya bağlanan sizin alt çerçevedir. Bu ütüyle-demir sesi neden olur. iyi yalıtılmış arabada zararlı ama rahatsız edici değil.
Yani bu araçlarda düşük hızlarda değil yolma sesi korkar. Bu düzeltmek için nispeten kolaydır ve güzel afdingpunt olduğunu!

iç bitirir
BMW'min S80 ile karşılaştırmak veya abimden E39 5 Serisi, ben S80 iç çok yoksul olduğu sonucuna varabiliriz. Bütün çürük ve ucuz plastik ve plastik. Gerçekten sürüş değil sallandı, ama yine de bunu ucuz dışarı bakar. Biraz bastığınızda O sallandı. Özellikle orta konsolda. krem bej iç güzel olmasına rağmen Volvo gibi bir (hiç) premium marka üst segmente ait gereken bir arabada böyle berbat bir son görünüm kazandırır, böylece, bunu yeniden gönderilmesini!

kriko Noktaları
Hiçbir iyi anlaşılır Kriko noktaları
Bir kriko ile araç yukarıya kaldıran için, iyi kare veya yuvarlak Kaldırma yerinde bir ilgi var. Volvo, bu kesin bir şekle sahiptir artırabilir bir noktaya sahip. do-it-yourselfer I gibi BMW olarak jak yüzden aşağıda neresinde hangi yemekleri veya kare göreceği gibi. Volvo bu yok. Eğer kriko ile doğaçlama ve güvenli bir şekilde destek milini yerleştirebilirsiniz bir noktaya bulmak lazım.

Eğer yaşayabilir ve bu negatifleri ile tasarım kusurları kendilerini kurtarabilir varsa, burada iyi bir arabam var. Onlar artık bok mal oldu. az 3500 Milyon Euro karşılığında asgari bakım birikim ile ilk model yılı mükemmel bir kopyasını satın alabilirsiniz.


Tipik modern bir araba. Hiç bir garip mankementje olsun, sen davayı okumalısınız. VADIS veya VIDA (Volvo bayilik yazılımı) ve USB ile bir dizüstü bilgisayar>OBDII konektörü bir zorunluluktur!

4.0
 • konfor 4,0
 • performans 4.0
 • güvenilirlik 4,0
 • 4.0 maliyeti
 • Bu markadan bir araba satın misiniz? evet

yazı stili ve kullanılabilirlik ilgili görüşlerinizi verin. En az beş ortalama derecesi görüntülenir, not aldı.

 • kötü
 • yetersiz
 • yeterli
 • iyi
 • mükemmel

BMW 428i Coupé Yüksek Executive (2014) yorumu

22uygulamahızlarıYapım yılıSatın alma YılKM-mod, satın almageçen Kilometre
428i Coupé Yüksek Yürütme
8, Sıralı Makineleri
2014
2014
10 km
40000 km
Ortalama okuyucu değerlendirmesi: 7.2 Yasal Uyarı MyReview

bölüm Myreview arabada açıklamalar ve yorumlar kişisel görüş ve kullanıcıların deneyimlerine dayanarak. Sanoma Medya Netherlands BV ( 'Sanoma') içindekiler veya olası sonuçlardan sorumlu tutulamaz. Myreview yılında otomobil hem iyi hem de kötü deneyimler yerleştirilecektir. editörler may davranış veya yasadışı bir değiştirme kurallarını karşılamak veya her zaman silmeyin ifadeleri.

Bu Myreview Auto için bilgileri kullanmak için ya da diğer medya aracılığıyla yaymaya Sanoma izni olmadan izin verilmez.

BMW 428i Yüksek exec. M paket

 • 3000 km
 • 6 Ağustos 2014 15:48

4/5 Yılda bir kez hep başka arabaya bekliyoruz. Bir Infiniti FX 4 yıl sonra basmış başka bir şey olan ilgim dışarı çıktı. Hep eğilimindedir Tedarik önceki arabaya göre tamamen farklı bir şey olması. HP beygir gücü coupe ve SUV olmadan lüks otomobil için lüks olmadan. Gerçekten Infiniti Q50 Hibrit ve BMW 428 coupe arasında tereddüt ve sonunda o arka koltuk ve NL bilgisi olan garajlar sayısını katlayarak, kalıntı değeri için belirleyici nedenlerinden son oldu. Hatta 428. üzerinde bir buzul silber 428 Yüksek exec M paket, konfor paketi yenilik paketi ve 19 "jantlar seçti. Ön tekerlekler hava çıkışları gümüş rengi çok daha iyi çıkıp çünkü yerine koyu gri bir gümüş haline değildir.

8-5-14 ben bayi ile ve şans bir sürü bu 12-6-14 teslim edildi ile anlaşma kapattı. Anahtarlar, bir arabanın teslim aldı küçük bir çocuk kadar mutlu olarak ... .. Şimdi 3.000 km tahrik ve büyük bir sırıtma ile her dakika ediliyor vardır. araba sportif ve konforlu (ve ayrıca bu kadar ayarlayın) hem sürücüye kullanım, tork ve hızlanma 428 ideal bir karışım sürüş açısından yolda bir blok gibi hissediyor. Bir önceki turbo otomobillerin size açıkça bir turbo gecikmesini, ancak hiçbir şey yapmak 428 mark ikiz kaydırma turbo görebiliyordu. Makine çok rahatça döndüğünden ve kürekler kullanmak gittiğinizde o zaman arabadan sportif temizlemek verir. 8x film Hızlı ve Öfkeli kendinizi hayal upshift zaman. Açıkçası (kapalı rüzgar ile kim her zaman iyi çalışır çünkü, ve dağ) kitaplarında ayakta olarak tüketimini alamadım ama 100 km başına 8.5 litre ile, neredeyse 250 hp bir araba için gerçekten çok mutluyum. Aslında böyle bir araba aittir sportif altı silindirli ses kaybı için nefret ama € 11.000 için, - ekstra güç gerekli değildir çünkü abartılı buluyorum ses için ekstra bırakmaya. bayi onlar ses sisteminden bir kaba / gridir ses oluşturmak için biraz daha fazla motor gürültüsü sesi zorunda duydu. Güzel bir ses, ama .......

lüks bayram arabanın içinde. , Anahtarsız giriş, (fantastik) spor koltuklar ve herkese tavsiye Surround görünümü kadar baş. Hep arabanın altında büyük tekerlekleri yaşadım ve benim en büyük rahatsızlıklar biri hasarlı jantlar vardır. kaldırım dokunmaz olmadığını kontrol etmek için zaman kapıyı açmak için buraya park ederken benim jant gereksizdir. ses kontrolü çalışmaları mükemmel, bu uzatıldı ve ... .. o Hollandalı anlar.

Sana, benim en güzel araba şimdiye kadar yaşadığınız inanıyoruz. Ben zaten kalın 600 otomobil satılıyor BOVAG rakamları altında sürüş için dört bölümlere bakın bu kadar az beni şaşırtıyor.

Hatta hala avantaj ve dezavantajları;

faydaları;
- tork, ivme ve kullanım mükemmel bir uyum;
- şanzıman;
- Baş-up, anahtarsız giriş, vb gibi serin cihazlar.;
- görünüyor sportif ama abartılı değildir;
- Şimdi özel bir araba.

dezavantajları;
- Hiçbir sportif bir ses ve ne duymak Sahte olduğu;
- seçenekler pahalı;
- Çok uzun kapılar zor giriş / çıkış otopark.

Güncelleme 7500 km

 • 7500 km
 • 8 Kasım 2014 15:28

GÜNCELLEME! Şimdi 7.500 km'ye ulaşmıştır!

satın yana gerçekten kilometrelik bir sürü yapmamış, ancak bu da biz uzun yaz ile ilgisi var ve ben dönüştürülebilir paket ister. hayranları için, bazı ekstra resimler ekledik.

İlk inceleme beri, hala 4 serisi Büyük Coupe aylık bir sayı tekrar başlatıldı olmuş iken hala münhasır kılan araba sürüş çok ve bunu yapmak istiyorum çoğu zaman geldi. küçük fiyat farkı olmayacak galiba!'.

Eh, arabayla ilgili ne diyebilirim. Hala çok mutluyum ve kesinlikle satın pişman değilim. 7.500km hiç problem vardı ama sonra ben beklemiyordum. Bisiklet iyidir ve ben tüketici marka süzüldü. G / 8,3l 100km olsun ve hala düşüyor. Bu biraz beni şaşırttı, çünkü 9.3l / 100km geliyor ve ben gerçekten eşim tarafından sürücü fazlasını yapmak derken bana güven X1 2.0 eşim. çok dikkatli düzene olacak mı?

Ya bana o vurdu ve girip garaj çıkmak büyük uzun coupe kapı ile kolay değil, ama aksi takdirde bu ben hafife almak bir dezavantaj.

Ben yuvarlak sportif sürüyorum Dahası, ben daha alışık kanatçıklarla hale gelir. bazen 1 veya 2 kez geri manuel şanzıman vardiya ama kolların ile (çünkü 8-bin) sonra ikinci üç kez bunu yapabilirsiniz.
gücü açısından size 245pk ile aç gitmeyecek ve araba cehennem gibi gider ama daha iyi bir ses olduğu için çok mutlu olurdu. Belki şey susturucu değiştirelim, şüphe, kuşku, şüphe .......

güzel yorum ve sonraki inceleme için herkes teşekkürler!

güncelleştirme 40.000km

 • 40000 km
 • 22 Haziran 2016 16:30

Geçen bir güncelleme verdi beri, işte oldukça zaman oldu.
Araba hala benim beklentileri yoldur ve hala hiçbir hata ile karşılaştı değilim. 2 yıl garanti süresi dolmuştu, ben ek ücret yenilenen değil. Diğer dört serisi sürücüleri (veya Gran Coupe olup Coupe) Arabada creaks ve bip hakkında bazı şikayetler duyduklarımdan ben (belki biraz şey GC) üzerinde diyemeyiz. ortalama yakıt tüketimi 8.2L 100km asmak ve ben ince hakkında mutluyum. Şimdi gerçekten hiçbir hıçkırık karşılaştı muyum?!? Ah ... İyi Hala bir şey söylemek gerekirse. Soğuk başlangıçtan olarak egzoz böyle bir geçici garip çıngırak var ama hepsi aynı kuşağın 2.0 ve 2.8 motorları var. X1 eşim de gerçektir. 5-10 saniye sonra bu ses aksi kapalıdır.

Bazen ben 4 coupe sürücü bazen görüyorum ama daha sık GC görüyoruz. Anlaşılabilir hedef 4 serisinin yaş ortalaması çocukları var ve bu nedenle, sadece ek 500 € arka tarafta biraz daha fazla yer ihtiyacı nedeniyle -. Tabii ki bazen bazı şeyler taşımak gerekir ama bu yüzden bazen bir tramvay etrafında taşıyabilir opsiyonel geri çekilebilir çeki demiri almış bu yüzden.

4.5
 • konfor 5.0
 • performans 5.0
 • güvenilirlik 4,0
 • 4.0 maliyeti
 • Bu markadan bir araba satın misiniz? evet

yazı stili ve kullanılabilirlik ilgili görüşlerinizi verin. En az beş ortalama derecesi görüntülenir, not aldı.

 • kötü
 • yetersiz
 • yeterli
 • iyi
 • mükemmel

Renault Clio Estate TCe 90 Enerji İfade (2014) yorumu

21uygulamahızlarıYapım yılıSatın alma YılKM-mod, satın almageçen Kilometre
Clio Estate TCe 90 Enerji İfade
5, Manuel
2014
2014
12 km
84000 km
Ortalama okuyucu değerlendirmesi: 8.1 Yasal Uyarı MyReview

bölüm Myreview arabada açıklamalar ve yorumlar kişisel görüş ve kullanıcıların deneyimlerine dayanarak. Sanoma Medya Netherlands BV ( 'Sanoma') içindekiler veya olası sonuçlardan sorumlu tutulamaz. Myreview yılında otomobil hem iyi hem de kötü deneyimler yerleştirilecektir. editörler may davranış veya yasadışı bir değiştirme kurallarını karşılamak veya her zaman silmeyin ifadeleri.

Bu Myreview Auto için bilgileri kullanmak için ya da diğer medya aracılığıyla yaymaya Sanoma izni olmadan izin verilmez.

Eh Laurens yapılır!

 • 84000 km
 • 16 Şubat 2014 13:39

Aşağıdaki ...
Kabaca her 10 yılda yeni bir (ya da genç) araba satın. o güzel yanında Bu sefer de geniş ve ekonomiktir. Bizim kısa liste İbiza ST, Fiesta, Clio Estate ve Rio itibaren sadece ikincisi tüm kriterlere attı.

Test sürüşü ...
Estate geldi özellikle Clio biz B segmentindeki en güzel arabaların birine tanıtımından hissetti. Şubat 2014'te bir Cumartesi sabahı gündü: Biz bir demo denemek için randevusu vardı. Sürekli sırt pencereler, kulpsuz arka kapılar, çamurluklar ve parlak siyah ve krom: saldırı etraftadolaştığımızı olumlu farklı şeyler varsa. tasarımına dikkat ayrıca içine konur. Direksiyon simidi görünümü güzel saatler kalır ve ayrıca yeterli bir mesafe ile eksenel olarak ve dikey olarak ayarlanabilir. yol kötü nezaret Clio döndüğünde. Özellikle A ve C-direklerindeki, önemli kör noktalar vardır. aynalar telafi etmek bakış onların büyük boyutu çok küçük alanda rağmen var. Ayrıca, sık sık alt aynaya altında görünmelidir. Fakat bu küçük can sıkma davranışları ile dengelenmektedir. Yani öncelikle rahat, ama sorduğunuzda şaşırtıcı sportif görünüyor. Bu doğrudan kontrolü ve ilerici süspansiyon kaynaklanmaktadır. Buna ek olarak, yeterince gerçekleştirir ve hoş sessiz. O da çok pratiktir. Arka bölümler kolaylıkla katlanabilir. Hatta bagaj cömert bir yerde arka koltuklar. Bu Arka tarafta fedakarlık bacak boşluğu gerektirir.

Spontan alım ...
showroom demo aksine, tamamen bizim ihtiyaçlarını bir araya geldi yeni Clio Estate, oldu. Kırmızı metalik, siyah / alu 16: O bizim istediğimiz renk ve seçenekleri vardır" jantlar, sis lambaları, seyir kontrolü, radyo / navigasyon, park vb Bu seçenekler İfade standart değildir, ancak bazı kombine paketler halinde bulunmaktadır. bayi Aralık 2013'te lisans koydular çünkü Kağıt üzerinde bu Clio maliyetler (dahil. Çekme çubuğu) € 21.400, ama güzel bir fiyat yapabiliriz. Bazı pazarlık sonra € 17.000 bizimki, dahil içindi. Ticaret (1000 € piyasa değeri). Teslimat (normalde biz yeni bir araba karşı) sadece 5 gün oldu.
bakım aralığı hemen satın aldıktan sonra, 30.000 km mesafededir. Dahası, garanti ve servis hareketlilik biraz isteyin. İki yıl mayıs ötesine, ama oldukça pahalı.

Çanlar ve düdükler ...
İstediğimiz daha ama yine az bulunmaktadır.
R-Link sistemini atın. Bu vb sürüş tarzını, indir uygulamaları, analiz, müzik dinlemek, gidin iletişim kurmasına olanak tanıyan ben daha güncel kartlar için takas ve sonra bunun yerine sadece Benelux Avrupa istediklerinizin gadget'lar bazıları. Bir genişletme kartı satışı, ancak fiyat ve genişlemenin iddia edilen ağrıların çünkü sadece Avrupa haritaları ile eski TomTom geri astı.
4x35 W bas refleks hoparlör bulunuyor sisteminin ses, isteklerinize ayarlanabilir. Iletişim kurmak ve müzik koleksiyonunu dinlemek için mavi diş üzerinden akıllı telefonunuzu bağlayabilirsiniz. Sistem aynı zamanda bir USB ve jak girişi, ama hiç Disk Sürücüsünü vardır.
(Hafızalı) hız sabitleyici gibi, direksiyona bu fonksiyonların bazılarını hizmet Güzel.
Otomatik benim için yeni tepe-oldu; çok güzel çalışıyor. Ne Reziztans i.c.m. üzerinde iyi çalışır buz çözücü ve arka silecek yağmurda geriye doğru giderken. Çok da multimedya sistemi üzerinden ayarlanabilir. Ama sonra tekrar ben yolcu koltuğunun Temizle ipuçları dişleri 1x ön cam, yan cam tamamen açılması ve yükseklik yanlıştı.
aydınlatma: Bütün bu tek bir şeye, iyi gitti. Biz pano hafif ve (çirkin) gündüz farları kısa huzmeli üzerinde olduğu izlenimini vermek için düzenli olarak, karanlık ışıkta yapmak unutmak. Özellikle her şey için bir araba için, sahte ekonomiyi düşünmek ve bazı güvenlik uyarıları verir.

Uygulamada ...
Test sürüşü takılır! O rahat ve sportif arasında bulunan büyük bir şaseye sahiptir. O yükü, ani frenlerde veya tüylerinde hızla hızlı köşesinde dışarı düşer. Yol temas ve kur neredeyse soğukkanlı vardır. Ona ne katkıda çekici bir hıza bağlı elektriklemelere doğrudan kontrolüdür. Frenler o çok iyi kapsamaz: iyi doz için ve gerekirse birkaç metre durur. debriyaj ve gaz da çok iyi çalışıyor. Anahtar bir elastiekerig duygu ve uzunca vuruş ile gelir. bir makine maalesef ekonomik 3-Pitter mevcut değildir, çünkü kabul ettim. Bu blok özellikle de turbo ve şanzıman vasıtasıyla, ince thebreakfast. İlk iki dişli sonra bazı büyük adımlar yapar, sorunsuz uzağa götürmek için yeterli kısadır. V (elocity), 1000 (rpm) sırayla 7, 13, 20.5, 28.5 ve 38.5 km / saat'tir. Bu hatchback göre sadece 'kısa' var. 120 gerçek km / saat ona yaklaşık 3100 rpm sürer. Üçüncü 30 km / h, 2000 ve 4500 rpm daima 130 Nm (resim 4) arasındaki 2500 O 135 Nm sunar 65 ila 45 km / sa, 5 ila dördüncü, ancak mevcut dan kullanılabilir.
Son olarak, eleştiri noktası: düşük ışının ışık çıkışı ılımlı ve sis lambaları ekstra ışığa verir. Ben oldukça hızlı Philips Aşırı Beyaz Vision (yaklaşık% 50 daha fazla ışık çıkışı) ile değiştirilmiştir loş ışıklar olsun.

Kaliteli ...
Tahmin edebileceğiniz gibi 3,5 yıl sonra her şey hala düzgün çalışacaktır. Renault vb gaz kaput için yaylar, çizme ışıklar, depolama sürü ve istifleme yetenekleri gibi lüks hileler, bir dizi vermiştir Ama aynı zamanda eksiler tamamlamakta olduğumuz orada: pilin yayımlanan kapağını (düzgün uymuyor), rezonans iç kısımlarını, çeşitli çizik ve aracın altına duyarlı plastik ve dayak leke. Ancak, Clio önceki araba (İbiza) birbirine daha iyidir.

30 1!
etek yaptırılamamıştır var hulpmiddelen bir aantal zuinig: Etkin Motorblok, -eco tomurcuk, Islev, automatisch sluit bir ızgara, gelen terug winnen remenergie verici başlangıç ​​Lage rolweerstand Lange 5e versnelling ile BANDEN. Ve işe yarıyor. 4,5 üreticisi sessiz sürmek mümkündür ve gerçekten iyi 3.4 uygulanabilir yaparsanız (fotoğraf 5)! Ama motor çok çalışmak zorundadır Alman otoyollarda hızlı sürüş gösterir. Sonra tüketimi 6.0 doğru gider. Böyle bir güç tüketimi de kısa yolculuklarda vardır. Biz mümkün olduğunca kaçınmak ve 5.0 ortalama tüketirler. yakıt anda önceki arabaya göre daha fazla € 400 kaydedin.

Kış lastikleri ...
Ben Kırmızılar Darkblade LMV Conti Kış İletişim TS850 (fotoğraf 2) ile satın alınan Profil zaman. jantlar Renault hemen hemen aynı tekerlekli facelift pahalı sürümü performans o kadar iyi onu ayakta. Ben 185 / 65x15 195 / 55x16 lastikler yaz ile Tutku Noir aynı haddeleme çevresi ile, seçilen boyut dayandırmak. Contis da giymek olduğunu çok iyi yapıyoruz.

Bakım ...
Mayıs 2015 23.000 km A + B W.O. yağ, hava filtresi döner. € 249 Maliyet.
2016 Mayıs 45.000 km: Kimlik
Nisan 2017, 68,000 km: A + B dönüş, bujiler, filtreler, remvloeist, € 419 yılında.

Benim sonuç ...
Clio Estate çok güzel, iyi bir uygulamadır ve 01:20 kolay pratikte sürer. görünüş oranı vasat netlik olduğunu. Bu konfor ve sportiflik arasında iyi bir denge ile, güzel gidiyor. İfade Telefonum var ama oldukça standart ne yazık ki dışarı bakar. Ona bir çift verebilir "paketleri" Özelleştirme için giydirin veya Renault daha pahalı versiyonunu seçerek seçim yapmak için izin verir. Eğer daha az verimli ve daha pahalı motoru seçin sürece Maalesef iken otomatik şanzıman kene olamaz.

4.0
 • konfor 4,0
 • performans 3.0
 • güvenilirlik 4,0
 • 5.0 maliyeti
 • Bu markadan bir araba satın misiniz? belki

yazı stili ve kullanılabilirlik ilgili görüşlerinizi verin. En az beş ortalama derecesi görüntülenir, not aldı.

 • kötü
 • yetersiz
 • yeterli
 • iyi
 • mükemmel

Suzuki S-Cross 1.6 Yüksek Executive (2014) yorumu

28uygulamahızlarıYapım yılıSatın alma Yılgeçen Kilometre
S-Cross 1.6 Yüksek Yürütme
1, otomatik transmisyon
2014
2014
5500 km
Ortalama okuyucu değerlendirmesi: 6.3 Yasal Uyarı MyReview

bölüm Myreview arabada açıklamalar ve yorumlar kişisel görüş ve kullanıcıların deneyimlerine dayanarak. Sanoma Medya Netherlands BV ( 'Sanoma') içindekiler veya olası sonuçlardan sorumlu tutulamaz. Myreview yılında otomobil hem iyi hem de kötü deneyimler yerleştirilecektir. editörler may davranış veya yasadışı bir değiştirme kurallarını karşılamak veya her zaman silmeyin ifadeleri.

Bu Myreview Auto için bilgileri kullanmak için ya da diğer medya aracılığıyla yaymaya Sanoma izni olmadan izin verilmez.

ilk inceleme

 • 1955 km
 • 28 Mart 2014 22:05

7 Şubat Gönderen bende araba. Qashqai eğlenceli bir sürü sürme yaklaşık altı yıl sonra hala Suzuki ile sona erdi. ister inanın, ama bu araba harika sürücüleri ve QQ daha yolda iyidir yoktu.

Makineyi sürmek için karar verdi ve o bana güzel uyuyor mu. Makinelerin her zamankinden nedeniyle sol yüksek tüketim bırakırlar mı, ama bu araba bir CVT vites kutusu daha karayolu üzerinde ucuz çalışıyor. 14 ve araba bile gerçekten çalıştırılması değildir: Sadece 1 Ortalama sıra. araba çok iyi çalışıyor.

yine hayal kırıklığı, ama nerede sert bayi kendisi ve Suzuki tarafından üzerinde çalıştı almak için nokta işaretleri:
Eller serbest görüşme çalışıyor! ancak alıcı anlamak için başarısız sonra durumdayız. Güncelleme Bugün yüklü, ancak hiçbir ruh enameller. Şimdi sunroof'u çalışırken monte edilecektir bir mikrofon satın almak. (Orijinal kötü bir noktada yoğun yapısı sütunu üzerindedir)
neredeyse sık sık 1250 motor beri artçı olsun durursa ince gibi makineler ama rpm aniden 900 rpm gidin. korkunç değil, ama bazen ince hissetmez.
Ayrıca, radyo modunda, TA (trafik duyurusu) sadece ama içinden bildirimlerin Pozisyon 25 de sağlamaktadır. Sen parçalara seni korkutuyor. Ama ne yazık ki, atölye olarak tasarlanmıştır .....

Kendimi orijinal tekerlekleri sattık ve diğer ayakkabı altına konulur. güzel değil standart şeyler yaptı.

Dahası, araba çok iyi çalışıyor. şikayet bir şey yok. Özellikle bayi Suzuki Jonker Zaandam. Gerçekten yonca!

güncelleştirme

 • 5500 km
 • 25 Haziran 2014 23:33

Bu arada epeyce kilometre basmış. Dün özellikle, handsfree bana radyo ünitesindeki güncellemeleri güncelleme için satıcıya ve gitti. Ek mikrofon bazı iyileştirme getirdi ama yazılım hala iyi değildi. Bazen bir bağlantı ve sonra radyoya döndürmez. kapalı sadece san yardımcı oldu.
İlk izlenim iyidir, ama zaman iyi ya da daha iyi olup olmadığını söyleyecektir.

Ne Beni arabaya çarpar. Ben Qashqai oldu bel özledim. Çok üzgünüm.

Dahası, ben merkez pozisyonundan karayolu üzerinde araba göndermek için çok ağır buldum. Dün yüklemek için bir güncelleme oldu. Daha sonra bu nedenle daha fazla .....

5.0
 • konfor 5.0
 • performans 5.0
 • güvenirlik 5.0
 • 4.0 maliyeti
 • Bu markadan bir araba satın misiniz? evet

yazı stili ve kullanılabilirlik ilgili görüşlerinizi verin. En az beş ortalama derecesi görüntülenir, not aldı.

 • kötü
 • yetersiz
 • yeterli
 • iyi
 • mükemmel

Nissan Sunny Coupe 1.6 SLX (1989) yorumu

27uygulamahızlarıYapım yılıSatın alma YılKM-mod, satın almageçen Kilometre
Güneşli Coupe 1.6 SLX
5, Manuel
1989
2014
109.000 km
133.000 km
Ortalama okuyucu değerlendirmesi: 5.9 Yasal Uyarı MyReview

bölüm Myreview arabada açıklamalar ve yorumlar kişisel görüş ve kullanıcıların deneyimlerine dayanarak. Sanoma Medya Netherlands BV ( 'Sanoma') içindekiler veya olası sonuçlardan sorumlu tutulamaz. Myreview yılında otomobil hem iyi hem de kötü deneyimler yerleştirilecektir. editörler may davranış veya yasadışı bir değiştirme kurallarını karşılamak veya her zaman silmeyin ifadeleri.

Bu Myreview Auto için bilgileri kullanmak için ya da diğer medya aracılığıyla yaymaya Sanoma izni olmadan izin verilmez.

Nissan Sunny Coupe 1.6 SLX 1989

 • 133.000 km
 • 5 Kasım 2015 14:29

Nissan Sunny Coupe. Hala 25 yaşında. Neden bu satın alırdım? bakışlar? Bazı gereği tartışmalıdır göre. Yine de kasten aldım ...
Eğer sen de onun burada atlamak için izin vermiş hissetmiyorum eğer arada, bu uzun bir yorum vardır.


Bu neden?

Ben olduğum bir öğrenci benim için anlamına gelmez pahalı bir arabadır. Ama eğitim için daha fazla kilometre yapacak ve böylece 1986, ben başka türlü tatmin edici iki yıl rondgekacheld bir Suzuki Alto daha büyük bir şeyi istedi.

Bir Japon olmak zorunda, çok sık görmüyorum sportif modeli tercih ve 1050 kg altında (vergi). Ben Alto binmek lazım Çünkü ben de basit teknikle, alakasız seçeneklerinin "adil" taşıma ve yokluğu için eski bir araba istedim.

Bir Celica veya MX-3 baktım ama fiyat / kilometre sayacı okumaları beklediğimden daha yüksekti. Eh neredeyse bir Mazda 929 Coupe aldım ama aradığında satıcı yüzden yapmadım yapmak aniden orada daha Mr. istedi.

Bu Güneşli rastladı zaman. tüm kriterleri yerine. Neredeyse o varolduğunu unutulmuş. Bu o zaman satılık tek kişi oldu, ama yaklaşık 100 kilometre uzaklıktaki ama iyi.

(Orta) fotoğrafları görünce bir flashback andı: küçük bir çocuk olarak ben mahalle sağlanıncaya ve kırmızı spor araba gördüm. Hemen ben açısal çizgileri ve inatçı formların etkilenmiştir. Böyle bir araba aynı renkte, şimdi satın aldı.

alım

araba yurtdışında gitti ve ona ihtiyacı yoktu birisi tarafından satıldı. Orada 109.xxx, tezgahın üzerine oldu 9000 km önce bakım kitapları bitirmişti vardı ve adil durumda idi. Ben RDW'nin altıncı sahibiyim.

Onu orada ayakta gördüm ve aşık anında oldu. Ne harika kötü Seksenli Bu arabayı bir!

İç sadece bazı pas lekeleri vardı iyi, motoru, (özellikle kırmızı için) boya kadar iyi görünmemişti. Ben uğraşamam şey, tecrübe Alto ile kazanılan edildi düşündük. Bir test sürüşü sonra, arabanın üzerine büyüledi yerleşmiş çünkü ben de hatırlamıyorum ve o benimdi!
Benim için güzel iç, iyi açısal Seksenli, kalite algısı ve her şey hala çalışıyor. o sahte deri dikişi güzel kalın direksiyon. Ve koltuk aşınmış veya hiçbir şey sarkma değil! Hangi tesadüfen sandalyeler, biraz kase şeklini otur. Sana biraz daha geniştir, bu yüzden iyi olmadığını tahmin edebilirsiniz. Çok düşük ne gibi, bu yolun daha iyi temastır otur. koltuklar gerçekten de neredeyse tamamen düz sırt, tahmin edebiliyorum gerçi bu ince uyumuyor ki. Tüm düğmeler arkadan haricinde mantıklı bir yerde bulunmaktadır. şey çok ince bir devrim sayacı vardır. Isıtıcı o eski moda, tipik Japon kaydıraklı iyi çalışır. Mükemmel!

daha az iç nedir? bu kadar çatının astar ve küllük bazı çizikler küçük bir çukur. Ve vites topuzu sadece etrafında dönebilir.

aksesuarlar

Bir kapı açıkken yanar bir ışık hakkında şaşkın olduğum bazı sorunları vardır? Bagajı açan bir sap? bagajda Halı? Kilitlenebilir torpido gözü? uzak merkezi kilitleme sistemi ?? Benim küçük memnunum, bkz. Ve pek bir şey kırılmaz.

araba kapıları ve arka rafta uydu hoparlörlü bir ses sistemi oldu. Hatta bir radyo bağlı ve her şey çalışmalarını aktarmak ve kulağa hoş geliyor.

uzay

Açıkçası satılık coupe yoktur. .. Her ne kadar iki kişi artı bagaj için o sadece yeterli olacaktır. oda size zor iki kişiyi kaybetmiş arkada, ön gayet iyi. Düzenli ile beş erkek yolda olmuştur ve onlar beni teşekkür almadı ... Ama olsun, aksi takdirde tren var ..

bagaj aksi bana kötü etkiliyor. Büyük kapı yeterince gitar ve benzeri sayesinde uygun değil, aynı zamanda bisiklet başardı. Hatta bir festivalde üç adamla bir sorun değildir. arka koltuk yerlerinde katlanmış ve yanında oturan çıkarılabilir kutuları çeşit vardır, çok küçük yavru için yerleştirin. Ne garip buluyorum kalın halı çizme yatıyor olmasıdır. Güzel görünüyor, ama tüm zamanların kum var.

dış

Orada ben aslında satın ediyorum. Yani uzaklaşmak ve bir an geri bakmak için vardır. Düz ve tutarlı çizgileri. Büyük ön tampon ve arka tampon üzerinde büyük. Panoramik arka, vay! Bir heckblende (arka lambaları arasındaki reflektör, hep istediğim), Ieniemienie tekerlek kapakları, bayıldım.

Ben her gün görmüyorum bu arabaları seviyorum. insanlar ne olduğunu bilmiyorum karakteri Kabartma. Ve bu eski kova oldukça dikkatini dağıtır. burunlarını ebeveynlerinin kira, onların başparmak yükseltmek yaşlı erkeklerin arka camları kirletmek Çocuklar, güzel! insanlar Celica bir karanlık versiyonunda sürüş düşündüğün zaman bile 2015 Japonya Klasik Pazar mu. Hatta Autoweek'in makalesinde mayın unutuldu bölmeleri unutun.

Beklendiği gibi, tarafta benden önce insanlar Alto üzerinden gidiyor olması dikkat çekicidir. İnsanların bazen geçmişte bıraktığımızı hiç kimse görünüşte bir Alto tarafından alınsa istiyor. Güneşli onlar en iyisi gibi. Ne de bazen açıklanmayan araç tiplerinde kapaklar tarafından meydan dikkat çekicidir. Belki gerçekten hızlı bir şey olduğunu düşünüyorum.

Motor / Performans

Ve bu harika köprü aracılığıyla biz performansa gelir. 1.6 12v 90 HP pek tabii ki, ancak 1000 kg bir ağırlık Bu mümkün olan. Bu sadece normal Güneşli coupe versiyonu olduğu için rassportwagen edilmez. Bu hızlı önceki arabadan daha üç kez hızlandırır rağmen bu yüzden hiç önemli olduğunu düşünüyorum. Sıfır yüz yaklaşık on bir saniye sürer, bu yüzden de diğer trafik tutabilir. Almanya'da bir yolculuğa sırasında ölçülen TomTom'unuza 185 üst hız, imalatçı daha yüksektir. Bunun aslında bu antik Japonca bir faydası olduğunu düşünüyorum. arabada daha sonra My boyutu kesinlikle etkilendim.

motor son derece güvenilir gibi görünüyor. Doğru: Ben sonra 24.000 hakkında kısa olabilir. Benim daha önceki bin bir karbüratör vardı ve bu Bunun iyi bir gelişme umut, bir enjeksiyon olduğunu. Ve bu bir zamanlama zinciri var! Ayrıca ben satın almak düşünüyorum bir nokta.

serbest ruhlu sürüş sürdürürken bilmiyorum Tüketim, genelde yaklaşık 1 13 etmektir.

sürüş

bir referans olarak bir 86-er Alto ile: ince! Rahat hafifçe sallanan ama sıkı kontroller hiçbir hidrolik direksiyon çünkü. Bu direksiyonda römorkör zorunda otoparkında sağlar, ama evet yine bir spor salonu üyeliği kaydeder. dev üst hız veya rüzgar sert estiğinde sürüş bile, yolda oldukça sağlam. bazen koşturmalarının uzun sırtlar ama kesinlikle hiçbir stuiterbak.

ayarlamaları

Bu petjesbak ayarlı değil. Eski aksesuarlarla şey daha var. Yani Çıkartma "(boya besbelli değil) Glad Satır ve ANWB, çiçek vazo, Christopher, wackeldackel, güzel 'ralli' o serin ızgaralar ile sis lambaları, kapı korumaları ve rafta ilk yardım ipuçları ile kitapçık böylece. Güzel. Nissan olsaydı bir aksama üzerinde bir tenis topu koymuştu.

bakım

Araba bana Bakım programında küçük artış elde kazanç alır. Ben kendim yapabilirim ama biraz teknik anlayış çok zor şeyler var Ne uzak tutmak. sıvılar Tabii düzenli I do gibi Ama işler bekliyoruz. Ben de bu araba ile dikkat ediyorum: Her zaman güzel ısındı ve ben çok zor olan sık giderim. 120 yeterince hızlı düşünüyorum.

Bu araba çok yaygın manuel Hoşuma öncelikle çünkü yıkanmış ve oldu koymak olduğunu. İkinci olarak, çünkü şu kaba (Hah, yine bu tür ince bir köprü):

pas

Evet, bu ayrı bir bölüm. Ve iyi bir sebep. Bu araba en iyi olarak pas olabilir. Tek seferde de toprak, eşikler ve çamurluklar bana hamile görünüyordu zaman Nissan fabrikasında sert işçiler bazı parçaları anlamına bile edemezdi. Neyse, Güneşli zaten 25 yaşında. Ve hatta kışın, her zaman yanınızda gidin.

Neyse ki, ben üzerinden RX5 ve RX10 ve TECTYL içine, ahırların pas ile başladı, ya da kel yapmak olmak ister. her zaman fabrikadan gibi görünecektir olmasalar da ben sac paketi. O aşağıdaki noktalarda pas: eşikleri, depo kapağının altında arka tampon altındaki tekerlek ön kemerleri ve (siyah şeritler) arka, alt arka, iç çamurluklar ve toprak yanında /. Yani hemen hemen her yerde. Benim için bir başlangıç ​​safhasında tüm mutlu bulur, bu nedenle kaynak yapılacak orada gerek yoktur. Buna ek olarak, bir alt taban koruma ve RX10 kaplama ve ML-holleruimtewax ile tedavi edilen tüm iç kaplı bütün alt var.


Sorunlar / tuhaflıklar / karakter:

Oto bazı yağ sızdırıyor, ancak büyük ölçüde yağ filtresini değiştirdikten sonra böyle devam.
Arka teker yatağından Bir ses kendiliğinden gitti.
Kilometre muazzam abarttığını. sen 140 sanıyorsun sadece 115. Maço gerçekten gitmek.
Yolcu bazen ayarlanan konumda kalmasını etmez. Birkaç kez mekanizmasını wiggelen ve tekrar sıkıştık.


Kaçak gövde: kendisi bazı dolgu macunu ile çözüldü.

MOT bugüne kadar da bu araba. Sadece 2015 yılı Eylül (pas hariç) daha büyük bir sorun vardı: soğutucu sızıntısını. Bu duman muhteşem bulutu neden olan şeyi suyunu, ve tank boştu. Tabii sadece Eğitim kampüsü .. önce Neyse ben arabada bazı şişeler kvs vardı ve bir hortum kelepçesi çok iyi eve gel.

Bunu takip eden haftalarda hortumu yerine aşağıdaki yeni bir termostat koydu. Ancak, motor yanı bakmak siz dahil hala sızdıran hortum çok sıcak hava oldu. bulunmuştur Ne: radyatöre fan başlamaz! Yeni bir fan sensörü yardım etmedi. Hup garaja, onlar bunu kendiniz düzeltmek. sonuçta başarılı mı, ben bilmiyorum, ama Güneşli tekrar iyi yapıyor.
Aslında bu 20.000 kilometre sonra ilk büyük başarısızlık oldu.Ayrıca, aşağıdaki eylemler alınmıştır:
Yeni distribütör kapağı ve rotor monte edilir.
10.000 yeni petrol ve filtreye.
Yeni bujiler.
Vanalar kümesi olsun.
Bazı ampuller (bir sakınca yok) değiştirilmiştir.
Yakında dört yeni VREDESTEIN satın aldıktan sonra altından geçmek istiyorum.

Sonuç:

Eh 24.000 kilometre sonra ne diyebilirim? Para için iyi bir araba. böylece değil çok daha özel, en azından bir şey var (maalesef ya neyse) vardır. Ona sahip O yılda ben bu tip diğer üç araya geldi. Büyük çalıştırır ve hızlı bir şekilde bozuk değil. bu büyük arabanın büyük düşmanı olan pas unutmayın. You'm muhtemelen ölçütü: Bu geçici terk edilmez.

Belki Subaru XT falan toekomst..voor uzak içinde ..


Son olarak tüm diğer inceleme yazarlar sayesinde bir kelime. Her fan deneyimleri Okumayı severim. Ve Arabamı seçiminde çok yaşadım.

4.0
 • konfor 4,0
 • performans 4.0
 • güvenilirlik 4,0
 • 4.0 maliyeti
 • Bu markadan bir araba satın misiniz? evet

yazı stili ve kullanılabilirlik ilgili görüşlerinizi verin. En az beş ortalama derecesi görüntülenir, not aldı.

 • kötü
 • yetersiz
 • yeterli
 • iyi
 • mükemmel

Skoda Octavia 1.6 TDI Ambition İş Hattı (2012) yorumu

8uygulamahızlarıYapım yılıSatın alma Yılgeçen Kilometre
Octavia 1.6 TDI Ambition Business Line
7, Otomatik çift debriyajlı
2012
2012
38000 km
Ortalama okuyucu değerlendirmesi: 6.3 Yasal Uyarı MyReview

bölüm Myreview arabada açıklamalar ve yorumlar kişisel görüş ve kullanıcıların deneyimlerine dayanarak. Sanoma Medya Netherlands BV ( 'Sanoma') içindekiler veya olası sonuçlardan sorumlu tutulamaz. Myreview yılında otomobil hem iyi hem de kötü deneyimler yerleştirilecektir. editörler may davranış veya yasadışı bir değiştirme kurallarını karşılamak veya her zaman silmeyin ifadeleri.

Bu Myreview Auto için bilgileri kullanmak için ya da diğer medya aracılığıyla yaymaya Sanoma izni olmadan izin verilmez.

Kafa kapalıdır.

 • 2500 km
 • 21 Nisan 2012 19:22

Böylece, yeni Octavia Finansal Kiralamada üzerine ilk kilometre. beklendiği gibi, bu sadece iyi çalışır. Ama odak önceki modelden daha iyi değil. Her şey bitti, ve dışarı bir navi olduğunu. Tam bir otomobilin konuşabilir, gücü (105 hp) yeterlidir, döşeme tam olarak başlatılan, ancak sorunsuz geçinmek vardır.
Açıkçası herhangi bir sorun olmadı. İlk izlenimler:
Artı.
-Geniş.
-Depolama alanı çok.
-Sağlam geliyor.
-İyi bitirmek.
-Hız sabitleyici iyi çalışıyor.
-Ekonomik.

Min.
-düşük devirlerde Motor sesi.
-Hiçbir yedek.
-Arka camlar kılavuzu var.
-Navi (Amundsen), çok kalın bir çizgi rotayı verir hatta tam zoom, böylece kendi kendini yenerek olduğunu (!)
Ayrıca, tabii ki benim ön cam ısıtma özlüyorum, ama bir Ford bana sadece (?)
araba Eğer devir sınırlayıcı dalmak ister ödün veya acil duruş (zaten deneyimli allebij) yaptığı ve bunu yapmaya devam yapar etmez.
Yani çok mutlu.

Artık birbirimizi daha iyi tanımak

 • 7500 km
 • 20 Mayıs 2012 20:40

Octavia artık iyi devam etmektedir. Sonuç çok fazla şey, (hala) bir fijna tepsisi, çok çalışkandı olmasıdır. onunla Am içeriği. Bir ıslık sesi 130 km / s çıktı yoktu Garip olduğunu, bir hız sınırlayıcı doğal, diyebilirsiniz ama kimse aeordynamische kusur. Yani Skoda Forum arama yaptıktan sonra döndü; Izgaranın altında flüt neden olan bir boşluk olduğunu (!). I antı-fitilin bir parça ile, buluş olarak, sabit ve yeterince açıktır.
Oh evet, bir lastik basıncı ölçümü düzenli depreciate araba değil bir nokta daha, bana 2,9 bar basınç verdi, ciddi farklılık metre, ama hiçbir bantları tüm bu meşgul! Yani 2.2 / 2.1 rahatladım ve araç da hemen sessiz. Yeni yüksek basınç Yani.
Dahası, sadece kenarlı gigabak biz şüphesiz atlayarak, hatta köpek ile devam sürücü, ama onun bacak için çalışmaz. Ne o köpek ben o Pazar Yeri'nde daha 112 Euro daha ucuz yazık orijinal Skoda, ne koyduk köpek bekçi gibidir (!). boyutları (araba veya raf% 100 idi) mükemmel değildi çünkü Takma, orada burada düzgün bir tokat vardı, ama o çok iyidir. onlar kafa ile bitti asmak olamaz çünkü aynı zamanda, sırt üstü saç yükü kaydeder.
Seyir Controll gerçekten mükemmel o sadece dönüş sinyali ticaret açmak daha önce olduğu gibi sorunsuz o yönetir gibi ben yaşamamış, ama sadece iyidir.
Diğer zamanlarda yine daha çok bakım, uzakta hala her 30000km, bu nedenle yağ vb fakat kendi aralarında bir göstergesi olacak ....

İyi bir fırında Kalıntıları

 • 16000 km
 • 20 Temmuz 2012 00:50

Yani, zaten yazılı yine 16 000 km ve eklemek az. tuhaflıklar olmadan iyi bir araba.
vardiya göstergesi Öyle artık orada izlemek bana çok erken vites büyütme istiyor, ama güzel sürme. Dahası, klima boy, o kadar iyi ben kasten arabada (!) Soğuk almaz yerleşmek yüksek iklim kontrolü koymak zorunda olduğunu yapar, O sınıfta gider, yarım derece olarak aynı zamanda. Bir sol / sağ ayrılmış sistemidir ve kontrollü "ölçme" Sıcaklık ve değil "duygusal" Sıcaklık.
Hiçbir şey hakkında rapor. Makul bir süre için çok araba (ve uzay) kalır.

hiç bir sorun yok

 • 30000 km
 • 17 Kasım 2012 20:11

30000km geçti ve büyük bir dönüş yapılır. Neredeyse sıkıcı olarak istikrarlı ve iyi araba, yanlış yeni ve şimdi gerçekten orada hiçbir şey olmamış arasında. Octavia hatta yeni kış lastiklerinde, hala iyi dağıtır. Hiçbir sessiz araba, ama son derece pratik ve güvenilir.

Hikayenin sonu

 • 38000 km
 • 9 Aralık 2012 19:07

ben başka işveren olsun, çünkü ben kira araba teslim etmeli çünkü Octavia kapıdan gidiyor .....
Bu araba, her zaman iyi bir sadece iyi vermiş olduğu, katı beni hisset ve durmak veya yürümek izin vermezler.
Sonraki benzin odaklanmak, 150 beygir EcoBoost, nasıl gidiyor bakınız olduğunu.

3.5
 • konfor 4,0
 • performans 3.0
 • güvenilirlik 4,0
 • 3.0 maliyeti
 • Bu markadan bir araba satın misiniz? evet

yazı stili ve kullanılabilirlik ilgili görüşlerinizi verin. En az beş ortalama derecesi görüntülenir, not aldı.

 • kötü
 • yetersiz
 • yeterli
 • iyi
 • mükemmel