Nissan pozitívne o Európe

10Nissans predaja boss je optimistický ohľadom budúcnosti svojej značky v Európe. V roku 2018, bude vzostupný trend pokračovať, v súlade s ním.

Pozitívne predpovede, ktoré sú vyvolávané cez Automotive News Europe, sú výsledkom uvedenie troch nových modelov. Pre začiatok, tam je silná európska focus nový Micra, je tu tiež facelifted Qashqai a nakoniec tam je veľa očakávať úplne nové Leaf. Elektrický vozeň robil to už prekonal očakávania v poslednej dobe tiež v krajinách, kde je model už v predaji. Ak Nissan skutočne rastie v roku 2018, to znamená, že vzostupný trend pokračuje. V tomto roku, trhový podiel značky v Európe o 0,1 percenta, zatiaľ čo objem predaja dokonca 5,4 percenta vyšší, pretože destilovaná Auto novinky dáta z ACEA.

Na japonskej centrály Nissan budú potešení správou, pretože v dome existuje veľa starostí vrcholového vedenia. Nedostatočnými kontrolami, že Nissan pracuje na masívne odvolanie že prinajmenšom 1,2 milióna vozidiel zapojených. Tieto chyby sú len záujem o japonský trh a nemajú žiadny negatívny vplyv na kvalitu vozidiel, píše značka.