Nezaplatenie EarthRoamer XV-HD Super karavan

38Op hľadá luxusné miesto správneho prívesu? Pozrite sa na EarthRoamer. Predstavujú novú XV-HD Super karavany. Je dôležité vedieť: je cena až po luxusné.

Camping, to znamená, že máte päťhviezdičkových hotelov miss a vyraziť s rodinou. Žiadne kúpeľni, ale len s (ružová) toaletného papiera na kempe na potrubie. Ak máte už taký luxus teraz nechcem nechať ujsť, môžete ísť nakupovať v americkom EarthRoamer. Čím viac ako desať metrov dlhý XC HD Super karavan je v skutočnosti vybavené všetkým luxusom by ste mohli chcieť.

Vymyslieť kúpeľňou, vyhrievanou podlahou, kuchynskú linku z žuly a dokonca aj práčkou. Môže spať v hotelovej postele dôstojný a s nádržou 950 litrov vody je predbežne byť sám. Veľká batérie, generátor a veľká slnečná sústava zabezpečiť, že všetko vždy funguje. Základom karavanu je Ford F-750 4 x 4. V tom spočíva 6,7-V8 dieselový motor dodáva 983 Nm. Divokejšie plány ako na juhu Francúzska? Je to preto, že s 46-palcový pneumatík XVL prácu si cestu cez akejkoľvek povahy, ktoré si môžete myslieť.

Quid pro quo: s požadovanú cenu $ 1.5 milióna je drahšie ako all-inclusive rezort na pobreží Stredozemného mora. Avšak, naplnené, sú kreditné karty? Prvé tri jednotky sú v súčasnosti vyrábajú.