Yardım edin, bir A-Takımı otobüsü arıyorum!

54Hij şüphesiz benim mutlak çocukluk kahramanlarından biridir. Kitt, Genel Lee, ustaca süpersonik helikopter Airwolf ve birlikte - evet, ben sadece bunu vermek - 'Love Bug' Herbie, koçu bana sürüklenen televizyon saatlik bir sürü olarak çok genç adamı A-takım. ayırt edici kırmızı kuşak karanlık ama çok zor GMC Vandura benim için dizi izlemek için neredeyse sebep oldu. tuhaf ve genellikle çok zoraki maceralarını BA, Yüz Murdock ile Hannibal bile daha ben sürgülü partileri ve otobüs çökerttiğini eylemleri memnun. sürüler halinde ielige Ordu-Jeepjes sabit kafa B.A. Roste uçtu Nerede Baracus bütün yaygara arasında etkileyici sürüş becerileri ile 'Alıcı' esasen büyük. GMC haklı olarak onun büyük gururudur ve makine sörf iştahla kayanın rol oynamıştır. Ne kalın bir göğüs bulundu.
Ve gerçekten 2011 yılında değişti hiçbir şey yoktur. Eğer (takım üyeleri arasında pop arabalar, topçu savaşı, heyecanlı kaçma girişimi ve rekabet) mahalle tiyatro Cumartesi gösterimi gözlemliyor filme bir amatör ama tipik jongetjeslol ise 'A Takımı' bir bölüm izlemek artık gerçek hissediyor Şu anda daha az eğlenceli. Ve hala kırmızı kuşak olanlar çok siyah otobüsü tadını çıkarın.
Ben AutoWeek bir hikayenin güzel kopyasını arıyorum Ve bu yüzden. Biz araba ile büyük planları var ve bu yüzden böyle bir makineyi kullanan bir kişiyle temasa geçmek istiyorum. Buna göre, sürme ve iyi durumda, elbette, optik olarak. Eğer AutoWeek bir hikaye üzerinde çalışmaya elinde ve anlamda bir GMC minibüsü olan birisi biliyorum, o zaman bu blog ile cevap ya [email protected] bir e-posta gönderin. plânın zaman Bayıldım Çünkü o, dışarı çalışır umuyoruz! "