VAG-talep

214

Aslında, VAG anlamıyorum. Ben kısaca benim için sürpriz nedenleri birbirine mümkün olduğunca özetler. Bildiğiniz gibi, Volkswagen AG, portföyünde markaların önemli koleksiyonu ile Alman çokuluslu. O Volkswagen Audi, Bentley, Bugatti, Lamborghini, Porsche, Seat ve Skoda, ayrıca kamyon ve motosiklet üreticisi Ducati yanında. Yani yüce en iyisidir. VAG İlk yıl öncesine göre% 4.2 daha 2014 daha 10 milyon arabalarda sattı.

Anlaşılacağı üzere, VAG genellikle ince sürüş ve kaliteli arabalar yapar anlamda ve herkes için onun sevme vardır. Garip olan hacmi bazen o kadar hem onlar ayrı sütunlar kalmalıdır neden acaba o evi sağlamasıdır.

güç aktarma organları bir atmosfer aynıdır, kontrol aynıdır, özdeştir. Bunlar, aynı yani iyi ve aynı şekilde tüm iyi, nötr ve sıkı, çok zor değil ve çok yumuşak hakkında çalıştırın. aralığında sportif türleri için - bir golf GTI, Audi TT, bir koltuk Cupra - farklıdır, ancak anahtarlama ve akrabalık keçe sürüş açısından yoktur. Benim bir golf ya Octavia tarafından kaçırılmıştı kandırabilir bir Seat Leon bir gözleri bağlı yolcu olarak beni görebilir.

Ne de kalite bakımından büyük farklar vardır. Audi hassasiyet ve malzeme açısından sıralamaları açar rağmen, bana hızlı Skoda ve Koltukları bitirme şikayet duydum. Üç tasarımı farklı ve henüz değil. Görünüm onları ayırt etmek oldukça kolay tutmak, onların ilgili genler olduğunu görüyoruz işaretlerin stili: düzenli, hiçbir fırfırlar.

Yine kendi hatasız karakterine VAG üç yakındır. Anlayamıyorum. şirket deli beklenti içinde farklı markalar altında kot bir tür satan giyim üreticisi gibi bir Levi'nin Leon veya G-Star GTI mutlu çığlıkları alıcısı oldukça stilim olduğunu!

Birisi VAG otomobiller konusunda tavsiye sorduğunda ben çıldırıyorum. Ben Körfezi ya da Octavia, belki Leon üzerinde, duymak, iyi nedir? Herhangi dostum, diyorum, hala büyük bir pot ıslak, en iyi ne düşündüğünü satın alın. Hiçbir şey olurdu. Körfez daha güzel Leon düşünüyorum, ama yol o umurunda, hem eşit derecede iyi değil.

bir elmanın Üç bezelye. Bunu bir savunulamaz bir durum düşünebilir. Hayır, bu iyi. Ondan fazla milyon araba. Birinin bana açıklayabilir isterdim.

Bas van Putten

Bas van Putten çeşitli gazete ve dergiler için bir yazar ve köşe yazarı. Onun kökleri müziğin içindedir, ama kalbi arabalara kapalı yıldır. devamı

  • heyecan
profile