Renault Mégane Estate dCi 110 ECO2 GT-Line (2013) yorumu

34uygulamahızlarıYapım yılıSatın alma YılKM-mod, satın almageçen Kilometre
Mégane Estate dCi 110 ECO2 GT-Line
6, Manuel
2013
2013
12 km
180.550 km
Ortalama okuyucu değerlendirmesi: 5.3 Yasal Uyarı MyReview

bölüm Myreview arabada açıklamalar ve yorumlar kişisel görüş ve kullanıcıların deneyimlerine dayanarak. Sanoma Medya Netherlands BV ( 'Sanoma') içindekiler veya olası sonuçlardan sorumlu tutulamaz. Myreview yılında otomobil hem iyi hem de kötü deneyimler yerleştirilecektir. editörler may davranış veya yasadışı bir değiştirme kurallarını karşılamak veya her zaman silmeyin ifadeleri.

Bu Myreview Auto için bilgileri kullanmak için ya da diğer medya aracılığıyla yaymaya Sanoma izni olmadan izin verilmez.

bulgular

 • 180.550 km
 • 26 Nisan 2013 17:38

26-04-2013. 250 km.
Erken yeni bir araba.
karışık duygular. öte yandan yeni bir araba seçmek için elle zaman eğlenceli.
Eh, neden özel işletme tarafından noodgedwonen olan ulaşım daha ucuz bir mod gerekir.
İyi çekiş düzenli iş vardır römork ile bağlantılı olarak bir gereklilik kaldığı.
geriye tek bir seçenek var.
Renault Megane.
Pratik bir emlak için.
tamamen rasyonel böylece aldı.
Neyse bir itfa rağmen orada budged kalmıştır "gt hattı" uygulanması.
(Ne yazık ki, yerine önceki 17 inç bu şimdi 16 inçlik jantlar. Ama iyi.
ve ekstra panoramik çatı ve gizlilik cam ve metalik boya siyah,

ve bunu nasıl seversiniz?
Bugüne kadar, hatta yanlış değil.
İnce sandalyeler, nerede kısadır koltuk.
Şimdi ılımlı kadar durma dan çekiş. ama başka türlü güzel.
Hatta ses aracılığıyla Bluetooth müzik aracılığıyla çalabilir ses sistemi, adil. (üst işlevselliği)

Bütün o kadar yanlış.
ama iyi ut hiçbir BMW, lüks donanımları yapar ,, olduğu

2013/01/05 350km.
Öte yandan, küçük bir Renault için kullanılır.
Bu sürüş gerçekten hariç ve hayal kırıklığı yaratan şey fark etmiş değil. Sensörler etrafında boşuna orada değil!
koç kötü ne düzenlenmiştir !!
i 1,2,3 olarak sadece arka park sensörleri ile BMW herhangi parkeetvak Renault kötü tahminini koyabilirim.
ama iyi.
çok Prezier sunroof, ne lüks vardı.
anahtarsız giriş hala alışmak, ama sonunda ben yararlı olduğunu düşünüyorum. ancak kart hatırlamak düşünmek zorunda. iken "eski moda "Anahtar standart başlarken kullandığınız gerçektir ..
Bu arada insanların bile duymuş, aman o araba X1 yapılacak bir iyileştirme görecelidir. Her şey, ne dersiniz demek ..

17-05-2013. 3150Km.
Bu arada söylemek "bir şey daha "Renault ile tecrübe kazanabilir. kilometre miktarı hala uzun hafta sonları vb ama içinden çok zor değildir.
Bugüne kadar tüketim 19,3 olması, 17 yaşında, ikinci tankı 1 birinci tankı 1 (Bu göz kulak şekilde bir eko araba zaten hala)
ve 18.4 de en son bir tankı
İkincisi beni şaşırtıyordu, hız 130 km / h ile otoyol km (tezgahın üzerine m.a.w. 138km / saat) boyunca ekonomik olmadığı görülmektedir. ki ben sorunsuz benim A3 Sportback 1,9TDI Abt çip de kaydedilir ve bu 17 inç jantlar ve 225/45 lastikler üzerinde oldu ve 5 bin vardı biri 18.4.

Kuş pisliği zaten üzerinde ilk yer, boya kısa zamanda bir zamanlar iyi ağda sloganı, birçok modern arabalar gibi çok zahct olduğunu.

ama yeterince iyi tüketimi hakkında sızlanan. ayrıca sadece iyi araba karşılamaktadır. Kendini iyi kol biraz daha yumuşak ve ayarlanabilir olmalıdır (benim için) oturma koltukları, hoş sessiz (şimdi çok geriye biraz fazla düşük ve.)
Daha önce de belirtildiği gibi, basmış iş araba bedacht.in bir bardak tutucu vardır tavuk elverişli değildir.
Son olarak, arasında bir ayrım olacaksa gerekecektir "bose" değil "bose" uygulama ancak hoparlörler Bence par. sonradan daha iyi öncesinde ve ön hoparlörler hızlıca deforme, yükseltme kontrol edin (ve caz müziğinin sadece bir parça, çok değil daha iyi Hardcore ev dayak).
mss tekrar bakmak veya diğer konuşmacılar may.

Değişken direksiyon çok o otoyol hızında çok ışık gönderir park hızı ile, kullanılır, biraz daha az, ben şahsen. direncinin büyük verir sürekli takviye, tercih (ama iyi çok kişisel)

ayrıca sen seyir kullanmaya devam zaman, en fazla vardiya olamaz ve bir kez daha gösterimleri devam etmelidir (ama bunu yapabilir BMW alışması çünkü debriyaj, depresif can sıkıcı olduğu zaman seyir kontrolünü devre dışı bırakır, ve bulunan Ben çok keyifli)
İçinde 3 veya 4 kişi olsa bile harika aslında düzeltme işareti övgü başka bir şey (kendimi tekrar), iç mekan, yeterli
Güncelleme için çok teşekkürler.

7,750Km 17-06-2013 güncelleyin.
Biraz güncelleme. tüketim rekoru ortalama tankın boş sürdü 1op20,3 attı. daha düzgünce olmadan gözlerimi söz. (hala çok daha az verimli söz daha, ama iyi olmasına rağmen). ayrıca ilk kez haftanın 110 / saat 130 km kadar hızla bir şeyler eksik güç ff hala his vardı. hmmm.
motor yazılımı (Sanırım) gaz tepkisi yavaş yapım insanları yaptı. ve daha sessiz falan sürme MSS.
ama iyi bir yarışçı değilim, ama beni çabuk trafikten geçmesi tutun. ve sadece iyi yapmak ne tahmin ediyoruz.
İki hafta sepeti Renault arkasında gider ve çekici taşıt olarak ispatlamak zorundadır. merak ediyorum.

2013/09/07 11.550Km.
Renault burada kanıtlamak mümkün olmuştur.
Almanya sürücülerin bir çift ve 1200 / 1300kg yaklaşık olarak eklenmek (birikmesi ile birlikte) bir römork ile tahrik bir çift.
araç başlatmak için, 1.5 dci durma dan arabası ile gidiş için mücadele etti. bitti atarsa ​​Gezisinde 95km / h binmek için ince ve iyidir. Sonuçta, hiçbir sürpriz sayılmaz.
otoyol üzerinde yüksek seyir hızını muhafaza etmek (yani kavramlar için) gayet iyi. kadar 180 km / s, gayet de çok zor gibi hissediyor (M.İ.)
Sonuç olarak, bugüne hayır gerçekten hayal kırıklığı işlerine.

olağanüstü ışıklar ve silecekleri düğmeleri çok hafif gitmek. (Özellikle sap R.A.W. olan aydınlatma) hala istemeden bile çalışacaktır yapma (ben her zaman otomatik olarak ona göre tavır, ancak farkında olmadan son etrafında ışıklar sürdü. Ama iyi bir detaydır ..
Ekrandaki kullanışlı dijital metre doldurmak zorunda hiç yağ bugüne kadar bugüne kadar sadece iki tire tüketimini gösterir ..

28-08-2013 güncelleyin. 19.550Km
Hava yastığı kontrol öğrenme: yağmur yağdı ve araba yıkanmıştır sonra zaten bir süre bir hayat yaşamış garage.de ön park sensörleri bir ara randevum vardı, ben de sık söz vardı. ve klima bir küf kokusu verdi. (ederken hep condition araba kapatmadan önce kuru olması için zamanlama).
Bir Megane Coupe 2.0 Turbo taşımak vv olarak vardı ve ötesinde o ve bir sürücü kadar eğlenceli (emlak aksi takdirde bu harika bir seçenek gerekli olduğunu gelmiş güzel bir görünüm, utanç Uzay ve mil) sadece çok daha hızlı olduğunu tercih benim dci'tje km yiyen eğer ayrı benzinli motor oldukça ağır yakıt tüketimi, DCI çok daha az sinir motorlu ve çok daha sessizdir. Düzgün giderilinceye kadar EEA, kabin hava filtresi ile donatılmıştır ve bir şey hava yastığı (ler) ile donatılmıştır. sensörleri VWB, öyle görünüyordu ön plaka sahibinin o "çok düşük"oldu?
Gerçekten bilmiyorum, ama bekleyip göreceğiz ..

Güncelleme 22.550Km.
Bir hafta boyunca ben 225 / 45R18 Michelins ile 18 inç jantlar bir dizi sürücü. Eğer küçük bir kişisel ayarı istedik o kadar Megane görüyoruz.
fark bir dünya. Her iki görünüm açısından (wheelarches güzel stoklanmış) ve sürüş açısından. sıkı bir direksiyon ve köşelerde sıkı kullanım. yan etki, tüketim genellikle de ya da sadece şimdi sadece yukarıda 100 km'de 5 litre, altında bc oldu. Sonra tekrar ne yaptığını tutacak. Şimdiye kadar sıkıca 1 20 / 20.3 civarında idi.
Standart 16 inç jantlar kış kümesi olarak görev yapacak. 205 / 55R16 kış lastikleri.

15-12-2013 güncelleyin. 18.550km.
Zaten bir süre önce bir güncelleme yaptı. Bu arada, gözle altında kış hava (orijinal 16 inç jantlar lm.) Tüketiminde farktır. (Gerçekten biraz kaydeder). ve taşıma farkı. şahsen orijinal 205 lastiklerin gönderme çok açık olduğunu hissediyorum. 225 geniş daha duygusudur. ve daha uzun strakker.zeker viraj " Turner'lara tarafından" Bu çok belirgindir (ama iyi bu benim görüşüm.
Diğerleri mss başka fikirleri olacaktır.
Bu)

hatalar hala vardı?
Hiçbir sonra can sıkıcı ön park sensörleri.
Birkaç incelemelerde söyledi, ancak " göçük" kapı kaplamasındaki dirsek hoorge gerekiyor. Gerçekten olmamalı bulabilirsiniz. 6 aylık iyi ve 40dKm yürüdü henüz bir araba ile. (Benim 33 yaşındaki kabul etmedi XJ.)
Sürücü koltuğu koltuğuna bile toz haline daha fazlasıdır., (80kg nedenle hiçbir gerçek ağır bir şey değilim). Gerçekten Ergen Buraya gidecek olduğu gibi, bu alanı seviyorum.
Araç gerçekten iyi de.

30-03-2014.
Geçenlerde görünüşte değil durumda, bir güncelleme yapmaya çalıştık. araba hafta için ucu, site daha samimi vakaları olun.
ama iyi, bu arada neyse yaz tekerlekleri altında. Bir mil önemli ölçüde daha çekici bir görünüm yanında bu da Megane çok hafif direksiyon, 205 / 60R16 lastikler ile, köşesinde çok daha iyi (daha az waggelig ve daha sert direksiyon hissetmek çalışır ve sırayla rulo hakkında güzel yani demektir lastiğin duvar)
daha fazla ayrıntı yok. memnun rağmen.

15-0502014.65.550Km.
Ani güç kaybı sakının. ve motor acil iniş. hızla satıcısı ziyaret etti. boru, bir turbo parçası olduğunu kanıtladı. (Orada bir sızıntı oldu ve bir hortum kelepçesi boyunca kum döndü).
stokta kurşun, "Sadece arabayı sadece bu yüzden ama biz onu tamir".
Eh, bu başka sadece ff oldu.
20 kilometre sonra, acil tekrar çalışmaya.
Neyse ki bir araba ödünç ve yolculuğumu devam edebilir.
hafta sonunun ardından, satıcı bir yeni bir hortum yerleştirmiştir (hayır mijnher hortum sonları bu asla olmadı).
Bu yılan kalitesini ama açıkçası vasat buluyorum.
Eğer kaputu açın ve verir eğer şişkin onları gaza. (MFI rafta çok, bu yüzden aslında bu sonuçta yine hayalet vazgeçmek beklenmektedir.)
Bu hıçkırık sürece hiçbir sorunları vardı.
yaklaşık 1 ila 18 stabil yaz tekerlekli tüketimi.
hayır / küçük kullanım Oliver (yağ seviyesinin başlattıktan sonra görüntüleyen bir metre içinde olduğu uygun.)

güncellemek 96 550
Bu arada, yine kilometre yasalarını yaptı.
Ve aslında yeni bir şey.
Yeni ön tampon biraz hasar restore ve sırayla, kış tekerlekleri refitted edilir.
Dikkat çekici Ben koltuk koltuğun kumaşı kalkmaya başlar bulmak ve direksiyona simgesi solmaya başlar.
açıkçası ırmaklarda bulun.
İlginçtir, (küçük) tekerlekler kış yaz tekerleklere daha düşük 100 kilometre başına sadece yarım litrelik kullanımı.

103.550Km küçük güncelleme.
Bazı eksiklikler.
benim son güncelleme sırasında oldu ön park sensörleri düzenli trafik ışıklarında dil gıcırtı örnek sponsor belirtmeyi unutmayın. (Anlaşılan iş arkadaşı durum bir hastalık olduğu için.)
Sadece zaman bu kadar yapalım.
Ve kapı kaplama lv göçük bile kız arkadaşım geçenlerde fark artık çok derin.
malzeme görünüşe göre, bir dirsek dayanamaz olduğu üzüntü.
Ayrıca valf açılıp kapandığında rammeld arka koltuklar, içinde gevşek bir şey var.
ve son ama en az, orada ağaçların tohumları ve Size iki plaffoniaires biliyorum.
Yani gerçekten, görünüşe çatıya doğru sızdırmazlık o yol boyunca gelip izin vermiyor.
şahsen çok özensiz bu olabilir bulmak.
Henüz ufak tefek sorun yaratan.

122 550 km güncelleyin.
Araç acil iniş için götürüldü.
Motorlu birlikte LED " anahtar" mesajı enjeksiyon kontrolü ve monitör hava kirliliği.
Tüpler görünüşte kırıldı?
Araba bir beurtje (4 adet taze kış lastiği hızlı aksi takdirde sadece altında vardı iki sezon giyilmesi 205 / 60R16) vermek üzere, ayrıca kravat kalktı.
İki yıl sonra görünür aşınma olmak gerçekten başlar,
Sürücü koltuğu koltuğu açık ve gidon + (cuisecontrol) simge solmaya başlar.

27-03-2015. 125.550.Km.
Bu arada, hava ff hareket.
Görünüşe göre bazı boru kaçak falan vardı.
Garip ama iyi, yine her zamanki gibi tahrik eder.
ve altı R1er o güzel hava bakar kalmaz, ben gibi işleme yine 225/45 dört taze Michelins dahil yaz tekerlekleri (ile.
bu araba geldi geçen yıl, kademeli olarak tüm zamanlar seçim ne kaşınmaya başlar.

2015/01/12 160.000Km.
Bu arada geri kilometre ilerlemenin. Biraz deli mutlu.
Yağmur yağdığında ön park sensörleri hala çok gürültü verir.
hiçbir şey değişmez gibi görünüyor.
ama elimde Megane oldukça iyi yapıyor demek.
Şimdi bir sonraki ne seçilir?
Maalesef mali yıl% 14 ilave yüzden ff o ne olduğunu görmek değil bulunmaktadır.

29-01-2016. 179 550 Km.
Dün başlık altında hatırı sayılır bir gürültü ile irkildi.
ankete sıvılar, hiçbir şey Dehand için sözde durdu.
kira şirketi en yakın bayi ile istişare içinde ziyaret etti. hangi araç bırakmak beni tavsiye etti. motorda bir arıza var demektir.
Aşağıya falan terk etti.
Özür sadece sözleşmenin sona ermesinden önce.
Böylece, kiralama şirketi, bu genellikle o kadar şaşırtıcı bu motorlarda meydana onlar için olmayan bir sorundur.

Renault son üç yılda oldukça iyi korumuştur fakat kilometre gösteri şimdiye kadar iç görülür.
Volvo Renault sürücü koltuğu güzel hizmet ederken yeni gibi 200K Km sonra bir arkadaştan V40 ve direksiyonun ve poker düğmeler oldukça düzgündür. (Megane ile aynı pahasına olursa olsun V40 unutmayın)

29-02-2016. 180.550Km.
Yine Renault döndüm.
Anlaşılan bir şey silindir kafası ile yanlıştı.
Garaj bu yüzden bu motorları ile bilinen bir sorun?
(Tükendi dahil rulmanlar sözde tuhaf bir şey bu yüzden güven sesler değildi)
Neyse, biz sürücü.
Araba şimdi oldukça yavaştır.
Bu aynı zamanda garaj fark edilmiş, ancak sistemde başarısızlıklar yüzden her şey yoluna girecektir.

Sonuçta, ben üç yıllık Renault karışık duygularla bakıyorlar.

Artıları:
MFI oldukça hoş bir tasarım.
oldukça geniş.
tam teçhizat.

Eksileri.
o. Çok görür (ama araya getirilmesinde iyi süper keskin ders)
yüksek takas düşüyor ..
(Örnek: Bir V40 bir kapı kapalı atmak ve Megane biri tabii ki fark duymak).

Bu benim için bir kerede benim için V40 hazırdır.
havuz, yani yeni gelen. ama gelecek yıl ve sanırım bir buçuk onları kurtarmak için orada olacak.
ve ona göre verilecek ...

2016/10/03 184.550Km
Şimdiye kadar beklenenden daha önce oldu.
bugün Renault uzattı.
ve v40 teslim alınan.
Renault ile yaklaşık üç yıl bir çalkantılı.
Bu pozisyona sahip koprevisie km erken benim zevkime göre biraz olsa kötü bir araba değil söyleyebiliriz, özetler.

V40 doğal tekrar bir inceleme yapacak.
ilginiz için Okuyucular teşekkürler.

3.5
 • konfor 3.0
 • performans 3.0
 • güvenirlik 3.0
 • 4.0 maliyeti
 • Bu markadan bir araba satın misiniz? belki

yazı stili ve kullanılabilirlik ilgili görüşlerinizi verin. En az beş ortalama derecesi görüntülenir, not aldı.

 • kötü
 • yetersiz
 • yeterli
 • iyi
 • mükemmel