Fiat Bravo 1.4 16v Dynamic (2007) yorumu

9uygulamahızlarıYapım yılıSatın alma YılKM-mod, satın almageçen Kilometre
Bravo 1.4 16v Dinamik
6, Manuel
2007
2015
92000 km
131.000 km
Ortalama okuyucu değerlendirmesi: 6.3 Yasal Uyarı MyReview

bölüm Myreview arabada açıklamalar ve yorumlar kişisel görüş ve kullanıcıların deneyimlerine dayanarak. Sanoma Medya Netherlands BV ( 'Sanoma') içindekiler veya olası sonuçlardan sorumlu tutulamaz. Myreview yılında otomobil hem iyi hem de kötü deneyimler yerleştirilecektir. editörler may davranış veya yasadışı bir değiştirme kurallarını karşılamak veya her zaman silmeyin ifadeleri.

Bu Myreview Auto için bilgileri kullanmak için ya da diğer medya aracılığıyla yaymaya Sanoma izni olmadan izin verilmez.

Fiat Bravo gözden İlk

 • 114.000 km
 • 13 Temmuz 2016 18:28

Fiat Bravo

autoweek.nl yıllara kullanıcı değerlendirmeleri okuduktan sonra, şimdi sizinle tecrübelerimi paylaşmak istiyorum. Artık çok iyi ben ona binmek sık görmüyorum bu konuda sürpriz olduğumu bana uygun satın bir araba olmasıdır. Biz araba neredeyse tam bir yıl ve elinde 20.000'den fazla km var ve bu arabanın iyi bir resim olacak kadar uzun olduğunu düşünüyorum.

Bu bir Fiat Bravo 1.4 2007 den 16V Hiç İtalya sık sık onları göreceksiniz İngiltere'de tatilinde bir sürü görülen özellikle de, iyi bir model buldum olduğunu. Bizim önceki araba vb çok ekonomik bir Citroen C1 2009 oldukça küçük şey, sorunsuz ve ucuz bakım, ama yine de bir A-segmentasyon, ve markete biraz üzerinde ara sıra araba kullanırken bu hoş değil köpek ile yalnız İtalya'ya tatile edelim.

saati 92000 km showroom parlamaya üzereyken bulunan ücretsiz öğleden sonra Groningen (Bockhoudt) olmuştur kendiliğinden Fiat bayi 2007'den itibaren, evet bu güzel kahverengi Fiat Bravo eğlenceli bir şey olmadığını görmek ve. İlk sahibi, NAP kitapçıkları. Neyse mı? Hemen bile o gece kız arkadaşımla test sürüşü için randevu almış. Ticaret biz doğrudan satış tamamlamış ve bir hafta sonra biz araba, dahil. Elden, taze Muayene ve altı ay garanti almaya başardık (on sekiz ay ve 30.000 km + sadece 500 Euro amorti) çok iyiydi.

Tabii ki geri C1 alıştığınız, ama diğer arabalar gibi genellikle binmek konfor bir adım. Bir V40, 430D, Zafira, A3, ve ben çok etkilendim söylemeliyim ses ve konfor alanında Bravo. Çok sessiz, güzel iç ve dış ince anahtarlama kutusu ve GÜZEL! Ama bu elbette kişisel.

Hemen Sportrac 5 yeni Vredestein lastikler altına koymak orijinal tekerlekleri bir dizi satın aldıktan sonra, güzel görünüyor ve ince gibi gruplar. Ayrıca 'lüks' destek harflerle plakalarının güzel dizi o çirkin bayi metinleri olmadan plaka sahipleri tarafından söndürüldü. Çekme çubuğu zaten oturmuş çıkarılabilir, ancak anahtarlar, orada biraz üzücü değildi. Bundan başka, bir kil, fırçalama ve yeni silecekleri +. Hasar yok, çizik veya girinti, düzen ve hazır iç picobello sergi salonu, biz bu İtalyan güzelliğinin tadını başlayacaktır.


Artıları: (büyük ve çok küçük)

- şık koç
- Güzel iç, ayrıca (kısılabilir) ince turuncu yanıyor mavi parlak değil Hiç bakınız
- boya iyi mi, çok iyi düşün, hiçbir moloz
- Hız sabitleyici mükemmel çalışıyor
- Geniş gövde şey yüksek eşik
- Konfor dönüş sinyali, ilk kademe süresi 3 x çok ince, işaret olduğunu. Şimdi, birçok araçlarda standart benim için bir ilk olduğunu düşünüyorum.
- 30 sn lik adımlarla eve aydınlatma geliyor, ayarlanabilir
- Oturma odasından zaten bir şeyler kalkış yaz aylarında uzaktan yakından çok güzel açık pencereler ısı çıkmasını sağlayın.
- yükseltme ihtiyacı olmadan İyi standart ses, bu genellikle ben yaklaşım ilk şeydir.
- Makul ekonomik, 15 1, 50/50-otoyol şehir ortalama
- Büyük 58 litrelik tankı
- o uyuşmuş göndermek diyebilirsin ama City-direksiyon modu çok ince bulmak, nasıl vb paralel park ile istiyorum 'duygu'?
- Onun 3000 RPM 6 120 km / s, sessiz ve kararlı bir tatil, üzerinde ince bir kruvazör
- Sorunsuz 6-fırında kayması
- Ben doz çok zor hissediyorum engeller, güvenli hissi
- Aircon (iklim kontrol) iyi soğutur, mükemmel çalışıyor
- Yine de, 2010 yılında facelift dahil 2016 yılına çok modern düşünüyorum görünüyor henüz çok oldukça Son Model çok önemli değildi.
- Büyük aynalar! Sen ben çok düşünüyorum, görüyorum.
- Büyük torpido gözü
- Otomatik aydınlatma (Fiat bence kendi), Işığını unutmak veya hiç çıkarmıyorum.
- Kolay değiştirilebilen lambalar bazen farklı diğer markalarla olduğunu.
- Karanlık ve park, gündüz deli görünüyor paralel zorunda viraj aydınlatma komik.
- Çok iyi koltuklar, aynı zamanda yüksekliği, iyi ayarlanabilir. 1.85 am ve mükemmel oturur. Ayrıca size kolunu kaybedebilirsiniz kapıya / içindeki yerleri açısından Çok ince sürüş pozisyonu.
- Hiss ve çıngırak içermeyen iç
- Tam olarak 120 musluktan iğne de, onu tahmin, sadece 2000 rpm 100 km / s sadece 2500 rpm de 80 km / s yaptığı altıncı sürücü ve: Bazı çılgın Bit, ben güzel bir şey var mı 3000 rpm'de. , Kullanışlı küçük nevrotik, ama iyi değil.

negatif:

- Hiçbir direksiyon radyo, bir seçenekti.
- Hiçbir orta kol dayanağı, aynı zamanda bir seçenek olduğunu
- Boordcompputer bir düğme aracılığıyla kontrol ile, 10 adımda vardır, bu nedenle bir adım geri istiyorsanız, aşılmaz değil biraz garip 10 kez, basmak gerekiyor.
- Radyo yardımcı bir işlev, ancak giriş vardır. 6 Euro eBay üzerinden satın kabloyla Çözülmüş.
- yolcu için Kemeri Göstergesi devre dışı bırakılamaz. Bazen köpek ön (evet, biliyorum ...) ve 5. Yani sırayla bazen söner benim kilo ile, sağ tetik ne ağırlık açısından kenarında oturur. ön koltukta oturur gibi tıklayın plastik insertje satın alarak çözüldü.
- Hiçbir tam boyutlu yedek da bir seçenek oldu


motor:

Negatif Sıkça duyduğumuz şey bu motor bu araç için yeterli güce sahip olmasıdır. Sık sık duyduğumuz ve önceden okudum. Bu gerçek de geçerlidir. dağlarda bir çok sürücü veya yakıt kartı ile onların kiralanan araçlarda tüm bu çağdaş adamlarla birlikte almaya çalışırken, o zaman bir şey kısa gerçekten duygu olsun gidin. Hollanda 90 beygir gücü ile iyi yapıyor ise, sadece karayolu üzerinde bazen sadece sollama vites küçülterek. Gerçekten hepsi bu değil. Almanya'da, 190 aday. Downwind. Ve belki biraz tepeden aşağı. GPS 185 verdi.
Gerçekten turbo olmaması aynen blok avantajı ile büyük araba bir iyi yıkılmaz blok olmasıdır. Bir sonraki araba olsa daha yumrukla biridir. Geçen ay, ve İtalya tarafından tahrik sorunsuz için, 4000 harika kilometre.


Sorun Giderme ve Bakım:

- Sadece bu hafta egzoz sızıntısı gitti MOT testi önce, esnek adet maç. bayi zihin, KDV dahil sana uydurma hariç 600 Euro bu yapmak istedim ...
Ben 150 Euro evrensel garaj yaptık. Orijinal fiat parçası, montaj ve KDV dahildir. Artı muayene için 39 Euro, sırayla her şey. Ben onaylı bayiye gidin asla.
- Revizyon, sadece her yıl. 20.000 km hakkında Yağ 0 olmuştur.
- Konsol Lastikleri biraz kuru. Tamirci zarar veremezler söyledi. Ağırlıklı olarak kuru hava araba düşük hızda biraz eşikleri / olukları / diken diken çatlama duymak. Hatta belki bize bakmak bilgilendirmek ve ne düzeltmek için mal olacak, çünkü aksi takdirde araba kusursuzca.

Bir yılda Maliyet bakım: 500, yani MOT, revizyon ve egzoz dahil.

okuduğunuz için teşekkür ederiz!


Yıl ayrıca yeni APK

 • 131.000 km
 • 28 Haziran 2017 16:23

Yıl ayrıca arada yalnızca yeni sis lambası ileri geri MOT içinden ıslık. Maliyet bütün yıl: 60 € - Her 30.000 km yapmak yağ vb değiştirin.

Tüketim otoyol kilometre biraz daha fazla şehir ile, yaklaşık 1 13 kalır. 40.000 km sonra Hareketsiz petrol ve lastikler bol profili.

kapı kapalı olan birden fazla 2.40m yolcu kapalı koltuk uyum alçıpan ve diğer malzemelerin başlığı ayırmak durumunda! Çok ince yeniden modelleme.

Biz bu güvenilir Fiat yavaşça sürün.

4.0
 • konfor 4,0
 • performans 3.0
 • güvenilirlik 4,0
 • 4.0 maliyeti
 • Bu markadan bir araba satın misiniz? evet

yazı stili ve kullanılabilirlik ilgili görüşlerinizi verin. En az beş ortalama derecesi görüntülenir, not aldı.

 • kötü
 • yetersiz
 • yeterli
 • iyi
 • mükemmel