Lexus SC400 (1996) yorumu

13uygulamahızlarıYapım yılıSatın alma YılKM-mod, satın almageçen Kilometre
SC400
4, dağıtıcı
1996
2015
54.678 km
55.680 km
Ortalama okuyucu değerlendirmesi: 8.9 Yasal Uyarı MyReview

bölüm Myreview arabada açıklamalar ve yorumlar kişisel görüş ve kullanıcıların deneyimlerine dayanarak. Sanoma Medya Netherlands BV ( 'Sanoma') içindekiler veya olası sonuçlardan sorumlu tutulamaz. Myreview yılında otomobil hem iyi hem de kötü deneyimler yerleştirilecektir. editörler may davranış veya yasadışı bir değiştirme kurallarını karşılamak veya her zaman silmeyin ifadeleri.

Bu Myreview Auto için bilgileri kullanmak için ya da diğer medya aracılığıyla yaymaya Sanoma izni olmadan izin verilmez.

Kişisel Lüks Coupe

 • 55.680 km
 • 22 Aralık 2015 00:45

Bir yıl veya 20 Kendimi biz özel kullanmak iyi bir şirket araba var, eşim yeni ve güzel bir araba kullanıyor. Hiçbir şikayet etmek söyleyebilirim. kendi içinde Çok doğru tabii, ama şimdi ne var fabrikanın dağıtılmadan arkasında benim gerçek araba kalp en az 15 yıldır. Ben, vb yönlendirmesine ihtiyaç küçülme yok, gereksiz elektronik buldu Adı

aile içinde bir 3. arabaya sahip hiç kendi zevkinize nasıl güzel mi? Yakın zamana kadar bu mükemmel durumda 1991 VW Golf 1.8 Cabriolet oldu. Artık çocuklar büyüktür, onlara karayolu üzerinde sürücü aşağı kapşonlu Golf Cabrio olarak geri adım hiç eğlenceli değil. Kaput kapalıyken, kendime biraz buldum, yani zaman eğlenceli araba gibi başka bir şey düşünmeye.

oto sanayide küçülme eğilimi ve ben gerçek erkekler soyu tükenmiş arabalar gitmek hissine almaya devam gittikçe artan elektronik Verilen.

Ben Jaguar XJ en Cadillac STS'en ve büyük bir motor ile diğer güzel büyük gemiler için çevrimiçi baktım.

onlar başkasının sıkıntısı yapmak aldatırken süre, esas olarak kendilerini düşünen insanlar için iyi araba Özetlemek gerekirse: Eh dört uygun koltuk, ama bu arada bir 2 nihai erkek araba "Kişisel lüks Coupe olarak bana şahsen bazı Amerikalılar açıklanmıştır güzel bir çizgi, büyük motor ve gemide tüm lüks kapı araba. SEC Mercedes, Cadillac Eldorado Volvo 780, hepsi güzel.

Aklımda Bu paket dilek ben Lexus SC400 için çevrimiçi gitti. Yaklaşık 20 yaşında, güzelce astarlı ve ne kalitede eşsiz söylüyorlar. Ayrıca, 1996 de yeni bu özel numune karşılık gelen bir kayıt NL zaten.

Eşim modeli ve rengi hakkında hemen hevesli olduğunu, bu yüzden araba iyiydi, ben bunu satın kayıtsız şartsız vardı. Öyle de oldu.

Lexus özel sahibi adına konsinye araba sunulan evrensel satıcıda satışa sadece 55.000 mil inanılmaz düşük kilometre ile oldu. Sonuçta, Lexus içinde vaadi dışında oturup öyküsü yoktu hep düzenli tutulması oldu.

Ben tur bazı şeyleri görebiliyordu: normal aşınma yuvarlak paylaşımı kayışını kaput son zamanlarda yerini altında etiket göre zamanlama olmadan tüm orijinal boya püskürtücü, Michelin DOT kodu 2013 fren balataları ve petrol etrafında bantları da yakın değiştirilir. Üstelik, araba bir dayak sağ ve canlı frenler dışında yeni gibiydi.

Bu rasyonel şeyler yanında ben her zaman sevdiğim renk tüm lüks dahil. sunroof ile istediği büyük bir V8 Coupe etrafında bir kral gibi test sürüşü de sürdü.

böylece satın aldı ...

Son dört aydır aşağıdaki yapmak zorunda:

-(Şimdi uzakta yenerek) Yeni arka amortisörler
-Deri içi tamamen temizlenmiş ve yeniden beslenir
-tekerlekler için yeni göbek kapakları emretti ve yüklü
-Yeni fren kanama dahil., Fren titreşim artık zar zor

Buna ek olarak, tabii ki, sadece iyi hızı; eşi ve çocukları Lexus gerçekten oldukça şaşırtıcı bulmak ve 1 tüketimi: pratik hiçbir şey 9 aşkın 1.600kg ile yolun artık Kral tarafından bana 4.0 V8 hayal kırıklığı yarattı.

Ultra düşük sayımı şimdi de açıklanabilir görünür: Bazı araştırmalar 1998 ve 2010 yılları arasında Lexus NAP sicilinde hiçbir karşıt girişinin olmadığını gösterdikten sonra. önceki sahibi olan Sorular o (... 12 yıl çok) 1998 yılından bu yana bir satıcı Lexus gelen 2010 yılında araba aldım showroom olduğunu gösterdi.

Zaten (şimdi emekli) tüccar ile telefon teması oldu. .. - O 77777.77 fl alanların bir açık artırmada 1998 yılında Lexus satın (maliyet araba yeni fl 180.000 yaklaşık iki yıl önce vardı) Kendisi showroom'unda satışa koydu önce o sonra bir kaç ay sürdü. Sonraki yıllarda, o Lexus için istenen fiyat almak asla. 2010 yılında otomobil hala araba aldım makam elle sadece bir kez yapılır yaptı.

hayat tecrübesi 20 yıla yakın Of Lexus nedenle Showroom yaklaşık 12 yıl olmuştur. Bu düşük sayacı ve sac, şasi, mühendislik ve iç tasarım durumunu açıklar.

Ben çok mutluyum bu kapsamlı hikaye verilen açık olacaktır. Ben makul bir maliyetle yararlanmaya devam edebilmek için çok uzun umuyoruz.

4.5
 • konfor 5.0
 • performans 5.0
 • güvenirlik 5.0
 • 3.0 maliyeti
 • Bu markadan bir araba satın misiniz? belki

yazı stili ve kullanılabilirlik ilgili görüşlerinizi verin. En az beş ortalama derecesi görüntülenir, not aldı.

 • kötü
 • yetersiz
 • yeterli
 • iyi
 • mükemmel