Lexus NX 300h AWD Business Line Pro (2017) yorumu

7uygulamahızlarıYapım yılıSatın alma Yılgeçen Kilometre
NX 300h AWD Business Line Pro
1, Sıralı Makineleri
2017
2017
1500 km
Yasal Uyarı MyReview

bölüm Myreview arabada açıklamalar ve yorumlar kişisel görüş ve kullanıcıların deneyimlerine dayanarak. Sanoma Medya Netherlands BV ( 'Sanoma') içindekiler veya olası sonuçlardan sorumlu tutulamaz. Myreview yılında otomobil hem iyi hem de kötü deneyimler yerleştirilecektir. editörler may davranış veya yasadışı bir değiştirme kurallarını karşılamak veya her zaman silmeyin ifadeleri.

Bu Myreview Auto için bilgileri kullanmak için ya da diğer medya aracılığıyla yaymaya Sanoma izni olmadan izin verilmez.

Sınıf. Ne sadece satın aldıktan sonra orada mı?

 • 1500 km
 • 19 Mart 2017 18:38

Biz bu yeni girişim arkamızda ilk 1500 km var. NX bana ait. Yani çok memnun sahibini here're. Şimdi bildiklerini, ben tam olarak emin tekrar aynı arabayı yapıyor satın almaz.

beni çoğunlukla hala beni ayakta ve muhtemel alıcılara yardımcı olabilecek küçük şeyler hakkında konuşalım. Sen daha pahalı versiyonları biri için gitmek kez negatif noktaların çoğu sadece uzak düşmek sözü göreceksiniz.

Rahatlık. Bu inceleme Çoğu yorumlar "makul". Şahsen ben bu bulmak "çok güzel". NX az katı zemin sorunlu, ama bu konuda sizi heyecanlandırmak için hiçbir şey budur. Aksine. Hissettiğim ve benim altımda neler olduğunu duymak ve bu durum burada var olabilir. Uzun mesafelerde bu büyük bir turne araba. Yan rüzgar hassasiyeti sorun yok. Sürüş ve standart 18inch Yokohama yol.

Manevra Kabiliyeti. Gerçekten üst mı. Bir SUV kullanıyorum bile, normal boyutlarda bir araba kalır (eğer NX BMW X3 olarak, fark önemsiz tam olarak aynı boyutlara sahip biliyordu). yeraltı otopark sorun yok.

Yuvarlak görünürlük sınırlı, ama onun avantajları. Fotoğraf makineleri, sensörler ve yan aynalar ile yetinmek zorunda ve bu çok iyi beklentilerimin karşı çalışır. Bunun karşılığında gerçekten enstrümanlar ve kontrol grupları arasında çevrili bir duygu oturmak için olsun olsun ve bir küvetin içinde oturmak. Kapı stilleri yüzden oldukça yüksektir. Sonuçta, beklenen bir uygulamada bunun olmadığını dezavantajı.

Sessiz çalışma yeterince güçlü ise. Eğer sportif bir sürücü değilseniz kahve etkisi (CT200h bakınız) zorlukla var olduğunu göreceksiniz. Hatta hibrid sürücüler motor uluması olmadan pürüzsüz bir sürüş yapmak yönetmek. Test sürücüleri dayanarak ben bu aslında çok daha kötü yaptığını tahmin. böylece hoş bir sürpriz muyum.

Tüketim. G / 100km 7,1 lt tüketimini tutabilir. Çoğunlukla otobanı uzaklığı. Yani bir sürü gibi görünüyor, ama biri neredeyse bu üst işaretleri 2000kg, henüz benzinli, otomatik, 4WD çalıştırmak edilmemiştir. Bu sadece artırabilir.

Hibrid çalışma. Şu ana kadar iki düşünceler. İlk bakışta size bilinçli NX az ekonomik sürüş may. Ben 6l olduğu Around the sadece benim değil göre. Örn almak için sürüş alışkanlıkları konsantre demek istiyorum. Bir CT senin örneğin. Gerçekten oldukça ekonomik sürüş oldu. Öte yandan ... NX hafifçe elektrikli sürücü yüksek hızlarda da kendini çok mutlu ediyor. Yani belki iyileştirme marjının hala bol. Söylemek bileceksiniz.

arkada boşluk üst düzeydedir. Arka yolcu ve arka genel konfor için bacak boşluğu sadece üst kısmıdır. Bence biraz daha az hoş bir sürpriz estimated'm vardı.

Multimedya Sistemi ve GPS temel ve biraz modası geçmiş bulunmaktadır. Yani yorumları bu konuda söylediklerine tutarlıdır. ... ama neyse ses kalitesi iyi yine. Eğer Waze ile gezinmek ve herhangi bir sorun yok ve düşük kaliteli dahili GPS yedekleme için kullanabilir, böylece Spotify dinlerken edin.

Sürücü yardımcıları. Ön ve arka sensörler ve bir kamera var. Ve sorun değil. Ama mesela. Sensörler sadece işitsel değil görsel ipucu, bu yüzden itiraz 50cm bip tutun. Yani park ince gelir olduğunca fazla değil var demektir.

Anahtarsız giriş. Ben vardı ve şimdi artık yok. fark, ama bak değil miydi ... Gerçekten bunu özlüyorum.

Kaporta. Çok iyi, birlikte güzel dikişler, süper boyasını konulmuştur araba yedekleyin. Ama motor otoban sürüyor titreşimli fark ne. fakir uyum nedeniyle değil, görünüşte sadece budur.

koltukların kalitesi. Hiç deri koltuklar kılavuzu seçti. süper rahat. Ayrıca ben şüpheli daha iyi destekliyor. Sadece onlar bel desteğinden yoksun ve sadece bir SUV daha düz oturup beri, bu oldukça kayıptır.

To içinde 10.000 km'ers ...

4.5
 • konfor 5.0
 • performans 4.0
 • güvenirlik 5.0
 • 4.0 maliyeti
 • Bu markadan bir araba satın misiniz? evet

yazı stili ve kullanılabilirlik ilgili görüşlerinizi verin. En az beş ortalama derecesi görüntülenir, not aldı.

 • kötü
 • yetersiz
 • yeterli
 • iyi
 • mükemmel