Lexus 250 İş (2007) incelemesi

12uygulamahızlarıYapım yılıSatın alma Yılgeçen Kilometre
250 İş IS
6 Sıralı Makineleri
2007
2007
120000 km
Ortalama okuyucu değerlendirmesi: 8.9 Yasal Uyarı MyReview

bölüm Myreview arabada açıklamalar ve yorumlar kişisel görüş ve kullanıcıların deneyimlerine dayanarak. Sanoma Medya Netherlands BV ( 'Sanoma') içindekiler veya olası sonuçlardan sorumlu tutulamaz. Myreview yılında otomobil hem iyi hem de kötü deneyimler yerleştirilecektir. editörler may davranış veya yasadışı bir değiştirme kurallarını karşılamak veya her zaman silmeyin ifadeleri.

Bu Myreview Auto için bilgileri kullanmak için ya da diğer medya aracılığıyla yaymaya Sanoma izni olmadan izin verilmez.

DENEYİMLERİ

 • 10 Kasım 2007 00:00

Benim Honda kira bitiminden ben arabaların geniş bir yelpazede kabul. Yeni Ford S-Max (kısa delilik) Honda C-RV, henüz başka Anlaşması (bir Honda çünkü) vb

nihayet görünüm, davranış ve performans için tercih verdi. Ben gerçekten ihtiyacım yok küçük çocukların çok alan (veya MPV kombi) geliyorum. Ve bir kez, yılda ben tatile bazı dalış gidin.

Tamam, Tamam, itiraf, biraz bencil oldu. Dört kapılı bir spor araba - Eşim bir orta yaş kriz araba IS çağırdı.

Geçmişte birkaç Audi A4 tahrik var, bu yüzden biraz yorgun. Daha iyi ulaşılabilecek BMW 3 ve Mercedes C katmanları, ancak büyük bir motor ve donanım ya da outrageously pahalıdır. Üstelik ben bir seçim yapmak zorunda (şimdilik değil, aynı zamanda iyi bir yeni C ve A4 görünüm) şüphesiz aynı zamanda çok daha iyi bir standart daha vardır sınıfındaki, en güzel sedan IS zaman Alman şeyler.

Otomatik klima ve opsiyon listesinde büyük ödüller için iyi stereo ben C230 veya 325i (gerçekten ucuz fırsatlar) de, demek vardır.

Son seçim: Lexus IS250 Business Machines

İÇ
AW konsol dağınık bulunan merkezidir, ama nedenini bilmiyorum. Benim için sorun değil, belki sert plastik dokunun. Pano güzel aydınlatma ve gadget'lar ile güzel. müdahaleci Tad: hız göstergesi 200 km / s den kırmızı LED yüzük. portakal rengi değil, kırmızı değiştirilebilir.

direksiyon simidi, güzel ve küçük, kalın ve çok yumuşak deri kaplı bir zevktir. Sandalye örtüsü, mwah ... Ben daha iyi buldum öğrenmek, ama o benim karım değil ve üstelik başka kepçe para alıyor.

standart stereo gayet iyi. Mark Levinson büyük gibi görünmektedir, ancak 5000 Euro ile çok zordur. Tamam, o zaman Karına bir arka kamera olsun ... navigasyon dahil mi? Onları sevmiyorum çünkü gerçekten yok.

uzay değil, ama şimdiye kadar çocuklar hiçbir sorun kalmıyor vardır hiçbir 1.80m var. Gövde yeterli, IKEA alımları ile günde gerçekten artık yoktur.

DIŞ
Tek kelimeyle güzel. garip çizgilerle 3 Serisi, A4 pasaklı ve oturaklı (eski) C sınıfı çok daha güzel. Yaklaşık kalın bir Japon ve alıcı olmadan agresif. Çok iyi yapılır.
Arabam 16 inç ve 17 ya da 18 inç jantlar daha iyi olduğunu itiraf. Test sürüşü (17 inç) ancak karar sonrasında daha büyük ve daha geniş tekerlek yatırım yapmak değil. Standart jantlar comfortabler ve daha az zoekerig ile araba. daha iyi çalışır muhtemelen daha iyi daha geniş lastikleri çatlak, ama ne sıklıkta bunu yapmak için bile benim yaşta ... Ahem de.
Mine çok güzel bir gümüş Hakuren Gümüş, yürütülür. Aksine ben metalik beyaz (inci) bir tane istedik, ama bu daha da uzun zaman oldu.

MOTOR / BAK
Eğer bir manuel şanzıman ile bu arabayı alacağını neden bilmiyorum. 6 vitesli otomatik şanzıman özellikleri verilmiştir görünüyor gerçekten kötü bir fikirdir. Neredeyse şok içermeyen açar doğru viteste hemen hemen her zaman, ve bir topak yeterli gaz daha sonra değilse, bir-iki adım çevirmek için.
6 aşama çok uzun - 3000 rpm 165 km / s - yani dizel seviyesi bu. Çok gerginlik artık yoktur, ama makine niteliği verilen gerçekten bir sorun değildir.
Bu sadece torklu karşılık gelen turbo dizel motor değil. Bu inanılmaz ses ve ilişkili zirve gücü ile harika bir V6 olduğunu. Herhangi V6 benzinli tork özel değildir ve makine pürüzsüz performans için bazı devir (3500-6500) gerektirir gibi.
Daha iyi bir bahane 4000 tüm ihtiyacım rpm, gerçekten büyük üretilen ses gaza vermek ve zevk.

sabiti (çok yüksek) neyse araba çok sessizce.

araba da oldukça zor çalışır. Aks. Lexus 225 km / s olan olmalı, ama herhangi bir zorluk saati ile ilgili 240 olmadan Almanya'da var. Eğer yeterince uzun pedal çeviriyor tutabilir ben sayacın ve acc 250 de olduğunu düşünüyorum. GPS sayacı ancak 10 kilometre sapmadır.
Daha hızlı istiyorsanız konteyner, yaklaşık 210 at, geri 5'e dağıtıcı 6 duruyor Veya 5.

direksiyonun arkasındaki standart kürekler komik. Spielerei, pratikte aslında hiç kullanmıyorum. Güç, Normal ve Snow: Başka serin gadget 3 modları ile ETC düğmedir. Ben hiç denemedim ikincisi, orada sonuçta kar yok ve ben onun neyi yavaştır eminim. Güç modu dişliler daha uzun sıkışmış tutar ve (hızlanma sırasında ve frenleme sırasında her ikisi) daha erken geri döner. araba biraz sportif değil, aynı zamanda sinir yapar.

MOUNT
Yeterince sportif öngörülebilir ve oldukça keskin beni için. daha doğrudan ve biraz daha geri besleme ile bir şeyler göndereyim. Hardcore çiftler spor süspansiyon için gitmek, sanırım, ama konforlu kilometre bir sürü yapmak isteyen biri için standart gayet iyi.
ardışık kısa darbe ile yollarda huzursuz Tad. Nedeniyle nispeten kısa dingil mesafesi? olmalıydı ya biraz sert kapatılabilir olabilir?

MALİYETLERİ
ama yine de benzer donanıma sahip bir 325i veya C230 daha büyük veya 7-8 daha az pahalı - Tamam, Lexus ucuz değil.
Tüketim kötü oluşturdu. Fabrika ortalama 9.2 litre / 100km verir ve ben 8.8 litre altında ile oturuyorum / 100 km (gerçekten sarhoş - 8.4 biraz ve der Yalan tahtası bilgisayar). Ben aslında verilen gerçekten çok iyi bulmak Düzenli yine Assem.
Orada biraz daha fazla üzerinde 10 litre gerekli olduğunu düşünüyorum yapmak için birçok şehir kilometre varsa, o sorunsuz 7.5 litre gelebilir 120-130 km / s, karayolu üzerinde gerçekten IS 250 alan değil.

SORUNLAR

 • 10 Kasım 2007 00:00

kayda değer bir şey

GÜNCELLEME

 • 66.700 km
 • 24 Nisan 2009 21:29

Bu arada 60.000'den fazla km geçti. Hala olsa Japon ürün kalitesi! Hemen hemen hiç eleştiriler ve kırık hiçbir şey gider.
gıcırdama tablosu (tipik IS-hastalığı) hemen hemen ortadan kaldırılır. Bazen bazen biraz ses var ses olur, ama bu gerçekten daha isim olmamalıdır. Ancak, birkaç atölye ziyareti ihtiyaç vardı.
arabada Sessizlik, aynı zamanda yüksek hızda şaşırtmaya devam ediyor. Ne olursa olsun daha iyi tüketimini oluyor. Ben yaklaşık 8.0 yaşıyorum son 10.000 km - (! Gerçekten sarhoş) 8.2 l / 100 km. Tamam, bekçi Koos Speede için Hollanda'da bugün biraz daha dikkat tutun - ama bu ortalama tüm şehir turları ve Avusturya'nın 180+ km / saat bile dönüş içerir.
1600 kg araba için, 6 silindirli 200+ beygir gücü bu gerçekten iyi olduğunu düşünüyorum.
Bu araba ile bazı deneyim sonra sonradan hala 17 oldu" tekerlekler / lastikler almaya. İşletme sürümü 16" biraz fazla gevşek hala - nerede 18" muhtemelen çok zor.

Nihai kararı

 • 120000 km
 • 17 Ağustos 2010 16:57

O söner

iş değiştirmek, böylece başka bir araba. Yeni işveren sadece olacak Almanca, sonraki araba bir Audi (A4 Avant Proline S), zaten hiçbir ceza yani. Ancak, manuel şanzıman, multitronic Gerçekten erik yok çünkü.

120,000 km sonra, ben üzerinden aşık oluyorum ve hatta IS250 hakkında biraz daha iyi yargılayabilir:

MOTOR / BAK
Büyük - başka bir şey yapmak. Birkaç beygir gücü iyi olurdu, ama bu saf lüks var.

UZAK / DRAG GÖNDER
Hangi doğrudan gönderebilir. Yola, ancak standart süspansiyon ve 16 inç konfor aşılı yukarıda sopa. Bir sonraki şüphesiz hala Sport modeli almak IS olacaktır. Son bir kez basmış ve daha fazlasını istedi.

TÜKETİM
Prima 1: ortalama 12.5. lastikler çok uzun bir süre dayanırlar. Yaz terlik arkalarında 90,000 km var ve hala en iyisidir.

KALİTE
basitçe kırık bir şey yoktur.

UZAY
Eh, bu konuda değil. Orada bir köpek var, bu yüzden bir sonraki araba bir arada olacak. Ben IS sadece son birkaç yıldır kurtarmak zorunda, ama para için veya kenarında bulunuyor. 3-serisi yeni A4 IS daha çok büyüktür, zaten daha iyidir.
Bu dört kişilik bir araba. 5 kesinlikle geri oturamaz. merkez tüneli çok yüksek ve orta koltuk
(Hala bir kemer varken) oturup olamaz.

ilgilenenler için ipuçları:
- Her zaman deri alır. Kesinlikle!
- 17 inç Minimum!
- sedef en güzel renktir. Sadece cesaret ...
- Hiçbir manuel şanzıman ve dizel almazlar.
- Açık kapı - zaman zaman yer ihtiyacı varsa, bu ideal bir araba değil ...

5.0
 • konfor 5.0
 • performans 5.0
 • güvenirlik 5.0
 • 4.0 maliyeti
 • Bu markadan bir araba satın misiniz? evet

yazı stili ve kullanılabilirlik ilgili görüşlerinizi verin. En az beş ortalama derecesi görüntülenir, not aldı.

 • kötü
 • yetersiz
 • yeterli
 • iyi
 • mükemmel