Kia Picanto 1.0 CVVT ISG Comfortline LPG (2014) yorumu

71uygulamahızlarıYapım yılıSatın alma YılKM-mod, satın almageçen Kilometre
Picanto 1.0 CVVT LPG ISG Konfor Hattı
5, Manuel
2014
2014
14 km
26900 km
Ortalama okuyucu değerlendirmesi: 5.0 Yasal Uyarı MyReview

bölüm Myreview arabada açıklamalar ve yorumlar kişisel görüş ve kullanıcıların deneyimlerine dayanarak. Sanoma Medya Netherlands BV ( 'Sanoma') içindekiler veya olası sonuçlardan sorumlu tutulamaz. Myreview yılında otomobil hem iyi hem de kötü deneyimler yerleştirilecektir. editörler may davranış veya yasadışı bir değiştirme kurallarını karşılamak veya her zaman silmeyin ifadeleri.

Bu Myreview Auto için bilgileri kullanmak için ya da diğer medya aracılığıyla yaymaya Sanoma izni olmadan izin verilmez.

Birinci yepyeni araba

 • 35 km
 • 18 Ekim 2014 09:37

Dün nihayet yoktu. İlk yepyeni araba!
Hiçbir Mazda bu kez, hatta Japon değil, ama fiyat / kalite için bence en iyi seçim.

LPG üzerine bir ekonomik ve güvenilir araba benim iddiam, bu yüzden Picanto sona erdi.
Aynı 1,0 üç silindirli motor ile bir Picanto içinde iyi bir arkadaş sürüş ile iyi deneyimleri vardı Kısmen çünkü.

İlk kilometre hepsi hemen karşılandı ve ilk izlenim aslında beklediğimden daha iyi.
benzin ve LPG Hem ben bir referans olarak kullanılmıştır 2012 yılından itibaren Picanto daha doğrusu daha iyi harika arabası, sürücü. Ne özellikle dikkat çekicidir yakıtlar ve hızlanma hem sürüş 2012 modelden daha pürüzsüz olmasıdır.
Bu gerçek, can sıkıcı özelliği (gözlerimde) dengesiz bölmek için yeteneği vardır. Çok hızlı hızlandırır zaman, 1x Sırtındaki büyük bir itme darbe varsa ve erken upshift tekrar hemen levedigheid çıktı ve gaz sıkıca basıldığında hiçbir şey var gibi görünüyor. Yeni Picanto neredeyse hiç böyle bir sorunu var.
Yukarıda şanzıman ve motoru dahil etmek küçük değişiklikler olduğunu fark edilmektedir.

start / stop sistemli kullanımı yaygınlaşıyor. bazen durur ve bazen debriyaja düşürmek ve ne zaman yeniden başlar çünkü oldukça mantığı bulamıyorum. Belki de bu alışmak meselesidir.

Araç ayrıca sadece opsiyonel lüks paketi ile donatılmıştır "Comfortline" maalesef, önceki aksine "konfor paketi" hangi daha az lüks vardır.
Hiçbir elektrikli arka camlar, böylece ve manuel aynalar. tam tersine hiçbir kolları ve boyalı aynalar, ancak, kapı arka hoparlörleri var.

Bir dahaki sefere ben sürüş, tüketim ve doğal dayanıklılık hakkında daha söyleyebilirim, sürücü uzak gidecek.

ilk hafta

 • 825 km
 • 27 Ekim 2014 22:02

ilk hafta sona erdi. Herhangi özelliklerini var mı? Aslında yok.
araba gayet güzel sürücüleri, ama tabii herkes yakıttır, merak ediyor.
Bu arada iki kez bugün LPG yakıt ikmali, son kez gerçekten deposu tamamen boş sürdü. Araba benzin ve bozulmamış aracılığıyla sürücüye biraz üzerinde fark edilmeden geçer. rezerv ışık geldi ve tank sonuçta 5-6km çok çabuk bulduğu, boştu. zorlukla 21 litrelik LPG tankı gitti ve yakıt tüketimi etrafında 1:14. makul sürerek ile çok kötü değil, ama yine de benim için daha iyi olabilir.
Dezavantaj: Eğer LPG dolu bir tüpe hemen altında 300 kilometrelik kaydedin ve sonra bunu olarak kullanılmazsa yakın ilgi var " sık sık" yakıt ikmali zorunda.

şen mil

 • 1825 km
 • 9 Kasım 2014 11:24

1000km ayrıca, küçük bir güncelleme:
araba, hızlı kolaylığı ve kokpitin ergonomi sayesinde gitti.
İlk randevu KIA Test gününde yaptığı kısa ziyarette dün sonra, garaj yapıldı.
arabada bir küçük bir aksaklık bazen aniden kapatıp artık ter gider.
LPG 1:13 ile 1:15 arasında, yani benzin kullanarak, daha ekonomik bir şey kabaca 01:17 yapar, yine aynı arabaya tükettiler.
Bütün son büyük otomobil beri tüm bir çok.
Kia satıcıya kısa bir ziyaret şimdi pil i.v.m. yerini sonra başlangıcında müdahalesi bazen aniden atladı radyo, ve bir rahatsızlık / stop sistemi. Bu sorun çözüldü görünüyor ve biz rahatsız kış sezonu karşılayabilir.

Küçük ama cesur sepeti

 • 7505 km
 • 31 Ocak 2015 09:29

Kış sezonunda tüm hızıyla olduğunu ve şimdiki pürüzsüzlük sepeti zahmetsizce karayolu ile gider olması şaşırtıcı. Taşıma oldukça iyi olduğunu ve (hala belki biraz geç oldu ama) kontrol Grabs ESP sistemini kaybetme tehlikesi olup olmadığını. Bu araba ile oldukça deli yapabilirsiniz ama olsun yolun hemen değilim. radyo ve Start-stop sistemine aksamalar şimdi hepsi çözülür. inşa edilmiş papağan araç kiti suçlu olduğunu kanıtladı ve alternatör değiştirilir. araba şimdi üç aydan arkaya ve 7500km sürdü. İlkbaharda bu yüzden ilk dönüş, bunun fiyat bana karşı gider bekliyoruz. 200 Euro Biraz yağ ve filtre için çok para düşünüyorum. Ne zaten fiyatlarının yarıya ve sonuçları hakkında temel sorular sürece Kia bayiinde bakım ancak öngörülen standartlara göre yok gibi endişelenecek bir şey yoktur. Sonuçta ucuz bir arabada ben çok memnun nogsteeds nerede.

ilk bakım

 • 13700 km
 • May 2, 2015 19:33

ilk servis burada şehirdeki Kia bayiliği tarafından yapılmıştır. Yok. Üstelik hiçbir şey araba hakkında söylenecek. Her şey olması gerektiği gibi çalışır. Beni rahatsız eden, fakat maalesef ile ilgisi olan tek şey sık sık belirtilen LPG tankında çok daha az gaz almak için çünkü olmalıdır yakıt ikmali gerçektir. Sonraki hafta Fransa'da tatile araba, rezil tırmanış Liege de ilerler nasıl bakmak.
Oysa çok memnun güvenilir ve ucuz sürücü her durumda bu araba ile sorun değil.

dikkatsiz sürüş

 • 20110 km
 • 8 Temmuz 2015 22:28

Aslında, özel rapor etmek az var. Fransa'ya arada tatil başarıyla kibar. driepittertje Liege de rezil tırmanış biraz sıkıntı yaşanıyor ama tahmin ve dördüncü vitese zamanında vites küçültme temelde tüm gerekli olmasıydı.

tatil muhtemelen bir yere motordan, hafif gürültü duydum veya bunların sürücü başlandı kısa bir süre sonra. bayi şey bulmak ve bana sadece aracılığıyla sürücü için tavsiye edilememesine rağmen, ses tanındı.

Dahası, araba hız kesmeden sürüyor.

Kia kontrol

 • 26900 km
 • 30 Ocak 2016 08:48

Bugün araba geri satıcıya gönderilir.
I.v.m. İşin değişikliği, arabayı aslında haline darbe kullanmak ve bu nedenle gereksiz olduğunu.

Sadece yıl bir aşkın ve üç ay tezgahın 30,000 altında tutmayı başarmış. Saygın bir uzaklıkta Bu cesur küçük sepeti için durmak.

Araç kesinlikle memnunum çünkü tam tersine geri gitmek, ama saf maliyet hususları değil.

Bugünden itibaren beni taşımak için benim kırmızı Mazda birinin dönüş yine.

4.0
 • konfor 4,0
 • performans 3.0
 • güvenilirlik 4,0
 • 5.0 maliyeti
 • Bu markadan bir araba satın misiniz? evet

yazı stili ve kullanılabilirlik ilgili görüşlerinizi verin. En az beş ortalama derecesi görüntülenir, not aldı.

 • kötü
 • yetersiz
 • yeterli
 • iyi
 • mükemmel