Renault Talisman Estate dCi 160 Initiale Paris (2016) yorumu

9uygulamahızlarıYapım yılıSatın alma YılKM-mod, satın almageçen Kilometre
Talisman Estate dCi 160 Initiale Paris
6, Otomatik çift kavramalı şanzıman
2016
2017
1 km
31.969 km
Ortalama okuyucu değerlendirmesi: 5.0 Yasal Uyarı MyReview

bölüm Myreview arabada açıklamalar ve yorumlar kişisel görüş ve kullanıcıların deneyimlerine dayanarak. Sanoma Medya Netherlands BV ( 'Sanoma') içindekiler veya olası sonuçlardan sorumlu tutulamaz. Myreview yılında otomobil hem iyi hem de kötü deneyimler yerleştirilecektir. editörler may davranış veya yasadışı bir değiştirme kurallarını karşılamak veya her zaman silmeyin ifadeleri.

Bu Myreview Auto için bilgileri kullanmak için ya da diğer medya aracılığıyla yaymaya Sanoma izni olmadan izin verilmez.

Yeni Tılsım bu reivew başlayarak getirilen

 • 12 km
 • 6 Ocak 2017 14:13

Bugün benim Scenic 1.6 DCI130 sonra marka Talisman için 'takas' beş yıl.

Düzgün Arend Eindhoven teslim edilir. o özel bir örtü altında saklanıyordu Initiale edin. Genç satıcı o Renault amiral gemisi sunmak için eğlenceli olacağını düşündüm.

Tüm koltuk pozisyonları, aydınlatma, akıllı telefon vb nerede depolandığını Şimdi de pek, kendim ve eşim için oluşturulan profilleri rapor etmek.

Birkaç bin kilometre sonra, daha kapsamlı ilk deneyimini paylaşacak.

Araba özellikleri:
- Talisman Estate 1.6 DCI 160 EDC Initiale Paris
- Nappa Noir / Gris
- Renk Mavi- Kozmos
- Port bagaj (aksesuar)
- geri çekilebilir çekme çubuğu
- Adaptif hız sabitleyici
- Panoramik sürücü / tilt
- Geçici stepne
- Paketi kış Initiale Paris
- Bose ses

Raporda 1 km 3600m sonra

 • 3614 km
 • 10 Şubat 2017 11:45

ilk deneyimleri Talisman tarafından belirtildiği.

özet: Hayır, ama küçük bayan ülserleri nelerdir: Bu kusursuz. sonra Nedir? Bir çok kaliteli araba sürmek için, sadece güzel bir parça her şeyi söylüyor göndermek için araba almak.

Ayrıntılı olarak:

4 kontrolü: harika sistem, onsuz bir araba yoksa ne. Bir dolambaçlı takım elbise, paralel park bir sevinç, Twingo eşim kadar manevra kabiliyeti bu kadar büyük bir araba. Ve eğrileri hızlı 130 ile kolayca tavsiye edilen hız 90 kepçe ile süper eğriler gidin.

Multimedya: menü yapısı tamamen böylece araba gazeteciler hem daha iyi olacağını, beni gaza anlaşılamaz. hız mızmızlandığı yakında gayet güzel çalışıyor, gerçekten dırdırcı olduğunu. Bu hafta ilk kez o ayrı bu, şey kendiliğinden yeniden oldu. Ses da FLAC ve kapatır Maymun Audio (kayıpsız) oynarken, üst olduğunu 64Gb şey oturup bir SD kart var. DAB + an köprü altında, ses, arka penceresinde Bence, dijital sinyal analog daha duyarlı olduğu uzak tamamen birkaç kez, anten olduğunu, kulağa hoş geliyor. Çakıt üst olduğunu anlaşılırlığı ve singaalkwaliteit iyidir. Güzel olduğunu sadece oynayarak ayrı hoparlör ve böylece stereo navi ve araba kiti.

Çok Sense: Aslında sportif binici olduğum sürece ben Konfor modunda gerçekten atime sürücü. araba sen benim viteslerde uzun asılı tutan spor modunda, yavaş sür o kadar. spor modunda Yapay motor sesi tüm modlarda kapalı, değersiz güzel!

ahizesiz gövde: o kadar tamamen çalışır. Ayağıma ile açık başardı benim ilk gelişim. Bazen kapıyı ve pano kutu üzerinde anahtar ve bir düğme ile bayi (fantezi değil) önce.

Motor: gayet de. Bunu alacağını olsaydı araba daha içeriğe sahip bir motor için uygundur, 200hp 180 ile 2 litrelik iyi olurdu. İki turbo rağmen nispeten küçük bir motor henüz tüm pürüzsüz olsa otomatik vuruş bulunmadığının belirtildiği edin. Onu take Ziptuning tekrar ilerlemeye izin vermeyeceğim özellikle ek geribildirim güzel olurdu (43 NM 423 NM kadar gitmek), hala orada

EDC: Ben oto gazetecilerin yorumları görmek ama eenbeetje miggezifterij olduğunu. tepsi kendisi dosya tamamen lezzetli anlaşılamamıştır ve zaman zaman hızlanan zaman da onun bazı yansıması gerekiyor, gayet iyi. Bence bağlantı ve yazılım üzerinde yer. Bak da Getrag ait, en fazla 450 nm arasında bir tork işleyebilir kendi web sitesi http://www.getrag.com/de/products/powershift/Dual_Clutch_Transmissions.html göre bir 6DCT451 vardır. Çeşitli diğer markalar da Ford gibi bu tankı kullanın. vites değişimleri, dahası, son derece düzgün. Ben otomatik olmadan daha fazla araba istemiyoruz!

Özellikle otomatik birlikte, çok güzel Adaptif hız denetimi henüz başka seçeneği. artık otoban sürüş sırasında her iki ayağını kullanan anlamına gelir. Tamamen mükemmel s? hayır, bazen o ben yapmazdım nerede bazı geç veya fren yakalar. çok meşgul özellikle Ancak, çok rahat sürüş yapar. mesafe ayarı (3 mod) ile Küçük oynarlar. Bazı mesafe (2 veya 3 hat) tutarsanız Çok kötü hep bu markalar vardır sollama ve Audi, Mercedes veya BMW can (evet bijnal insanlar her zaman vardır - prim Almanlar görünüşte müşterilerinin belirli bir tür çekiyor .... ) fişleri arasında.

Az 'sert' konular: 19 araba genellikle bulundu çok güzel, sen spot kendinize biraz çekersiniz, güzel" jantlar, gösterge tablosunda renkler, multimedya ekranı vb Renault gerçek adımlar atmıştır bitirmek da üç renkte ince deri içine ılık güzel derin renk,. Ben koltuk güzel butonlar katı ve takırdamazken olan hiçbir fark dikiş dikiş tespit olabilir, malzeme her kutu orada o kadar bir şey tehdidi olduğunu içinde plastik veya kauçuk sahiptir. Kapılar derece sağlam gümbürtü olun. geri çekilebilir çekme çubuğu sadece kapak eski moda Frans gammel olduğunu. Yani 1600 Euro'luk şey için gerçekten iyi olabilir. Çekme çubuğu kendisi yine çok kullanışlıdır.

Burada değinmek istiyorum Özel şey LED yanıyor. lichtpbrengst gerçekten üst olduğunu. İşte Xenon geçmişte kaldı.

rapor Şey yakıt tankı ve metredir. Yol bilgisayarı üzerinde hiçbir aralık, kırmızı ağır yakıt göstergesi gösterir 40 litre yoktur. Depo kapasitesi benim 60 Büyük Scenic kullanılan sadece 48 litre iken olduğunu. 48 litre kadar büyük bir araba gezisi, bu kutunun yeter ve Renault geliştirilmelidir.

Şimdilik burada, resumee iyileştirilmesi için, hemen bir tane alacaktı ama bir istiyorum sürüş bilmek vardır ama sonuçta ben Talisman ile çok memnunum oldukça noktalar olmasıdır nasıl 200 TCE için bırakacağım

Güncelleştirme 30.000 KM sonra

 • 31.969 km
 • 30 Ağustos 2017 16:52

Aptalca ilk güncelleme için zaman böylece.

Bakım: 26dkm Talisman yine firmasını temas elektronik zaman buldum. Çarpıcı Arval böylece 30DKM 26DKM Talisman yaptığı dönüş oldu hemfikir oldu. İki önemli şey, artık hava yastıkları arka kapı 2) kontrolünü karşılaşmak böylece 1) sağ ön kapı krom stilini ayarlar, dolaşımda bir yanlış serisi perde hava yastıkları var Renault besbelli arabayla ne o vidalar kayıt (dom), bu nedenle geri muayene için satıcıya bir demet olmalıdır. Benim düşünceli Bayi Verdonk Renault beni hatırlamak çekti bu kadar giderildi çevrilmişti. Neyse yanlış birimler orada kayda başka değmez güzel, hiçbir şey olduğunu, orada bana aksi tüm gökyüzü bakmak için beklediği vardı.

Hatalar: Hayır

Hala çok memnun deneyim sürüyor. Bu güzel bir araba, rahat bir yolculuk, bir çok sürücü olduğunu. Gözyaşları çok büyük ve ağır için, bunu sevmiyorum. Nadiren, kullanmak düşük viteste çok uzun, çok ağır, çok sert süspansiyon, otomatik kalır göndermek Sport modu. 4Control Üst düşünüyorum. tam gelişmemiş olmaz geçen 4Control iddiaları üzerine araba hafta dırdır gerçeği Laguna zaten oldu kul olduğunu. Park döner kavşaklar gerçekten serin ve hız viraj oldukça iyi almak, sıkı bir dönüş dairesi ile süper. Baz yerine McPherson ve arka mutilink sistemi bu araba çok iyi yapardı bazen üçgenler için biraz tıknaz olduğunu. Ayrıca 19 ile ilgili bir şey olabilir" ne kuyruklu yalan boyutu 245/40 lastikler ile alaşım jantlar.

EDC makinesi: Ben yaklaşık ekstra bir şeyler yazmak istiyorum. 1) elektronik çok yavaş, Hatta gaz gevşek,, hoezoo değişikliği, düşünmek, orada tekrar dolambaçlı gazı almak sanıyorsun? bu yüzden sadece nope nickli aynı muhalefette yeterince Tork. 2) çok düzgün ve hızlı, hangi gayet kendisini geçin debriyaj) elektronik 3. icat sağlanan ne berbat bu tank ile yanlış. Sen sloganı, ayak freni, araba haddeleme başlar, sonra gaza geçmek olduğunu bir şok ile uzaklaştırmak için bir ayak tarafı gerekir. Bu çok, çok daha iyidir. Volkswagen DSG veya BMW gibi otomatik şanzıman bakın. Sloganım: Renault getrag (bu kapsayıcı gelir çünkü 6DCT450 http://www.getrag.com/de/products/powershift/Dual_Clutch_Transmissions.html bakınız olduğunu) dışarı atmak ve güzel bir tepsiye geçiş ZF.
o ince yanında kez berabere atarsa ​​trafik ışıklarında İlk yol gerçekten kabı (yavaş bağlantı) sallayabilirim

Roy Kleijwegt AW olduğu gibi Mutimedia yok multimedya sistemi hakkında sızlanan. multimedya iyi ve hızlı çalışıyor, menü yapısı açıktır. DAB + çekişi knudde ben perili bölmede döngü düşünmek geliyor. Bose ses sistemi gayet güzel. tatil için ben PC'de dönmüştü bir güzergahı yüklemek istedi. GPX ve ITN okumak .... taşırlar. Ya TT MyRoute veya Renault deposu ile. Bayan, benim TT önceki Scenic yapar oldu. Google Araca veya Apple varyantı için destek de uygulama hala hepsi traaaaaaag yapıyor neler NL, otomobil ve yazılım, değil bağlanmış, de bulunmaktadır.

Motor: Bu araba, yeterince iyi yapar yerine 1.6.De 1.6 DCI 160 225 hp gücündeki 2.0 dCi ve yeni 1.8 turbo benzin gel, geri yolu daralmaya üzerinde Espace Renault hamle görebilirsiniz, bir 2,0 DCI hak ancak yine hileler bir çanta içeriğinin eksikliğini telafi açıktır bulabilirsiniz. Dolayısıyla bu numune güncelleştirme için CTH getirdi. Şimdi 186.9 hp bazı ayarlamalar sonra Dynojet 158 ​​hp göre 160,. Bu çok daha iyi kullanıyor. Sonra ris ve çok daha uzun yüksek, karakteristik zirveleri şey kalır ve hiçbir tutam güç ancak yüksek tork aşağı giderek gider, bir sonuç, o şimdi daha sorunsuz sürüyor.

Iritaties - geri çekilebilir çekme çubuğu kapağı. Bu bir knudde önemsiz şey bu. - set Renault paspaslar kalitesi. Bütün aracılığıyla benim ayakkabının topuk üzerinde Be - otomatik debriyaj davranışı (I bahsetti mi) - Orta konsol İzole tepsiyi - uyarlanabilir hız sabitleme sistemi yavaş yanıt - USB konnektörleri sınırlı kapasiteye. seviye SGS8 tutmak için yeterli gücü ararken, şarj orada değil - okunabilirliği yardımcı olmuyor bazen yüksek hızlarda titreşir olan Head-up ekranda, bir Ekranı - Panoramik tavan, sadece çok daha az yarısı açık uzak Scenic (önceki sürüm) öncesi.

Gerçek bir hata: Tank çok küçüktür. 40 litre anda, bir zamanlar 45 litre olmuştur acıyla, metre göre, zaten boş. Scenic 60 vardı !!
Ve AW testinde okumak olmaz

İnce: - Bu arabanın güzel ve lüks bir görünüm, her zaman övgü almak, - öğrenmeye Fransa'da 38 ile koltuk soğutma, gerçekten süper! - Rahat sürüş - iyi koltuklar, iyi koltuk ve otomatik bu yıl fizyo açar sever birleştirerek -, farklı bölümler asla - ışıklar, çift LED aydınlatma TOP, projektörler arada halojendir garip sandalyeler ve aynalar ayarlayın.

Yani, yine bir zevk bu Talisman sürüyor. Apart asla AW, bazı şeyleri tanımak ne seviyesini yazar bayan ve küçük tahrişleri. Benim en büyük sıkıntı küçük tank ve makine geliştirilebilir. Biz 52K bir araba bahsediyoruz, siz de bekleyebilirsiniz.
Bir tılsımı tavsiye çizebilirsiniz herhangi kişi Edoch, para için çok değer, büyük çalışır ve o serin bir tasarım Laurens van Acker var

Not; Hiçbir yelpazesi unutabilir son raporu belirtmek istiyorum yerleşik bilgisayarda benim yorum, çok içinde bulunduğu, direksiyon ...... ehem yeni bir düğme keşfettim

5.0
 • konfor 5.0
 • performans 5.0
 • güvenirlik 5.0
 • 5.0 maliyeti
 • Bu markadan bir araba satın misiniz? evet

yazı stili ve kullanılabilirlik ilgili görüşlerinizi verin. En az beş ortalama derecesi görüntülenir, not aldı.

 • kötü
 • yetersiz
 • yeterli
 • iyi
 • mükemmel