Kia Rio 1.2 CVVT Süper Paketi (2012) yorumu

12uygulamahızlarıYapım yılıSatın alma YılKM-mod, satın almageçen Kilometre
Rio 1.2 CVVT SuperPack
5, Manuel
2012
2012
5 km
51.556 km
Ortalama okuyucu değerlendirmesi: 7.7 Yasal Uyarı MyReview

bölüm Myreview arabada açıklamalar ve yorumlar kişisel görüş ve kullanıcıların deneyimlerine dayanarak. Sanoma Medya Netherlands BV ( 'Sanoma') içindekiler veya olası sonuçlardan sorumlu tutulamaz. Myreview yılında otomobil hem iyi hem de kötü deneyimler yerleştirilecektir. editörler may davranış veya yasadışı bir değiştirme kurallarını karşılamak veya her zaman silmeyin ifadeleri.

Bu Myreview Auto için bilgileri kullanmak için ya da diğer medya aracılığıyla yaymaya Sanoma izni olmadan izin verilmez.

Kia Rio1.2 Süper Pack 3 kapılı İlk deneyimler

 • 726 km
 • 5 Temmuz 2012 20:29

Bir Suzuki Swift ve Kia Rio bir test sürüşü sonrasında Kia Rio seçildi. Swift viraj Sadece Rio daha iyi sevdim rağmen, hala çünkü daha modern ve 'saldırgan' bir görünüm ve birçok, birçok ekstralar Süper Paketi Rio için düştü.
30 Mart tarihinde benim Kia Rio 3 kapılı Katı Beyaz almaya bekleyen üç ay sonra Haziran sözleşme ve 29 imza attı.

Üç kapılı biz genellikle sadece arabada çiftler halinde oturup üç kapılı sportif olduğunu görmek ister çünkü.
Eğer beş kapı daha az geri ticaret olsun, ancak satın alma size 900 Euro tasarruf rağmen.

o zaman temenni temelde her şey var çünkü Süper Paket sürümünü seçti. Bir bonus olarak tanınan tek paslanmaz çelik eşik şeritleri ve spor pedallar ettik.
Onu Waxoyl 250 EUR sunan neredeyse tüm bayi olmadan tedaviyi teslim edelim. Ben sağlayıcıları güzel bir gelir düşünüyorum. Sen, em 25 EUR lokma paketi bir ped / cebi satın 50 EUR için çalışmak bir parlatıcı koymak ve gerisi size göre olabilir. Ama aynı derecede sonra ona bakacak Meguiars kapsamlı bakım paketi satın aldı. Bu benim ilk metalik olmayan araba. yıkamada düzenli onu iyi koymak planlıyorum.

Ben satıcı olarak bunu yapmak zorunda Ne, perçinler ile plakaları emniyete ve sarı plastik kapaklar ile sağlanır. Kaç araba Plakasının bir '1' ile etrafında sürüş değilim. Plaka daha sonra kaptan titreşime veya Vandals C.Q. benzin hırsızlar tarafından çalınması.

İlk 700 kilometre Bundan vardır. 1,000 km'ye kadar Running değişken hız sürücüsü içerir ve 4.000 rpm geçmemelidir. Eşit trafikte boyunca iyi olabilir 1.2 benzinli motora rağmen Almanya'ya satın aldıktan sonra basmış. için kullanılan bir 1.8 motor, ama sonra bir araba 300 kilo daha ağır (2001 Ford Mondeo) çok erkendi. Hızla hızlandırmak için sık sık geri dönmek ve oldukça uzun bir hız yapmak zorundadır. Bir kez seyir hızında (120 km) (3300 rpm civarında) motor sessiz denir. kabın anahtarlama büyük bir esneklik. İlk viteste sadece inşaat alışmak biraz sürer.

Onun Ford Mondeo ile IVG veya sinir kullanıcı göndermek düşünüyorum. Ama bir kez, alışık o doğrudan ve ışık gönderir. Süspansiyon sportif, eşikler dahil, oldukça aracılığıyla verir olduğunu. Bununla birlikte, bu aynı zamanda Phantom 17 inç kenarları 18 cm kısa dingil mesafesi ve yassı bantlar ile uğraşmak zorunda olacaktır.

Yaklaşık (gündüz farları, arka ışık birimleri ve aynalarda sinyal lambaları) Rio LED aydınlatma ile sağlanan olduğunu. bir algılayıcı aracılığı ile otomatik olarak belirlenir Ana aydınlatma halojen gibi viraj ışık fonksiyonudur. Daha yüksek ışık gücü, özellikle de ksenon ışıklar olması daha iyi görünüyor. atölye yöneticisi derece beni dissuaded. Birçok durumda (sadece Kia) elektrik sistemindeki güçlendirme arızaya yol açar. Yani biz değil şeydir.

ses sistemi düzgün bendim. Sadece USB bellekler, AUX girişi problemleri. İki olayda çıkarıldıktan sonra farklı markalar sopalarla okunmaz idi. (Çubuk iyi bir PC'de okundu iken) ya da şarkılar ekrana tarafından değil ses olmadan hız edildi Veya ekran okuma hatası verir. Sonra sadece kontağı kapattıktan sonra çıkarıldı USB çubuk varsa ve oynanabilir kalmıştır. Yani, dikkatli olun.

saplı üç kapı yolcu koltuğu önünde tek bir harekette arkalık içindedir. Koltuğun ileri getirerek arkalığı ve ikisi de. Sürücü koltuğunda, bu güvenlik için mümkün değildir. Sen arka kabzalı öne birinci arkalığını yapmak ve sonra ileri başkanlık koltuğunun önündeki kolu kaydırın.
koltuklar iyi. yeterli bir yanal destek sağlamak, çok yumuşak değildir. En fazla, koltuk kısa tarafında biraz. Arka yetişkinler bacak ve baş yerimiz var.

Teslimatta ortalama yakıt tüketimi 12.6 idi. Şimdi, 700'den fazla km sonra 6.0 (: 16.6 1) düştü söyledi. 19/1: Amacım 1 etmektir 20 olsun. 'Sürüş' am I iken, vardiya göstergesi zaten düzenli benim. start / stop sistemli mükemmel çalışıyor. Sadece bir uyarı göstergesi kullanmak alışması gerekiyor. Genellikle bir dakika olmuş ve düşünmek var, oh evet ISG sağlar.

seyir kontrolü biraz farklı ben Ford kullanıldı daha çalışır. ve geri koşma hızı standart 5km geçiş yaptıktan sonra bu faktörlerdir var. aşağı bir düşüş olarak Ford Rio hız rampalı iken, aynı hızla tutmak anlamına geliyordu. (Radyo kontrolü gibi) direksiyonda hız sabitleyici yanar o güzel. Ne zaman Ford tüm seyir kontrolü dışında yaktı.

Sonuçta, bir B-segmentasyonuna D-bölümleme geçiş (11 yaşında) gerçekten sevdim.

Kafa kapalıdır.

 • 1168 km
 • 10 Temmuz 2012 19:50

çalışan (1000 km) üzerinden şimdi. Biz raflar can. şiddetle ara sıra çekme, birçok 80 km'lik yol ve biraz otoyol ve arabadaki iki kişi ile, araba radyo ve gündüz far 5.8 (: 17.2 1) zaten MÖ vermek.
otoyolunda ben 110 ve 120 km / s arasında değişen sürücü.
aynı zamanda beş kapılı beşten kilogram daha hafif üç kapılı belirtmek zorundadır ve ben alet çantası uzağa almadı. Ev Getiren, bijon anahtarının, jack ve diğer araçları atlama 13 kilo kaydeder. Bunun yerine, (pil bağlantısı ve dolgu macunu ile compressortje) ile bir balçık tüp şişirici alır. Hiçbir büyük delikler kapatın ve en yakın güvenli bir yer bulmak için tasarlanmıştır. 33 yıl içinde ben araba, ama bir kez lastiği (zeminde makas) vardı.
Dahası, hep tankı yarısı dolu yakıt deposu merak ediyorum. Ekstra ağırlık kabaca 21 kilo kaydeder arabanın etrafında sürüklemek zorunda değildir. Hollanda'da yeterince çoğu 1x daha bir ay yakıt ikmali kıyasla yakıt ikmali yapmak benzin istasyonları ve banliyö bulmak için.
19/1: 20 1 On!

benzin tüketimi

 • 1474 km
 • 13 Temmuz 2012 13:39

yakıt tüketimi benim için sıcak bir öğedir. nedenleri ulusların bana biri için daha küçük bir araba, daha düşük yakıt tüketimi sürücü (alt yol vergisi ve CO2 emisyonları yanı sıra). karayolu 6.1'e M.Ö. yakıt tırmanır (gemide iki kişi ve bir ila üç kişi ile bir tane) iki uzun yolculuklarda sonra. mantıksız veya rahatsız ama 1 peşinde yapar Değil: 19/20 veya tekrar zorlu.

güncelleştirme

 • 7676 km
 • 24 Ekim 2012 11:05

Bu arada saati aşkın 7600 km. Rio hala iyi uyuyor. herhangi bir çıngıraklar ya da başka olumsuz görülmektedir.
Ancak kendi başına bir yaşam sürmenin otomatik buğulanma rahatsız edici. Temiz ve sadece basılı ve Otomatik düğmesini Ön 4x tutarak kapatmak atlar! presleme. Ancak o zaman A / C kapatabilirsiniz Ben Kia bayiinde bu kapalı sürücüleri koymak tahmin edebilirsiniz.

tüketimi açısından, haftalardır M.Ö. 5.6 gösterilen fark ettim. Sonra MÖ sıfırlamak ve aslında hareket halinde geldi. 80km yollar tüketimi etrafında karayolu üzerinde etrafında 4,5 ve 5.3 dolaylarında. Tüketim Ayrıca AutoWeek iz yüksektir tutmak ve 6.0 (1: 16.7) ortalama.
Bu hafta benim Kia Rio Hollanda'da bir mektup aldı ne yazık ki VSM kiti ile teslim değil gibi görünmektedir tüm Rio adlı standart olan (ek araç denge yönetimi, acil durdurma sinyali ve tepe başlangıcı assist). Şimdi benim Rio için ödemiş ve sonradan dahil olmayan bazı ek güvenlik özellikleri bulunmuyor. Kore'de fabrikada bir hata. tazminat olarak ben arzu edildiği gibi kullanabileceğim Kia Hollanda 3 kuponları aldı. Ben bakım için bunları kullanmak için gidiyorum.

vardı 1 dönüş

 • 15.714 km
 • 1 Temmuz 2013 19:34

İlk (yağ) motor yönetimi için açmak ve yazılım güncellemeleri vardı. Bu seferki her durumda seyir kontrolü üzerindeki değiştirme sonrasında hızın azalması problemini aşmak vardır. Bundan başka, herhangi bir anormallik. Otomobil hala iyi gibi.

Hala mutlu

 • 51.556 km
 • 24 Haziran 2016 22:22

Bu arada ilk APK'nıza. Yok. Ya lastikleri değiştirin. profilin arkasında 2.2 idi. Seçilmiş Vrededestein Ultrac Saten askıları. Ne bir rahatlama! Standart lastikler Kumho baştan çok ses verdik. Buna karşılık, yeni lastikler sessiz. Üstelik onlar daha ekonomik sürücü. BC (5.5 ortalama azalma 1:. 1 4.9 (1:20) ile, bu bir yolcu ile 100-110 km s / s arasında bir ortalama hız ile otoyol kullanım için ortalamasıdır.
Yine çok bu arabanın memnun.

4.0
 • konfor 4,0
 • performans 4.0
 • güvenilirlik 4,0
 • 4.0 maliyeti
 • Bu markadan bir araba satın misiniz? evet

yazı stili ve kullanılabilirlik ilgili görüşlerinizi verin. En az beş ortalama derecesi görüntülenir, not aldı.

 • kötü
 • yetersiz
 • yeterli
 • iyi
 • mükemmel