Ford Mondeo 1.6 TDCi Titanium Vagon (2015) yorumu

13uygulamahızlarıYapım yılıSatın alma YılKM-mod, satın almageçen Kilometre
Mondeo Wagon 1.6 TDCi Titanium
6, Manuel
2015
2015
14 km
44000 km
Ortalama okuyucu değerlendirmesi: 5.4 Yasal Uyarı MyReview

bölüm Myreview arabada açıklamalar ve yorumlar kişisel görüş ve kullanıcıların deneyimlerine dayanarak. Sanoma Medya Netherlands BV ( 'Sanoma') içindekiler veya olası sonuçlardan sorumlu tutulamaz. Myreview yılında otomobil hem iyi hem de kötü deneyimler yerleştirilecektir. editörler may davranış veya yasadışı bir değiştirme kurallarını karşılamak veya her zaman silmeyin ifadeleri.

Bu Myreview Auto için bilgileri kullanmak için ya da diğer medya aracılığıyla yaymaya Sanoma izni olmadan izin verilmez.

Güzel mavi çirkin değil

 • 457 km
 • 11 Şubat 2015 17:33

Bitiş Ben satın almak için yeni bir araba seçmek için izin verildi geçen yıl söylendi. Hemen önce bu haber firmamız kira düzenlemesi ayarlanır içindeydi. Tüm markaların biz beş geri döndü; Ford, Volkswagen, Opel, BMW ve Mercedes.
Buna ek olarak, kira bütçe, B veya C (max) etiketi sürüş bir A olup olmadığını bağımlıydı. Maksimum bütçe olabilir bir A etiketi seçin, B% 15 minde bütçesi ve C B. oranında% 15 daha az bütçe

katkının miktarı son kira oranına dayalı olduğundan bir bütün aritmetik egzersiz de oldu, yeni bir araba seçmek dışarı, bu göz önüne alındığında.

Ben beş markaya oldum. Opel yakında düştü. Yeni Passat ve Mondeo ile ben eski model yelpazesi için geliyordu. BMW Ben bütçede hesaplanan çok eğlenceli, sonra 2-Serisi Aktif Tourer değildi. Ama gerçekten güzel bir araba sanmıyorum.

C sınıfı Büyülenmiştim. Kombi dışında bütçesini düştü, böylece sedan kaldı. Sonuçta ailem bileşimi verilen, seçmedi.

Sonra Volkswagen ve Ford. Yeni Passat ve yeni Mondeo. Hem güzel arabalar. Hem bütçe içinde uygun. Sürüş testi ile ne klasörden sipariş edilebilir olabilir. Sonunda müzakere ve katıldığı sonra Ford Ford önizleme oturumu gizlice seçti. Tamamen görünüm. görmek için sadece bir çekici güzel araba olduğunu düşündüm.

Renk Derin Darbe Blue 1.6 TDCi Titanium Wagon hakkında seçilmiş. seçenekleri First Edition Paketi, tavan rayları ve panoramik bir çatı hangi olur kısmi açık olursa.

Geçen Pazartesi 10 haftalık bir doğum zamanından sonra teslim edildi. renk gözlerimde iyi bir araba değil, aynı zamanda bölge anlattı olsun. standart 16" Tekerlekler biraz uysal, ama ben leasing şirketi olarak değiştirin olamazdı.

ekipmanın açısından, yeterli Titanyum First Edition Paketi. spor koltuklar, direksiyon simidi deri, radyo / navigasyon (Avrupa), DAB +, LED aydınlatma, elektrikle çalışan bagaj ve otomatik inparkeer yardımı, koplmpen LED.

araba 508SW biraz daha uzundur. de açıkça daha iyidir arka bacak, yansıtılır. gövde bana 508SW en az düşük biraz daha küçük görünüyor.

Sonra sürüş. Yani 508SW çok daha sıkı gönderir. Pürüzsüz viraj understeer ile Peugeot mıydınız Ford yola daha iyi yapışır. motor dışına klinker çeker hiçbir motordur, ancak ilk hissi de yeterince büyüklüğünde görünüyor. Halen biraz ilk kullanım şimdi 6.5L / 100km etrafında gezinip dökülmek gerekiyor.
Dikkat çekici ayrıca araba içinde olduğunu ne kadar sessiz 508SW, karşılaştırdık. koltuklar ile birlikte bu sakin ve konforlu bir otomobil yapar.

Ayrıca, saatin 457 km elbette çok fazla söyleyecek, bu yüzden düzenli deneyimlerimi güncellemek için elimden geleni yapacağım değil, var.

ne deneyimi

 • 2857 km
 • 4 Mart 2015 16:13

Geçen hafta 508, Mondeo ve Passat arasında AutoWeek üç testti. Passat kazandı, ama şiddetle teşvik edildi eleştirilerden bazıları bulundu.

Böylece, bilgi açısından pano meşgul olduğu bulunmuştur. En kısmını kendisi inşa edebilirsiniz ve bu yüzden burnunuz için olsun ne kadar bilgi belirleyebilir zaman, ancak, söz etmedi.

Başka kritik nokta dokunmatik ekranın hızı veya yavaşlama oldu. O gerçekten yavaş olduğunu söyledi. Eğer bir iPad karşılaştırmak Ve eğer, ekran gerçekten biraz daha yavaştır. Ama çok yavaş? Hayır. Sen basın ve ekran anahtarları. Ben her durumda rahatsız değil.

Ve tabii iç ve kullanılan malzemelerin kalitesi hakkında eleştiri vardı. Eh. Öyle sübjektif düşünüyorum. Hoşuma "boş" Mondeo cezası iç. Hiçbir yaygara, sadece düz.

Ben de eleştiri karşısında istendi bazı soruları istiyoruz. Tüm yorumlar için ayrıca teşekkürler!

Çatı standart olmadığı, gerçekten ayrı sipariş edilmelidir raylar ama araba sadece daha iyi, dolayısıyla işaretli şey olabilir yapar.

motorlaşmanın açısından yeterli 1.6, ama bu gerçekten hiç yarış canavar olacağını düşünüyorum. motor yavaş yavaş daha gevşek hale geliyor ve tüketim de azalmaktadır. Ben ortalama 5.9 / 6,0L başına 100km şimdi duyuyorum. Soru Ben motorun gücünü özledim olup olmadığıdır ve cevap hayır. Çok sakin, rahat motordur. Sadece 140 öbeği ve motor biraz fazla 2000 rpm yapar.

Ne korkunç yapmaya alışmak zorunda bu gerçekten eşikleri üzerinde çok sessiz gitmek zorunda bir araba olmasıdır. Peugeot ben sadece güzel bir hız eşiğini sürebilir, ama ben ayak eşik take adım kalmazsam taban yere düşmeden duydum. Ve bu yüzden zaten sana arabada kısık gözlerle ve kalça ile biraz veren bir kaç kez oldu. Böyle yeni bir araba zemin sıyırıp bir atık değildir.

Aksi takdirde, güzel, sessiz, pürüzsüz ve mükemmel sürüş araba. Gerçekten bir rahatlama Peugeot sonra kıvıran yedeklemek mümkün.

Devam edecek!

İlk Dönüşte

 • 18.357 km
 • 12 Haziran 2015 15:46

Şimdi ilk dönüş yaklaşırken Mondeo, ben yeni bir güncelleme zamanı geldi.

Araba hala fantastik gönderir. Sen kontrolünü kaybetmeye devam etmektedir duygu almadan köşeleri etrafında gerçekten iyi itmek can'm.

Tüketim da biraz düşen ve şimdi etrafında 5.6 / 5.7 lt 100km gezinen edilir. Böyle büyük bir araba için Neat ve gerçekten bilinçli bir sessiz binici değilim.

Mayıs ayında tesadüfen Fransa'da, arabada arka arkaya dört saat veya daha fazla geçirdiği ilk gezisi için yukarı ve aşağı olmuştur. Yani iyi gitti, Titanyum koltuklar mükemmel destek sağlayan ve tekrar 8 saat sürüş sonra taze aldık.

Şimdi seçim olsaydı yine ben hala 2.0 TDCI seçtik. 1.6 uyumlu, ama bazen bu konuda sevmiyorum. Özellikle hiçbir vites küçültme orada değil gibi kolayca karayolu üzerinde sollama.

Ama 20.000 km dönüş için ben ele alınması gereken bir kaç şey yaptılar. Yani sallandı / özellikle 110-120 km / s üzerindeki hızlarda, pano / kapı bıraktı şey çok tahriş edici titreşir. Ve hatta her zaman değil ama yalnızca rüzgarda bir şekilde burun.

Orada arka koltukta bir şey tehdidi ve panorama bir plastik şerit titreşir.

İnce sürücüye ve oda rağmen ben bu miktarın yeni bir araba için özür biraz gibi sallandı dikkat edin. Umarım garaj bu sorunu giderebilirsiniz.

Updatetje

 • 32000 km
 • 2 Eylül 2015 15:47

Bu bence bir updatetje için zaman hakkında oldu.

geçen sefer kaldığı yerden beni ilk sadece pick up edelim; araba ilk dönüşte gitti. Hangi dayak üzerinde ayrıntılara girmemekle ve düzeltilmiştir. En rahatsız edici çıngıraklı sohbet, belirli bir hava akımı olan bir gevşek alt plaka neden olduğu bulunmuştur. Değil oldukça güzel yeni bir araba için. garaj ilk üretim otomobiller bu muzdarip olabilir belirten Ford Hollanda'dan bir mektup vardı çünkü bu olduğunu hemen anladı.

Bu arada da Fransa'ya ve bu geziler sırasında tatil edilmiş ve şimdi geri Hollanda'da, tüketim daha da düşmüştür. Ortalama olarak, yol bilgisayarı şu anda 100 km'de 5,2 ila 5,4 litredir. Rastgele değerler Kendimi bulun!

Ancak, yolcu koltuğunun kafalık en can sıkıcı, bu arada yeni çıngıraklar ortaya çıktı.

gövde kapağın silindir mekanizması başarısız olduğu da can sıkıcıdır. Bunun yerine bir kanca ya da benzeri ile bir şey düzenlenen bir mıknatısın bir tür öyle. Yani mıknatıs şimdi ve aşağı düşmüş wallcovering arkasında sağ bozuldu. Bu havuz kapak yerinde kalmaz yapar ve ben oldukça sık doğrudan benim için görünürde olmak zorunda değildir bagajda şeyler var olarak bu sinir bozucu.

Yaklaşık 7000 km Hiçbir zaman arasındaki şimdi, yine bütün tamir ederim, yine bir sonraki sizde.

Yine de, küçük kusurları veya rahatsız edici bu tür düşünmek ve biraz araba ve onunla eğlenin ödün yok.

sonraki güncelleme için Açık!

Biz sessizce çuf

 • 44000 km
 • 17 Kasım 2015 00:21

40.000 km araba ile başka bir dönüş yanı sıra kış bantları vardı.

Hemen diğer bantları, dahası, geri tüketiminde fark olduğunu. Yani 100 km başına küçük 0.2-0.3 litre arttı.

afdekrol tamir henüz başarılı olamadı. Olduğu gibi şimdi yarım gövde açık mekanizma yerini görünüyor, çünkü bu oldukça zor oldu. o bozulduğunda Orada gerçekten bu konuda değil. There parçaları sipariş edilmesi gerekiyordu ve yakında yeni bir girişimi yapacaktır.

Bundan başka, tafting Mondeo etrafında beklendiği gibi; 50.000 km'ye rahat ve keskin direksiyon yukarı.

3.5
 • konfor 4,0
 • performans 3.0
 • güvenirlik 3.0
 • 4.0 maliyeti
 • Bu markadan bir araba satın misiniz? belki

yazı stili ve kullanılabilirlik ilgili görüşlerinizi verin. En az beş ortalama derecesi görüntülenir, not aldı.

 • kötü
 • yetersiz
 • yeterli
 • iyi
 • mükemmel