Citroën Saxo 1.6i 16V VTS (2000) yorumu

1uygulamahızlarıYapım yılıSatın alma YılKM-mod, satın almageçen Kilometre
Saxo 1.6i 16V VTS
5, Manuel
2000
2013
185.000 km
190 167 km
Ortalama okuyucu değerlendirmesi: 8.9 Yasal Uyarı MyReview

bölüm Myreview arabada açıklamalar ve yorumlar kişisel görüş ve kullanıcıların deneyimlerine dayanarak. Sanoma Medya Netherlands BV ( 'Sanoma') içindekiler veya olası sonuçlardan sorumlu tutulamaz. Myreview yılında otomobil hem iyi hem de kötü deneyimler yerleştirilecektir. editörler may davranış veya yasadışı bir değiştirme kurallarını karşılamak veya her zaman silmeyin ifadeleri.

Bu Myreview Auto için bilgileri kullanmak için ya da diğer medya aracılığıyla yaymaya Sanoma izni olmadan izin verilmez.

genel izlenim

 • 185 900 km
 • 20 Mart 2014 23:58

tahrikli güzel japonca birkaç tamamen farklı bir şey, bir Citroen Saxo VTS 1.6 16V açtınız etmek sonra; klima ve benzerleri ile tedarik edilmiştir. sonra susturucu tamamen orijinal. Ben daha ince bir şey, onları hemen senin hakkında bir önyargı olmadan kullanıcılara gösterilebilir şey istedim. Bu eski Honda sportif veya başka türlü ile -unfortunately-.

Ben Fransız iç, her şey biraz daha farklı normalden daha çalıştığını hemen nasıl fark ettim. çok yumuşak bir koltuk ile Sportif koltuklar,. Gerçekten ince, bence oturuyor.

Araba oldukça tutumlu olan bir 13 not olarak ortalama tasarruf ve araba kısa şanzıman vardır. Araba Böyle küçük araba, ama övgü hakkında hiçbir şey için oldukça geniş.

Kaputun altında blok arabaya kıyasla ne kadar büyük hemen belli olmaktadır. Sadece sadece gerçekten uyuyor. 910 kg'a 118 hp çok gibi görünüyor, ama yeterli fazla olmayabilir. Bir alışveriş arabası çok az güçle çok hızlı olabilir beklenen kesinlikle hiç.

Şimdi en güzel geliyor; nasıl oluşturulacağını Fransız hala hala 205 GTI Sıcak kapakları sonra unutulmuş değildir. Kısa vites kutusu ve yüksek devirli 1600 16V motorun kombinasyonu gerçekten koyun postuna bürünmüş bir kurt yapar. araba ikiye 110 ulaşır, ama çok hızlı geçiyor çünkü dişliler tamamen uzun sürmez hissediyorum. Onun birinde oldukça keskin çekerken bükerek rahatsız etmiştir direksiyonu tutan yanı dahası olduğunu. Anahtar gerçekten uyuşmuş ve Fransız hisseder ve birçok uzun çekim oynarlar ama bir direnç cevapsız (yukarıda rağmen) aslında hiçbir zaman var.

sürat 100 8 saniye civarında yapar, ancak gidebilecek misin şekline bağlı olarak daha hızlı olabilir. Bir Audi A5 180 hp DSG kesinlikle 130/140 kaldı 200 hp ile hiçbir şey ile Ibiza FR 1.8T oldu. başında Gerçekten gülünç hızlı.
sadece tutmak istiyorum gas'd sonsuz tercih ettiklerini birbirine 2.3 ve 4 ince yakındır. 160 daha sonra hızlı bir şekilde geçirilir. Almanya'da bir kez tamamen açık tutmak için cesaretini ve sonra takometre neredeyse devir sınırlayıcı üzerinde 5. viteste et oturdu iken 225 km / h ulaştı.

viraj olağanüstüdür. gerçekten tehlikeli olmadan Playful gevşek eşek, daha sert fren yapmak zorunda kadar bazı şüphe hissetmek ve bol olan araba, dört diskler gerçekten olduğunu öğrenmek kez frenler.
düz ve sırayla hem kavrama olağanüstü bir durumdur. Direksiyon hafif işletilen ve çok doğrudan gönderir edilebilir. Gösterişli güzel uygun otopark ve benzeri ile de atmak ve gerçek iş atmak, ve. Çok güzel, değil uyuşmuş.
Ben sürüş deneyimi için fark sadece (belki biraz tehlikeli) eksi araba direkt direksiyon olduğunu. hızlı ivme olması uzak veya sabit çıkarmak istiyorum varsa, geçişten ve bir taraftan diğer tarafa araba aykırı kontrolü ile çok meşgulüz. hepsi elbette en azından direksiyon değiştirir olmasıdır.

Ne yazık ki, 190 000 km civarında o harita sensörlü ve burada kullanmak olamayacağını sorunlar yaşamaya başladı, ayrıca görünürde 200 000 km oldu ve bir sürü eğitim götürmek zorunda kaldı.

Sonra 30 k km'lik 2012 yılından itibaren bir gibi yeni Corsa ecoFLEX'in onu ticarete kararı aldı. Ya oh, çünkü deneyim, eğlence, maliyet ve kullanım açısından, bir pişmanlık ben Saxo VTS 16V eşleşebilir çok az araba düşünüyorum bulunmaktadır.

Gerçekten tavsiye ve korkunç hafife. Herkes ve ben kalite, performans ya da her türlü Saxo 16v negatif yorum yapılmamış herkesi Yani, gezmeye çıkmak için davet etmek istiyorum. Sen Ne kaçırdığını bilmiyorsun

Tek olumsuz şey bu konuda söyleyebiliriz (ama öyle-bir-veya-diğer nedeni ise bu sadece hafife almak zorunda şeylerdir) direksiyon biraz arabanın performansı ile kombinasyon halinde çok doğrudan olmasıdır (almak iyi bir sürücü) ve dönüş çapı var.
Saxo garip bir şekilde şimdiye kadar yaşadığınız ama ortalama dönüş kez yakalayamadım tek de oldu en küçük araba.

4.0
 • konfor 4,0
 • performans 5.0
 • güvenirlik 3.0
 • 4.0 maliyeti
 • Bu markadan bir araba satın misiniz? evet

yazı stili ve kullanılabilirlik ilgili görüşlerinizi verin. En az beş ortalama derecesi görüntülenir, not aldı.

 • kötü
 • yetersiz
 • yeterli
 • iyi
 • mükemmel