Dacia Logan MCV TCe 90 Bi-Fuel ödüllü (2016) yorumu

22uygulamahızlarıYapım yılıSatın alma YılKM-mod, satın almageçen Kilometre
Logan MCV TCe 90 Bi-Fuel ödüllü
5, Manuel
2016
2016
25 km
24000 km
Ortalama okuyucu değerlendirmesi: 6.7 Yasal Uyarı MyReview

bölüm Myreview arabada açıklamalar ve yorumlar kişisel görüş ve kullanıcıların deneyimlerine dayanarak. Sanoma Medya Netherlands BV ( 'Sanoma') içindekiler veya olası sonuçlardan sorumlu tutulamaz. Myreview yılında otomobil hem iyi hem de kötü deneyimler yerleştirilecektir. editörler may davranış veya yasadışı bir değiştirme kurallarını karşılamak veya her zaman silmeyin ifadeleri.

Bu Myreview Auto için bilgileri kullanmak için ya da diğer medya aracılığıyla yaymaya Sanoma izni olmadan izin verilmez.

ilk günler

 • 100 km
 • 29 Aralık 2016 13:52

Geç Temmuz leasing şirketi tarafından sipariş Logan MCV bi yakıt (neredeyse üç ay kira Fabia vade tarihinden önce beş yıl sürücü olabilir). Yeni Fabia kiralama daha pahalıdır ve küçük yan arka çocuk yetiştirme bulundu. Şimdi araçların bir sürü yok. Benim için bu bir işlevsel ve güvenilir ulaşım olduğunu. yeterli büyüklükte arka koltuklar bagaj alanı en litre ararken mevcut bütçe içinde Logan dolmasına sadece ortaya çıktı. Ve ya LPG versiyonu.

Teslim beş ay oldu. Son iki ayda iki kurşun arabalar vardı. asal ses ve aynen rijeigenscahppen ama daha çok küçük. Sonra kısa bir kira Megane (model 2014), bir araya geldi ve özellikle anahtar kart çok can sıkıcı ve sonra nihayet Logan Ödülünü mn oldu ilk kira Polo (hareketli ağacı (düğme kutusu çizgi kartı).

Ne sürpriz. Beklenmeyen henüz 2017 bakışla (başka tekerleği, diğer radyo manuel artık doğru değildir (yazık) o kadar yeni) ve özellikle farklı bir ön.
Ses ve ben Temmuz ayında kısa bir test sürüşü yaptık modelden daha iyidir.
Ben de orada oturmak olmaz orta kol dayama yeri var diye düşünüyorum.

İlk izlenimler:
- Birçok özellik ve düğme yerleri ben Megane biliyorum. Ama çok (oldukça açık daha görünür yönlendirme) hakkında hoş.
- boşluk, arka hattı ve oldukça düz arka kapı azalan vermeyerek (Megane daha etkili.
- Bir bütçe araba için beklenenden daha sessiz.
- Özellikle içinde mn Fabia GreenLine 1.2 litre dizel motor ile karşılaştırıldığında, düzgün.
- özellikle yeni burunlu, dışarı değil kötü görünüyor.
- sessiz ve çok güzel uygar pano radyo (FM ve USB / mavi diş bağlantısı yanında dijital alım).
R,&Orada tablet ve akıllı telefon için işlevsellik Renault GO ama araba Renault (mesaj) olmadığından yönlendirilmezsiniz. daha öğrenirim.
- Eller serbest çalışıyor. Her iki taraf için Sesli. Ve radyodan bilgileri görüntüler.
- kalay işi bakar ve ucuz değil ya da çok hafif geliyor. Bu ağır bir Alman olmasa da.
- Garip konum emniyet kemeri orta yerde arka koltuk (bagaj yukarıdaki tavana bağlı olarak).

Teknede bilgisayar çok ayık, ben nasıl açıklama olarak görebilirsiniz şeyleri göremez. daha ben bazı özellikler LPG / benzin kombinasyonu kapalı düşünüyorum.

olumsuz alın, gaz için NL meme sağlanmazsa, bu sonradan olacak. Ayrıca, hiçbir sorun, henüz 1000 km danışma benzin.

Devam edecek.

İlk haftadan sonra

 • 800 km
 • 4 Ocak 2017 15:36

Sadece küçük bir güncelleme.

gasnippel redelivered edilir ve şimdi gaz sürücü.
Şimdi bu arada uzun yolculuklar yaptı ve Logan beklentilerin üzerinde toplanır.
- pürüzsüz ilişkilerinde (eko modda, o zaman benim Fabia GreenLine olarak Logan araba). 2500 rpm Üstü gerçekten sorunsuz ilerler. Asfalt oluyor ama kimse bunun için utanıyorum zorundadır değil.
- konfor koltuklar da uzun mesafelerde (100 kg ve 1,96 uzunluğunda) iyi olan, iyi. Düşük gürültü (eğer yüksek hızlarda ve rüzgar rüzgar gürültü duydum rağmen).
- yakıt göstergesi muhafazakar olsa ekonomik (hayır benzin bijgetank görünüyor () ilk 300 km fark, daha sonra barlar yüzer, ancak Megane da vardı.
- Eski ve yeni bir beyaz araba ile bir çukurda yanındaki. ince dize tarafından gerekli ilk yıkama ziyaretini yerleştirilir.
- Gerçekten iyi ve güvenilir ses ve telefon. Renault ve Dacia Hem henüz R cevabım yok&Bir Dacia ile ilişkilendirmek istemiyor uygulamayı gidin.
- Çok yollarda ışık ve iyi yüksekliği ayarlanabilir. Megane ve Skada Fabia daha iyi.

Eksi arzu?
Evet, gösterge tablosundaki bilgilerin BI-YAKIT de matkap bilgisayarın işlevselliğini çok sınırlı .. kabataslak ve duymak gibi görünüyor. Yani olmasa da hız gazı veya benzinle ilgisi vardır. Ayrıca, ben kullanılan soğutucu ve yağ sıcaklık göstergeleri değilim ve hangilerinin.
Ama sonra yumuşak kehribar aydınlatma ile pano çok sessiz, sanmıyorum.

tüketim

 • 9 Ocak 2017 10:35

Bu nedenle, yakıt ve LPG, hem tekrar doldurulur.
Yakıt tüketimi fabrikadan bazı LPG km dolum çünkü çok dikkatli değerlendirmek için değil (ama sadece tam yakıt tankı litre, ancak bu verdiler sadece ne). Yaklaşık 1:17 tahmin edersiniz. Eko modu olmayan bu da oldukça sabit disk aralığı (150km / h).

LPG çok daha iyi belirlemek (eksi seyahat başına 1 km yakıt ben 319 km'lik 24 litre yakıt ikmali). 13.3: Bu 1'dir. 33 km vv% 80 otoyol ve 120 km iki uzun sürmek, yaklaşık 0 ila 5 derece saat Çevre mod için 110 km Commuting. Bu oldukça büyük bir araba için bana düşmez.

meme azaltılması süngü verilen 10 mm (dişli afkoppel ikinci dolumda kırık) savunmasız, Lütfen yeni istasyonunda doğrudan bir 16 Euro satın aldı. Eski iplik kolayca kaçmak yoktu.
Eski 22mm versiyonları çok daha güçlüdür. Bunun üzerinde kelepçeler koymak Hollandalı meme hakkında oldukça önemli şey, icat 10 mm konektör gelişmiş kim olduğunu bilmiyorum.

2500 km

 • 19 Ocak 2017 00:40

2500 km sonra herhangi bir iş bildirmek.
1:13 de LPG kararlı kullanmak. Donma veya LPG için otomatik değişimi için benzin ilk 2 ya da 3 km civarında akım sıcaklıklarda.
LPG ile yaklaşık 390 km arasında değişir.
Benzin katları ama sadece ısınma safhasında ve çok kısa bir sürede yakıt boş LPG tankı için.
Çok memnun şimdiye kadar.

güçlük

 • 5000 km
 • 13 Şubat 2017 16:32

5000 sonrası km kusursuz araba kanıtladı.

Şimdi herşey alışkın. Ayrıca (genellikle 375-400 km'ye kadar) LPG ile oldukça sık yakıt ikmali ardından 28-29 litre durur.
Ne beni çarptığı LPG yakıt ikmali genellikle zor, özellikle erken olmasıdır. Zaten 3 kez şeyler bunlar d enoodstop uzak kalabilirim yok çünkü pompa sıfırlanması gerektiğini tanık oldu.

Hala biraz şey. Zaten uzakta yıpranmış - sık sık kontrol + 'da semboller ve bu seyir kontrolü kullanın.

İlk 10000 km

 • 10000 km
 • 29 Mart 2017 16:55

Logan bugün gaza 01:14, benzin hiçbir fikri oldukça ekonomiktir, ince kararlı çalışır. Şimdi anahtarları daha hızlı daha yüksek gaz dışarıda vardır.
Ben daha bakın geçen ay ... teslim süresi uzun, ama şu anda teslim çoktur.

pazarda alınan son büyük bahçe tablo. Sadece hala baş aşağı arabanın arka ekli ve sadece bacakları kapalı kapak. demontaj ve montaj bir sürü oldu.
Satıcı gördüğünü bilmiyordu

ilk dönüş

 • 24000 km
 • 26 Temmuz 2017 13:46

Böylece, ilk 20 000 km dönüş bitti. tatil 24000 üzerinde bir ay kadar geç çalıştırmak marka satıcısı kalabalığından By.
Sorunsuz. Eh tamponun altında şerit için küçük hatırlama eki ile birlikte.
LPG tankları, mekanik sorun görür gürültülü (Bin mermerler) kalır. Ben daciabestand bir LPG uzmanı sahip IIK ondan kurtulmak istiyorum.
ODB2 konektörü olan bir yorumcu araç bilgisayarı okumanın ucu çalışıyor. Birkaç nedenle Euro için n ODB2 neredeyse her şeyi takılı ve akıllı telefon bleutoothconnecor. Sadece LPG okunamaz kullanın.
LPG tankı kapasitesi sadece 30 litre altında tamamen boş ve henüz kesiliyor edilecektir. Şimdi Tank haftada 2 kez ...
Dahası, sadece memnuniyeti.

4.0
 • konfor 4,0
 • performans 3.0
 • güvenirlik 3.0
 • 5.0 maliyeti
 • Bu markadan bir araba satın misiniz? belki

yazı stili ve kullanılabilirlik ilgili görüşlerinizi verin. En az beş ortalama derecesi görüntülenir, not aldı.

 • kötü
 • yetersiz
 • yeterli
 • iyi
 • mükemmel