Fiat Stilo 2.4 20v Abarth 5M17 (2004) yorumu

1uygulamahızlarıYapım yılıSatın alma YılKM-mod, satın almageçen Kilometre
Stilo 2.4 20v Abarth 5M17
5, Manuel
2004
2010
135.000 km
170.000 km
Ortalama okuyucu değerlendirmesi: 8.6 Yasal Uyarı MyReview

bölüm Myreview arabada açıklamalar ve yorumlar kişisel görüş ve kullanıcıların deneyimlerine dayanarak. Sanoma Medya Netherlands BV ( 'Sanoma') içindekiler veya olası sonuçlardan sorumlu tutulamaz. Myreview yılında otomobil hem iyi hem de kötü deneyimler yerleştirilecektir. editörler may davranış veya yasadışı bir değiştirme kurallarını karşılamak veya her zaman silmeyin ifadeleri.

Bu Myreview Auto için bilgileri kullanmak için ya da diğer medya aracılığıyla yaymaya Sanoma izni olmadan izin verilmez.

Benim Fiat Stilo Abarth

 • 170.000 km
 • 20 Ekim 2011 03:35

arkadaşım Swift tam hasarlı tahrik vardı, ben başka bir araba satın almak için hızlı bir şekilde i.v.m çalışmalarını zorunda kaldı.

hepsi çok ani oldu ve ben yedek zamanım olmadı çünkü ben hala konfor ile bir araba isteyeyim & Düşük fiyat aralığında beygir gücü. Gözüm İtalyan Fiat Stilo Abarth yakalandı.

Ben bakmaya gittiğimde Aslında şu satıldı. araba verdi, güzel İtalyan çizgileri, güçlü 2.4 motoru ve lüks beni resim yaptı.

Ama akıllı bir adam olarak ben tabii hemen etrafında gesurfed olabilir ve ben Abarth en mutlaka güzel bazı elektrik sorunları vardı biliyordum.

Fakat, benim bir test sürüşü araba sürerken nasıl hissettiğini görmek için bu yüzden yine de gitti düşünce arasında bir çürük elma hep orada.

Ne düşündüğümü mutlaka vardır 170 beygir ile 5 silindirli. Bu yüzden önümde güzel büyük tire ile, arabadayım, NAV bıyık birçok düğme ve yanımdaki satıcı uğultu.

Sessizce ilk toprağı, yol sürdü ve yakında Abarth viraj hala biraz kaba olduğunu fark etti. hızlanma açısından da çok kötü değildi, ama oh iyi arabanın ağırlığını göz önünde bulundurarak kötü değil. şalter ve debriyaj, harika pürüzsüz ve rahat hissettim.

Otobanda Abarth gerçekten evde hissettim ve yüksek hızlarda bile olağanüstü kararlı bindi, araç sabitken tuttu. Nav oldu okunabilen tüketiminin ortalama 10 biriydi. Yani, 2011 yılında ekonomik değildi. Ama ekonomik ve Abarth sürüş iki farklı şeylerdir.

Yine de, tekrar uyumak istedim ve geri daha sonra benim son cevap satıcısı aramaya karar verdi.

Sonunda Dayanamadım ve ben araba aldım.

Ben garanti milometredeki 135 000 KM olmadan 6800 AB için Aralık 2010'da araba aldı. 2004 yılının ortasında bu iyi görünümlü araba için değil çok fazla para, sanırım.

Oldukça işe arabayla bir sürü ve özel bir yeri olduğundan Yakında 1/10 sık sık bir benzin istasyonunda park fark etti. Yağ tüketimi benim agresif sürüş davranışı rağmen tekrar yapmak için onun üzerine düştü.

Ama bir gün isabet kader, ben ertesi oldukça garip ses ile 1 barajını aşarak nerede s'gece Utrecht sürdü oldu. Benim 1 düşünce, amortisörler oldu.

Ertesi gün ama eşit bir arkadaş tarafından tahrik ve evet bu ön amortisörü kırıldı.

Bunları gülünç yüksek olarak azalır ve her açıdan bu araba iyi fabrika plaj görünmüyor benim Abarth istedik çünkü Ama bu aslında iyi çıktın. Ama yakında 1300 yılında iyi bir azalma kiti için Eu 6800 Eu'nun bir araba için yüksek bir fiyat biraz olabileceğini gördük. Ama sonra spor yaylar, 6 ya da 7 cm 3 cm ama kesinlikle daha düşük düşündük.

Bu araba aslında 3+ cm alt geçirdi ve araba zaten çok daha iyi bir görünüm verdi.
Yoluma devam ettim ve aniden Xenon farları böyle bir kara araba güzel görünmek dair bana hatırladı. Bu yüzden tekrar sörf ve bir dizi "6000K" emretti. Atlı ve bu araba kesinlikle iyi oldu. Ve verilen benim gece körlüğü de biraz daha görünürlük bana verdi. Bir adam bir kazan-kazan durumu daha istiyor?

Birçok hafta geçti ve ben yine garip bir ses duydu ve ben araba arıyordu hissetti ... kadar her şey iyi gitti. Ben, uzakta benim özel monteurtje burada aldığı kurşun vuze oyun vardı sonucuna köprüyü gelir. Fiat sadece onlara tüm kol ve değil kurşun vermek olduğu göz önüne alındığında, elbette, kol satın almıştı. Ve böylece tekrar gidebiliriz.
Ama arama devam etti ve kötüleşiyor gibi görünüyordu. belirli bir hızda araba vurma başladı ve bu bana hiç daha tanıdık bir his verdi. Bunun çözülmesi ve iyice köprüyü incelemek kez daha arabamı kalmadı istiyorum.

Bazen bana ne olabilirdi, ben bir teknisyen ancak bir embesil olmadığım anlamına merak etti. Hala stabilizasyon çubuk veya geçmişte benim sakarlık tarafından bir kıvrık kenara düşünüyordum.

Ben bu konuda biraz farklı düşündüm mekanik, o wheelhouse üzerinde kumar. tekerlek yuvası? Hmm .. iyi o tamirci. Eh böyle bir kontrol kabini kadar ucuz değil ama ben bazı sörf sonra fark ettim.

Ah bazı çağrı sonra etrafında ilk yıkım ile baş dokunun başladı.

Kısa bir test çalıştırması gerçekten tekerlek yuvası dinlediğiniz neyin neden olduğunu gösterdi sonra. araba yine mükemmeldi! Ben Pazar akşamı 23:00 üzerinde çalışmak için ertesi gün sürdü kadar.

Trafik onun bir ve BOOM yeşil dişli ışıkları! Bu nedir? Motor hala ama ileriye gelmedi! Onun 2 debriyaj yavaşça serbest ama hiçbir sürücüde, sürücü? Tahrik mili aniden beni çekilen, ben arabadan adım ve benim şüphe doğru olduğunu kanıtladı altına bakın. şaft kırık ve bu benim sürücü sorunları açıklanmıştı.

Zaten, arkanızda kırmızı ışıklar daldı 10 arabalarla orada dur. Size ve yapabileceğiniz tek şey etrafında korna yol kenarına arabayı itmek olduğunu. Öyleyse AA diyoruz ama hava bir üyesi değilim.

konuşma şöyleydi:
Bip! Bip! ... Merhaba, ben ANWB bir üyesi gibi olmak istiyorum. Ve oldu! Hatta bir Pazar ortasında 11'de. Fantastik hangi ANWB! O sadece asmak ama tam zamanında onu yeniden gönderilmesini gitmek istiyor "Ben bir sorum var?" Ben şanssızım çünkü belki bir araba gönderir misiniz! Ne yazık ki bu Pazar akşamı mümkün değildi. Şimdi can sıkıcı ne ama istediği Hey bana bir tamirci ile yardımcı olmaktan mutluluk için. Ama tamirci arabamı kendi pahasına aldı etmek yüzden sadece bir römorkör olarak adlandırılan kırık aks hakkında çok fazla yapamaz.

Uzakta 25 KM gibi onu istediği bu şaka 250 Euro oldu! insanlar Evet, bu nakit olarak ödenmesi gerekiyordu. Öneri yok!

Eh köprüde araba ve yeni bir sürücü olduğunu gerçekten açıktı. Yeni bir şaft yaklaşık 300 milyon avro ve genellikle parçası değil direksiyon yıkar olarak temelde bir şaft olduğunu. Bu yüzden tekrar yıkım denilen ve bir ekseni emretti. Şaft sonra arabaya monte ve yeni gibi araba sürdü.

Birkaç gün sonra bir meslektaşı konuştu ve bana triger kayışı etrafında 60000 km değiştirilecek inanıyoruz ya da üç yıl sonra yaptı. Hehe, öyle mi? Eh o zaman sadece son zamanlarda bitince arayın. Bu arada, ne zaman zaten milometredeki 160.000 km oldu. Yakında o 77,000 geçen yapmıştı öğrendim. Basit bir hesaplama Ben yeni kemer ihtiyacı olduğunu bana gösterdi. normalde birçok araba daha da olduğu gibi ancak ben 60000 km veya çok az buldum. Ama achja, bir kit satın aldı ve monte ama inc edelim. Bir revizyon.

Şimdi artık saatin 170 000 km ve zaten 10000 km herhangi bir sorun yoktur. Araba iyi sürücüleri ve bazı aksiliklere sonra, hepsini kolay bulabilirsiniz.

Tabii ki bir sene daha az bir araba bekliyoruz, ama bir çok sürücü ve bir garajda tamir değil çünkü çok kötü maliyetler vardı olamaz.

Elektronik sorunlar Ben ardına problem üzerinde olmamıştır. Yeni direksiyon kutusu araca bindirilmiş zaman ABS ve birkaç diğer alarmlar savaştı. Bu aynı zamanda sıfırlanması gerekiyordu.

Benim Sonuç:

Fiat Stilo Abarth düşük fiyata lüks bir sürü güzel spor araba. Arabanın bakım AA diğer arabalara kıyasla oldukça yüksek gösterir gibidir. tüketim Bir Abarth ne beklenir ve bu nedenle oldukça yüksektir. Ya onu tekrar alırdık? Hayır.

Neden olmasın?
Oldukça bir sürü sürüş ve dizel ya da daha fazla beygir gücü ile bir yakıt tasarruflu araba çok para kaydedebilirsiniz çünkü.

Bir turbo ve / veya bir kompresör tekniği daha az tüketimi ile aynı deneyimi göstermektedir. sonra silindirin 5 veya ses.

3.0
 • konfor 4,0
 • performans 4.0
 • güvenirlik 2.0
 • 1,0 maliyet
 • Bu markadan bir araba satın misiniz? hayır

yazı stili ve kullanılabilirlik ilgili görüşlerinizi verin. En az beş ortalama derecesi görüntülenir, not aldı.

 • kötü
 • yetersiz
 • yeterli
 • iyi
 • mükemmel