Renault Captur TCe 90 Xmod (2015) yorumu

2uygulamahızlarıYapım yılıSatın alma Yılgeçen Kilometre
Captur TCe 90 Xmod
5, Manuel
2015
2015
5076 km
Ortalama okuyucu değerlendirmesi: 7 Yasal Uyarı MyReview

bölüm Myreview arabada açıklamalar ve yorumlar kişisel görüş ve kullanıcıların deneyimlerine dayanarak. Sanoma Medya Netherlands BV ( 'Sanoma') içindekiler veya olası sonuçlardan sorumlu tutulamaz. Myreview yılında otomobil hem iyi hem de kötü deneyimler yerleştirilecektir. editörler may davranış veya yasadışı bir değiştirme kurallarını karşılamak veya her zaman silmeyin ifadeleri.

Bu Myreview Auto için bilgileri kullanmak için ya da diğer medya aracılığıyla yaymaya Sanoma izni olmadan izin verilmez.

Renault Captur TCE 90 S&S X-Mod E5

 • 798 km
 • 1 Eylül 2015 01:30

8000 KM ve 8 ay sonra Renault Captur X-Mod E5 takas sonra bizim Renault Clio Estate var. Belki günah sonra remorse ancak yüksek giriş oldukça güzel.

Biz Dağıtıcı bu Clio için iyi bir teklif var ve bu nedenle X-Mod aldı. Kendimi henüz bu Captur duymamıştım ama satıcıları biri bu X-Mod Captur elinde idi.
Biz bir şeyler razı olmak zorunda
Yırtmak ve bu Captur satın almaya karar verdik.

Yani internete bakmak için gidiyorum ama gerçekten bu Captur X-Mod hakkında okumak pek bir şey değildi. Ancak, henüz bazı Sonra Captur HH vb bulundu ve çok güzel araba gördük. Önce arabayı geç Eylül alacağı, ancak daha önce düşündüğümüz gibi olduğunu bir sürpriz oldu.
Ve 6 Ağustos tarihinde teslim edildi.

Bu kapalı çok zengin astar ekstralar tam deri döşeme, kamera, ısıtmalı koltuklar vb aslında hayal edebileceğiniz opsiyonel aksesuarlarla donatılmış başka kelimeler bulunur.
Ama sonra o her şeyi.

araba, çok iyi bir kullanımı vardır
İnce ve süspansiyon da hatta EXP ve sadece dışarı çalıştı inişli çıkışlı yolun bir çeşit bir logo test etmemiz gerekir.
Kısa, bu arabada keşfetmek için çok hala var.

Ayrıca kabarcıklar ahizesiz sesli garip şeyler vb değil, aynı zamanda güzel bir hava gezinmelerini sağlamak alışmak oldu.

Renk biz siyah çatı ile kırmızı ve size renk çok güzel bu tepkiyi almak giderseniz inan bana sahip olmak istediğini oldu.

Ve her tat arabada uzay hakkında duyduğumuz ama kesinlikle bacak boşluğu var. onlar onu çatlak testte ben Clio gibi bu arabada fazla bacak boşluğu var ama aynı zamanda sürücü için büyük bir arabaydı.

Ben Genel ya da biz daha iyi eşim söylemek ve ben çok mutluyuz ve bu Renault Captur S başka olacak olan&S TCe 90 X-Mod E5 harika bir araba, ama evet her zaman her yerde tatmin ve asla ya da ne eleştirmeye ve bazı bulmak muggenzifters de sahip olacaktır.

Biz her durumda test araba ve söylemek tekrar ne ileri bir kaç kilometre sonra sizi umuyoruz.

Sürüş deneyimi Bölüm 2: Renault Captur X-mod E5

 • 5076 km
 • 28 Aralık 2015 23:37

Bu yüzden kilometrelik bir sayı 4500 km'den daha uzun yine buradayız. Ve bu yüzden sanırım çok ekleyebileceğiniz. Öncelikle, o renk söz konusu olduğunda, ben Cappie güzel sürücü düşünüyorum ve hala ilgi çok şey var. Birçok olumlu tepkiler modele gelince.

Yine de hile yok kırmızı renktir. Cappie avantajlar evet ben lastiklere yüksek olduğunu düşünüyorum sahiptir ve güzel bir yüksek giriş verir ve evet biz yaş, böylece hangi giriş güzel.
Ben ya da biz (eşim ve ben) bulmak güzel ve deri sandalyeler kesinlikle rahat. Eğer sürüş sırasında dinlenmek için güzel koltuklar kayabilecek şekilde Yanımızda iki ile var.

dezavantajı az alan tamamını arka koltuk bir bütün ileri böylece slayt ne rağmen arkasında olmasıdır. dezavantajı arka yolcu ayak pahasına geliyor olmasıdır. Bir veya iki parça halinde banka katlayın zaman daha fazla yer var. Eğer alırsanız derinliği size tablaya bir tekerlekli sandalye yapmanız gerekir doğru yolu katlanmış koyabilirsiniz ve günümüzde 3 ila 5 cm ve gidiş hakkında bir bütün slayt olarak bankaya sahip tekerleği kapalı alabilirsiniz yolcular için bazı bacak boşluğu pahasına bu yüzden.

avantajı düz bir zemin var ve derin sırt veya uzaklaştırmak şey yüklemek için gitmek gerekiyor.
Tabii sürece zaten kurulu yapmak için gitti ne verdi derinlere (tekerlekli sandalye)

Daha ama düşündüğümüz veya araba bizim için rahat. Tüm oldukça yılında Rotterdam'da aramızda whingers olacak ve henüz şikayet sen misin basitçe, onların zevkine göre değildir şeyler. kendi zevkine göre bir araba olmaz.

Ben bitirmek veya iç güzel bir şey söyleyemem bak. pano Haha ortasında plazmid üzerinde gösterge tablosundaki bir saklama bölmesi, MediaPad şaşırtıcı ve çok iyi organize olduğunu.
Bu Cappie Ar-Link ve çok memnunum, ahizesiz sorun benimleydi. İlk olarak, mobil cihazınızdan BT (BlueTooth) olarak ayarlayın. küçük Orada tekerlek basıncına yüz ve emin yeterli bir dünyaya veren sesi sorar ya sen benim 200'den fazla değil grrrrrr tansiyonu 200 ne yapmak temizlemek zorunda orada açılır durumdayken aşağı sert gitmek yapmak Bu arada geri.
Eğer varsa bu çocuk hakim yapabileceğim.
Ayrıca avantaj Almanya her zaman mevcut olmadığı navigasyon haritası dizinde olmasıdır.
övgü dinlenme ve başka övgü R-Link için.

Evet ben bütün ya da ne ek yolcular veya oturmak için çağırabilir ama daha iyi DEĞİL NE sorabilirsiniz !!! Sadece Cappie size deri koltuklar gizlilik cam döşeme aklınıza gelebilecek herhangi isteğe bağlı ekstralar sahip olduğunu söyleyebiliriz
Ters kamera ile yan aynalar katlanır ... Ben sadece bir askı verinceye kadar. Ve kamera mükemmel, birisi verziek insanlar kimseyi yapmak nasıl nasıl, inan bana !!!!!!

Ve sonra oldukça zor olduğunu 90 TCe turbo motor, en azından sadece ECO modemi tekme, eşim ve ben bulmak gazını almak ve kırmızı muz ile gitmek. Sonra homurtu güzel blok turbo fantastik sürer duydum. Ben kabul etmek zorunda, tabii ki, bu yüzden 0'dan 100 güzel ama bunu sormak gerektiğini sizin BENZİN hakkında ne Soruyorum üç saniye sert değil yukarı çıkmak sadece 90 beygir gücü var gülmek ama üzerinde 175 HP 250 hp vs vs duymak !!!, ve burada daha hızlı ....... doğru olmamalıdır. Değerli arkadaşlar, biz Cappie veya Renault Captur X-mod E5 ile çok mutluyuz.

en iyisi ve daha sonra bir seçim yapmak için neyin bir husustur puan ama var - Bence doğru seçim yaptı ve tabii + olacak ve düşünüyorum.
Burada Renault bayi eşim ve ben yapılan Spijkenisse mükemmel seçiminde bana yardımcı oldu ve biz seçimi ve bayi ile mutlu olduklarını söyleyebiliriz.
Şimdi denemek ve sonra bizim Cappie deneyiminin bir yorumda yazmak zorunda kalacaktır.

Bildiğim kadarıyla bu mümkün gibi Herkesin güvende kilometre diliyorum ve 2016 yılında iyi sağlıklı ve.

Peter Goud

4.5
 • konfor 5.0
 • performans 4.0
 • güvenilirlik 4,0
 • 4.0 maliyeti
 • Bu markadan bir araba satın misiniz? evet

yazı stili ve kullanılabilirlik ilgili görüşlerinizi verin. En az beş ortalama derecesi görüntülenir, not aldı.

 • kötü
 • yetersiz
 • yeterli
 • iyi
 • mükemmel