Ford Fiesta 1.0 EcoBoost 140PS Black Edition (2016) yorumu

4uygulamahızlarıYapım yılıSatın alma YılKM-mod, satın almageçen Kilometre
Fiesta 1.0 EcoBoost 140PS Black Edition
5, Manuel
2016
2016
3 km
7500 km
Yasal Uyarı MyReview

bölüm Myreview arabada açıklamalar ve yorumlar kişisel görüş ve kullanıcıların deneyimlerine dayanarak. Sanoma Medya Netherlands BV ( 'Sanoma') içindekiler veya olası sonuçlardan sorumlu tutulamaz. Myreview yılında otomobil hem iyi hem de kötü deneyimler yerleştirilecektir. editörler may davranış veya yasadışı bir değiştirme kurallarını karşılamak veya her zaman silmeyin ifadeleri.

Bu Myreview Auto için bilgileri kullanmak için ya da diğer medya aracılığıyla yaymaya Sanoma izni olmadan izin verilmez.

Siyah baskı 140hp

 • 7500 km
 • 29 Ekim 2016 15:19

Hepimizin Ford Fiesta ucube mesajla başlayın. Bu nedenle şimdi ne olacağını bilmek bizim 5 yeni alınan Fiesta olmuştur. Ben daha önceki modellerin tüm büyüleyici hikayeler yazabilir, ama ben 2016 den bu Fiesta Siyah Edition kendimi sınırlar.

İnternet için bir anket bu uygulanmasına dikkatimizi çekti. Ve bir ST yolu bütçemizin üzerindeydi ve özellikle biz sürmek için çok daha eğlenceli getirecek iki 100HP Fiesta'nın biraz daha zing sonra bulundu. Kırmızı Sürümü zaten aşağı başlangıçta bu yüzden biz sadece kırmızı Hothatch baskısında kapalı geldi. Will böylece seçimine Siyah baskı kolaydı.
Hatta bayiinde test sürüşü yapmamış.
140hp ile şimdi bize bir Fiesta ne getireceğini bilerek, ve internet siyah sürümüne iyi yorumlar kağıt üzerinde emredildi.

0-7500KM.
Ne harika bir araba budur.
Bu ekstra fermuar 40hp ve biz için kullanılan yukarıda ne harika. Özellikle karayolu üzerinde sürücü bir zevktir.
elleçleme süper ve o köşeler boyunca harika gönderir. tüm teknik özellikleri ve Detaylar sonra ben bu yüzden benimle ilgili değil hiçbir bilgiye sahip.
komşuları ile otoyolda sürüş kesinlikle harika.
Ben hiç anlamadım gerçi O frenler çok iyi, neden arka kampana frenleri vardır. Yani 140hp ve 210km / U bir süre düşünme bir sürüş hızı ile kurar. Sol şeritte güzel gelebilirsin ve ön koşucular kırmızı desenli siyah PK görünce yanlara gitmek ister. şişman BMW M3 sizin aynaya çıkarsa, tam arkana iki ayağıyla yere olduğunuzu ve sizi fark "ancak" Sadece bir Fiesta kullanıyor. sağa ve tekrar içeri girmek Soru! Tüketim nedenle ev hakkında yazmak için doğal değil, ama biz hiçbir Kia Picanto (Neyse ki) sürücü.

Şimdiye kadar keşfettiler tek şey silecekleri torpido gözünde can sıkıcı bir tıklama vermeniz. izlediğiniz takdirde (ve otomatik) gerçekten sinir bozucu kan bulaşır.
Ayrıca, anahtarsız çalıştırma / durdurma sistemi var.
anahtarsız başlangıç ​​kolaylık Yani.
Eh denilen kolaylık nedir ....
Sen tuşun sağ düğmesine basarak için cebinden anahtarı almak zorunda. yolculuğundan sonra, sık sık arabada basarak anahtarsız düğmeye unutmak, böylece debriyajı serbest zaman, araba durur.
böylece motoru kapatmak için unuttum. senin motorun radyoda özellikle eğer, neredeyse run duymak rölantide Çünkü aynı zamanda. Neyse, bu ben, o zaman Fiesta bir başarısızlık unutmak şey. Bana göre her halükarda Bu aygıtı var, ama rahatsız edici buluyorum.
seyir kontrolü çalışıyor ve navigasyon da.
Bize geocachers olarak, bu harika için, sadece koordinatları girip yolculuk planları yapabilirsiniz. Belçika Miep bazen aşırı kibar, dostudur.
Gevşek bir TOMTOM fazla özellik var ama sadece işini yapıyor bu navigasyon, size rota verir.

Şimdi bizim için bu Fiesta yerine getirene kadar bütün beklentileri, hatta aştı.
Biz bu araba uzağa zamanki iki yıldan fazla gitmek düşünün sadece hemfikir olabilir ....

Devam edecek ....

7500-15000KM4.5
 • konfor 5.0
 • performans 5.0
 • güvenirlik 5.0
 • 3.0 maliyeti
 • Bu markadan bir araba satın misiniz? evet

yazı stili ve kullanılabilirlik ilgili görüşlerinizi verin. En az beş ortalama derecesi görüntülenir, not aldı.

 • kötü
 • yetersiz
 • yeterli
 • iyi
 • mükemmel