Dacia Logan MCV TCe 90 Bi-Fuel ödüllü (2017) yorumu

19uygulamahızlarıYapım yılıSatın alma Yılgeçen Kilometre
Logan MCV TCe 90 Bi-Fuel ödüllü
5, Manuel
2017
2017
21.421 km
Ortalama okuyucu değerlendirmesi: 7.5 Yasal Uyarı MyReview

bölüm Myreview arabada açıklamalar ve yorumlar kişisel görüş ve kullanıcıların deneyimlerine dayanarak. Sanoma Medya Netherlands BV ( 'Sanoma') içindekiler veya olası sonuçlardan sorumlu tutulamaz. Myreview yılında otomobil hem iyi hem de kötü deneyimler yerleştirilecektir. editörler may davranış veya yasadışı bir değiştirme kurallarını karşılamak veya her zaman silmeyin ifadeleri.

Bu Myreview Auto için bilgileri kullanmak için ya da diğer medya aracılığıyla yaymaya Sanoma izni olmadan izin verilmez.

Hoşgeldin Dacia

 • 130 km
 • 10 Şubat 2017 22:09

Bugün bizim Dacia Logan seçebilirsiniz. Zaman yeni bir inceleme başlatın. Yılda 37 500 km ile paylaşmak için yeterli olacaktır. Ben elimden geleni yapmaya söz veriyorum.

Rahat bir yolculuk bayi ev. Araba gürültüsü veya rüzgar gürültüsü, ince seyir kontrolü açısından nispeten sakin Hollandalı trafiği için yeterli katı, motoru hisseder, kolay gezilebilir ve ince DAB radyo da telefonunuzdan müzik akışı. İç düzgün. Açıkçası çok şey görünür o değil rahatsız edici bir tarzda, uygun fiyata araba olduğunu.

Bu bazen iyi bir seçim olabileceğini Yine ikna.

Devam ...

ilk hafta bitti

 • 1071 km
 • 17 Şubat 2017 20:44

ilk hafta ve binden fazla kilometre uzaklıkta, bir güncelleme zamanıdır. Benim ilk hafta binme ince sevdim. Bu arada, iki kere LPG yakıt ikmali için. İki kez etrafında 24 litre. yaklaşık 100 ila 120 km beklenen yaklaşık 3 saati. Yani yaklaşık 400 km doldurun. Ancak, çok değil 400 km benzin tahrik edildiği da büyük ölçüde, tahta bilgisayarda adet bazında tahmin edilemez, bu konuda söylenecek. O günü ilk benzinli daha dolumun ardından böylece.

Bir lehte ve aleyhte şimdiye kadar:

için:
konfor
uzay
Her şey gereç yönünden ve hatta biraz daha fazla ihtiyacımız var.
Performans bol.
Kalite Duygu, araba benim Seat Ibiza ST (o bir parça sürdü bu da babam tarafından kaydedildi) daha güçlü hissediyor.

karşı:
Navi güncel olmaktan uzaktır, bu yüzden bir sürü iş kez.
Meme LPG hızla somunu çalışan. Ona hortum veya hortum kesme şey dönmesiyle son savaşını vermek böylece Yani ya da değil, tüm sabit çalıştırın. Bagajda Boru maşası da akıllı bir fikirdir.
DAB + gerçekte bulunmayan birçok kanalları vardır.

fazlasıyla memnun Bugüne kadar. Para için değer. Carpoolers şaşırttı. Bugün bazı meslektaşları ile harika bir yolculuk. onlar binmek gibi güzel görmek önyargılar hızla kaybolur.

Daha uzun bir süre boyunca toplam tüketim çok merak ediyorum. Yani daha yakında.

bin kilometreyi Hava

 • 2096 km
 • 28 Şubat 2017 08:35

Şimdi yaklaşık 2000 km için de geçerlidir. Bir an için zamanı bazı bulgular paylaşmak.

Hala seçim ikna ediyorum. rahat Ne güzel bir araba. Güzel ve hız seyir sessiz, iklim de ince navigasyon ince olay raporlama, düzenlenir. Hep zorunda navi da bilinen yollar. olay raporları için çok uygun. Muziekje kontrol veya dokunmatik ekrandan kumanda Spotify, akarsu. Birbirleri için mükemmeldir. Uzay hala tüm yolcular tarafından takdir edilmektedir. Bazıları gövdesinden şemsiyenizi varsa alışmak. Bu normalden daha biraz daha sapmayı gerektirir. Bu sınıftaki bir otomobilin bir balo gövde Kalıntıları.

homur bir şey yok? Kesinlikle. hoparlörler gerçekten kötü geliyor. Yüzük Boom. Bu değiştirilmesini gerektirir. Buna ek olarak, seyir yalnızca iki veya üç km / s daha sonra sapma ayarlanan hızda gitmek için keçe için eğilimindedir. dokunsal tepkisinin bir tür. Daha önce araba beni en tarafından sürdü o çok daha az mevcuttu. Ayrıca rüzgar hassasiyeti oldukça dikkat çekicidir. Ben alışığım daha fazladır.

Gerek benzin tankları, böylece toplam tüketim benzin ve LPG görüntülenmez. Bunu öğrendikten sonra, bir güncelleme olacak.

Bir ay sürücüde daha fazla

 • 3723 km
 • 17 Mart 2017 00:24

harika bir ay sürüş sonra bir güncelleme zamanı. Hala büyük bir sırıtma ile etrafında sürücü. Konfor, uzay ve iyi ekipman seviyesi hayatı çok keyifli hale getirmek.

Şimdi sık sık ne maliyeti şarj etmek yeterli yakıt ikmal edildi. yaklaşık 50 Euro uzakta pompadan haftada dokunun. dikkate benzinin biraz almak. Yani benzin aksi çok zor boş değil. kaydeder çok uzun geziler, olun. ortalama 13 içinde 1 civarında LPG tüketimi.

araba çevremdeki insanlarla gerekli tartışmalar çekiyor. Eğer dışarı içinde ona göstermek ve daha sonra sürücü neyi ve arabamı gerekenlere göre maliyeti özellikle kıyasladığım başlamak eğer çok güzel. Birçokları için, bir göz açıcı.

Şimdiye kadar Hala bu araba sadece 'doğru' ikna ediyorum. Bir araba daha fazla para harcamak tamamen mümkündür, ama benim durumumda değil, zorunluluk görüyoruz. On kilometre birçok cezası var. Gibi haklı kızım, "Baba sen gerçekten size 'gaz' gösterdiğini söylemek en azından şimdi, dedi.

"Tamamen kırıldı"

 • 6233 km
 • 7 Nisan 2017 09:22

6000'den fazla km sonra, arabayı iyi çalıştırmak olmuştur söylenebilir. Yani zamanı bazılarını paylaşmak.

Uzun mesafeler için araba çok kullanırım. Bu yüzden LPG EUR 248,63 bir genel toplam düştüler var. Benzin Ben doldurmak yok, bu yüzden kesin rakamlar bilmiyorum. metrenin durumu göz önüne alındığında, bu kadar tahmin (ve bunu sürebilir) 40 litre olacaktır. Bu benim Seat Ibiza ST benzer bir mesafe dökme oldu sahiptir EUR 333,25 dizel daha düşüktür EUR 60 etrafında çok maliyetleri varsayarsak kendi pompalamak için.

Araba hala lezzetlidir. Hatta yolda tüm aile gayet iyi durumdadır ile. Bir masa arka koltuk aşağı katlanır olmadan nakledildi. O yüzden bir katır gibi başarılı oldu. Ayrıca, eşim seçimi ile çok mutlu. bir kez daha uzakta onlar onu Atosje binmek istiyorum gerektiği gibi o onun gibi ödünç alır.

Pro:
toplam araç
uzay
navi / ses sistemini Kolaylığı
kullanım

karşı:
Hız Sabitleyici. Yavaş Paketlenmiş ve düğmeler firması kontrolünü isteyin.
Ses ses. Ancak, daha iyi hoparlör montajı, çok değerli büyük bir iştir.

Hala kendi bütçenizi soymaktan olacaktır fikrimin ikna kalır ve ben çünkü ön logonun başka bir şey götürmek istiyorsunuz.

Küçük güncelleme, ilk benzin yakıtlı

 • 9811 km
 • May 1, 2017 09:32

saati 7701 km uzaklıktaki bir kez daha benzinle doldurmak karar verdi. Çoğu parçalar artık ekranından yok tarafından idi. 41.01 litre nazikçe 7701 km sonra gitti. Birden fazla 187,5 km benzin litre tüketmek böylece Bu onu yapar. Ben bir kez daha hoş şaşırdım.

yağ ve soğutucu oldukça kararlı kalır, çünkü daha fazla ikmal, sadece ön camı gereken tek sıvı. Ben ancak şu ana kadar çalışan açısından tatmin edilemez.

Neredeyse 10.000 kilometre uzaklıkta sonra ben gerçekten benim Dacia seviyorum söyleyebiliriz. Hayır, üst tasarım değil, ama etrafına bak .... değil büyük ölçüde aynılık var mı? Tüm çok gerekli ve bunun üzerindedir. eleştiri bir nokta. Dacia tekrar güncellenmiş gezinmeye sahiptir eğer incitmez.

Hala benim Çıtçıt içinde

 • 14.112 km
 • 28 Haziran 2017 00:09

bir güncelleme zamanı. Ne çarpıcı bir tüketim oldukça istikrarlı kalmasıdır. o daha da hızlı LPG yanına araba daha sıcak anahtarları haline gelmiştir çünkü. Çoğu zaman, en kısa sürede bu pek benzin şehir gezileri sırasında kullanıldığı gibi. Hala sadece benzin kez yakıt ikmali gerekiyor. Hala konfor ve boşluk ile çok mutluyum.

Ama navigasyon sistemi üzerinde Dacia / Renault Hollanda ile büyük bir tartışma karışık ediyorum. bu kartların Bj araba teslimi anında bir zorunluluk olduğunu güncellenmelidir böylece modası geçmişti. hemen kayıp '90 gün içinde ücretsiz güncelleme' sağlar. Yani ne bekleyebileceği aykırıdır. Bir gerçeği size tamamen kullanışsız navigasyon ve ücretsiz güncelleme böylece aslında kendi kutusundan bir puro ile bir araba almak olduğunu hiçbir yerde söylüyor. Bugüne kadar anladıkları yok ileti gösterir tüketicilerin araç için bir değil çok ucuz aksesuar daha fazlasını beklemez, ama onlar dan yapmak için bir indirim olduğunu düşünüyorum olarak. dava olmak. daha fazla insan bu sorunu tanımak merak ediyorum.

Tatiller üzerinde, sırayla vardı

 • 21.421 km
 • 28 Ağustos 2017 11:16

tatil bitti artık. Bir çatı kutusu ile ve mükemmel davrandığını arabadan dışarı Paketli. otoyol araba (150 ve 160 arasında) hala bazı yüksek hızda oldukça iyi olmasıdır. Birçok adet otoyol üzerinde yol yüzeyi çok kötü, ama işkence yapmaz. Ortalama 1 10.5 LPG de erik gayet iyi.

Önümüzdeki birkaç sürpriz yok. Ama aynı zamanda bir geri çağırma. satıcı bir yılan, falan filan hakkında belli belirsiz bir hikaye. parlaklık konusunda üstün değildir.

navigasyon güncellemesi tartışması yıkılmış durumdadır. Dacia Hollanda kendi adına güncellemesini alacak. Ama okuma hattı arasında bir kulverhaal onların ismi Haas olduğunu. Onlar sadece iki yıldan fazla bir navigasyon haritaları ile bir araba almak inanıyoruz.

Ben yine de mutlu Dacia şoförüyüm. birçok iyi kilometre için Açık.

5.0
 • konfor 5.0
 • performans 4.0
 • güvenirlik 5.0
 • 5.0 maliyeti
 • Bu markadan bir araba satın misiniz? evet

yazı stili ve kullanılabilirlik ilgili görüşlerinizi verin. En az beş ortalama derecesi görüntülenir, not aldı.

 • kötü
 • yetersiz
 • yeterli
 • iyi
 • mükemmel