Fiat 500 TwinAir 80 PopStar (2016) yorumu

15uygulamahızlarıYapım yılıSatın alma YılKM-mod, satın almageçen Kilometre
500 TwinAir 80 PopStar
5, Manuel
2016
2016
7 km
5600 km
Ortalama okuyucu değerlendirmesi: 4.5 Yasal Uyarı MyReview

bölüm Myreview arabada açıklamalar ve yorumlar kişisel görüş ve kullanıcıların deneyimlerine dayanarak. Sanoma Medya Netherlands BV ( 'Sanoma') içindekiler veya olası sonuçlardan sorumlu tutulamaz. Myreview yılında otomobil hem iyi hem de kötü deneyimler yerleştirilecektir. editörler may davranış veya yasadışı bir değiştirme kurallarını karşılamak veya her zaman silmeyin ifadeleri.

Bu Myreview Auto için bilgileri kullanmak için ya da diğer medya aracılığıyla yaymaya Sanoma izni olmadan izin verilmez.

Yeni araba alışveriş

 • 19 Mart 2016 09:40

Peugeot 107 tatlı kız arkadaşı yaklaşık 10 yaşında ve biraz dikkat sormaya başladılar olmuştur. Sadece 40.000 km tezgahın üzerine araba için, en iyi durumda teknik olarak onu geri getirmek için kayda değer olacaktır. Tesadüf ben ANWB web sitesinde bir kaç hafta önce, ancak, sona erdi. Onlar Özel Kira piyasada LeasePlan ile işbirliği içinde girecektir. yem olarak, hızlı değişenler için azaltılmış aylık hızında bir Fiat 500 sundu. Neredeyse gerçek olamayacak kadar iyi geliyordu. artık ekstra maliyetler ve fırsat kendisini yakıt yanında ayrıca özel 15 inç alaşım jantlar ve 5 inçlik dokunmatik ekrana sahip bir multimedya sistemi ile süslenmiş modeli, bir popstar oldu. sanki, bir artı Popstar. araba yapılandırıcısıyla sayesinde Fiat 18.000 € yakında gelip =

Uzun lafın kısası. Biz bir sipariş etmiş "Bianco Gelato". araba gelmeden O yüzden zaten biraz olduğum biraz zaman alır "okumak". 2007 yılında 500 tanıtıldı yüzden bir facelift zamanı gelmişti. o hala sıcak kek gibi gitti çünkü Fiat acele burada vardı. Arabanın Sonu hala iyice geçen yıl ele alınmaktadır. arabanın yaklaşık yüzde 40'ı güncellendi ve sayarsanız her yeni model 1900 noktalarda değişmiş gibi görünüyor vida. ısıtmaya gürültülü Çift Hava motoru ve iç kullanılan yüksek kaliteli malzeme etrafında artırıldı. Yeni model aksi LED arka lambaları için en kolay tanımak edilir. Kırmızı kalp arabanın gövde renginde halka LED. Orada ekstra elbette ama gördüğünüz birçok 500 üzerinde nadiren yeni model biridir not edin.

Belirgin bir şekilde, yeni model, iki silindirli bir önceki 85 beygir 80. beygir gücü sağlar. o bir alt ek vergi oranındaki iş sürücüleri için düşecek şekilde, özellikle Hollanda için emisyonlarının azaltılması ile ne ilgisi var gibi görünüyor. Performans değişmez. İkiz Hakkında Hava motoru yapmak fazlaydı. Fiat düzenli yapılması için zamanla değişiklikler içeriyor "diş çıkarma" ayıklamak için. mühendisliğin Kendi içinde güzel bir parça. İki piston ve yukarı gidip aşağı hareket ama kardeşçe yan yan okumak için sürpriz oldu. Fiat mühendisleri sanatsal hileler var ile Motor hala makul titreşimsiz çalışan başardı.

Bu yüzden araba en yakın bayide alınabilir çağrı bekliyor. Tabii ki o zaman bu forumda bulguları paylaşacak.

500 Bu hafta iki hayal kırıklığı raporlar İlk başta ben Fiat İkiz Hava motoru gelişimini durdurmak edeceğini Autovisie okudum. Bu en sonunda, yeni 3- ve 4-silindir ile ikame edilir.
Bizimki belki toplayıcıları öğedir

Sonunda istekten itibaren Ocak teslimi ucunda bildirmiştir. Onu almadan önce Ne yazık ki, 8 ila 12 hafta sürer
al. manuel şanzıman ile Beyaz stokta artık. biz oruç binmek istiyorsa biz siyah seçebilir veya gerçekten Bianco Gelato kopya dönüştürmeyi istiyoruz otomatik ama seven kız arkadaşı ile gri olabilir. Bunu açar, o nedenle Temmuz ayında teslim edilir ve sonra biz İspanya'da bayram. Yani, biz ağustos ortasında binebilirsiniz anlamına gelir ...

Nihayet!

 • 7 km
 • 15 Haziran 2016 21:17

Bu sabah nihayet, yine birkaç hafta önce daha Moordrecht içinde LeasePlan az 500 başarmak için belirtilmiştir. Çalışan görünüşte basit bir Fiat daha pahalı otomobil teslimatı daha çok eğlendiğini ama bu eğlenceli yağma yok. Bir imza ve minimal bir açıklama koyarak sonra bizim eve vardı. Ben (şimdi bir gülünç yüksek fiyata özel satılır) 107'de kurşun ve kız arkadaşım gücünde 500 farkının takip açıktı. Yaklaşana çok hızlı geldi otoyol yerleştirirken, ben yol yapılmasına bazı kısa sprint ettim.

Kendimi sadece sürdü ve sadece oynamak için radyo ayarları ile kısaca otur. hiç mi. Kapılar ve bagaj kapağı sağlam geçirmez ile kaplıdır. radyo ve telefon için kontrolleri ile güzel deri direksiyon simidi. Kilitlenebilir torpido gözü (eski modelde mevcut değildir). Dokunmatik radyo (hiçbir CD çalar?). EQ küçük bir işe yaramaz sonra altı hoparlörlerden yukarıda ortalama sesidir. Özellikle 107 iPhone'dan iki hoparlörlere kıyasla sadece orta konsoldaki USB kablosu ile bağlı ve böylece Spotify üzerinde sonsuz müzik çalmak edilebilir. Dolayısıyla, ben Fiat seçimi herhangi bir CD çalar yerleştirmek düşünüyorum. DAB modunda böylece gürültü yok veya parazit ile radyo.

Motor güzel ve parlak ve lezzetli bir kaynamaya sayım ses üretir. alt uç tork çok. gösterge tablosundaki gösterge açmak ve can zaten çok düşük hızlar için zaman gösterir. yapmadan önce düşük hızlar duygu. Kavrama çok çabuk yürütmektedir. Başlat / durdur sistemi kapalı ve irade de kalır. araba çok hafif steers (aynı zamanda daha az 20 beygirgücündeki) olarak kız arkadaş gibi İl-eyalet kenti seviyor.

Süspansiyon böylece köşeyi iyi olacaktır 107. Autootje açısından firması. Alışkanlık meselesi sanırım. Koltuklar sıkı. arka bacak mesafesi çok az ama biz biliyorduk. Nadiren oturacak birini Orada gerekecektir. Gövde Ancak, Peugeot gibi en az iki kat büyük olduğu gibi.

Bu hafta sonu aynı derecede lezzetli içine biraz sürücü. Daha deneyimler Biraz daha kilometre sonra burada paylaşacak.

çalıştırmak

 • 275 km
 • 18 Haziran 2016 20:47

Bugün biraz sürdü ve sayaç 275 km taktı. Ne İkiz Air söylemek güzel küçük bir motordur! turbo zaten düşük hızlarda oynarken Çünkü 500 hatta beşinci viteste, zahmetsizce ve hızlı bir şekilde hızlanır. Bu çok iyi karayolu trafiğine ayak uydurabilecek. 107 ile karşılaştırıldığında, bu çok hızlı arabası olduğunu. beygir gücü farkı, 68 bağlantı 500 diğer yandan avantajı 80'e şok değildir ilâ 140 nM için 93Nm göre esas itibarıyla farklıdır. Ve bu fark bir dünya yapar. Üstelik, derse zaten 2000 rpm bu maksimum tork böylece nadiren geri çevirmek gerekir.

yol bilgisayarı tezgahın üzerine 130 km / s yaklaşık 1 20'de bir tüketim belirtilen ve 100 bu gerçekçi olup olmadığı 33'te bile 1'de, biz bilmiyoruz ama hala bu motor sabit hızlarda çok verimli kesinlikle inanıyoruz. Ortalama olarak, biz kesinlikle bazen bir çizgi yapmak güzel olduğu bu değerleri almak gitmeyecek. koşu tabiri caizse için iyidir.

Amacıyla da objektif kalır bazı sakıncaları atama. 500 açıkça akılda kadın sürücüler ile tasarlanmıştır. başında Elimi (dik) tuşu ile ön panel arasında sıkışmış biraz gelir. panelindeki bir girinti küçük tarafındadır. dar pedallar erkekler biçimsiz botlar için çok uygun değildir. Genellikle bir yerde çizgi altında ve hatta kaputu kilidini kolu arkasında benim ayakkabının ayak takıl kaldı. Bugün bazı küçük deri ayakkabı ve çok daha iyi gidiyor ziyaret etti.
supercharger döner kontrol ikili bir işleve sahiptir. Eğer bu basarsanız manuel klima etkinleştirmek ve üzerinde bir buz kristali ünlü simgesi yak. Gün ışığında, güneş ışığı ve tamamen görünmez görmek ancak zordur.

130 'de baştan beri karayolu üzerinde motorun uğultu ve rüzgar gürültü ile boğuldu çoğunlukla edilir. Şimdi biraz benim E sınıfı (w211) ile şımarık Bu alanda duyuyorum.
En rahatsız edici Ben göstergeleri ile kümenin yeni tasarım bulabilirsiniz. Bu oldukça meşgul desenine sahip halkalar oluşur. Dahası bu tek küme bilgiler ekranda bir sürü göstermelidir. Dış halka hızı için, sol hız için iç ve küçük daire halka yine nedeniyle yakıt kaynağı ve motor sıcaklığına sağındaki ekran. onun merkezinde nihayet diğer çeşitli fonksiyonlar erişilebilir. Bence İtalyanlar işlevselliği üzerinde bu tasarım tercih etti. Son olarak, geri biz çok kirli bir hareket olmuştur gördüğüm yağmur o belirli (beyaz) (hırslı parlatıcı gibi) fark ettim.

Sonuçta biz Fiat ile çok memnunuz. Ben çok iyi çok sürüş etrafında olduğunu anlıyoruz.
huggable vücut ve kesinlikle İkiz Hava turbo motoru ile iyi bir maç olduğunu ve bunun çok arzu sepeti yapmak ...

motor içermektedir

 • 1300 km
 • 11 Eylül 2016 10:25

Bu arada milometredeki 1300'den fazla km. 500 o iyi kullanıldığı her şeyi yapıyor. yapılacak işleri, okula çocuklar, gidip ve ara sıra otoyol sürüş, pick up.

Sadece hafif eksi motorun düzenli kısa bir üst vitese geçiş yaptıktan sonra bir an ima etmesidir. Ben kaybolur bile azaltmak veya olacağını kilometre artışı ile ümit, ama bu durum böyle değil. Bu tanıyan İkiz Hava biniciler? Ama yakında bayi ile randevu.

övgü şey yok. Sadece güzel bir arabası.

Fazla bir yıl sonra

 • 5600 km
 • 18 Ağustos 2017 21:19

Uzun bir süredir artık 500 veri güncelleme.
Orada şimdi 5600 (şehir) mil ve Fiat sadece ne yapacağını yapar.
Gerçekten rapor etmek değil. görünür geçtikten sonra içeriği biraz daha az olması. Ayrıca sportif sürüş ağırlıklı olarak oluşur ve bu yüzden genellikle şoförüyüm. Güç sıkışması ve direksiyon tüy ışığın olduğu yerde Kız arkadaşım eko ​​modunu tercih eder. Aslında oluşmaz faylanma.

Sadece (ama biz araba suçlayamazsınız) hayal kırıklığı arabanın temizlenmesidir. Bizim seçilen rengin Bianco Gelato On kesinlikle her şeyi görmek. Ben rağmen hevesli bir yıkama brusher buna karşı değil. güzel alaşım jantlar birçok spaakjes temizlemek için bir suç vardır.

Ayrıca, gerçek bir arıza. Eğer ön cam pulları kullanmak Ancak, silecekler her zaman kolay değil. Hatta elle yapmak ama sonra İtalyan cazibesi arasında görülmektedir. Yakında, sadece yağ seviyesini kontrol etmek ve 2 yıla kadar. Özel kiralama takım elbise çok iyi muhtemelen kısa bir süre için irade ve sonraki herhangi bir zamanda bir beş kapılı araba tercih ediyorlar. Renault Captur listede yüksektir

gösterge motor

 • 5600 km
 • 19 Ağustos 2017 20:06

Bütün haberdar olarak ben motor yağı gibi sınırlı kilometre göstergesi rağmen, önceki incelemede istedi. Özellikle, ancak, ölçme çubuğu motor bloğunun üst kapağa tespit edilir.
Benim korku, mutlak minimum (sonra bile tekrarlanan anketler) bunu verdi. Hemen hemen googled ve özellikle alıştırma fazından ziyade bir yudum yağ şehvet içinde, bloğun bu tür görünür. Neyse ki, daldırma çubuğu, ancak bir litre maksimum ve minimum arasındaki fark. karter yani sürece yağ çubuğu denize bir adam değil yerden alınacak bir şey olmadığı için petrol filtreyi 3.2 litre olmak üzere içerir.

Dikkat çekici gerekli motor yağı Fiat özellikleri facelift bu yana değişti. Artık yaygın ve 0W30 yağ şeklinde bir pazarlık fiyata müsait 5W40 ama sıvı altın için. Muhtemelen bu ultra ince yağ başlangıç ​​ve aşırı aşınmaya karşı mütevazı 900 cc performansından daha iyi koruma sağlar motordan iyi sağ yağlar çünkü.

Şimdi birkaç üreticileri 0W30 motor yağını tedarik ama emir tercih "Selenia Digitek C2 0W30" markası petronas (Formül 1 bilinmektedir).
Ama hemen kalıcı hasarı önlemek için iki litre ve hızlı doldurulmasını emretti. kilometre artan petrol tüketimini dengelemek için Beklenen ama aylık gösterge yağı değilim.

5.0
 • konfor 5.0
 • performans 5.0
 • güvenirlik 5.0
 • 5.0 maliyeti
 • Bu markadan bir araba satın misiniz? belki

yazı stili ve kullanılabilirlik ilgili görüşlerinizi verin. En az beş ortalama derecesi görüntülenir, not aldı.

 • kötü
 • yetersiz
 • yeterli
 • iyi
 • mükemmel