Volvo V40 D2 İş (2015) yorumu

4uygulamahızlarıYapım yılıSatın alma YılKM-mod, satın almageçen Kilometre
V40 D2 İş
6, Manuel
2015
2016
30000 km
95.000 km
Yasal Uyarı MyReview

bölüm Myreview arabada açıklamalar ve yorumlar kişisel görüş ve kullanıcıların deneyimlerine dayanarak. Sanoma Medya Netherlands BV ( 'Sanoma') içindekiler veya olası sonuçlardan sorumlu tutulamaz. Myreview yılında otomobil hem iyi hem de kötü deneyimler yerleştirilecektir. editörler may davranış veya yasadışı bir değiştirme kurallarını karşılamak veya her zaman silmeyin ifadeleri.

Bu Myreview Auto için bilgileri kullanmak için ya da diğer medya aracılığıyla yaymaya Sanoma izni olmadan izin verilmez.

Körfezi layık rakip

 • 31.000 km
 • 28 Kasım 2016 15:36

onlar artık golf vardı ve kesinlikle% 14 kategorisinde çünkü kısa kira şirket için bu Volvo az ya da çok zorunlu var. Ben golf büyük bir hayranıyım çünkü kötü hissettim.
Bir Peugeot 308 ve Volvo V40 arasında seçim zorunda kaldı. Eh, seçim elbette kolaydır: Volvo.

Volvo körfez olarak yerine 1.6 bir 2.0L dizel motorin, olduğu bulunmuştur, ve yine% 14 ek edildi.
hala daha fazla esneklik sağladığı için daha büyük motor mutlak bir avantaja sahiptir. Ya da tüketim, ki sanmıyorum da iyidir, ama bir şirket araba beri litre, benim için değil, az ya da çok tekrar yapar.

İlk bakışta bu golf sahası daha iyi bir modeldir. aerodinamik model daha sonra bazı dezavantajları, özellikle arka yani çok daha az iç mekan, ve geriye küçük pencereler ve geniş stilleri yoluyla kendini çok kötü vardır. Bu dünyadaki arka kamera özledim, o kadar kötü.
Neyse, araba çok güzel ve aynı zamanda iç. O güzel deri / Nappa sandalyeye sahip ve pano gerçekten prim ve güzel bakımlı görünüyor.
operasyon açısından hemen Körfez'den büyük dokunmatik ekranı özledim. Bu Volvo çok daha uzun sürer bir döner başlık yardımıyla navigasyon adresinizi girmelisiniz.
geri kalan tüm ince çalışabilirlik ve iyi ekipman için. çok önemlidir, çünkü ses ses kalitesi, mutluluk değildir. Ben güven duyuyorum.

Ardından sürücü. belirtildiği gibi daha önce, çok hoş büyük 2.0 litrelik motoru: küçük turbo delik ve yeterli güç. Anahtarlama ince golf bence bile ayrıca büyük gayet iyi. Aracın yolda sıkı ve iyi yönlendirir. Sadece olumsuz araba çok sert süspansiyon olmasıdır. Tüm diken hissetmek ve kötü yol sürüş öylesine iyi değil. Daha iyi olduğu gibi araba kolayca dalga maç olabilir, ama sert süspansiyon, Golf hala şüphe parası vermek.

Sonuçta çok güzel bir araba ve özellikle çünkü ek Körfezi'nde çok güçlü bir rakip.
Dezavantajları şu şekilde olacaktır:
- her yöne çok kötü görünürlük
- şey çok sert süspansiyon
- alan bakımından sıkı biraz

faydaları:
- çok güzel bir model
- Çok iyi bitirmek
- rahat oturma
- ince motor


Ben mn Golf özledim

 • 40000 km
 • 2 Aralık 2016 00:45

uzun bir süre tahrik etmiş sonra ben Golf özlüyorum. Ben viraj az ince ve bana karşı durmak için sandalye başlatmak Volvo biraz çok sert ve boomy düşünüyorum. navi parçası (GPS antenme) ve 3 hafta teslim süresi vardır.

Nihayet Gidene

 • 60000 km
 • 26 Nisan 2017 09:20

Sonunda o da çeker gider!
Volvo hala daha beni rahatsız oldu. Özellikle, sandalye, ben sadece acıyı ve ayrıca özellikle sert süspansiyon engel tuttu. Uzun mesafeler sürdü, ben çok sert her yumru hissettim daha haber getirmeye başladı. Ağır can sıkıcı! Bu gerçekten şimdiye kadar yaşadığınız en rahatsız araba!

Kısa bir kira kontratı, bu yüzden başka bulmaya Patronuma ikna etti. Biz% 14 ilave Golf, benim güvenilir eski araba arardım.
Tesadüfen onlar Volvo'yu alışverişinde istediğini mevcut kısa kira şirket denir. O 60K km ünkü sadece Neden, yapma.

Kısa kira şirketi Peugeot 308SW sağlayarak m yerini aldı.
Benim marka ve yakında ben sadece VW tekrar binmek öyle, ama my god! NE fark !! Son olarak daha fazla acı. Nihayet biraz konfor! Ordunun çizme Nike Air Max geçiş gibi. Lezzetli!

Maalesef Volvo. Daha büyük modeller kuşkusuz güzel bir yolculuk olacak ama V40 Bence bir flop içindedir.
Ayrıca güzel bir tasarıma sahip güzel görünüyor, stereo iyi geliyordu ..... ama gerçekten binmek ... K!
Buna ek olarak, model, aynı zamanda oldukça şık biraz klostrofobik iç.
Ben o şeye yokum gerçekten sevindim!

4.5
 • konfor 4,0
 • performans 5.0
 • güvenirlik 5.0
 • 4.0 maliyeti
 • Bu markadan bir araba satın misiniz? evet

yazı stili ve kullanılabilirlik ilgili görüşlerinizi verin. En az beş ortalama derecesi görüntülenir, not aldı.

 • kötü
 • yetersiz
 • yeterli
 • iyi
 • mükemmel