Peugeot 2008 Allure 1.6 VTi (2013) yorumu

8uygulamahızlarıYapım yılıSatın alma Yılgeçen Kilometre
2008 Allure 1.6 VTi
5, Manuel
2013
2013
57000 km
Ortalama okuyucu değerlendirmesi: 7.8 Yasal Uyarı MyReview

bölüm Myreview arabada açıklamalar ve yorumlar kişisel görüş ve kullanıcıların deneyimlerine dayanarak. Sanoma Medya Netherlands BV ( 'Sanoma') içindekiler veya olası sonuçlardan sorumlu tutulamaz. Myreview yılında otomobil hem iyi hem de kötü deneyimler yerleştirilecektir. editörler may davranış veya yasadışı bir değiştirme kurallarını karşılamak veya her zaman silmeyin ifadeleri.

Bu Myreview Auto için bilgileri kullanmak için ya da diğer medya aracılığıyla yaymaya Sanoma izni olmadan izin verilmez.

Bir ilk izlenim

 • 754 km
 • 27 Eylül 2013 23:39

Son yıllarda, benim için oldukça kolay yeni bir araba seçmek. Peugeot yüzden 207SW için 206 den açık ve sonuncusu 308. kesinlikle kaçınılmaz bir sonuç değil farklıydı ve bu kez benim güzel arabalarda yaptı.

Peugeot 2008, Renault Clio Estate ve Renault Captur idi Kısa listede. Görüşmeden sonra, hala 2008 benim için 2008 yılında hangi aslında Clio / Captur çok daha yüksek bir seviyede kullanılan malzemelerin kalitesi belirleyici oldu seçti.

uygulama
Allure normalde geçici mevcut Premiere ek olarak en lüks versiyonu. Her şey için vardır. iki bölgeye, güzel krom jant ve birçok içine Yağmur ve ışık sensörü, programlanabilir hız sabitleyici, altı hoparlör, dokunmatik ekranlı kapsamlı seyahat bilgisayarı, Klimatronik.

dış
Şahsen ben 2008 tarihlerinde şık bir görünüm bulabilirsiniz. Tamam, orada vücutta farklı şekiller / hatların oldukça fazla ama hiçbir overkill.


Eh burada 2008 yılında gerçekten çok puan attı. Bunun iç güzel ve iyi bitmiş olması önemli olduğunu düşünüyorum. Hala yıllar gösterir yerdir. kaliteyi terlemek yok çirkin geniş dikişler, hiçbir aşırı parlak plastik, ama güzel malzemeler. Allure güzel bir hile. Kafanın üstünde akşamları aydınlatılan çizgili bir desen gökyüzünde olduğunu. Bu ayrı bir atmosferde oluşur. araçların yerleştirilmesi söylenmiştir. Eğer sandalye kontrol etmek varsa ve sayaçlar üzerinde sahip kol çapraz bakmak ayarlayın. Sürece uzunluğa sahip ya da Rotterdam devi plop yok gibi gökyüzünde hiçbir bulut yoktur. Bu farklı, ama hızlı alışması.

Motor / dişli
motor ben Citroën ve başka bir marka inanıyoruz, aynı zamanda 308 yılında hizmet vermektedir eski bir tanıdık ve. Bu en modern motor (1.6 VTi 120HP) ama gariptir o yalıtım daha iyi Görünüşe 308 yılında daha şimdi çok daha sessiz ya gerçekten motorunuzu değiştirmek bir şey değil. Sen gemide daha dinlenmeye yapılan bir 6th gerekir. Tetikleyici çizgili değil, ancak 2008 yılı için almayın. Anahtarlama bazen Peugeots küçük hakerig olduğunu. Ben Peugeot yılların kullanılmaz peşindeyim ve bana kötü.

Nasıl gidiyor? Ben 308 gelir ve 2008 hala daha az götürmek olacağını bekliyordu. tersi doğrudur. Tamam, şimdiki 308 son kendi ayakları üzerinde olmakla birlikte, 2008 gerçekten iyi çalışır. Direksiyon, sanattan küçük kontrolüne ve bir 208 sürüyorsun gibi o yönlendirdiğini ayakları üzerinde 2008 yüksek rağmen sayesindedir.

Bu seferde sadece bir olumsuz düşünemiyorum ve hangi hoparlörleri ile ilgilidir. bir kez daha değiştirmeler arayan Yakında benim daha önceki 308 yılında daha az Hangi. Ayrıca, büyük bir araba.

Sevgili okuyucu, bu sadece son üç haftada 2008 deneyimlerime bir izlenim. Bir daha ayrıntılı olarak incelendiğinde kesinlikle takip edecek.

Hiçbir neden şikayet etmek.

 • 1621 km
 • 2 Kasım 2013 10:41

Sadece küçük bir güncelleme. Hep araba takdir edecektir.
Düz zemin ve arka yolu ben kolaylıkla düz bir yük tabanı alabilir 308 çok daha iyi gider. Benim için araba yüksektir ve gövdesinden kolaylıkla köpeğimi asansör çünkü hiçbir eşik olduğunu pratiktir.
1.6 VTi motor 308 Arma yok traktör aynıdır ama o yapmak zorunda ve de öyle yapar.
Rahatlık yüksek bir düzeyde Gerçekten öyle ve aynı bitirmek için de geçerlidir. Her şey sadece çok iyi bir araya olduğunu.
Bakma kullanın. Bana bir araba satın almak ya da bırakmak için hiçbir neden yoktur.
Yol tutma iyi, ama yüksek bir hızda yonca yaprağı ders almamalıdır. Tepesi Assist zaman çok dik değil yukarı veya afritjes gerçekten yararlıdır.
İç gerçekten ben 308 çok daha sessiz.
Olumsuz bir şey var mı? Evet, raf bir şeyin bir ejderha olduğunu.

eleştiri tek bir noktadan Güzel araba

 • 7570 km
 • 2014 16:48 12 Mayıs

Bu arada biraz daha kilometre sürdü ve ben hala çok memnunum. Ne hoşnut ve ne değildir?

+ Kontrol tepkisi. Direksiyon bir zevktir.
+ Prima zaten biraz daha uzun oturumu keyifli vardı sandalyeler.
+ tüm arabanın Güzel bitirme.
+ Güzel malzemeler.
+ Hoş 1.6vti motor
+ Daha yüksek koltuk.
+ yolcular için yeterli oda daha fazla.
+ Makul gövde.

- Garip raf.
- Değersiz hoparlörler (JBL hep vermedi opsiyon paketi sipariş).
- Geçiş çok hoş değil.
- Otomatik klima kontrolü her bölge başına ayarlamalısınız. Bir Mono düğmesi yoktur.
- Anahtar eski ile Yakıt kapağı.

Bu arada iyi karşılaştırmak

 • 13500 km
 • 5 Eylül 2014 14:49

Bir ya da iki ay önce AutoWeek bir misafir editör olarak görev yaptı. Biz Captur / Duster / Kaktüs testleri gitti. Benim için büyük bir fırsat kere benim 2008. Captur ile üç benim favori test sırasında oldu karşılaştırmak. Helly Hansen versiyonu Dynamique versiyonunda daha sadece biraz daha iyidir. Maarrrrrr, herhangi bir şey için ben biraz daha pahalı olabilir benim 2008. He ile takas etmek istiyorum ve böyle bir sofistike motor olmayabilir, ama gerçekten 2008 yılında çok üzgün malzemelerin kalitesini takdir ediyorum.

Ama nasıl 13500km sonra bugüne kadar 2008 seviyorsunuz? Bir yıl içinde ilk araba arıza vardı. sıcaklık yanlış değerler geçirildi neden kesildi. Parazit düzgünce bir gün içinde çözümlenir. Ayrıca, araba ile hiçbir sorun vardı. Ve sadece harika geziler ne Strasbourg aşağı doğru sürdü. motor gerçekten sessiz değil, ama o kadar şikayet olmamalı herkesçe bilinen bir gerçektir. Aslında bir 6 vites özledim. Belki de yeni üç silindirli 2008 yılına da 308 geliyor.

koltuklar büyük ve geniş yanal destek (1.73 ı orta yapılı olduğum) sağlamak. gösterge tablosunda görünümü gayet iyi. Ben metre direksiyonda üzerinden bakmak ve her şeyi görebilirsiniz.

Ben arka tamponun üstüne bir paslanmaz çelik şerit yerleştirin kimse öneriyoruz. şerit uzun süre kalmıyor böylece şerit şekli tampon eşit değildir. tek çözüm kör perçinler ile sağlanan şerit izin vermektir.

neredeyse kusursuz

 • 20000 km
 • 10 Mart 2015 14:46

Son aylarda, Peu 1x bozuldu. sıcaklık sensörü, motor pişirirken izlenimi veren bozuldu. Bu arada, bu bazı modellerde ortak bir sorun olduğunu kanıtladı. Hala eve götürmek için önce Peugeot assistence danışmak zorunda çünkü daha az rahatsız edici yapmaz.

Dahası, araba gayet sürüyor. Son aylarda Fransa, Almanya ve Lüksemburg gitti ve ben iyi sevdim.

Bu arada, beyaz LED aydınlatma ile tüm iç aydınlatma değiştirdik. Bu çok daha iyi hala ve daha iyi ışık verir.

Hepsi çok iyi çalışıyor, tüm mükemmel bir arabada.

Harika bir araba!

 • 57000 km
 • 18 Temmuz 2016 11:56

Ben bir süre önce bir inceleme yazdı oldu. Ama dönüş 60,000km gelir, ancak o zamandan beri benim deneyimlerini paylaşmak güzel olacağını düşündüm.

Eh, kısa olabilir. araba sürücüleri bir cazibe gibi, her yolculuk bir zevk. Herhangi hataları yok mu? Oh, küçük şeyler çağırır:

Bunu kapatmış olsa 1) Arada usulca oynarken radyo kalır.
2) düşük hızlarda şok cam. nedeniyle değer Yağmur-X kullanımı Could, silecek lastikleri, temiz ve sadece birkaç ay eski.
3) ön cama 1 meme gizlenmesine vakit.

Bu yüzden ne konuştuğunu? Önemsiz ben diyoruz.

Hayır, konfor mükemmel, hiçbir tehdidi, kısa kalın ve çok memnun hiçbir elektronik girişim,!

4.5
 • konfor 5.0
 • performans 4.0
 • güvenirlik 5.0
 • 3.0 maliyeti
 • Bu markadan bir araba satın misiniz? evet

yazı stili ve kullanılabilirlik ilgili görüşlerinizi verin. En az beş ortalama derecesi görüntülenir, not aldı.

 • kötü
 • yetersiz
 • yeterli
 • iyi
 • mükemmel