Volkswagen Tiguan 1.4 TSI 150hp Highline ACT (2017) yorumu

6uygulamahızlarıYapım yılıSatın alma YılKM-mod, satın almageçen Kilometre
Tıguan 1.4 TSI 150hp Highline ACT
6, Otomatik çift kavramalı şanzıman
2017
2017
600 km
600 km
Yasal Uyarı MyReview

bölüm Myreview arabada açıklamalar ve yorumlar kişisel görüş ve kullanıcıların deneyimlerine dayanarak. Sanoma Medya Netherlands BV ( 'Sanoma') içindekiler veya olası sonuçlardan sorumlu tutulamaz. Myreview yılında otomobil hem iyi hem de kötü deneyimler yerleştirilecektir. editörler may davranış veya yasadışı bir değiştirme kurallarını karşılamak veya her zaman silmeyin ifadeleri.

Bu Myreview Auto için bilgileri kullanmak için ya da diğer medya aracılığıyla yaymaya Sanoma izni olmadan izin verilmez.

İlk km'ın

 • 600 km
 • 8 Ocak 2017 18:18

Çarşamba üç ay bekledikten sonra bayide Volkswagen Tiguan 1.4TSI Highline aldı !!

Ben seçeneklerden birini seçti:
Highline versiyonu
İcra paket
Peşin paketi
R-hattı paketi
Kolay Açık Paketi
Led Artı paketi
siyah cennet

araba harika !! Seçilen seçenekler hepsi çok kullanışlı ve faydalıdır. R-Line paketi tamamen araba yapar. Standart versiyonda, onu evcilleştirmek bulabilirsiniz. Sürüş ışık ve temiz hava çok ederken panoramik cam tavan taze bir nefes! LED Plus, paket karanlık saatleri üst dikkat ve görünürlük bir sürü sağlar. Ayrıca, tüm iç bunu bir fütüristik bir görünüm veren LED ile donatılmıştır. Sürüş sırasında kapı, kolları ve ayak odasında LED aydınlatma hoş bir atmosfer yaratır. siyah gökyüzü ile birlikte, iç tamamen bitti.
Aktif Bilgi Ekranı kesinlikle bir zorunluluktur! Gerekli tüm bilgilere Süper görüntüsü. Bazı çünkü düzen ve bilgilerin bolluk alışmak alır ama iyi olacak. Kolay Açık anahtar gereksiz kullanıyor bulunmaktadır. Her şey hafif bir dokunuşla açılıp kapanan gider. Bir ayak hareketi ile süpermarkette otoparkta bagajı, serin seçeneği açmak ...

0-500 km
nedeniyle yüksek koltuğa modern kompakt SUV konforu ve iyi bir görüş beklediğiniz gibi araba kullanıyor. Tiguan sadece bana daha iyi sürüş spor süspansiyon ne böyle yapar. önceki araba Renault Kadjar, ben vıcık üssünde beni rahatsız etmedi. Tiguan yolda sıkı onu tutmak için yeterli güzel ve sıkı süspansiyon vardır. 6-fırında DSG ile birlikte 1.4TSI 150 hp Sürüş harika. araba yeterli gücün ağırlığına rağmen motor, yerinde sorunsuz araba çekmek için. Lezzetli DSG-bin ile kombinasyon halinde yeterli güç ve tork. Arabanın 7-bin verilmiş sevindim. Üst vitese hızla araba Av ve yeterli güç olmadığını hissi verir.
veiligeidssnufjes yararlıdır ve mükemmel çalışır. ACC üst çalışır ve papaz çapa haline geldiğinde durdurmak otomatik araba koydu. Ne yazık ki, tüm mümkün ... karayolu üzerinde test etmek zorunda Assist Lane başlangıçta yolun ortasında bulmak için mücadele etti. karayolu üzerinde sağ çizgiye sol çizgiyi Zwabberde. Görünüşe sistemi artık yolda güzel araba tutar, alışmak zaman vardı. ACC Lane hız ve mesafe Assist ve büyük .... yol takip sağlar, müdahalesi olmadan başarılı oldu Sürüş !!

negatif:
Sadece bir tanesini söz Can ... Volkswagen tuşuna basın tanıdık (eski) ile araba sağlar. yapmak için daha iyi bir şey yoktur vardı ...!

Sonuç:
her şeye sahiptir büyük araba bir başarı elde!


4.5
 • konfor 5.0
 • performans 5.0
 • güvenilirlik 4,0
 • 4.0 maliyeti
 • Bu markadan bir araba satın misiniz? evet

yazı stili ve kullanılabilirlik ilgili görüşlerinizi verin. En az beş ortalama derecesi görüntülenir, not aldı.

 • kötü
 • yetersiz
 • yeterli
 • iyi
 • mükemmel