Opel Crossland X 1,2 Turbo Yenilik (2017)

68De ilk PSA eş Opel showroom koymak, bir kompakt crossover ve bu nedenle başarılı olması için her şeye sahiptir.

Crossland X paketiyle Peugeot 2008 ile genlerini paylaşan ama gerçekten bir Vauxhall olarak hemen tanınabilir eşsiz bir görünüme sahiptir. İç Opel yılında da kendi marka değerlerini muhafaza etmiştir. pano temiz ve ciddi olduğunu. Ergonomi gayet: beklemediğiniz yerde tüm kontrollerin. Onların basitlik sayesinde, saatler kolay okunur, bilgi-eğlence ekranı güzel gösterge tablosunda gizlidir.

Arkasında Kros X en güçlü konumunda edelim. bacak boşluğu şaşırtıcı cömert ve aynı zamanda ana oda bir yetişkin için yeterince geniş olan yoktur. Crossland X geri şaşırtıcı derecede geniş olan en Ayrıca, önyükleme 410 litre ölçer. Eğer Yenilik + paket düzeni, iki eşit olmayan parçaya banka ileri kaymaya Ama, eğer bagaja bacak boşluğu iletir hangi.

Bizim Kros X üç silindirli turbo motora sahip. 1.2 Turbo istikrarlı gelir ve çok güzel bir makinedir çünkü İşte Opel, PSA ile birleşmesinin ilk meyve hasat. üç silindirli gümbürtü sesli ama tahriş ve performans vierpitter incitmez artan etmeyecek kadar iyi susturulur. şanzıman da Peugeot ve birçok Opels kullanıldığı daha az sıkı ve hassas döner. Crossland X esas olarak konfor doğru gitmektedir. Günlük Bu segment iç mekan ve kritik kullanmak ve özellikle bu alanlarda aslında çok iyi Crossland X attı.

4,0 yıldız

Opel Crossland X ağırlıklı çok yer sunar ve bu arabalar önemli bir özelliktir. tasarım içinde ve dışında çok heyecan verici değil ama özellikle iç kalite gibi hissediyor hem de.