Emir 500 Twinair 100

o zaten neredeyse yedi yıl, Fiat 500 popülaritesi için piyasada, ama çıkarmak gibi görünüyor 39Hoewel. Ancak, yeni Renault Twingo olarak alanındaki rakiplerinin bir yeri vardır. çok mütevazı bir facelift ve küçük Fiat bir süre kutu için gitmeli daha güçlü İkiz Hava motoru ile.

Bazı arabalar yaşlanmak gibi asla. Sadece Halen taze ve bijde süresini görünüyor Fiat 500. alır. Ama rekabet besbelli sessiz değildir. Ama buna Fiat için bir sebep yoktur dışında birkaç yeni renkler, yeni kaplamalar ve diğer alaşım jantlar, bir 2014 ana haber kaputun altında bulunan model yılı değişim çok gelen: echoing Alfa dahil Mito ile Fiat 500L küçük 500 şimdi iki silindirli İkiz-Air güçlü bir versiyonu ile kullanılabilir olmasıdır. Hollandalı pazar diğer İkiz-Air sürümleri ile de CO2 emisyonlarını vererek yerine 105 hp 100 alır Açık 14 oranında toplama için yeterli düşüktür.

Kompakt turbo motor web'de yazılı kekke 500 olduğunu. 500L gelişmişlik eksikliği ciddi bir dezavantaj olduğu durumlarda, histerik branieschoppertje onun küçük üç kapılı kardeşi ile mükemmel uyum sağlar. Tamam, yüksek hızlarda o kadar çok dikkat bağırabilme karşılığında düpedüz ruhlu performansı elde edersiniz. heyecanla tweepitter Eğer spor modunu açmak, özellikle gaz bağlıdır. Dolayısıyla renkler yeni dijital enstrümantasyon kırmızı.

şaşırtıcı dinamik

500 tüm sportif oldukça sert bir süspansiyon ile dolandırıcı, şaşırtıcı bir şekilde dinamik bir şasi; menhol kapakları ve çukurlar yolcular için çok az ince üzerine geçirilir. Ve biz hala iç ferahlığı dahil homurdanan ise orta halli. Tabii bu küçük bir araba, ama Volkswagen Up gibi modern bir A-segmentasyon hem ön hem de arka yolcular önemli ölçüde daha fazla alan sunan ve daha geniş yapmak zorunda. eğimli bir kontrol ve sağ diz sabit bir tehdit oluşturduğunu geniş orta konsol kutusu yüksek - Daha uzun sürücüler 500 gerçekten rahat değil.

Ama aynı zamanda tüm hala iyi, zihin içeri bakar. Neyse, fanlar manto aşık hemen kapağın 500 olumsuzlukları olacaktır. Ve o da yeterli sağlamlığa sahiptir. Yeni baharatlı İkiz-Hava motoru 500 yukarı en iyi ortaya çıkarmak için bu konuyu biliyor.

güncellenmiş 500 yeni bir üst versiyonu olarak Cult, showroom şimdi. Bu Bluetooth, otomatik klima kontrolü ve şık deri astar Poltrona Frau ile eller serbest sistemi ile donatılmış diğer şeyler arasında yer alıyor. başlangıç ​​fiyatları değiştirmeye beklenmiyor. 100 hp versiyonu daha sonra bu yıl satışa sunulacak. fiyat henüz bilinmemektedir.