Volkswagen: 2017 yılı sonuna kadar on yeni modeller

Bunun maket tanıtımı sırasında ortaya çıkarmak için sadece araç hakkında değil 37Dat, bugün açık hale gelmiştir. Körfez yüz germe Volkswagen yanı sıra biz de yandan anlattı. Bu kadar yeter: On gelenleri gelecek yıl orada görünüyor!

Zaten 2019 yılında ve o zaman elektrik kimlik etrafında hazır yeni Golf olduğunu biliyoruz showroomda bir yer almak. Bugün yakında Wolfsburg yeterince haber piyasada orada göründüğünü gösteriyor. Kendisi 2017 yılı sonuna kadar on yeni modellerin işareti bahseder, ancak 'modelleri' zorunda bu bağlamda muhtemelen tuz tahıl sürer. Golf facelifted asgari bu on arabalardan biri örneğidir. Böyle Sharan veya Golf Sportsvan gibi diğer facelifts, büyük olasılıkla model atağının bir parçası olacaktır.

Önemli bir haber, ancak, teknede gerçekten yoktur. Böylece birkaç kez piyasaya casus fotoğrafçı, gelecek yılın lens sürdü Polo,. biz başarılı olabilir Eğer 2017 yılında, Renault Captur ve Mazda CX-3 gibi otomobil ile rekabet T-Roc, üretim versiyonunu görebilirsiniz arabanın, SUV versiyonu aralığında yüksek görünmektedir beklenen CC. O araba Passat CC olarak ortaya çıkmış ve ve orta sınıfın dayalı dört kapılı coupe bir türüdür. Son olarak, Touareg gelecek yıl bir devam filmi alır ortaya çıktı. Ayrıca, şimdiye kadar gördüğümüz araba kamufle biçimde geçmektedir.

Volkswagen Touareg (2017) - Casusluk

Bu ayın başlarında, hala oldukça dolu yeni nesil Volkswagen Touareg zaten ortaya çıktı. ...