Yetkilisi: Pagani Huayra Roadster

Pagani Huayra ait 30The açık versiyonu zaten bazı fotoğraflar onun formu, ima edildi, ama şimdi tam resim için zamanı. Özellikle, araba katı benzerine daha hafif.

Yoğun coupe zaten Değiştiren eşsiz türler kafa gibi Huayra, ama bu Roadster bir adım daha ileri gitmek gibi görünüyor. arka güverte şehvetli formları çıkışları ve şeffaf bir örtü, size eşit etkileyici V12 bir anlık etkileyici bir organıdır. Roadster durumunda, kupa daha orijinal biçiminde verildi 764 beygir motora sahiptir.

ayrıca Pagani tarafından abartılı Garip dış fotoğraflandı araba mavi karbon fiber gerçekleştirmeyi tercih etti. Pagani bahsedilen diğer malzemelerin yoğun Huayra 80'den kg daha hafif roadster yapmak başarmış için birlikte pahalı karbon yenilikçi bir şekilde birleştirmek için çünkü, araba ile uyuyor. kuşkusuz 1.280 kg toplam ağırlığı, ağırlık kaybında bir rol oynar kompleksi 'martı kanadı-kapıların modelin olmayışı. partiyi bozmak için değil için, mutlu Pagani alıcılar hafif çatılı iki seçenek sunar. acil durumlar için kesinlikle büyük bir - -, bu karbon fiber paneli resimde görüldüğü yanı sıra, bir kumaş gölge.

İtalyanlar araba vergileri € 2.280.000 net ama tabii ki tüm kopyaları satıldı mal olacak bir nezaket söz. şansın hiç biri karşılaşmak, küçük: Sadece 100 Huayra Roadster toplam inşa edilecek.