AMG Hattı ile Mercedes V-Class

18 Mercedes V-Class kendisinin hiçbir eksik minivan giyinmiş ama AMG Hattı ile oldukça bir mobil hava tahmini merkezini açmak.

Geçen yıl Ocak ayı başlarında alınan Mercedes lüks içinde yıkanmak için bir S-Class götürmek zorunda olduğunu gösterdi yeni V-Class sundu. Özellikle Mercedes-Benz - - her zaman daha ileri bir adım olduğundan Ancak Almanlar şimdi V sınıfı için AMG Hattı paketi var sundu.    

paket büyük hava girişleri, ince yan etekler ve 19 inç AMG jantlar ile yeni bir cephe içerir. opsiyon listesi ayrıca bir büyük panoramik çatı, mini buzdolabı ile orta konsol, LED aydınlatma, iki ipad-sahiplerine ve arka koltuk yolcuları için arka klima ile ısıtılan bardak tutucular açıklamaktadır.

fiziksel özellikler biz Konsept V-ision, bir plug-in hibrid V sınıfı için bir çalışma modeline bu yılın başlarında Cenevre'de gördüklerini çok benzerdir. AMG Hat paketi de 15 mm'lik bir alçaltılmış spor süspansiyonu oluşur, 17 inç fren diskleri ve "Mercedes-Benz taşıyan kaliperler basılmış. alüminyum pedallar ve karbon ve alüminyum vurgular kümesi içinden resmi tamamlamaktadır. 

Mercedes V-Class AMG Hattı paketi ne yapar, şu anda bilinmemektedir.

 

 

.