Driven: Sokak Scooter Çalışma

Başlangıçta DHL, Deutsche Post için tasarlanmış 37 o burada mevcut işletmeler için çünkü tamamen elektrikli scooter Sokak İş, Hollanda'da kariyerini yapar geliştirdi. uyardı: Normal ticari ile herhangi bir karşılaştırma ters gider.

Ülkemizde şu anda DHL kendisi tarafından kullanılır Sokak Scooter,, kiralama şirketi Alfabe Hollanda'ya getirilecek üç sürümlerinde sunulan bu model denilen işin ve her iki dingil mesafesi: a şasi kabinin gibi bir kutusu- ile build-yukarı veya düz platformu ile bir kamyonetin olarak. Kiralama şirketi boyun üstü çıkıntı oluşturmasıdır güzel, ama aynı zamanda en düşük kira oranı için başka bir yere alışverişe gitmek için hiçbir nokta olmadığı anlamına gelir. Ve tedarik oldukça orada zaten; Alfabe 72 ay veya yılda 10.000 km'lik bir olgunlukla, burada gösterilen sürümü için ayda 599 hesaplar. kiralama burada daha az yaygın olduğu Almanya'da, fiyat 32 bin. kira oranı yüksektir, özellikle Renault Kangoo a.e. için fiyatla bu satış veya Nissan E-NV200. Alfabe işletme maliyetleri düşük olduğunu iddia nedenle toplam sahip olma maliyeti daha avantajlı olmaktadır. Ağaç tamamen farklı Sokak Scooter diğer elektrikli kurtarıcı daha kesilir beri Karşılaştırılması, zaten zor.

hiçbir keyfi
Çalışma sadece ehliyet için pikap olarak ve 100 km / saat hıza sahip sorunsuz karayolu adına kayıtlı. o açıkça bölgesel ve kentsel düzeyde kullanılmak üzere tasarlanmıştır çünkü sadece kendisini evde hissediyor. Bu açıklamayla Hollandalı sağlayıcı 80 kilometrelik hatta çok mütevazı aralığı savunur. Sürüş hiçbir büyük bir mutluluk. giriş kolaydır ve iyi, ama süspansiyon konforu çok vasat. Siparişleri Arnavut kaldırımlı yollarda sürüş ve konut alanlarında zengin eşik hiç eğlenceli değil. Sıkıcı kilitli plastik kapı sağır darbe olduğu; Bir günde onlarca defa duymak istemiyoruz. İç hızlı bir hava yokluğunda ısınma; kış günleri için, bir elektrikli ısıtıcı ve ısıtmalı koltukları vardır. pano gri plastik ve araçların deniz yine de gerekli tüm bilgiler okunabilir mesafe küçücük daire olmasıdır. Tercihen, bir büyüteç ile.

Daf
Sokak Scooter BMW i3'ün önden çekişli ve güç aktarım vardır. Eğer karar verebilir güç: E-Class 38 kW ve basit bir sopayla, D pozisyonu seçiminde 48 kW. Klasik-Daf arabada olduğu gibi geriye ileriye D ve R itin. Zor, dünyanın geri kalanı bu tam tersini yaptığı gibi. sürat gücü aracın tipine yeterli ise hoş, kilitleme açısı ve iyi düzeyde sıkı; Kolayca şehir etrafında olacak. Sürücü olarak düzenli elektrik minibüsler ile daha iyiyiz, ama muhtemelen taşıyıcı; çalışma büyük: 3.7 metreküp 720 kg kısa versiyonu için geçerlidir ve hatta 7.5 metreküp ve İş L. 960 kg yük iki kayar kapı ile aynı zamanda ve büyük bir kapak, hemen hemen bel hizasında tamamen ulaşılabilir. Daha sonra müşterilerin kendi vücudunu inşa edebilirsiniz, çünkü Alfabe, şasi kabin sürümünün en beklemektedir.