Emisyonları Toyota Yaris Hybrid: düşük lezzetli

80Het bütün doopceel Toyota Yaris Hybrid sokakta bir süre içindir. bir büyük soru hala vardı: CO2 emisyonları şeydir. O hepsi bu arabada ilgili olan budur çünkü.

Bugün kelime Toyota üzerinden en yüksektir. Yaris Hybrid sadece 79 g / km CO2 emisyonu. Bu marka güzel inceleme rekabeti verir. Rakibi Caz ​​Hibrid 104 g / km öteye gitmez, 1.2 litrelik Micra DIG-S 95 g / km ve 99 g / km yi geçmeyen onun yepyeni üç silindirli Peugeot 208 vardır.

Yaris Hybrid 100 hp toplam kapasitesi vardır ve teknik CVT vites kutusu bağlı zamanki gibi olduğunu. Klima kontrol hep standarttır. Yeni Toyota hibrid fiyatları henüz bilinmemektedir, ancak Toyota alıcılar hesabında en az 18.000 Euro gözetilmesi gerektiğini söylüyor. Haziran başlarında, satıcıya araba. Sonra tabii ki acele 2015 vergi ve ondört yüzde eklenmesiyle sürüş dek 79 g / km, bu araba için Temmuz ayında yeni vergi önlemleri almak çevrede yapmazlar.

Sitemizde bu araba düzenli ziyaretçiler bir süredir bilinen olmasına rağmen, Toyota Yaris Tam Hibrid Cenevre Otomobil göster onun başlangıcını yapır.