Şimdi resmi: Yeni Volvo XC90!

147Vanochtend biz köşede onu gördüm ama yeni Volvo XC90 çevrimiçi bütünüyle şu anda hazır!

Geçerli XC90 oniki emekli yıl bu yepyeni SUV sonra onu rahatlatmak için gelmelidir. yeni yedi koltuklu gelecek Volvolar durmak gelmek SPA platformunu kullanan ilk Volvo modeli. Bu arada, bu geleceğe tek belirti değildir; Ayrıca yeni Volvos ufukta beklediklerinizin yeni İsveçli ipucu dış.

Burun biz göze çarpacak Volvo'nun yeni logosunu görüyoruz. T-biçimli 'Thor' farlar biz Teaser'da geldi ve onlar Volvo'nun yeni yüzünün büyük bölümünü belirler. XC90 yeni ceket 22 inçe kadar boyutlarda, gerekli tekerlekli kullanılabilir elbise etmektir.

Teknoloji ve güvenlik

motorları gelince, Drive-E motorları arasından seçim için vardır. En üst model bir plug-in hibrid (T8) henüz yüzde 14 toplama hesapları kadar 400 beygir gücü ile yapılır. Biniş 190 hp D4 dört silindirli dizel yer almaktadır. Bu yalnızca önden çekişli ile kazanmaktır. Daha yüksek bir adım aynı 2.0 litrelik dört silindirli presleri D5 225 hp. 254 hp T5 sadece tam benzinli versiyonu; T8 yukarıda hüküm süren.

çaylak güvenliği ile kalabalıklaştırmaz olur gibi Volvo olmaz. Run offroad koruması, araba yoldan ayrıldığında tanıdığı bir sistem mevcuttur. Ön emniyet kemerleri sürücü ve yolcuyu kapatmaya sıkılır. koltuk ve sandalye çerçevesi arasında bir enerji emici tabaka forth vurur. Frenleme Kavşak bir kavşakta karşıdan gelen trafiği algılar ve gerekli görülmesi halinde müdahale. Her iki sistem hiçbir ölüm veya ciddi yaralanmalar 2020 yılında yeni bir Volvo daha düşen o Volvo'nun hedefine katkıda bulunur.

Ekipman ve Performanslar

İç kontrol panelinde keskin, masa seksen belirgin ekranlı şık görünüyor. İsveçli cam üreticisi Orrefors kristal vites topuzu, start-stop düğmesi ve ses kontrolünü yapmak çağrılır. Ses sistemi - 1400 watt amplifikatör, 19 hoparlör ve bir subwoofer ile - Bowers & Wilkins sorumlu değildir.

Kentsel ve Sağlam: Malzeme olarak, iki tema arasında seçim yapmak vardır. Hangisi önce XC90 gövde renkli tamponlar ve kapı eşikleri ve zemin koruyucular üzerinde detaylandırma paslanmaz çelik verir. Kentsel 21 inç tekerlekler üzerinde duruyor. Eğer Sağlam düzen, onun XC90 altında 22 inç alır. Bu sürüm aynı zamanda entegre aydınlatma ve susturuculu çalışan kurulları vardır. Kentsel paslanmaz çelik yapılır nedir, Sağlam mat siyah renkte olur.

First Edition

onun gelişini kutlamak için, Volvo XC90 First Edition ceket yükseltir. hep www.volvocars.com aracılığıyla 3 Eylül çevrimiçi sipariş 1927 Orada yapılır. Bu D5 olarak Hollanda'da kullanılabilir. dışında, onun Onyx Siyah sprey paketi alarak tanımlanır 21 inç hafif metal sekiz kollu. sandalyeler kehribar renkli Nappa deri ve pano Ceviz Kömür deri kakmalar bulunmaktadır. First Edition 102 995 avro. giriş XC90 yaklaşık 70.000 Euro başlangıç ​​fiyatı alır. 2015 yılından itibaren onlar bayilerde durmak.