Jaguar i-Pace ve Audi e-tron Ayna ayna

69Tesla hala sadece piyasada yüksek sonunda büyük bir all-elektrikli arabalar alemidir, ancak 2018 den bu değişecektir. olacak o zaman Modeli S için ilk ciddi rekabet Jaguar ve Audi. Biz onları sıkıca karşı koymak!

Jaguar ve Audi elektrikli üretim modeli ile meşgul sadece iki premium markalar değildir, ancak bu markalar uzak o kadar hızlı ilerleyeceğini gibi görünüyor. Hem İngiliz ve Alman otomobil iç mekan ve geniş bir aralık dolu bir elektrikli güç aktarım birleştiren piyasada bir araba gelecek yıl gelmek söyledi. Işarettir için onları i-Pace Jaguar Kavramı ve Audi e-tron Quattro şeklinde tanımlanmıştır. Şimdi biz de bir evrimleşmiş formda IAA Elaine olarak sunuldu E-tron Concept Sportback, biliyorum çünkü ikincisi, hatta iki modeli olduğunu. Quattro 2018 görünmelidir, Sportback versiyonu bir yıl sonra aşağıdaki "aşağı dayak".

Jaguar i-Pace ve Audi e-tron Ayna ayna

Jaguar ayrıca yeni varyantlar ile yaptığı elektrikli yeni geleni çevreleyen dikkat tutmaya çalışıyorum. i-Pace başlangıçta gri sunuldu, daha sonra kırmızı bir kopyasının ardından beyaz lake parlamaya geçen Frankfurt Otomobil Fuarı'nda bekletildi. çalışmak isteyen uygulamaya Jaguar yarış versiyonu eTrophy de vardı. Hem Jaguar ve Audi konsept otomobil ve üretim modelleri arasında dış farklar küçük olacağı açıktır. Bu da şartnameye geçerlidir olsun, göreceğiz, ama kağıt üzerinde çok birbirine denk önceden her durumda görünür. Bir geçit olan iki durumda da, Audi SUV Jaguar daha gen alır. İkincisi ürün daha inatçı tackles yapmak ve i-Pace-iç belirli mekansal yapmanıza sahip çok ileriye monte ön camı vardır. Markanın mevcut kadro ile adımda Audi yürüyüş, bir Q7 daha da bu arabanın olsa az empatik' bir SUV. İlk çatışma zamanı!

Jaguar Concept i-PaceAudi e-tron Quattro Concept
güç400 hp435 hp (boost 504 hp)
çift700 Nm800 Nm
pil Kapasite90 kWh95 kWh
menzil500 km500 km
0-100 km / s4S4.6 s
uzunluk4.68 metre4.88 metre
genişlik1.89 metre1.93 metre
yükseklik1,56 metre1.54 metre
dingil açıklığı2.99 metre2,93 metre
çizme530 litre615 litre
(Artı önünde 28)
Tekerlek boyutu konsepti:23 inç23 inç