Mazda BT-50 ince yüz germe

5We satılık orada ne olduğunu görmek için geri sınırın üzerinden bakmak. Bugün Facelifted Mazda BT-50 gözüne kestiriyor vardı var.

Mart ayında, Ford onun makyajlı Ranger bez çekti ve sonra onun yakın akrabası arkasında kalamaz. Böylece artık sıkılır BT-50, Ranger kardeşi zaten kısmını Mazda gösterir.

BT-50 Güney Afrika ve Tayland hem de birlikte alınır. Rayong Tayland bitki geliştirilmiş versiyonunun üretimi ile zaten meşgul. görünüm değişikliği yapılmadan önceki modele (resim 2) ile farklılıklar Ancak, çok küçük. Biz karanlık ışık birimleri ve oldukça yenilenmiş ızgara görüyoruz. Biz burada nerede karanlık lichunits almak farz rağmen neyi arka ele alınmaktadır ölçüde, henüz belli değil.

Kaputun altında biz Ranger ile aynı motorları karşılaşmaya bekliyoruz. Bu bir 130 hp ve 160 beygir 2.2 litrelik tdcı motoru ve bir 166 hp 2.5 litrelik bir benzinli motor anlamına gelir. Aynı zamanda, bir 3.2 litre duratorq büyük blok, bu, 197 hp ve tork 470 Nm oluşturdu. Hollanda'da biz piyasada bunu beklemeyin.