Opel Karl 1.0 Ecoflex bilinen tüm fiyatlar

50Op şu anda Hollanda'da Opel Karl yerin uluslararası basın lansmanı alarak ve aynı zamanda tam fiyat listesi var dağıtılır.

Opel'ın başlangıç ​​fiyatı en küçük biz Şubat zaten biliyordum: 75 hp 1.0 ecoFLEX'in için 10.595 Euro. Bu fiyat listesi güzel ve net hale kullanılabilen tek motorudur. farklılıklar ekipman seviyelerinde are'm.

Baz Döşeme 14-inç çelik jantlar, cruise kontrol, gündüz farları, otomatik camlar, içerir Seçim vardır, Yokuşta Kalkış sürücü ve yolcu için Isofix ve baş ve yan hava yastıkları Assist.

Daha yüksek bir adım 11 595 Euro alınabilir sürümüdür. Hangi yukarıdaki klima ve direksiyon kontrolleri ve dört hoparlörlere sahip entegre bir telsiz vardır ekler.

Aralığın üst 13095 Euro maliyet Cosmo olduğunu. Seçim ekipmanları, altı arka yan camlar ve arka, 15 inç alaşım jantlar, Şeritten Ayrılma Uyarı, entegre viraj lambaları, telefon ve direksiyon kontrolleri ile entegre radyo ile sis lambaları renkli otomatik iklim kontrolü, deri direksiyon simidi, içerecek şekilde genişletilmiştir hoparlörler ve USB bağlantısı. 

Opel Karl satıcıya Haziran ortasında değil. 1.0 Ecoflex da otomatik şanzıman ile birlikte gelir.
 

Şu anda, Opel Karl video yarın sabah hattı, AutoWeek 23 okunduğunda tam sürüş izlenimi aşina Roy Çarşamba, mağazalarda 3 Haziran dan.