Yeni A-Class Mercedes zaten kendini gösteriyor

30The Mercedes çok daha düzgün ve daha düşük model için yüksek veriyolu benzeri Sınıf A takas karar çok uzun zaman önce görünmüyor. bu tamamen yeni bir model için neredeyse zaman o merceğin bu fanatik stickered kopyası var bizim casus fotoğrafçı kanıtlıyor.

Bu yeni bir sınıf mevcut geçiş çok daha az ciddi geçerli bir önceki göre daha olacağı hemen açıktır. Bir anda hala Mercedes tasarım dili ile mükemmel bir uyum Çünkü kökten dümen gerek yoktur.

Aracın temel şekli bile bu tamamen yeni bir model olduğu açıktır, özellikle C-sütununda pencere çizgi yapar korunmuş olarak kalır. arka giriş için çok iyi görünüşte uzun arka vaatlerle bu değişiklik ile bağlantılı olarak.

arkada çıkıntı da biraz daha uzun bir düz arka tarafında sonuçlanır şimdiki modele göre daha gibi görünüyor. detaylı seviye pootjes'op üzerinde" artık aynalar, üzerine düşen anda kapı yüzü. Biz Mercedes gibi bir marka beklediğiniz gibi ileri arkasında sensörlerin pil, güvenlik özellikleri etkileyici bir listesini belirtir. Bu bir E gibi olduğu anlamına gelir olsun otonom trafik göreceğiz taşınır ancak bize zor görünüyor.

A Sınıfı piyasada olan insanlar bu fotoğraflarla tarafından ölçülü olması gerekmez, yeni bir 2017 yılının ikinci yarısında en erken ilk kez gösterilecek. Geçerli bir arada bir facelift tabi son olarak taze modeli ile bizim sürüş izlenimi sağ sütunda bulunabilir. 

Gösterim Sürüş: Mercedes A-Class

A-Class Mercedes için yepyeni bir segmentin başlangıcı oldu. Şimdi bir vardır ...