Citroen BX Sport: Vahşi doğada

'Vahşi' düzensiz özelliğini 86In biz sadece sokakta karşılaştı güneşte özel araba koydu. Çünkü o can ve hala tüm gri kira kutu arasındaki eğlenceli bir şeyler olduğunu 2015 yılında daha az açıktır çünkü. Bu kez span Fransız Citroen BX Sport!

Bu nedir? GS gümüş gri eşofman halefi. Bu BX Sport eski okuyucuları arasında alacakaranlığında bir çöplüğe üzerinde durdu yukarıda (Polaroid tarafından ödenen) bir düşkün anıları manda deri astarlı kırmızı kopyasını uyandırmak olacaktır. Biz (makale aşağıdaki videoyu izleyin) ilk filmi Flodder 1986 efsanevi sahne geliyordu. çekilebilir eşiğinde olmak - - Normal dikdörtgen izleyiciler BX-Flodder çift yuvarlak farlar, bu Fransız kopyası vardı. Kapağın altında bu GTi gelişine kadar güçlü BX olan 126 hp ve çift karbüratör, bir 1.9 litrelik dört-sekiz valfı yer almaktadır. 

Nasıl özeldir-ie?orada sadece 7500 BX Spor inşa edilir ve size çoğu artık hayatta olduğunu varsayabiliriz bilerek, güvenle özel bir görünüm çağırabilir.

devlet yani orada? O, hiç ezik, çizik veya pas çok düzgün bkz görünüyor - vücudun yarısı plastik olduğu için ikincisi şaşırtıcı değildir ama. Ama arka ve yan arasına biraz fazla büyük boşluk, ama hiçbir aşılmaz onarım gibi görünüyor.

Kaç vardır? bu güzel Fransız kopya Hollanda'da 1153 civarında orada BX'en sürücü dahil. Bunlar yavaş yavaş nadirdir, bu yüzden tekrar şimdi onlar uygun bulunmaktadır kendiniz için güzel bir yeni otomobil bekliyoruz kez zamanı. 

Ne-o değer? Bir fixer-üst bir kaban 4,000 avroya için 750 Euro arasında değişen çok samimi fiyatlarla, bir BX satın alabilirsiniz. yapımında Klasik!

takdir: Optik bu Fransız BX Sport bir resim ama biz tabii bunun sebebi çekme olduğunu bilmek. Umarım yaralanma sahibi için çok kötü değil. Bizim olsun yani de hak ettiği 8.