araba olayların Bakış

13Linux haftasonu köşede. Nihayet trafikte durmak yok, ama biz hobi bizim serbest zaman geçirebilirsiniz. Sen ormanda ya bir oyunda köpek ile futbol oynayabilirim, ama aynı zamanda bir araba partisi ziyaret edebilirsiniz. Bu Hamsin, bu yüzden şanslı! Aşağıda olayların bizim takvim bu hafta sonu.
  • Pinksterraces

Ne zaman? 23 ve 2015 24 Mayıs (08:30 19:00 kadar)

Nerede? Devre Parkı Zandvoort, Zandvoort (Noord-Holland)

Ne? Ünlü Pinksterraces GT4 Avrupa Serisi headliner, geleneksel olarak İngiltere'de ve ötesinde farklı ırk serisinin güçlü line-up bekliyoruz. 24 Mayıs ve yine tamamen motorları kükreyen ve kavgalar kabarma burcunun özelliklerini devre durumuna Zandvoort 23 günü.

Daha fazla bilgi BURAYA bulunabilir.

 

  • Amerikan Pazar

Ne zaman? 24 Mayıs 2015 (18:00 pm 09:00)

Nerede? TT Devre Assen (Drenthe)

Ne? Amerikalıların çoğu yüzlerce binlerce ziyaretçi ve Amerikan Pazar duman ve alevler bir sürü. Açıkçası Hint Pete ve Dragon Hunter JetCar Habermann Yarışı de vurgular geliyor. Buna ek olarak, müzik ve eğlence bol.

Daha fazla bilgi BURAYA bulunabilir.

 

  • Pentekostal Durum Olay

Ne zaman? 23, 24 ve May 25, 2015 (10:00 17:00 kadar)

Nerede? Feijenoord Stadyumu, Rotterdam (Güney Hollanda)

Ne? Rotterdam Expo & Olaylar De Kuip de sahasında bir fırsat taraf düzenlemektedir. stadyum gerçek fırsat saraya dönüşmüş üç gün boyunca olacaktır. Tüm sergilenen arabalar BOVAG teminat ve National Car Geçidi (N.A.P.) ile BOVAG otomobil şirketleri tarafından sunulmaktadır.

www.occasion-event.nl hakkında daha fazla bilgi için.

 

  • disegno deyişini Fiat

Ne zaman? May 24, 2015 (10:00 16:00 pm)

Nerede? Klasik Parkı, Boxtel (Noord-Brabant)

Ne? Hamsin Pazar günleri Klasik Park Boxtel bir festival düzenliyor. Bu kez, Fiat merkezi. da çok başarılı olabilirler İtalyan tasarımı. popüler Fiat 500 ve Panda düşünün. Bu da festivalde Disegno Fiat birçok şekil ve boyutlarda gelecek. Ama diğer klasik ve modern Fiat modellerini bekliyoruz.

Web sitesinde daha fazla bilgi için.

 

  • Cars4Charity Bölüm II

Ne zaman? May 23, 2015 (10:00 16:00 pm)

Nerede? Hartenberg, Wekerom (Limburg)

Ne? Cars4Charity olursa olsun sahipleri (ayarlı) otomobil, bir toplantı ne marka. Organizasyon pazar alanı ve çocuklar için bir yaşam dolu kale var, balmumu otomobil koyar. Tüm geliri Gıda gidin. Organizasyon bozulabilen gıdalar getirmek mümkün olduğunca ziyaretçiler çağırmaktadır.  

daha fazla bilgi? www.cars4charity.nl.

 

  • VW Spor Mania vag hava & taşıyan su soğutmalı

Ne zaman? May 24, 2015 (11:00 17:00)

Nerede? Kadeweg, Mook (Limburg)

Ne? Genç ve yaşlı için nehir, A VAG araba partisi. Katılım, 10 maliyeti - Euro, yolcular serbesttir. ödüller dört farklı kategoride verilen gösterilerde verilecektir.

Facebook olayı daha fazla bilgi.

 

  • IJsselvallei Classics turu

Ne zaman? May 25, 2015 (10:00 21:00 kadar)

Nerede? Brink Deventer (Overijssel)

Ne? Lions Kulübü Deventer IJsselvallei 2007 yılında Whit Pazartesi günü yardım için bir tur düzenledi. organizatörler onbeş yaşından büyük olan 'klasikleri' hedefliyoruz. Bu aynı zamanda, aksi takdirde mitingler katılma fırsatı olmayanlar birçok binebilir.

daha fazla bilgi? Lions Kulübü Web sitesini ziyaret edin.

 

  • Oldtimer Festivali Balkbrug

Ne zaman? 23 ve May 24, 2015 (22:00 17:00)

Nerede? Hoogeveensweg Burg (Overijssel) Balk

Ne? Birçok güzel gururla görüntülenen büyük bir alan gösteriler, gerçekleşecek herkesin yaşamaya bir şeydir için durmak ve tezgahları nerede duruyor. Bütün arabalar, kamyonlar, traktörler, tarım makine ve motorlar açıktır. müze taşlar çıplak şasi itibaren. durum yaş sınırı 25 yıl olmasıdır

www.oldtimersbalkbrug.nl hakkında daha fazla bilgi.