Audi A8 fiyata hafifçe düşer

tam arabanın 25 NA bir dizi far resimleri ve nihayet görüntüleri şimdi ince bijgepunte A8 fiyatlarının giriş bölümünde son aşamaya zamanıdır.

muhtemel alıcı A8 için iyi haber: Ayrıca, bu araba hiç şüphesiz o daha az kirletici emisyonlar, daha ucuz bir şeydir aslında yardımcı vardır. En azından, bu 117 500 950 Euro eskisinden daha pahalı bir başlangıç ​​fiyatı ile, 4.2 TDI temel sürümü hariç tüm modeller için geçerlidir. Tabii ki, fantastik sekiz silindirli 3.0 TDI baz dizel vardır. 93.900 bir fiyata sahip olan bu önceden bu rolü yerine önden çekişli 3.0 TDI için, biz fiyat listesine dönmek yok, hala 'en ucuz' A8 olduğunu. Bu yalnızca Ocak ayında sergi salonlarında daha önce en ucuz yakıt seçimi, dört silindirli Hybrid içerir.

Hatta melez olmadan benzin yakıt ikmali yeterince seçenek tercih edenler içindir. Yeni başlayanlar için, 94,900 için ortaya koymalıdır 3.0 TFSI yoktur. Bir litre ölçüm sonraki adım daha: 4.0 TDI namlusu üzerine fazla 111,500 gidiyor. Sadece en pahalı sürümleri de hala kayıp altta istiyorum: S8, Şubat ayında sadece gelir Nisan ayında W12.

Varsayılan olarak, yeni A8, diğerlerinin yanı sıra, 18 inç hafif, alarm, elektriksel olarak ayarlanabilir ön koltuklar, iki bölge ve LED farlar triptronic otomatik, havalı süspansiyon, hava kontrolü. 5.000 Euro daha pahalı Pro Line versiyonu sıcaklığı da ayrıca geriye düştüğü bir deri kaplama iç sunmaktadır. Ayrıca, park sensörleri ve bir 'konfor' ön ısıtmalı koltuklar gibi, köşeyi bu uygulamada kullanışlı kol dayama.

yeterli değildir herkes için Bose ses, yuva kapalı kapılar güç, daha iyi koltuklar ve dahil Pro Line Plus vardır - ve facelift de orada gibiydi - Kapsamlı Matrix 'takılı' LED farlar. çoğu durumda daha uzun LWB versiyonu maliyetleri yaklaşık 4.000 Euro 'normal' sürümden daha, ve bir cam çatı ve yanındaki arka pencere için bir şemsiye ekstra uzunluğu ekler.