Lexus LFA, (neredeyse) tamamen yeni: Satış için

4The çok özel, çok hızlı Japon Spor kupası arayan? Lexus LFA: Sonra geçen yıl sadece bir tane var. Ve bu bozulmamış düşük kilometre ile Hollanda'da satışa şu anda olmadığını söylüyor. Bakın!

Nereden bakarsanız bakın Ancak, Lexus LFA olmuştur ve otomotiv tarihinin mutlak ikonu olmaya devam etmiştir. büyük ölçüde teknik bilgi toplamak için tasarlanmıştır gelişme, bir yıl sonra, Japon lüks marka, neredeyse on yıl ilk konsept aracından sonra LFA üretim versiyonunu sundu. Bu başlık altında bir, devirli-yüksek hafif ve güçlü V10 ile, şık supercar kadar ilginç hale gelmişti.

Sadece beş yüz kopya inşa edildi, ve bunlardan biri Louwman Exclusive Hollanda'nın, satılık yüksek sesle ağlıyor. 500 kilometre ile araba haklı olarak "yepyeni" olarak adlandırılır - daha fabrikadan çıkmadan ve bazı olayları ziyaret daha, araba yapmayacağım, bu yüzden tahmin ediyoruz. fiyat nedenle olmalıdır: Hollanda'da yeni tanıtan LFA maliyet kabaca aynı 409,000 Euro.

Çok az insan bir arabanın böyle bir mutlak mücevher satın alabilmek için kutsandık. Bize bu örnek Hollandalı sahibi verildi umut edelim ve gelecekte bir gerçekleştirilen bu güzel portakal LFA görebileceğiniz (tercihen sürüş!).

GTO Dergisi'nin Sandor van Es iki kez bu videoda gördüğünüz gibi, LFA ile onur götürmek düştü.