Neredeyse üretime hazır Mercedes-AMG Projesi One

30Niet sadece Volkswagen Grubu Frankfurt Motor Show arifesinde kutluyor, Mercedes-Benz aynı zamanda kendi olayını tutar. Seyirci zaten Mercedes-AMG Proje One, daha sonra daha ayrıntılı bilgi yayınlayacak tuhaf Hypercar Formula 1 teknolojisinin bir belirti var.

Mercedes-AMG bir teaser kampanyasında Projesi Bir olmuştur genişletilmiş ve Damiaan Hage zaten yakın araba görebiliyordu kendi akşam artırdı.

Biz hala farklı bir isim alır Proje biri, üretim için neredeyse hazır olduğunu teyit edebiliriz. Araç, Formül 1 dünya türetilen 1.6 litre V6 350 km / saat'lik bir hıza ulaşmak için mümkün olan dört elektrik motoru ile 1.000 'den fazla beygir aşırı. altı silindirli gerekir "[...] kolayca 11.000 rpm" çalıştırın. Fazla 680 hp arka aks üzerinde açığa çıkacak. Ön tekerlekler üzerinde iki kez 163 hp serbesttir. tam elektrikli menzil, evet, 25 kilometre kadardır. AWD Projesi biri, bir, AMG Speedshift iletimi 8 yoluyladır etkinleştirin. Bir manuel şanzıman! Kim hünerle hizmet veren şanzıman 200 km / h hıza 6'dan az sayımlarda gürlemek gerekir.

İç resimde göründü, bir kabin içinde terim 'açık saçık' oldukça uygundur. Düzenli saatler ekranlarında yerini ve gereksiz bir şey mevcut görünüyor. direksiyon ve pedallar Hem sürücünün konumunu ayarlamak için. Ayrıca, direksiyon böylece bir F1 arabasından alınacak gibi görünüyor. koltukların arkasında bagaj çeşit bulunabilir. Geleneksel dikiz aynası, bir ekrana bağlı olarak bir kamera ile değiştirilir.

F1 gözyaşı burun Lewis Hammilton başkası Alman canavarın gelişiminde yer almıştır. O model kesinlikle iyi yaptı SX, ayarı olarak zaman inzette Honda Ayrton Senna hatırlatmaktadır. Mercedes AMG zaten satılmış bunların tamamı sadece 275 kopya inşa edecek. İyi haber: Ülkemizde bazı gel!