Rap: Koenigsegg Agera R ‘dünyanın en hızlı’

dünyanın en hızlı otomobili unvanını kazandıktan geldiğinde 51In hypercarland katılımcılar çadır dışında mücadele. " Koenigsegg cebinde yakında başlığı ima etti.

Son zamanlarda, İsveç Koenigsegg Agera R rapçi durdurmak için daha sonra tekrar 400 km / saat hızda durma noktasına gelen sprint ve Bugatti Chiron ile yaptı. Koenigsegg şimdi Bugatti Veyron Super Sport, dünyanın en hızlı seri üretim otomobil olmuştur Guinness Rekorlar Kitabı'nda 431 km / s maksimum hıza ulaşan bir arabanın hızına dikti vardır.

Koenigsegg o Agera RS 447 km / s ortalama hız ile Nevada, ABD devlet karayolunun bir düşüş parça yapmıştır sosyal medya üzerinden gösterir. Agera R rüzgar gibi hesap şeylerin içine almaya sürüş her yolu oldu. Koenigsegg göre Racelogic modüllerinden ile ölçülen herhangi bilgidir. hız rekor olarak sınıflandırılan, ama zaman Koenigsegg tek bir konuya göre değil.

Koenigsegg aslında elinde ne kadar marka hala tartışmalıdır, kayıt tutabilir. araba bildirildi 463 km / s hıza ulaşan olmasına rağmen Veyron halefi Chiron bugüne kadar 420 km / s hıza ulaşmıştır. lastikleri korumak ve böylece emniyet denemedim emin olmak için. Hala Amerikan Hennessey olduğunu. Üç yıl önce iddia Venom GT tuner 435 km / s hıza ulaşmış, bütün bu hız sadece tek yönde ölçüldü. Son zamanlarda sunulan Venom F5 kendi yaratıcıları göre 483 km / s hıza ulaşması gerekir. Ancak bu potansiyel rekortmen herhangi bir resmi kayıt vermiş değil.