Avrupa hakkında Nissan olumlu

10Nissans satış patronu Avrupa'da markanın geleceği konusunda iyimser. 2018 yılında artış eğilimi ona göre devam edecektir.

Otomotiv Haberleri Avrupa'da ilk ortaya olumlu tahminler, üç yeni model bir sonucudur. Yeni başlayanlar için, güçlü Avrupa odak Yeni Micra, orada da bir makyajlı Qashqai var ve nihayet tüm yeni Leaf beklenen çok şey var. elektrikli araba modeli satışa zaten nerede zaten ülkelerde son zamanlarda iyi beklentilerimin yapıyordu. Nissan aslında 2018 yılında büyüyor, bu artış eğilimi devam anlamına gelir. Bu yıl yüzde 0,1 oranında Avrupa'da markanın pazar payı, satış hacmi hatta 5,4 oranında daha yüksek iken, ACEA Oto News' verilerini damıtılmış olarak.

Evde üst yönetim için baş ağrısı bol olduğundan Nissan Japon karargahı onlar, haberler ile memnun olacaktır. Nissan en az 1,2 milyon araç içerdiğini büyük bir geri çağırma üzerinde çalışıyor yetersiz kontroller ile. hatalar sadece Japonya pazarına ilgilendiren ve araçların kalitesi üzerinde olumsuz bir etkiye sahip, marka bildirir.