Paha biçilmez EarthRoamer XV-HD süper kampçı

38Op uygun römork lüks bir yer arayan? EarthRoamer bir göz atın. Bunlar yeni XV-HD süper akordeon sunuyoruz. Önemli bilgiler: lüks bir bedeli var.

Kamp, bu beş yıldızlı oteller bir bayan ve ailesi ile dışarı çıkmadan var demektir. Hiçbir banyo, ama sadece sıhhi tesisat için kamp (pembe) tuvalet kağıdı bulunan. Zaten bunu kaçırmak istemiyoruz artık bu lükse varsa, Amerikan EarthRoamer de alışverişe gidebilirsiniz. ondan fazla metre uzunluğundaki XC HD süper kampçı istediğiniz her lüks ile donatılmış aslında.

Tam banyo, ısıtılmış bir kat, granit ve hatta çamaşır makinesinin yapılan bir mutfak tezgahı düşünün. onurlandırılmaktadırlar otel yataklarında ve su 950 litre tank ile uyuyabilir geçici yalnız olmak demektir. Büyük piller, bir jeneratör ve büyük bir güneş dizi her şey her zaman çalıştığından emin olun. kamp temeli Ford F-750 4 x 4'tür. Orada 6,7 ​​litrelik V8 dizel motor tork 983 Nm teslim eder yatıyor. Wilder Güney Fransa daha planlar? 46 inç lastikleri XVL ile aklınıza gelebilecek nitelikte her türlü aracılığıyla inin olmasıdır.

Her şey karşılıklı: 1.5 milyon $ bir fiyat soran Akdeniz'de üzerinde her şey dahil tatil daha pahalı. Ancak, doldurulmuş kredi kartı vardır? İlk üç adet şu anda üretilmektedir.