Renault Megane Grandtour dCi 110 GT linia (2017) przegląd

realizacjaprędkościRok budowyRok zakupuPrzebieg ostatni
Megane Grandtour dCi 110 GT Linia
6, automatyczna skrzynia biegów z podwójnym sprzęgłem
2017
2017
3800 km
Zastrzeżenie MyReview

Opisy i komentarze w sekcji Myreview samochodu na podstawie osobistych opinii i doświadczeń użytkowników. Sanoma Mediów Netherlands BV ( „Sanoma”) nie może być pociągnięty do odpowiedzialności za zawartość lub możliwymi konsekwencjami. W Myreview samochód zostanie umieszczony zarówno dobre i złe doświadczenia. Redaktorzy mogą wyrażenia, które nie spełniają zasad postępowania lub bezprawnym zmodyfikować lub usunąć w każdej chwili.

Nie wolno bez zgody Sanoma do wykorzystania informacji o Myreview Auto lub rozprzestrzeniać się za pośrednictwem innych mediów.

Dostać się z dealerem i szybkie wakacje

 • 3800 km
 • 08 sierpnia 2017 08:55

Jestem dumnym właścicielem (lease-kierowcy) z piękną eksportowanego Megane. Ja też zdecydowaliśmy się na linii GT bo znalazłem fajny kolor niebieski żelaza. Co więcej, niech sukienka z adaptacyjnego tempomatu, Headup wyświetlaczem, alcantara tapicerka, podgrzewane fotele, RLINK-2 wł. Bose i odłączaną haka. Ogólnie rzecz biorąc to bardzo bogaty wyposażony samochód jak on standardem jest już dość dobrze wyposażone.
Mam posiadał samochód teraz prawie cztery tygodnie i dostałem go od razu udał się na wakacje. Jest to wielki samochodów turystycznych. Siedzenia są dobre, są ładne jędrne siedzenia sportowe, niektórzy skarżą się (zbyt) krótka sesja, dostałem 1.75 nie przeszkadza. Po całym dniu spędzonym w samochodzie w pozycji siedzącej z wyjść dość świeże.
Urządzenie obraca się bardzo szybko i płynnie. Mam układ napędowy (multi-sense) są zazwyczaj neutralne na wzgórzach Toskanii lepiej jest umieścić go w sporcie, po prostu przełącza się później i wrócić wcześniej, co więcej hamowania na silniku. W codziennym ruchu wystarczającą neutralnym grzywny. Masz wiele zaprogramowanych ustawień i jednym osobistym, skonfigurowałem następująco (wysyłanie sportu, drive-neutralny, neutralny dźwięk).
Dźwięk stereo jest dobry, ja do lasu w mój sceniczny, i naprawdę nie można cofnąć
RLINK połączeniu z jabłkiem carplay działa dobrze, można następnie odpowiednio kontrolować Spotify poprzez interfejs w samochodzie.
Miałem to raz, że nie rozpocząć nawigację. Po samochód był w jednej czwartej, zrobili to ponownie. Prawdopodobnie nadal zainstalować aktualizację z niektórych poprawek stabilności.
Na konsumpcję, nie mogę powiedzieć wiele, pojechałem na wakacje z wózkiem (z powyższych 4 rowery) średnio 100-110 km / h dało mi średnią konsumpcję 6,3l 100 km. Kiedy trochę tankjes (które są mniejsze) są włączone, będę zapewnić aktualizację na zużycie

4.5
 • Comfort 5.0
 • wydajność 4,0
 • niezawodność 4.0
 • kosztować 4,0
 • Chcesz kupić samochód tej marki? tak

Wyrazić swoją opinię na temat pisania stylu i funkcjonalności. Przynajmniej pięć otrzymanych ocen, średnia ocena zostanie wyświetlona.

 • zły
 • niedostateczny
 • dość
 • dobry
 • doskonały