Volvo V70 D5 (2007) przegląd

15realizacjaprędkościRok budowyRok zakupuKM-mode, przy zakupiePrzebieg ostatni
V70 D5
6, kolejne maszyny
2007
2012
150250 km
223000 km
Średnia ocena czytelnik: 8.4 Zastrzeżenie MyReview

Opisy i komentarze w sekcji Myreview samochodu na podstawie osobistych opinii i doświadczeń użytkowników. Sanoma Mediów Netherlands BV ( „Sanoma”) nie może być pociągnięty do odpowiedzialności za zawartość lub możliwymi konsekwencjami. W Myreview samochód zostanie umieszczony zarówno dobre i złe doświadczenia. Redaktorzy mogą wyrażenia, które nie spełniają zasad postępowania lub bezprawnym zmodyfikować lub usunąć w każdej chwili.

Nie wolno bez zgody Sanoma do wykorzystania informacji o Myreview Auto lub rozprzestrzeniać się za pośrednictwem innych mediów.

zakup / 1-ta doświadczenie

 • 155250 km
 • 02 grudnia 2012 11:46

Po naszej poprzedniej V70 D5 cztery i pół tony minęło, było "czas" innego samochodu. Ponieważ mamy wiele lat zadowalająco V70 jazdy Wybór marki i modelu była oczywista. V70 D5 od obecnego modelu. Kolor i wykonanie było jasne: elektryczny srebro, wszystko nadwozia, D5, ostateczną wydajność, skórzana tapicerka, nawigacja fabrycznie system Dynaudio dźwięku (Dolby ProLogic II), klimatyzacja automatyczna, tempomat,"gruby" koła, automatyczne poziomowanie szyna tylny dachowy. Pożądany przebieg około 150.000 km, a korzystnie "wybrany używany samochód" samochód na dealerskiej Volvo.

wyszukiwarka internetowa trwało kilka miesięcy. (Najwyraźniej to nowe Volvo sprzedawane w dowolnym kolorze pod warunkiem, że jest czarny!) Znalazłem w końcu samochód dealerskiej Volvo Broekhuis w Emmen. Internet był samochód z wybranego samochodu używanego gwarancji (1 rok gwarancji) volvo. Jednak później okazało przez "pomyłka pożyczka" samochód właśnie przejechał ponad 150 000 km. (stan wybranego samochodu używanego gwarancja km stanu mniej niż 150k). Sprzedawca zaproponował mi jeszcze rok, aby zagwarantować jednak, że był to gwarancja dystrybutorem, a nie ogólna gwarancja Volvo. Jedyną różnicą jest to, że muszę wrócić do kwestii gwarancyjnych z dealerem podczas s.u.c gwarancja oznacza, że ​​można przejść do dowolnego Dealera Volvo.

Na jazdę próbną był szybki, aby pamiętać, że różnica z naszych "starożytny" V70 na pewno pogoda jest super, chociaż samochód jest fantastyczny!

Jak wskazano powyżej, "czas" innego samochodu. skoro "czas" względne. Po tym wszystkim, Volvo V70 z 450.000km jest nadal (długo) nie może drukować. Więc mój brat wykazał pewne zainteresowanie dla mnie, aby mieć starą V70. Tak zrobiliśmy. Teraz dzieje się w naszym starym V70 D5. (Jego poprzedni V70 2.5D był samochód z nas).

Teraz mam ponad 5000 km z "nowy" V70 napędzane. Każda jazda to przyjemność. Komfort, głównym powodem Absolutnie nie niemieckie, inaczej drobne (samochody i piękne) jest znowu na wysokim poziomie. Siedzenia są ponownie pękanie (tym razem regulowany elektrycznie). Stałe zagłówki, od niepamiętnych czasów, częścią filozofii bezpieczeństwa Volvo. Choć dziś są nadal dziennikarzy motoryzacyjnych, którzy wierzą, że stałe zagłówki nie są bezpieczne i nie rozumieją Volvo! Hej, obudź się. 10 lat temu stało się jasne, że siedzenia Volvo zapewniają najlepszą ochronę przed urazami kręgów szyjnych, między innymi. z ograniczeniami ustalonymi głowy. Inni producenci wiedzieli, to nie jest coś Whiplash.
Menu pasuje również bardzo dobrze. Jest to pierwszy raz, kiedy mają fabryczną nawigację w samochodzie. Doniesienia o tym często są ujemne. Poleć ten widok niet.De kontrola za kierownicą jest wygodna i bezpieczna. Nie dostaniesz swoją rękę od kierownicy. Nawet nie patrząc na instrukcji, jestem w stanie przejść przez nawigacji menu. Pasażer może skorzystać z pilota. Adaptive cruise control jest również fantastyczne. Wóz hamuje czasami przytrzymujący (ustawić się, z co najmniej ok. 50 m), to odległość pojazdu do przodu. Bardzo łatwe 80 km dróg, ale także zajęty przejazdy autostradą. zderzenie ostrzeżenie to system, w którym Itself hamulce samochodu, jeśli nie oglądać pastora i ostrego hamowania. To brzmi brzęczyk w ostatniej chwili i miga czerwony błysk światła w przedniej szybie jest widoczny przez wyświetlacz Head Up. Próbowałem ją i działa bajecznie.

Samochód jest bardzo cichy. (Dzięki laminowane szyby boczne!) Silnik słychać tylko znaczny wzrost, a następnie pozwól, aby przejść wielką 5 cylindrowy chrząknięcie.
Sześć prędkości wyłączników automatycznych płynnie, bez szarpania i włącza również estetycznie uwolnić z powrotem do gazu jest w ten sposób hamowania silnikiem. Można również przełączyć się z pokera, ale dlaczego ty!

Centralny zamek z pilotem jest przydatny dodatek, który wcześniej brakowało, ale teraz już raz doświadczył jako przyjemność. Muszę tylko przeszywający kluczyk w kieszeni i nigdy nie pojawiają się więcej! Automatyczna pokrywa bagażnika. Ponadto, taka praktyczna rzecz. Zwłaszcza moja żona (nie tak długo jak ja) znaleźć rozwiązanie. Otwieranie i zamykanie bez dotykania drzwi.
Tylnego siedzenia jest złożone na trzy części (40/20/40). Siatki bezpieczeństwa między tylnym siedzeniu i tułowia. Automatyczny poziom. Wygodny, poręczny poręczny! Widać to trudno, ale jeśli trzeba to więc niezbędny. Zazwyczaj Volvo.

Nadal problemem, jeśli rozważamy (2nd hand) zakup V70 bieżącego typu. Jeśli chcesz szyny dachu musi zostać siedzi na. Pokrycie dachowe jest zasadniczo różne w ich nieobecności. Modernizacja nie jest możliwe!

Zużycie paliwa nie spadło na mnie. Średnio 1 na 13,5 / 14. Oczywiste jest, że dużo ruchu przeciętna dostaje się. Dla takiego ciężkiego samochodu z automatyczną i pięć-cylindrowy silnik nadal schludny.

Rzetelność i operacyjny I na podstawie mojego poprzedniego V70, bo w chwili obecnej nie mają doświadczenia z tym, ale jestem przekonany.

Jestem już doczekać długiej jazdy do góry w Austrii w ciągu 2 miesięcy!

18,000 km doświadczenie

 • 168130 km
 • 29 marca 2013 19:27

Samochód używany obecnie prawie pół roku. podróżował 18.000 km. Pozostaje piękny samochód w tej konfiguracji. (Moim zdaniem oczywiście). W komentarzach Czytałem, że nie można zadowolić wina czerwonego koloru tapicerki. Myślę, że to właśnie odwołanie wnętrza. W każdym razie, smaki różnią.

Pierwszym naprawdę długa droga, Austria vv, mamy za sobą. I długie podróże jest dokładnie to co uczyniło to Volvo i kupił. Z pięciu dorosłych ponad 1000 km w jedną stronę nie jest problemem. Dzięki automatycznej regulacji poziomu z tyłu V70 pozostaje stoicyzmem pod dużym obciążeniem. Adaptacyjny tempomat i przebieg autostrady świst niezauważony pod kołami. Mówiąc o kołach. Na zimę, samochód wyposażony jest w 16-calowe koła ze stopów lekkich z oponami zima Volvo. Ponadto zauważyłem, że samochód jest bardziej komfortowe niż oryginalnych kołach 18-calowych. Myślę, że to pokazuje, jak wygodne podwozie Volvo. Słyszę wiele osób narzeka na komfort przy montażu 18-calowe felgi na samochodzie maleje. Nie zauważyłem różnicę.
Fantastyczny, mocny pięć cylindrowy diesel odgrywa również ważną rolę w doświadczeniu komfortu. Który silnik będziemy niestety brakuje w przyszłości. Volvo też nie uciec chęć małych silników do czterech cylindrów. Tych pięć cylindrów rolka tak smaczne. Średnio 1 do 12,5 podczas szybkich przejazdów autostradą do Austrii nie jest złe jak na pięć cylindrów automatycznym, wielki worek na narty na dachu i 5 osób z bagażem (dużo).

Poniższy akapit jest o niepowodzeń tego samochodu. Coś nie lubię się dzielić. I całkiem poświęcona marki Volvo, ale uczciwy przegląd nie pominąć. Na szczęście kupiłem samochód od dealera Volvo z roczną gwarancją. Następujące wady wyszły na jaw:
Awaria głośników w prawe drzwi. Czujniki cofania wskazać usterkę. Moc czasami wypada, siedzenie kierowcy skrzypi kolei (naprawdę) zimny start będzie źle.
Dla głośników, samochód teraz już pięć razy do sprzedawcy. Wymiana jednego pola, ale nie jest to problem. Oni nie zawsze można go znaleźć. Zarówno drążek kierowniczy gdy pompa została wymieniona. Jeden z pięciu Świece żarowe były wadliwe, stąd zły początek w bardzo zimnym starcie (w Austrii). W dwóch z czterech czujników tylnych była krótka.
Samochód spędził dwa tygodnie w salonie do "zagadnienia" rozwiązać. Teraz mam tylko nadzieję, że po raz ostatni w tym roku, poza normalną konserwację, ale obawiam się, że dźwięk będzie grać ponownie.

Nie wszystko to trzyma mnie od bycia entuzjastycznie o tym samochodzie. Jego wygląd, komfort, silnik, ale przede wszystkim DNA, pasuje tak dobrze dla mnie, że nie mogę sobie wyobrazić, że kiedykolwiek będzie prowadzić inną markę. Ani teraz karmione marki z chińskich pieniędzy. Wydaje mi się jego Volvo "wolność" z powrotem i można z całego serca, aby rozwijać treści z chińskich pieniędzy nowych modeli. Czekam na nowy XC90, Volvo pierwszy w nowym systemie (aw podwoziu Volvo) wejdzie na rynek.

1 rok lub 37.000 km

 • 187000 km
 • 13 października 2013 16:22

Samochód jest teraz prawie rok hold. Problemy z głośników zostały rozwiązane. Drugie pole w prawym drzwiach został zastąpiony, a teraz obsługiwać system audio Premium pompatyczny. Mój syn jest często tylko w samochodzie, aby słuchać muzyki. Nie mogę go winić!

Jeżeli samochód jest własnością przez rok, mamy około 40.000 km. Po rozwiązaniu powyższych problemów (gwarancja) nie było w garażu. Do regularnego kolei, 180.000 km, w tym zmianę paska rozrządu, V70 jest dealerem Volvo odwiedził. Koszt tej usługi: € 1.000, -. Znalazłem rozsądną kwotę za pracę.

Latem ubiegłego roku moja żona i ja poszedłem po raz pierwszy bez dzieci na wakacjach. Oczywiście, z V70. Namiot w plecy i iść. Podróż prowadzi nas do południa. Niedaleko Stuttgartu, jednak widzieliśmy ogromne gradobicie, ze znacznym uszkodzenia samochodu w wyniku. Na szczęście szklany szyberdach nienaruszone. Obecnie można je naprawić szkody bez samochodu muszą być pomalowane. Lubię dwa małe „studnie” wydostać się z boku drzwi (dzięki oh tak przyjazny Parkers innymi). Samochód jest teraz jeszcze mocniej niż przed uszkodzenia gradowe.

Co szczególnie jest bardzo miły w tym samochodzie jest to, że posiada wszystkie rodzaje luksusu, który jest dyskretny, ale nigdy pracować jako zwiększenie komfortu. Weź adaptacyjnego tempomatu. Podczas jazdy, nie dotykać hamulca wyłączyć CC, a pojazd z przodu nagle postanawia zwolnić. (Np plik) V70 hamuje się (tak jak powinno być z całą mocą!) Tempomat pozostanie włączony, a jeśli promień poza zasięgiem radaru, samochód przyspiesza się. W przypadku pasażerów, że pierwsze doświadczenie, nie wierzyli własnym oczom!
Automatyczna regulacja siedzeń w pamięci klucza jest kolejnym dyskretny, ale bardzo przydatny element. Wiesz chociaż, ja i moja żona 1.93m 1.68m. Chcesz dostać w ale zostaje złapany między siedzeniem a kierownicą. Podoba mi się samochód „mój” kluczem do odblokowania krzesło wiedzieć będę wsiadać i umieścić krzesła w moim położeniu. Dla mojej żony okazało samo. Tak więc, to Volvo ma wiele więcej przydatnych przedmiotów znajdujących się na pokładzie, które czynią życie przyjemnym (podróży).

Silnik, diesel pięć-cylindrowy (D5) moim zdaniem jest koniecznością w V70. Tak jak poprzednio, 2,3 litrowy benzynowy czterocylindrowy a później pięć-cylindrowy silnik 2,5 benzyna reputacja wykonane przez i dla Volvo D5 jest ikoną w przedziale silnika Volvo. Niedawno przeczytałem przegląd V60 Plug-in Hybrid, w którym silnik D5. „Cold obsługiwać ten stary silnik raczej surowy”, był jednym z komentarzy. Dlaczego fashioned, dlaczego surowy? Gdybym zimnego silnika odjeżdża, po prostu słuchać z przyjemnością typowym pięć-cylindrowy turbo dźwięku miękką szum w tle. Czy wiesz, że ten silnik we wszystkich wariantach przez jednego z największych producentów silników wodnych, Volvo Penta jest stosowany?
Jak pisałem, zanim zniknie zasilania silnika Volvo (samochody). Nie dlatego, że nie jest dobre, ale dlatego, cztery i trzy cylindry są gorące w dzisiejszych czasach. Dwutlenek węgla (CO2) Jammer, neutralizując w ten sposób typowy rzut pięć cylindrów lub jako część wydaje się, że surowy dźwięku. Silnik benzynowy pięciocylindrowy silnik, pole musiał usunąć wszystkie milczy. I polegać na ikonę Volvo, ale z czterema cylindrami, jak poprzednio.

Podsumowując ocenę minionego roku: jeden dla konesera (ON) wybitny piękny samochód w fantastycznym kolorze (wszystko chociaż widocznie wiele osób wciąż wolą czarny), który był wygodny i cichy, mocny i szybki, gładki i stylowy jazdy.
Nie pokazuje wóz że został pięć lat i 187.000 km jechał. Zarówno wewnątrz i na zewnątrz nadal wygląda pięknie.

Volvo dla życia

 • 223000 km
 • 31 stycznia 2015 18:48

31 stycznia 2015, 223.000 km.

Jesteśmy już półtora roku i 36.000 km. Samochód odpowiada nadal bardzo dobre. Teraz jestem szczególnie pod wrażeniem jakości doświadczenia w tym samochodzie. Wiem, że niektórzy ludzie kwestionują jakość związaną "bród" Wpływa gdy samochód został opracowany. Myślę, że robisz brakuje Szwedów. Do 223.000 km nie widać samochód. Wnętrze jest nieskazitelny i nigdzie tyle śladu zużycia. Bicie i odgłosów skrzypienia ten samochód jest całkowicie obcy. (Także z przebiegu) CQ pasażerów jeździć wskazuje po raz pierwszy "Jest to nowy samochód, prawda? „Jeśli nie zauważyć na przebieg zaskoczenia ich strony. Jeżdżę ponad 25 lat Volvo i jest to naprawdę najbardziej solidne Volvo miałem. Samochód będzie ten rok 8 lat!
Co uderza mnie to ogromny zryw wzrostu, który dokonał tego samochodu w porównaniu do swojego poprzednika. Nie wydaje się więc, ale umieścić ten model jeszcze raz dosłownie obok swojego poprzednika, V70 II. Jest dłuższy, szerszy i wyższy.

Na jesieni 2013 roku odwiedził samochodu w fabryce Volvo w Szwecji. (Oferta Volvo Holandia). Wspaniała podróż, jak mróz objętych przez importera Volvo Holandii. odwiedził Centrum Volvo bezpieczeństwa i fabryki. Ponadto, nie było na torze z 20 partii Volvo Volvo gotowy do jazdy! Co za fantastyczne doświadczenie.

Przy 210.000 km wykonywać regularny obrót na dealerskiej Volvo. Żaden.
Tymczasem wypłukać Geartronic. nie było konieczne, ponieważ nie są zamożni, ale według znawców, to byłoby dobre dla życia maszyny. I rzeczywiście, maszyna już włączony płynnie, ale teraz nawet łagodniejsze zakręty.

Latem ubiegłego roku, karawana (Hobby 560 UFE, 1600 kilogramów) podróżował po Austrii i Chorwacji. W przyczepie nie jest problemem dla tego silnika i samochodu. Połączenie jest bardzo stabilny na drodze i poziom automatyczny wydaje się kombinacja waży nic, wszystko jest idealnie proste.
Dwa problemy napotykane podczas tego święta. Temperatura silnika (co nie jest widoczne w tym modelu deski rozdzielczej!) Czy czasami tak, że wiadomość "przegrzanie silnika grozi" zniesione. Po ręcznym powrotem przełączony z sześciu do pięciu wiadomość była od razu. Polling pokazuje, że wiadomość jest bardzo widoczne na początku, tak, że czujnik może reagować na coś szybko. (Lepsze niż zbyt późno), aby mieć na oku. Czy następnie przełączony częściej ręcznie (tronic biegów) do 5. biegu. (Czy jest dobre dla silnika) rezultacie żadnej wzmianki miał więcej. W ostatnim dniu święta, przejście do Holandii, klimatyzacja zatrzymał go. Aircopomp spalone zacięty i pas. Naprawa € 860, - czy to ma wpływem Forda, czy dopuszczalne jest, że coś takiego może się zdarzyć po 210.000 kilometrów, nadal nie jestem całkowicie?

Ale paskudna i myślę „niepotrzebne” naprawa była zestaw głośnomówiący, wbudowany w system nagłośnienia Premium. Moja komórka nie jest już w kontakcie z zestawem głośnomówiącym z samochodu. Był to również Planowanie zewnątrz. wbudowany w urządzenie. Koszt: € 800, -. Ponownie, pytanie: po 200.000 km do zaakceptowania?

Obecnie samochód działa doskonale. Sporadycznie ile gazu jest głęboko przygnębiające takie fantastyczne uczucie. (Nie, że ja często zrobić, ale może), który ma moc tego silnika. Biegnie niestrudzenie iw ciągu kilku sekund do 200 km z automatycznym przełącznikiem jakby przez masło. Piękny.

Na razie nie opuści tego samochodu. Każdy kilometr I cieszyć się jego zalety. Na 3 ton.

4.5
 • Comfort 5.0
 • wydajność 5,0
 • niezawodność 4.0
 • kosztować 4,0
 • Chcesz kupić samochód tej marki? tak
 • Podziel się: wspólna x
 • więcej
  • Facebook Messenger
  • Pinterest
  • linkedin
  • Google
  • druk
  • emalia
 • WhatsApp
 • świergot
 • Facebook

Wyrazić swoją opinię na temat pisania stylu i funkcjonalności. Przynajmniej pięć otrzymanych ocen, średnia ocena zostanie wyświetlona.

 • zły
 • niedostateczny
 • dość
 • dobry
 • doskonały