ST Seat Leon Cupra 2.0 TSI 290 Connected (2016) przegląd

51realizacjaprędkościRok budowyRok zakupuPrzebieg ostatni
Leon Cupra ST 2.0 TSI 290 Connected
6, automatyczna skrzynia biegów z podwójnym sprzęgłem
2016
2016
57000 km
Średnia ocena czytelnik: 7.3 Zastrzeżenie MyReview

Opisy i komentarze w sekcji Myreview samochodu na podstawie osobistych opinii i doświadczeń użytkowników. Sanoma Mediów Netherlands BV ( „Sanoma”) nie może być pociągnięty do odpowiedzialności za zawartość lub możliwymi konsekwencjami. W Myreview samochód zostanie umieszczony zarówno dobre i złe doświadczenia. Redaktorzy mogą wyrażenia, które nie spełniają zasad postępowania lub bezprawnym zmodyfikować lub usunąć w każdej chwili.

Nie wolno bez zgody Sanoma do wykorzystania informacji o Myreview Auto lub rozprzestrzeniać się za pośrednictwem innych mediów.

znajomy

 • 890 km
 • 01 lutego 2016 23:51

W zeszłym tygodniu poszedłem odebrać mój seat leon cupra st w salonie. Jest to cupra 290. Według dystrybutorów, pierwszy w krajach Beneluksu .. czy to prawda, mam zamiar zostawić w środku. I rzeczywiście wybrał Cupra bo chciałem dyskretne szybki samochód, który będzie jednocześnie zapewnić wystarczającą przestrzeń dla młodej rodziny rozruchu.

wyposażenie:

DSG, panoramiczny dach, siedzenie nagłośnienie, wydajność paczka, kontrola parkowania i czarna linia.

Domyślnie Cupra została dość bogato wyposażone. Nawigacji, reflektory LED, siedzenia Alcantara, przyciemniane szyby Acher, etc ...

Pierwsze wrażenie:

Na jazdę Pójdę na później pojechałem do samochodu. Czy silnik może nadal czuć zawodnika i podwozie powinny być badane bardziej intensywnie.

Cupra jest w porządku cruiser. Myślę, że samochód zaskakująco wygodny w połączeniu z kołami 19inch. Regulowane podwozie istota nie zauważyć wiele. Układ kierowniczy jest cięższy i chodzi and roll z głośników w Cupra mody. Konsumpcja jest teraz 10,7l. To właśnie ruch miejski i kilka razy na drogach wojewódzkich. Myślę, że jest to zdecydowanie dobre lepsze niż się spodziewano! Oczekuje się, że zużycie będzie wyższe. Poza tym, ja zatankować Q8 ron 98 (nie każdy chce wiedzieć).

System infotainment była ogromna uaktualnienia! Ekran jest nieco większy i działa bardzo szybko. Mogę zrobić dobre porównanie, bo był w 2015 roku, kiedy leon diesel uruchomić samochód.

Dla reflektorów LED miałem pewne obawy, że martwi się o jej strumienia świetlnego. Że ostatecznie nie jest tak źle! Zwłaszcza z wysokiej belki na, masz ogromny snop światła!

Anonymous miałem pożądany Co jest mniej toczone. Dynamiczna kombinacja kolor szary z pakietem performance krzyczy na uwagę. Ludzie odwracają głowy opiekować się ty i inni kierowcy próbują zakwestionować stale. Cóż, są gorsze rzeczy w życiu.

Znacznie więcej informacji nie mogę dać się jeszcze. Aktualizacja ze zdjęciami już wkrótce! Na razie mogę umieścić wycenę na maksimum, może się to zmienić w czasie mam samochodu.

Pierwsze spotkanie poszło dobrze!

 • 2499 km
 • 08 lutego 2016 11:28

Ja tymczasem 2499 km na zegarze. Jest szybki! Jednak nadszedł czas na mój pierwszy przegląd dodatkowo zilustrować. I teraz okaże się, że ja testowałem samochód w większości punktów wystarczających, aby móc wydawać opinie.

Silnik jest skarb! Na dole masz dostępne tyle moment, że myślisz, że jesteś z oleju napędowego na drodze. Ale jeśli ciągnąć odchodzi jak szalony! W międzyczasie wiele szybkich samochodów jazdy, więc jestem tylko co ten obszar. I w związku z tym oczekiwać Cupra o tak szybko, jak będzie Audi S5 V8 .. Ale nie, Cupra po prostu inny poziom, a 2,0 czterocylindrowy! Kocham ją. Jedyną wadą jest to, że z opony Continental, Cupra jakiś chwyt mgła na pierwszym biegu. Chociaż całkowicie wyłączyć ESP (przycisk stwarzają kilka sekund pojawiają się wszystkie systemy) zachować tutaj w pierwszym biegu. Pozwoli to ustalić, czy ustawienia są ustawione, że wciąż trzeba szukać dalej do mojego gustu. Jeżeli nieprzewidziane mają być zastąpione będę zdecydować się na pół-śliski. Miałem dobre doświadczenia tutaj w przeszłości. Będzie to z pewnością nie jest zły chwyt. Dotychczas Toyo R888 wolę jeśli istnieją sugesties daj mi znać!

Mam teraz także pierwszą długą podróż z Cupra. Na wycieczkę do Düsseldorfu, który jest około 350 km w obie strony. Na niemieckiej autostradzie testowałem prędkość tutaj, bo nie mogłem pozwolić jej (lol). Wynik był 272 kilometrów na godzinę na liczniku. Korzystanie z aplikacji GPS w telefonie, który będzie 269 kilometrów na godzinę. Licznik jest rozsądna acutaat. Zużycie całego 2499km to 11l / 100km. Jest to w dużej mierze wynikiem ruchu miejskim i gdy samochód jest gorący zwrócili kilkakrotnie. Również moja topspeedrun jest tutaj. W sumie myślę, że to jest bardzo dobre lepsze niż oczekiwano na samochód z taką wydajność!

Hałas jest największą wadą. Albo tak, brak dźwięku. Stąd będę szukać innego gniazdka. Myślę, że to będzie Milltek've widziałem to kilka razy mieli pozytywne doświadczenia. I wątpliwości, nawet tylko między standardowymi listew i efektowne rur ogonową w Milltek (czwartej rundy).


DSG ma dobrą pracę, chociaż nie ma żadnego przejścia gładko, czasami jest to uczucie bardzo mały szok, gdy przesunięcie. Jednak byłoby to normalne. Tryb Sport DSG nie próbowałem, jeśli ośmielę się do trybu Cupra mogę umieścić DSG natychmiast wrócił do „D”. W trybie indywidualnym można połączyć tryb ECO. Po zwolnieniu gazu idzie do więzienia wolnobiegu. Samochód pozostaje zaskakująco długo przez kule. Kiedy przyjeżdżają do hamulca lub gazu zwrotów, prędkość obrotowa silnika ponownie. Gaz ten zaskakująco gładka! Jeśli nie patrzeć, nie zauważy go na ladzie. Instrukcja zmieni sposób można się spodziewać, ale jeśli wiadro „D” stoi i będzie pochodzić z flippertje czasami trzeba czekać, zanim przełączy. Jeśli instrukcji więzienia jest on bardzo dobrze reaguje na płetwy.


Podwozie Wciąż nie mogę w pełni przetestować. Nie mam żadnych narożników będzie wyglądać które mogę potem oderwać. Jest to po prostu pogoda nie była. Kiedy było sucho, nie miałem czasu, a jeśli nie miałem czasu schnięcia. Kwestia komfortu wszystko jest w porządku. Na niektórych złych dróg (cześć drogi belgijskie ...) tłumienie, co trudne. Jednakże, drogi są tak skandalicznie źle na niektórych dokumentów, które wstrząsnąć wraz z każdym samochodzie. Ponadto, zauważyłem wielkiej różnicy pomiędzy Cupra i komfortu. Różnica jest tak mała, że ​​myślę, że między uszami, więc żaden.


System infotainmaint wykonuje swoją pracę jak należy. Ekran dotykowy jest bardzo delikatny w obsłudze i działa bardzo intuicyjny. Co moim zdaniem jest bardzo drobna cecha mowy, gdzie nie zawsze był dobry w moim alfa ten sposób, że prawo do siedzenia. Nie podnoszę głosu lub dodatkowy artykułować. Wywoływanie poprzez Bluetooth pójdzie dobrze, to dobrze zrozumieć ludzi, a ludzie rozumieją cię zbyt dobrze. I tak powinno być! System dźwięku siedzenie jest po prostu nie to, czego się spodziewałem. Uważam go mniej jako domyślnej instalacji moich 159. odtwarzania dźwięku siedzibą w każdych warunkach czystych, ale nie jest głośno. Lubię wieczorem samochodem do domu po długim dniu w pracy chciałbym podkreślić gier drogowych na najwyższym poziomie głośności. Jest to obecnie największy punkt niezadowolenia, jeśli można to tak nazwać ... nawigacyjny oblicza się dla każdej podróży trzech różnych trasach. To wyliczenie jest w mniej niż sekundę! Oznaczenie trasy jest jasne i instrukcje od głosu, aby jeszcze wyraźniej. EKOMETR, timer okrążenie i miernik g-force, nie zostały jeszcze wykorzystane. Że pozostanie tak według wszelkiego prawdopodobieństwa.


Diodowe reflektory opisałem w poprzednim rozdziale, jak są. Jednak po pierwszym deszczu nie było wilgoci tyłu lampy. Czytałem, że kilka leon zostały naruszone. Jeszcze idę zgłosić go do pierwszego sprawdzanie na 5000km. Skończyłam rozwiązania: naprawy lub rozszerzonej gwarancji na reflektorach (wilgoć w świetle reflektorów zapewnia myślę, że światła jechać szybciej ... To na pewno nie jest zdrowe).


Tymczasowa wartość pozostaje maksymalna. Chociaż Niezawodność między 4 i 5 gwiazdek, ponieważ wątpił reflektorów. Zostawiam 5 gwiazdek oznaczają lampki nadal robić to tak jak powinno.

bardzo neutralny

 • 4100 km
 • 14 lutego 2016 00:00

4100 km w dwa tygodnie i jeden dzień. To mówi Ustal ile jeżdżę moją Cupra find. To nie jest tak miałem przez ostatnie dwa tygodnie, ale musiałem być nagle w różnych miejscach (lol). Dzisiaj spojrzałem pierwszy wielki jeźdźców dróg. Choć było dość mokro, mam mój Leon siatki mocno do testu. Wierzę, że można czuć się lepiej na mokrej nawierzchni, jak samochód reaguje szybciej, po prostu dlatego, że jedziesz na limicie. Ciągle to grzeczny, bo jechał na drodze, ale muszę puścić niektóre z nich kilka okrążeń. Cupra jest skuteczny bez nudne. Idzie przez kolejno bez większego dramatu. Podsterowności lub nadsterowności I nie cierpiał. Jednak podczas przyspieszania z szybkim rogu czujesz to zablokować ciągnąć odpowiedniego samochodu. Jeśli czujesz, nos chce wypchnąć należy po prostu dać dodatkowy gaz, po czym ponownie ciągnie się. To samo w sobie pokazuje dość kopa! Od wolniejszych rogach nie oczywiście przyspieszenie pełnej przepustnicy powinien wypróbować, ponieważ można uzyskać wheelspin logicznie 290pk na mokrych oponach. Osobiście uważam to część zabawy. Nie powinno to wszystko bez gadania.

Iść jeszcze głębiej w obudowie. Myślę, że na przełomie drogi do trybu komfortu ręcznie w połączeniu z najlepszą pokera. Jeśli inspirowany Jazda na pewno czuć różnicę w obudowie pomiędzy komfortem i Cupra. Sport jest nieco pomiędzy choć zmierza bardziej w kierunku Cupra. Różnica tkwi w tym, że samochód ten mały komfort, co jest potrzebne na złych drogach, w trybie Leon Cupra huk ciężko podczas boenderen. Jakość rolka ciało pozostaje w obu pozycjach o tym samym, wózek pozostaje dość płaska. Mówię rozsądne, czujesz trener jest po prostu umieścić w kącie, nie dramatyczna, ale po prostu, że trochę więcej, jak się spodziewałem. Zakładam, że panoramiczny dach nie zrobi dobrze tutaj, ale nie mogę potwierdzić z całą pewnością.

„Czuć”, co mój alphas w kontroli nie tęsknię ogromnie Cupra. Czujesz się dobrze zrobić koła i można umieścić go doskonale. To nie wysyła zbyt sztuczny, z wyjątkiem trybu Cupra to nienaturalnie ciężkie. Wciąż tęsknię to uczucie, co w 156 i 159 miały. Ja po prostu nie ma słów na banał jak to brzmi. Wciąż mogę być najlepiej w porównaniu do BMW serii 3 z ostatniego pokolenia, lepiej niż średnia, ale po prostu nie to, czego naprawdę chcą.

pierwszy wywiad

 • 6200 km
 • 25 lutego 2016 03:21

Dziś moja cupra pierwszy udał się do garażu do serwisowania. Zwykle po pierwszym 5.000km tylko w na check-up. Uważam jednak, że nie ma potrzeby, aby zmienić silnik i olej DSG już tutaj. I to pomimo faktu, że bardzo zniechęca w garażu. Olej silnikowy należy wymieniać tylko na 30.000, a olej DSG aż 60.000km. Ale muszę działać zasadę, że silnik i skrzynia biegów, zapewnia to małe chipy, które siedzą w oleju, cząstki chipowe, które mogą powodować szkody w zakręcie. Implikacje kosztów? 483, - (siedzenia / audi garaż)

Olej silnikowy ma tak daleko 0,0L. Oczywiście jest to jak to powinno być, ale wiele reaguurders że każdy olej TSI / TFSI spożywane przez galonów. Na razie jestem bardzo zadowolony nadal tutaj.

Konsumpcja benzyn, z drugiej strony uważam niezwykłe. W wielu miejskiego użytku i na kortach odkrytych użyć sportowy styl jazdy, Cupra około 11l / 100km (który jest ekonomiczny, biorąc pod uwagę wydajność). Ale gdy próbuję hypermilen Nie jestem pod 9l / 100km na zewnątrz. Myślę, że to dość dużo jak zużyciu 6,6 litra / 100 km jest określony przez producenta. Jedyny raz byłem tu jest wokół, gdy byłem 20 kilometrów 65 kilometrów na godzinę przejechał się Cruiscontrol. Kiedy konsumpcja była właśnie ten kawałek 7,1l / 100km (komputera pokładowego). I tak wiem, że teoria i praktyka różni się znacznie w dzisiejszych pojazdach, i że 290pk mocny samochód benzynowy nie kupić za niską konsumpcją. Uważam to być zawarte na wartości.

Ostatnim punktem krytyki jest hamulce. Pomimo perforowanymi tarczami o 375mm i zaciski Brembo Uważam to rozczarowujące. Pedał jest szybko rozgotowane i hamulce szybko zanikać. Będzie to jednak rozwiązać niektóre klocki drogowy / torowych (myślę Ferodo DS2500 podobny). wykonaj normalny ruch są oczywiście hamować więcej niż wystarczająco dobre.

+10k!

 • 10100 km
 • 24 marca 2016 19:03

Jak już przekroczyła granice 10.000km od przedwczoraj, że nadszedł czas na nowy przegląd. Na początek, samochód jeździ jeszcze pyszne! Tylko to, co zauważyłem wzrost w ostatnich dniach od temperatury zewnętrznej, że temperatura oleju rośnie również. W niektórych przypadkach przyspieszyć oddanie temperaturę oleju do 115graden! -> Stąd wiarygodność spadła do 4 gwiazdek. Normalna temperatura pracy wynosi + -105 stopni, które ja osobiście uważam już dość wysokie. Temperatura płynu chłodzącego pozostaje świetnie na 90graden. Według współpracy cupra- i R fala jeźdźców wszystko byłoby to najczęściej w nowych kostek 2.0tsi. Ten blok byłoby równoznaczne dwie chłodnice oleju i dlatego nie łatwo przegrzać. Garaż daje rady niemożliwe, aby wyjść i tak powyżej 3000 obr./min, aby zapobiec pogorszeniu termiczną (Poważnie? ..). Ja zastanawiam się głośno, co daje w temperaturach 30graden (na wakacje lub bardzo gorący letni dzień).

Kwa zużytych części jest lepiej, jak się spodziewałem. Mój styl jazdy jest jak mówią "żartobliwy", Nie jestem przeciwny oswoić sprint Stoplight lub krętą drogą (co jest doskonałe zarówno w Cupra). Opony jeszcze profilu 5mm i 6mm tyłu. Hamulce ja też właśnie sprawdzane i są ledwo odróżniają się od nowa. To nie zmienia faktu, że leżąca Conti i Brembo na których oba są podporządkowane tym samochodzie (jak już wspomniano).

Średnie zużycie benzyny wynosi obecnie 12L / 100km. Zużycie oleju jest nadal 0,0L.

15k km.

 • 15250 km
 • 29 kwietnia 2016 04:33

Minęło 5,000 km temu pisałem recenzję i się wystarczająco w międzyczasie. Aby rozpocząć, muszę przyznać, że uwielbiam po prostu zacząć od wyglądu Leon ST. Zawsze myślałem, że to ładny samochód, ale nie było WOW czynnik pochodzący z Alfa Romeo 159, każdy zrozumie to dobrze. Wnętrze kochałem moich przyjaciół, rodzinę i siebie w przeciwieństwie do najbardziej odpowiadającego online i journalisten- od początku bardzo miły.

Zrobiłem kilka dni temu miał pierwszy prawdziwy problem z samochodem. Miałem ze względów biznesowych (Nie, to nie jest samochód najmu) gdzieś, gdzie nie byłem tam, i tak chciałem użyć nawigacji ... Podczas uruchamiania samochodu uruchamia cały system infotainment automatycznie, a następnie można wybrać kategoria, w której system idziesz (radio, media, telefon, głos, ruch, samochodów, menu i nAV). I tak, nacisnął przycisk na navi i program nawigacyjny nie zaczęła. Pomimo całego systemu Zrobiłem kilka razy, nawet samochodu jako parking całkowicie go zamknąć. System pozostał w fazie rozruchu. Bardzo denerwujące rozważa Cię tutaj mocno oparł się na nowym samochodzie. Na szczęście zawsze mam swój iPhone, ale to jest jeszcze mniej przyjemne biorąc pod uwagę nie mam uchwyt iPhone do samochodu i telefon niż cokolwiek leżące wokół. Po mój samochód był zaparkowany kilka godzin pracował da nawigację po prostu znowu tak jak powinno. Dotychczas problem.

Biorąc pod uwagę Cupra dla 290pk mimo to wydaje się być bardzo gładka po kilku testach na różnych samochodów (M135i, 335i, 335d Etap 1 Etap 1 Megane RS, a niektóre dostrojone samochody), muszę zrobić pomiar mocy. W rezultacie po kilku czytaniach jeśli istnieją pewne; 306,2pk i 385,8nm. Jest to całkowicie zgodne z oczekiwaniem.

Tymczasem zamówił nowy komplet opon, ponieważ prąd jest dotrzeć do końca ich życia. Głębokość bieżnika wynosi 2.7mm i 1.6mm minimum prawny jest w Belgii, ale widzę, że zespoły same nie zachowują się w sposób optymalny, zwłaszcza w wilgotnych warunkach. Na początku miałem posiadanie Cupra byłem przekonany, aby przejść do pół-gładkich opon, bo miałem dobre doświadczenia z nim. Miałem dość mądrze postanowił wrócić do tego samego zespołu, dostarczanych jako standard, Continental Sport Contact 5P. Powodem jest to, że oni zachowali jeszcze ponad 15,000 km z mojej jazdy szybko, to może być o połowę z zestawem pół-gładkich opon. Kwa czysty chwyt nieznacznie lepszy, ale chwyt nie jest jedynym. Jest to wygodne band, rozsądne i ponadprzeciętne Gript wykonywane zmarnowany z deszczem.

Glitch

 • 16900 km
 • 11 maja 2016 02:28

Dziś miałem mały problem. Podczas jazdy na autostradzie w Niemczech pozostał wycieraczki utknęły w środku okna (tylko w polu widzenia). Przejechałem około 270 na liczniku w chwili, w redukowaniu szybkości wycieraczek pracował powrotem. Powodem jest przymocowany do połączenia sieci ma szyby nie mokro, ponieważ nie występuje opad deszczu, ale wstęga była ciecz bardzo lekki i sterować dużą prędkością, w którym wycieraczki zbyt dużego oporu. Wtedy nie jestem tak szybki, ale pojechaliśmy je z powrotem werkre jak. Problem rozwiązał się sam (jeszcze ??).

Nie tak obojętny!

 • 17800 km
 • Maj 14, 2016 10:42

We wcześniejszym rozdziale niniejszego przeglądu Wspomniałem jak neutralny Cupra działał na mokrej drodze, to będę musiał wrócić i tak. Dziś rano w towarzystwie wschodzącego słońca pokonał lokalnego krętą drogą; Droga ma ogromny wybór krzywych i prostych, serpentynami i długich zamiatanie zakrętach. Zaletą tej trasy jest to, że jest to dość odległa i inne samochody są rzadkością, zwłaszcza o 6 rano w godzinach porannych. Kolejną zaletą, asfalt był suchy! ESP był całkowicie wyłączony (Tu znowu przyjść) i akcelerator został wciśnięty do podłogi. Cupra mnie dzisiaj po prawie 18,000 km bardzo mile zaskoczony! Przednie koła nie są w rzeczywistości odbiegać od kursu, bariera robi jej praca wielki. Zamiast poślizgu nad przednimi kołami, nurkowania nosa wykazują ponadto krzywą w dodatkową gość w rogu. Tylne koła podążają zupełnie neutralny, a zatem przewidywalne. Ale ... Jeśli pójdziesz jeden krok, a samochód będzie apelować dostaje „ich” pomysłowy tyłek. Wyciąg lub zdenerwowany jest bardzo łatwe do wykonania przy stosunkowo szybko jeździć. Zajęcie to idzie zgodnie z oczekiwaniami bardzo łatwe, ponieważ samochód jest bardzo stabilny, nie ma dziwne rzeczy dzieją się jak szczękając oś przednią lub tylną oś. Nawet bez gazu opuścić tyłek odważy się zrobić krok, to jest coś, czego nie spodziewałem. Stało się to najpierw w umiarkowanie ostry z pedału gazu do końca. Najlepszą rzeczą, jaką mogę porównać go do napędu AWD, kiedy wysłać go wycofa ustawę i radzić sobie z większością godzin on przekrzywiony. Prowadzenie prawo sterowania jest najlepszym sposobem na utrzymanie napędu w środku, smaczne. Po kilku gier, które odniosły sukces w każdym rogu, więc to nie był fuks. Masz pęd poważnie myśli „tylko” kiedy będzie odepchnąć dowolny ruch podnoszenia lub zdenerwowany jak opisano.


Jak powiedziałem, że wrócę do systemu ESP. We wcześniejszym rozdziale tego przeglądu I narzekał, że ESP jest całkowicie wyłączona obsługa podczas gdy nadal jest wyświetlany. Najwyraźniej tylko ESP pozostaje wyczulony na wheelspin (kontrola trakcji), z czego masz jakieś problemy w 1. i 2. biegu w niektórych przypadkach. Ponadto ESP wyłączony całkowicie. Więc nawet w niskich biegów rzuca się jak dokuczliwy bez ESP, tylko spokojnie z umowa gazowa lub moc jest wyciskany tutaj. Oczekuje się, znajdę to dziwny wybór SEAT, zanim można wywołać wheelspin wywiesić hooligan jednak, że są one w przypadku poślizgu na budowę w końcowej siatki bezpieczeństwa.

Istnieje kilka trybów w systemie; to może być sterowane za pomocą przycisku Cupra. W trybie komfortu, ESP jest w pełni aktywne. W trybie sportowym, system sprawia trochę swobody, choć nie jest mała różnica w komforcie. W trybie Cupra widzimy większej różnicy, system interweniuje później niż wiele, moim zdaniem sama pozostawia wiele do stosunkowo niedoświadczony kierowca.

 • 18750 km
 • Maj 23, 2016 14:29

Wczoraj mieliśmy mały problem podczas regulacji lusterek zewnętrznych. Chciałem ustawić lewy lusterko w dół iw prawo lustro również poszedł w dół. Prawo lustro został oddzielony ale jeszcze nie wyszedł. Dziś rano miał problem rozwiązał się sam magicznie.

aktualizacja

 • 23500 km
 • 26 czerwca 2016 07:22

Tymczasem moja cupra dostał drugi wywiad. Biorąc pod uwagę przebieg potrzebne będzie tylko wymienić filtr oleju silnikowego, filtra oleju i pyłków. To znowu stało się oficjalnym dealerem siedzenia kosztuje 290, - Euro.

Ja też zrobić jednego i drugiego; Hamulce nie wykonać, aby oczekiwanie Wymieniłem zestaw Hawk (wydajność ulica). Bloki te są zgodne z dostawcą zarówno dla ulicy do użytku toru, zauważysz. Jeśli są one zimne zatrzymać je bardzo dobrze, ale trzeba wcisnąć trochę mocniej na pedał hamulca. Kiedy są ciepłe mają ogromną siłę hamowania! Oni piszczą go delikatnie z lekkim hamowaniu raz są ciepłe, ale to typowe dla bloków. Dobrze żyć. Kosztuje 150, - Euro (oryginalne hamulce na koszty Cupra w VW 250, - Euro ex pośrednictwa hamulce Cupra osiągi, które są identyczne z Audi RS3 / TT-R kosztuje 550, - Euro (!!!) Lokowanie ex.).

Pasma ogłosiłem zastąpione nowymi programami awaryjnych. Nie 5p, która biegnie, ale nowy kontakt sportu 6. Bardzo dobry zespół! Po wyjściu, można zauważyć, że opona ma większą przyczepność niż standardowe sportów kontaktowych 5p który leżał na moim Cupra. W narożnikach, kombi sześciu przednich i tylnych 5p idealny, z tyłu jest nadal bardzo stabilny przy 250km / h + autostradzie w rogach, ale wciąż nieco poluzować ciasnych zakrętów. Gdybym Jedź Conti pewno będę trzymać tej kombinacji. Koszt pasów 300, - Euro + 20, - Euro do umieszczenia i bilansowania.

Mały problem estetyczny

 • 40800 km
 • 01 października 2016 16:29

Od kilku tygodni, przedni zderzak prawy zaczęły łączyć błotnik że obluzował. Sama w sobie, nic poważnego, a nie ktoś coś zauważy. Nadal mi nie przeszkadzało, zwłaszcza jeśli założymy, że nie był to tani samochód. I dlatego poszedł do garażu, gdzie kupiłem samochód i nadal iść na utrzymanie. Okazało się to być odpowiednie wsporniki zderzaka gdzie uchylno skazani na to, że zostały zerwane bez jakiegokolwiek powodu. Nie było śladu uszkodzeń zderzaka. Garaż został naprawiony to całkowicie za darmo i bezpłatny samochód zastępczy przekazywane w ramach gwarancji motto. Naprawa następnego dnia został ukończony i wyglądał na bardzo zadbane.

kamień milowy

 • 50000 km
 • 14 listopada 2016 01:44

Pomimo kamień milowy, tam jest rzeczywiście mało zgłosić wieści. Jedyną rzeczą, pragnę jest stracone na coś, czego nie kupować to zużycie samochodu. Co ciekawe, nie był początkowo między 9l / 100km hit ślimaczym tempie i w normalnej jazdy po łatwym 12L. Mam miernik zużycia dodatkowo sprawdzane po południu i konsumpcja wzrosła 7,9L około 9700km od galopu. Teraz kładę ostatniego półtora miesiąca lub 10k w kasie głównie z przebiegiem autostrady, ale myślę, że widziałem ten niezwykły regularnie są popychane gaz. Jeśli chodzi, to zużywa więc dalsze 100k jeszcze 4l / 100km (lol). Zużycie oleju nie został do tej pory nadal obowiązują, a ja teraz nie osiągnęła prawie moje 30k km interwały serwisowe (w przyszłym tygodniu jest rzeczywiście ondehoud w harmonogramie).

Koniec historii

 • 57000 km
 • 28 kwietnia 2017 15:26

Cupra jest teraz nie jest już w moim posiadaniu, sprzedałem samochód. Mam ogromną zabawy z samochodem: sprinty światło STOP, autobahn konna, górskich drogach, IKEA, na wakacjach ... świetne cały przejazd, który zaskoczył wielu kierowców szybkich samochodów. Miałem w żadnym prawdziwym problemem z Cupra, wszystko pozostało nienaruszone. Mimo, że nie zawsze jestem miły dla Cupra. Innymi słowy, to samochód, który zostanie ze mną długo.

4.5
 • Comfort 5.0
 • wydajność 5,0
 • niezawodność 4.0
 • kosztować 3,0
 • Chcesz kupić samochód tej marki? tak

Wyrazić swoją opinię na temat pisania stylu i funkcjonalności. Przynajmniej pięć otrzymanych ocen, średnia ocena zostanie wyświetlona.

 • zły
 • niedostateczny
 • dość
 • dobry
 • doskonały