Nissan Qashqai 1.2 DIG-T Tekna (2016) przegląd

5realizacjaprędkościRok budowyRok zakupuKM-mode, przy zakupiePrzebieg ostatni
Qashqai 1,2 DIG-T Tekna
1, kolejne Machines
2016
2016
40 km
105 km
Średnia ocena czytelnik: 6.2 Zastrzeżenie MyReview

Opisy i komentarze w sekcji Myreview samochodu na podstawie osobistych opinii i doświadczeń użytkowników. Sanoma Mediów Netherlands BV ( „Sanoma”) nie może być pociągnięty do odpowiedzialności za zawartość lub możliwymi konsekwencjami. W Myreview samochód zostanie umieszczony zarówno dobre i złe doświadczenia. Redaktorzy mogą wyrażenia, które nie spełniają zasad postępowania lub bezprawnym zmodyfikować lub usunąć w każdej chwili.

Nie wolno bez zgody Sanoma do wykorzystania informacji o Myreview Auto lub rozprzestrzeniać się za pośrednictwem innych mediów.

Nowy Qashqai 1.2 Automatyczne vs Renault 1.2 Kadjar

 • 105 km
 • 20 kwietnia 2016 17:04

Mam od samego początku w posiadaniu nowego Qashqai 1.2 z automatyczną skrzynią biegów. Mam to cztery lata jazdy Audi Q7 3.0 TDI Pro Line +. Po raz pierwszy sprzedał Audi prywatnie, a następnie nakazał Qashqai. W oczekiwaniu na dostawę nowego Qashqai Nissan przez VKV Amsterdam z o ja jeździliśmy w wynajętym samochodzie; i co z tego? Naśladowca, renault kadjar, zbudowany w 2016 roku z tym samym silnikiem 1.2 turbo.

Wahałem się na zakup bardziej lub Kadjar może być lepszy niż Qashqai. Ja jeździłem w ubiegłym Renault Espace Initiale 3.5 V6, ale to będzie cały silnik Nissan, więc rzeczywiste złe doświadczenia z Renault nie znałem.

Zrobiłem jazdę próbną w Qashqai i krótki test drive było zaskakujące, co nowa technologia 1.2 turbo może zrobić. Nie żądać Kadjar jazdę próbną, ale już Qashqai nakazał optymistyczne, sądząc po dobrych opinii Zn całości Qashqai.

Mam dwa tygodnie czekać na dostawę i zamówił samochód na czas. Zamówiłem ford, ale który nie był dostępny i dali mi jak leniency wyższej kategorii z samochodu renault kadjar. Ten obiecał być ekscytujące. Renault kadjar nadal będzie lepiej Zn dodatkową moc i korzystać z nowszej wersji?

Mam więc dwa tygodnie jazdy po Kadjar. Ładny samochód, ale mam pewne wady. Wykończenie wnętrza jest cienka, widać go na wykończenie nawiewów i elementów deski rozdzielczej, które są trochę wytarty na krawędziach elementów z tworzyw sztucznych. Środkowy jednostka wokół skrzyni biegów jest łatwo zarysować. Drzwi czuć słaby, ale także wyglądać blado. Jazda jest bardzo gąbczasty. Zwrotnica nie czuje tuż, przepustnica wydaje odmierzany przez komputer, podwozie czuje tuned światło, nawierzchnia drogi jest częściowo usunięta przez sztucznie naśladując komfortowy pojazd z droższego segmentu. Uczucie wydaje się być z powodzeniem tworzone, aż dojdziesz do innego samochodu, a uczucie można porównać ponownie. Skrzynia biegów jest słabej jakości. To kosztuje nieco mniej niż Qashqai, ale wrócisz znacznie mniej.

Wczoraj podniósł Nissan Qashqai na Dealer VKV Amsterdam Zuid-Oost. Łaskawie pomógł Raimon Wollfgramm, więc jeśli wziąć pod uwagę Qashqai, to sprzedawca Polecam bardzo.

Wow, co za różnica. Qashqai czuje się jak w prawdziwym samochodzie. Dużo lepszy kontakt droga, znacznie lepsza kontrola. Co wyślesz ciągnie Kadjar i rzut słucha Qashqai znacznie bardziej precyzyjne. To mi się podoba. A co za różnica we wnętrzu. Qashqai wykorzystywane znacznie lepszych rodzajów materiałów. Także, ja osobiście znaleźć zegary pracują prawdziwych liczników z prawej strony, aby usłyszeć więcej samochodów niż pełnym ekranie TFT dla Ciebie.

Następnie silnik. to zarówno z tego samego bloku. Ale Nissan dostrojony m zupełnie innego. I co za rozkosz to jest automatyczna CVT. można zauważyć zmiany niewielkie. Turbo jest wystarczająco silne, aby z prędkością 120km / h.

Kup ten samochód? Rozważmy jeszcze CVT automatyczna, osobiście myślę, duży plus, zwłaszcza w mieście, ale zużycie jest również bardziej korzystne. 1.2 jest, aby włączyć inaczej naprawdę dużo między 1 i 2.

Kadjar jest na papierze lub więcej koni mechanicznych, ale te wydają się być Qashqai więcej więcej koni mechanicznych. Również to fantastyczne jak jeden Qashqai w czasie od 0 do 100 km / h przez pociągnięcie bez przezbrajania uczucie.

Tak więc, jeśli wahasz się między tymi dwoma w wersji 1.2 l turbo, przejdź do Qashqaia, a najlepiej CVT jest naprawdę lepiej. Kadjar ze wszystkich stron nieco nadgryzione, ciało, wnętrze i silnik.

4.5
 • Comfort 5.0
 • wydajność 4,0
 • niezawodność 4.0
 • kosztować 4,0
 • Chcesz kupić samochód tej marki? tak

Wyrazić swoją opinię na temat pisania stylu i funkcjonalności. Przynajmniej pięć otrzymanych ocen, średnia ocena zostanie wyświetlona.

 • zły
 • niedostateczny
 • dość
 • dobry
 • doskonały