Volvo V70 R (2004) przegląd

6realizacjaprędkościRok budowyRok zakupuKM-mode, przy zakupiePrzebieg ostatni
V70 R
5, kolejnego Machines
2004
2015
173 954 km
184000 km
Średnia ocena czytelnik: 6.2 Zastrzeżenie MyReview

Opisy i komentarze w sekcji Myreview samochodu na podstawie osobistych opinii i doświadczeń użytkowników. Sanoma Mediów Netherlands BV ( „Sanoma”) nie może być pociągnięty do odpowiedzialności za zawartość lub możliwymi konsekwencjami. W Myreview samochód zostanie umieszczony zarówno dobre i złe doświadczenia. Redaktorzy mogą wyrażenia, które nie spełniają zasad postępowania lub bezprawnym zmodyfikować lub usunąć w każdej chwili.

Nie wolno bez zgody Sanoma do wykorzystania informacji o Myreview Auto lub rozprzestrzeniać się za pośrednictwem innych mediów.

Volvo V70R

 • 173 954 km
 • 22 listopada 2015 20:43

Samochód kupiony trzy lata starszy od mojego Volvo V50 i jeszcze jako dziecko tak szczęśliwy! Na początku kwietnia było sprawozdanie przypisywanie że stał się posiadaczem Volvo V70R. W domu, to może być wyjaśnione, ponieważ samochód pod względem tułowia jest o wiele większe, dużo koni mechanicznych dodatkowo bezpieczny w górach lub wyprzedzić i zacząłem jazdy mniej.
Jako 17-letni, ja regularnie jeździł 850 T5-R i pewnego dnia chciałem mieć taki samochód. Przy wyborze ważne było, że byłoby oryginalny holenderski samochód, dopuszczalny przebieg i model liftingu, aby zmniejszyć prawdopodobieństwo kosztownych napraw.

Po sprawdzeniu stanu samochodu Pozwoliłem zatwierdzić ją na zewnątrz. Nie byłoby kupić samochód w stanie miłosnego i nie tak obiektywnie niech zobaczyć samochód. Samochód ma pełną możliwość, wynikającą z pierwotnej cenie około 90 000 EUR w 2004 r zawrzeć umowę i klucz był w posiadaniu.

Cieszący można uruchomić i zachowali żadnych świadomych konsumentów monitora. Mimo to, mam oglądać każdą jazdą, która jest średnia i słaba zbiornik to 12l / 100 km, ale działa zwykle jechać około 1 do 9,5 / 10. To dobrze, bo zazwyczaj jest cichy jazdy samochodem.

Przy 180.000 km, samochód otrzymał gruntowny remont, który nadal rozpakowywania nieco droższe. Zastąpienie oleju i filtrów, nowe klocki hamulcowe, nowa maszyna do montażu jako szczeliny w nim, nowe domu odpowietrzania skrzyni korbowej, rury chłodzenia skrzyni korbowej i uszczelki wlotu kolektora. Zawsze boi rachunku, ale wiedząc, że samochód jest technicznie i na wierzchu ponownie.

Samochód jest wielki wóz dla różnych charakterystyk napędowych. Tryb komfort jest zwykle na sportowej tydzień dla mnie osobiście i rząd. Ale gdy już wyzwanie kogoś, można umieścić FOUR-C rozszerzone tak, że zawieszenie jest sztywniejsze, przepustnica jaśniejsze i cięższe kierownicy. To nagle zapalonym wyścigi monster i dźwięk piąty cylinder jest piękne. Przyspieszenie pozostaje, lecz utrzymywać. Urocza od czasu do czasu zrobić, ale najbardziej w porządku jest wygodny cruising, unikalny silnik lekki szum i wiem, że zawsze można, jak to powinno być szybsze. W moich oczach piękno samochodu, że wciąż wygląda schludny pomimo swojego wieku i pomimo znacznej mocy jest to „dobre” Volvo. Samochód jest najlepszy kompromis, jeśli chodzi o samochód rodzinny.

182,520 km
Potem kupiliśmy inny dom, który został całkowicie odnowiony. Stosunek musi przezwyciężyć emocje i dlatego R niedawna w sprzedaży. Jednak jeszcze nie ma i dlatego cieszę się tym bardziej codziennej jazdy jest najbardziej niesamowite samochód miałem do tej pory.

183,650 km
Samochód jest sprzedawany. Nabywca jest entuzjastą, już z 850 T5-R w jego posiadaniu. Miałem samochód oczyszczony i uporządkowany kiedy zobaczyłem ruszeniem samochodu o 21:30, zajęło sporo bólu. I prywatne sprzedaży .... całkowicie zaufać kupujący nawet spontanicznie dokonał wpłaty.

Rozdział jest zamknięty i przypomniał najbardziej unikalny samochód, jakie widziałem i może jechać. Szybka i solidna jak powinien i cudownie wygodne w normalnej jazdy. Ale czasami rozpoznać, kogo jeździsz i nie będzie duży uśmiech na kogoś obok was. W skrócie, można złapać piękny V70R, kupić ten samochód ...

4.5
 • Comfort 4.0
 • wydajność 5,0
 • niezawodność 4.0
 • kosztować 4,0
 • Chcesz kupić samochód tej marki? tak

Wyrazić swoją opinię na temat pisania stylu i funkcjonalności. Przynajmniej pięć otrzymanych ocen, średnia ocena zostanie wyświetlona.

 • zły
 • niedostateczny
 • dość
 • dobry
 • doskonały